24 máj 18, 19:25:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 700 701 [702] 703 704 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740070 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #10515 Dátum: 14 szep 29, 22:09:10 »

Ha már testek, mi lett a maradék fehér Zetsu-val, pl Guruguru vagy mivel? Gondolom majd az lesz a csavar, hogy Sasuke beakarja majd fejezni, de Guruguru rámászik, megidézi a Rinnegan-al a faszobrot s megy minden előről.

Én úgy emlékszem, hogy a fehér zetsuktól megtisztították a terepet, de lehet nem jól emlékszem. A mangában Sasuke biztos, hogy nem hal meg, mivel a filmben még benne lesz, és addig még jó pár fejezet lesz a mangában amíg a film kijön, szóval addig csak életben kellene tartani valahogy, habár én már végképp nemtudom, hogy most a film miként ugrál az időben.. vagy, hogy most az a manga folytatása lesz-e vagy sem.. na mindegy. Egyébként ha jól tudom már régebben Naruto lemondott a hokage címről, valami olyasmit mondott, hogy hogyan válhatna olyas valakiből hokage, aki még a saját barátját sem képes megmenteni. Hiába vesztette el a sharinganját Kakashi, én még mindig őt tenném meg 6. hokagénak (igen 6. mert Danzo nem számít teljes jogú hokagénak)

Tehát ami a lényeg: Sasuke nem hal meg, Naruto nem lesz hokage, semm féle SasuSaku nem lesz, esetleg NaruHina, de még azt is kétlem, és ami még teljesen biztos, hogy Sasuke sem lesz semmiféle vezető, de még börtönbe se fogják tudni zárni, ugyanis nem hinném, hogy van bármiféle börtön ami fogvatartaná.. Juteszembe! Most akkor ugye Rikudou Sennin azt mondta, hogy mivel Naruto képes volt összebarátkozni Kuramával, ezért mindent rá bíz. Most akkor ez mit is jelent? El fogja venni Sasukétól az erőt és Narutonak adja?

SZERK: Az a guruguru vagy ki, szerintem mikor Kaguyát pecsételték, utána ugye odament hozzá Naruto és szerintem kicsit nagyon péppé zúzta, szóval nem hinném, hogy újra a képbe jönne
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 29, 22:13:59 írta animefanta » Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #10516 Dátum: 14 szep 30, 16:21:42 »


Végsőkig kitartok azok mellett akik igazán fontosak. Teljesen mindegy hogy mennyire változnak meg, ha megváltoznak újra a helyes út felé vezetem őket, és Sakura is pont ezt akarja tenni.

Egyébként ha Sakura leszarná Naruto érzéseit sosem akarta volna megvédeni nem állna mellé márpedig többször megvédte Sasuke előtt is. Úgy látom ezeket is elfelejtik sokan köztük te is. Azért érdekelne a való életben te hogy viszonyulnál ilyen helyzetben két pasihoz akik közül az egyikbe szerelmes vagy a másikról meg tudod szerelmes beléd. Mert akármelyiket is mellőzöd megbántod. Sakura nem ezt teszi mert őszinte.

Hmm... Azért tegyük fel, h vki menthetetlen, akkor erőlködhetsz úgy, mint Sakura, akkor sem tehetsz semmit, kár a gőzért. Sztem Naruto sem fog semmi extrát hozzáadni, ha régen nem működött a talk no jutsu, amikor a Végzet Völgyében voltak, akkor most sem fog. Ha Sasuke megtér, az a saját szabad akaratából lesz, nem azért mert Naruto teletömi a fejét a régi dolgokkal, mivel már nem lehet befolyásolni mások által. Legalábbis, ezt hirdeti Orochimaru, stb h már nem tudja senki sem manipulálni, főleg, h alapjáratban is csökönyös a karaktere Sasuke-nak. Persze külső hatás történhet, ami következtében megváltoztatja a véleményét, itt az agyonverésre gondolok, de észérvekkel nem megy semmire sem Naruto.

Sakura nem mellőzi egyiküket sem, de akkor is "játszadozik" velük. Ha Naruto lemondott róla, akkor mind1 már, de ha nem, akkor nyilván, azért az előző fejezethez hasonló szituációk kényelmetlenül érinthetik, még ha csak egy kicsit is. És ez így is marad, amíg ténylegesen nem választ közülük Sakura és a másik nem fogadja el a döntést.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10517 Dátum: 14 szep 30, 18:15:07 »

Hmm... Azért tegyük fel, h vki menthetetlen, akkor erőlködhetsz úgy, mint Sakura, akkor sem tehetsz semmit, kár a gőzért. Sztem Naruto sem fog semmi extrát hozzáadni, ha régen nem működött a talk no jutsu, amikor a Végzet Völgyében voltak, akkor most sem fog. Ha Sasuke megtér, az a saját szabad akaratából lesz, nem azért mert Naruto teletömi a fejét a régi dolgokkal, mivel már nem lehet befolyásolni mások által. Legalábbis, ezt hirdeti Orochimaru, stb h már nem tudja senki sem manipulálni, főleg, h alapjáratban is csökönyös a karaktere Sasuke-nak. Persze külső hatás történhet, ami következtében megváltoztatja a véleményét, itt az agyonverésre gondolok, de észérvekkel nem megy semmire sem Naruto.

Sakura nem mellőzi egyiküket sem, de akkor is "játszadozik" velük. Ha Naruto lemondott róla, akkor mind1 már, de ha nem, akkor nyilván, azért az előző fejezethez hasonló szituációk kényelmetlenül érinthetik, még ha csak egy kicsit is. És ez így is marad, amíg ténylegesen nem választ közülük Sakura és a másik nem fogadja el a döntést.

Na akkor tisztázzuk szépen sorban.

1. Sasuke egyáltalán nem menthetetlen, SHOUNEN-ben nincs olyan menthetetlen egyébként is. Nevet Sasuke anno teljes más volt mint most. Akkor csak a bosszú éltette. Most mást hajtja. Régen átverték most mindent tud.

2. Sakura lehet nem tud tenni semmit de Naruto igen.

3. Sakura játszadozik velük? Ezt most komolyan gondoltad? Volt már neked bármilyen kapcsolatod? Akkor tudnád hoyg ez ökörség már bocs. Játszadozni azt jelenti hogy legalább két pasival kavarsz de egyiket sem akarod dobni. Sakura egyikkel sincs együtt ÚGY! De a szavaidból úgy veszem le szerinted az lenen a helyes ha választana egyet és a másikat dobná a francba. Tehát mondjuk válassza Sasukét Narutoval meg soha többé ne beszéljen. Igazad van dobjunk sutba több éves komoly barátságot ráadásul egy olyan emberét aki számtalanszor megmentette. NA ha ezt meglépné Sakura akkor lehetne rá mondani hogy egy hülye picsa és semmit se komolyodott. Most viszont az ellenkezője áll fenn. Ezért is szajkózom hogy Sakura igen is megkomolyodott. Régen simán leszarta volna Narutot és nyargalt volna Sóska után egy ilyen helyzetben. Most mindkét kölök mellett 50-50%-ban áll ott. Sasukénél jobban kijön talán mert őt meg kell menteni hisz egy emo homár aki állandóan siránkozik pedig Narutonak jóval szarabb sorsa volt mint neki ő bezzeg felül tudott kerekedni rajta.

Egyébként ott van a másik hármas ellenpéldának.

Oro, Jiraiya és Tsunade. Egyértelmű hogy Jiraiya elejétől fogva szerelmes volt Tsunderébe és ugye ott is az emo hülyét bírta a csaj. Majd a végére egyiket se választotta mert ő nem ment Oro-t megmenteni. Már csak ezért is jobb ember Sakura. Ráadásul Tsundere másik pasit választott ami megint jó lépés. Sakura is remélem hasonlóképp tesz majd. Persze a végén Tsunade is együtt akart lenni Jiraiya-val ez tény de már késő volt. Sakurának még nincs késő.
Naplózva

Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #10518 Dátum: 14 szep 30, 18:45:49 »

De a szavaidból úgy veszem le szerinted az lenen a helyes ha választana egyet és a másikat dobná a francba. Tehát mondjuk válassza Sasukét Narutoval meg soha többé ne beszéljen. Igazad van dobjunk sutba több éves komoly barátságot ráadásul egy olyan emberét aki számtalanszor megmentette.

Az, hogy választana a két srác között, egyáltalán nem jelentené azt, hogy nem barátkozhatna a másikkal, akit "dobott"..
Viszont most elképzeltem egy olyan jelenetet, ahol Sasuke és Naruto állnak egymással szemben, köztük pedig Sakura.
Sakura azt mondja, hogy téged választalak Sasuke (tiszta pokemon), azután kíváncsi lennék Naruto reakciójára, vagy arra lennék kíváncsi, hogy mikor Sasuke meg azt válaszolja, hogy nekem nem kellesz, aztán meg Sakura menne Narutohoz aki meg mondja, hogy ha az előbb nem kellettem, akkor most se kelljek, és Sakura szépen egyedül marad Nevet

SZERK: Egy kérdés: kb. hány hozzászólás után ugrok majd a ranglétrán? Nevet mármint mikor nem leszek "újonc"?
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 30, 18:50:26 írta animefanta » Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #10519 Dátum: 14 szep 30, 19:12:33 »

Idézet
Viszont most elképzeltem egy olyan jelenetet, ahol Sasuke és Naruto állnak egymással szemben, köztük pedig Sakura.
Sakura azt mondja, hogy téged választalak Sasuke (tiszta pokemon), azután kíváncsi lennék Naruto reakciójára, vagy arra lennék kíváncsi, hogy mikor Sasuke meg azt válaszolja, hogy nekem nem kellesz, aztán meg Sakura menne Narutohoz aki meg mondja, hogy ha az előbb nem kellettem, akkor most se kelljek

Naruto szerintem tiszteletben tartaná Tányérhomlok döntését, Sakura pedig Sóska elutasítása után nem menne oda Narutóhoz. Áhh...Narancsnak nem való Sakura. Megmondom én ki az a valaki aki passzolna Narutóhoz (kicsit OFF lesz, előre is elnézést.  Mosolyog) Lucy a FT-ből.  ikszdé Pojén Mindkettő szőke és egyik sem egy észlény. Mosolyog

Amúgy pedig kíváncsi leszek, hogy Skizofrén Sonic-nak mi jelent az, hogy hokage, és a "forradalma". Nekem van egy olyan sanda gyanúm, hogy ugyanúgy bosszújára fog épülni a forradalma. Narancs szerintem most el fogja látni a baját rendesen. Nem csak az ígérete végett, meg Szöcske végett, hanem bijuuk végett is.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 30, 20:26:33 írta Krisz7199 » Naplózva
fritz8888
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 24



« Válasz #10520 Dátum: 14 szep 30, 20:44:44 »

Idézet
Viszont most elképzeltem egy olyan jelenetet, ahol Sasuke és Naruto állnak egymással szemben, köztük pedig Sakura.
Sakura azt mondja, hogy téged választalak Sasuke (tiszta pokemon), azután kíváncsi lennék Naruto reakciójára, vagy arra lennék kíváncsi, hogy mikor Sasuke meg azt válaszolja, hogy nekem nem kellesz, aztán meg Sakura menne Narutohoz aki meg mondja, hogy ha az előbb nem kellettem, akkor most se kelljek

Naruto szerintem tiszteletben tartaná Tányérhomlok döntését, Sakura pedig Sóska elutasítása után nem menne oda Narutóhoz. Áhh...Narancsnak nem való Sakura. Megmondom én ki az a valaki aki passzolna Narutóhoz (kicsit OFF lesz, előre is elnézést.  Mosolyog) Lucy a FT-ből.  ikszdé Pojén Mindkettő szőke és egyik sem egy észlény. Mosolyog

Amúgy pedig kíváncsi leszek, hogy Skizofrén Sonic-nak mi jelent az, hogy hokage, és a "forradalma". Nekem van egy olyan sanda gyanúm, hogy ugyanúgy bosszújára fog épülni a forradalma. Narancs szerintem most el fogja látni a baját rendesen. Nem csak az ígérete végett, meg Szöcske végett, hanem bijuuk végett is.

ja sztem is a bosszúra fog épülni. bow sztem ilyen despotikus rendszert akar kiépíteni ahol ő a diktátor(aladeen madafaka) és a rettegés lesz a forradalma kulcsa. de ez szerintem nem fog sikerülni neki mert narancs ellátja a baját. sztem lesznek még itt meglepetések:D Nevet de remélem olyasmi befejezés lesz mint amilyet korábban írtam:D  bow
Naplózva
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #10521 Dátum: 14 szep 30, 21:20:03 »

Szászke-kún hokagesége több okból sem jöhetne létre. Először is, a Tűz országának a daimyou-ja nevezi ki mindig a hokagét, miután a kage találkozón Szöcsikéből nemzetközi szintű bűnöző lett, így őt nem fogja senki sem kinevezni. Másrészt, az animében volt olyasmi is, hogy a Jounin-tanács véleményét is ki kell kérni, ott is helyből elutasítanák, össze sem kell ülni a tanácsnak. Harmadrészt, a jelenlegi hokage sem fogja át adni neki helyét. Negyedrészt, minden hokagénak kell tanácsadó(k), erre a posztra - főleg a jövőre nézve - Shikamaru lesz a legalkalmasabb, ő pedig nem lesz Szöcsi tanácsadója.

Ugyebár Csillagszemű Pszichopata forradalmat akar.  Mégis kikkel? Egyedül? Aha...az érdekes lenne, oké nem mondom, a Hebi/Taka tagjai mondjuk követnék őt (ami egyébként nem biztos, de most tegyük fel, hogy igen....). És? Nem lenne ez nagy durranás.
Forradalmat akar...az meg is lenne.... Ő ELLENE. Szóval cseberből-vederbe, Sasukéból ismét üldözött nindzsa lenne...Bingo-könyv, körözés, üldözi folyton az ANBU.... szép kis tartalmas élet. És minden kezdődne előröl.  ikszdé

Sóskából százszor rosszabb vezető/hokage lenne, mint amilyen Danzou volt.


Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #10522 Dátum: 14 szep 30, 21:36:15 »

Kuro25:

3. Sakura játszadozik velük? Ezt most komolyan gondoltad? Volt már neked bármilyen kapcsolatod? Akkor tudnád hoyg ez ökörség már bocs. Játszadozni azt jelenti hogy legalább két pasival kavarsz de egyiket sem akarod dobni. Sakura egyikkel sincs együtt ÚGY! De a szavaidból úgy veszem le szerinted az lenen a helyes ha választana egyet és a másikat dobná a francba. Tehát mondjuk válassza Sasukét Narutoval meg soha többé ne beszéljen. Igazad van dobjunk sutba több éves komoly barátságot ráadásul egy olyan emberét aki számtalanszor megmentette. NA ha ezt meglépné Sakura akkor lehetne rá mondani hogy egy hülye picsa és semmit se komolyodott. Most viszont az ellenkezője áll fenn. Ezért is szajkózom hogy Sakura igen is megkomolyodott. Régen simán leszarta volna Narutot és nyargalt volna Sóska után egy ilyen helyzetben. Most mindkét kölök mellett 50-50%-ban áll ott. Sasukénél jobban kijön talán mert őt meg kell menteni hisz egy emo homár aki állandóan siránkozik pedig Narutonak jóval szarabb sorsa volt mint neki ő bezzeg felül tudott kerekedni rajta

Ezt úgy értettem, h ameddig nem dönti el és mondja ki világosan, h kit választ, nos, addig áltatja őket, főleg Naruto-t. Nyilván, nem direkt csinálja, de akkor is bosszantó tud lenni, amikor megint ezt kell látni. Azt meg, h a másikat eldobja, nem arra gondoltam. Azért, mert vki mást választ, nyilván megmaradnak barátoknak, lásd Tsunade-Jiraiya páros, ha már felhoztad. De én is úgy vagyok vele, mint néhányan, h senki ne jöjjön össze senkivel sem a főszereplők közül.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 01, 08:58:02 írta Axel92 » Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #10523 Dátum: 14 szep 30, 21:42:23 »

Szászke-kún hokagesége több okból sem jöhetne létre. Először is, a Tűz országának a daimyou-ja nevezi ki mindig a hokagét, miután a kage találkozón Szöcsikéből nemzetközi szintű bűnöző lett, így őt nem fogja senki sem kinevezni. Másrészt, az animében volt olyasmi is, hogy a Jounin-tanács véleményét is ki kell kérni, ott is helyből elutasítanák, össze sem kell ülni a tanácsnak. Harmadrészt, a jelenlegi hokage sem fogja át adni neki helyét. Negyedrészt, minden hokagénak kell tanácsadó(k), erre a posztra - főleg a jövőre nézve - Shikamaru lesz a legalkalmasabb, ő pedig nem lesz Szöcsi tanácsadója.

Ugyebár Csillagszemű Pszichopata forradalmat akar.  Mégis kikkel? Egyedül? Aha...az érdekes lenne, oké nem mondom, a Hebi/Taka tagjai mondjuk követnék őt (ami egyébként nem biztos, de most tegyük fel, hogy igen....). És? Nem lenne ez nagy durranás.
Forradalmat akar...az meg is lenne.... Ő ELLENE. Szóval cseberből-vederbe, Sasukéból ismét üldözött nindzsa lenne...Bingo-könyv, körözés, üldözi folyton az ANBU.... szép kis tartalmas élet. És minden kezdődne előröl.  ikszdé

Sóskából százszor rosszabb vezető/hokage lenne, mint amilyen Danzou volt.

Itt Sasuke-nál ez már nem a bosszúról szól, hanem ő is békét akar teremteni a ninja világban, akárcsak Naruto, az már más dolog, hogy az amit Sasuke "békének" nevez az vajon jó döntés e vagy sem. Egyébként nem hinném, hogy Sasuke-t zavarná, hogy megválasztják e vagy sem, vagy hogy a jelenlegi hokage átadná e a helyét, és tanácsadó sem nagyon kellene neki, mivel egészen tisztán és érthetően elmondta, hogy a ninja világ minden vezetőjét ki kell nyírni, és ő lép nem csak a hokage helyére, de az egész ninja világ élére. Egyébként én azt se nagyon hinném, hogy komoly harc lenne most majd Sasuke és Naruto között, valami, vagy esetleg valaki(k) úgyis közbe fognak avatkozni..

SZERK: A másik dolog, meg ha kettőjük között komoly harc folyna... hát kizárt, hogy mindketten jól jöjjenek ki belőle, a filmben pedig ami az időben ha jól tudom 2-3 évet ugrik, még mindketten élnek és virulnak ^^
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 30, 21:44:03 írta animefanta » Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
lagos
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #10524 Dátum: 14 okt 01, 05:31:36 »

Egy érdekes kis részletet olvastam egy oldalon, mi szerint Sasuke a nevét Sarutobi Sasuke, azaz a 3. apjának a neve után kapta. Lehet ennek még lesz aprócska jelentősége a sztori folyamán...
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10525 Dátum: 14 okt 01, 14:19:30 »

Egy érdekes kis részletet olvastam egy oldalon, mi szerint Sasuke a nevét Sarutobi Sasuke, azaz a 3. apjának a neve után kapta. Lehet ennek még lesz aprócska jelentősége a sztori folyamán...

Ez benne volt a mangában is amikor Kushina mesélt a múltról Narutonak. Egyébként szerintem semmi jelentősége nincs. Naruto egy ramen fajtáról nevezték el. Innentől kezdve nincs miről beszélni. ha csak nem Naruto lesz a Ramen király. Nevet
Attól mert valakit elneveznek valakiről nem jelent automatikus rangot. Ez inkább tisztelet az aktuális Hokage felé Sasuke-nek ehhez köze nincs.

Ezt úgy értettem, h ameddig nem dönti el és mondja ki világosan, h kit választ, nos, addig áltatja őket, főleg Naruto-t. Nyilván, nem direkt csinálja, de akkor is bosszantó tud lenni, amikor megint ezt kell látni. Azt meg, h a másikat eldobja, nem arra gondoltam. Azért, mert vki mást választ, nyilván megmaradnak barátoknak, lásd Tsunade-Jiraiya páros, ha már felhoztad. De én is úgy vagyok vele, mint néhányan, h senki ne jöjjön össze senkivel sem a főszereplők közül.

Nem mintha lenne idejük ilyen apróságokon agyalni. Just sayin'! Nevet
De ez továbbra sem játszadozás hisz sosem volt arról szó egyszer sem hogy Sakurának választania kéne. Még csak említés sem volt erről tudtommal. Arról igen hogy Sakura eleinte szerelmes volt Sasukébe majd mondtak olyat hogy Narutoba ahogy teltek az évek. De Sakura maga semmi jelét nem adta hogy ő most ezzel foglalkozna ahogy a srácok sem. Sakura most is csak azért mondta mert azt hitte ezzel megállítja Sasukét. Szegény kis naiv leányzó. Nevet
Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #10526 Dátum: 14 okt 01, 18:41:54 »

1.Sasuke anno teljes más volt mint most. Akkor csak a bosszú éltette. Most mást hajtja. Régen átverték most mindent tud.

Oro, Jiraiya és Tsunade. Egyértelmű hogy Jiraiya elejétől fogva szerelmes volt Tsunderébe és ugye ott is az emo hülyét bírta a csaj. Majd a végére egyiket se választotta mert ő nem ment Oro-t megmenteni. Már csak ezért is jobb ember Sakura. Ráadásul Tsundere másik pasit választott ami megint jó lépés. Sakura is remélem hasonlóképp tesz majd. Persze a végén Tsunade is együtt akart lenni Jiraiya-val ez tény de már késő volt. Sakurának még nincs késő.

Nem tudom, igaziból most sem tud semmit, mert ugye még mindig abban az Obito féle hazugságban él, hogy semmi köze nem volt a róka-incidenshez s ártatlanul vádolták meg az Uchiha-kat a róka miatt, pedig Sasuke eléggé fontos tényként kezelte anno, említette is, hogy a klán csak játékszer volt Obito-nak, de persze aztán jött a kamu, hogy csak véletlen volt, semmi közze nem volt a rókához, s Sasuke megette, mint gyerek a cukrot. Hashirama meséje meg inkább ilyen "minden az én hibám és a nindzsa falu rendszerré, ezért tűnt el a klánod" szövegelés volt, mely által Sasuke bosszúja Konoha-ról a világra kiterjedt.

Én is remélem, hogy a három főszereplő mind valaki mással jön össze, mert ahogyan kezelte a hármojuk köré épült "románcokat", még egy "SasuTen, NaruIno és SakuShino" is hihetőbb, mint az úgynevezett "NaruSaku és SasuSaku" közül bármelyik.

Nem mintha lenne idejük ilyen apróságokon agyalni. Just sayin'! Nevet
De ez továbbra sem játszadozás hisz sosem volt arról szó egyszer sem hogy Sakurának választania kéne. Még csak említés sem volt erről tudtommal. Arról igen hogy Sakura eleinte szerelmes volt Sasukébe majd mondtak olyat hogy Narutoba ahogy teltek az évek. De Sakura maga semmi jelét nem adta hogy ő most ezzel foglalkozna ahogy a srácok sem. Sakura most is csak azért mondta mert azt hitte ezzel megállítja Sasukét. Szegény kis naiv leányzó. Nevet

Szerintem arra gondolt, hogy ahelyett, hogy Kishimoto tényleges állást foglalt volna, helyette addig nyújtotta a főszereplők közti "románcot" (bár inkább mondjuk csak "must shipping fanservice"-nek), hogy azt már senki sem fogja hitelesnek kezelni, illetve komolyan venni. Ha mondjuk 100-120 résszel ezelőtt foglalt volna állást, akkor még jól is kijöhetett volna, függetlenül, hogy mi lett volna a döntés. Emiatt utáltam meg a "NaruHina"-t is, mert volt Hinata-nak egy vallomása valahol a 430-440 fejezet környékén, azóta sem láttuk, hogy Naruto adott-e egyáltalán volna bármilyen választ a szerencsétlen lánynak (elutasítás, "adj még egy kis időt", elfogadás stb, de mint mondtam bármi), pedig nem hiszem, hogy pl Pain utáni harcok után nem fért volna bele egy fél fejezetbe vagy maximum egy fejezetbe.

Ráadásul pont azért Twilight szindróma az egész, mert ott is az van, hogy van rengeteg férfi karakter, akikkel összejöhetett volna Sakura, kezdve Lee-től addig a szimpatikus Iwagakure shinobi-ig, semmi oka nem lett volna rá:
1.pl miután Sasuke és kséőbb Naruto elmentek a faluból (edzenni) akkor ne keresett volna egy másik srácot
2.visszautasítsa az Iwagakure-i nindzsát

Helyette meg megy a dráma és a depresszió Naruto és Sasuke iránt, ahogyan a Twilight-ban a két srác iránt (a személyiségük is kb olyan). Arról nem beszélve, hogy ha Sakura a következő fejezetben Naruto-t választaná, akkor joggal felmerülhet majd az olvasóban a kérdés, hogy "valóban mert szerelmes Naruto-va, vagy meg azért, mert Sasuke használta azt a genjutsu-t és bosszúból a másikat választja hogy Sasuke-nak betudjon inteni". Mert ne feledjük, egy nő szíve édes tud lenni, de ha megbántják, akkor gonoszabb lesz a sátánnál is.

Az utolsó mondatod nem lenne rossz teória, ha Sakura nem rá gondolt, amikor az Iwagakure-i shinobi-val beszélgetett (az meg senki ne mondja, hogy ha valaki szerelmes valakiba, akkor nem az aktuális szerelmére, hanem az ex-ére vagy másra gondol, mert annak semmi értelme), illetve ha Sakura nem síró fejjel és ordítva adta volna elő magát, hanem kb úgy, ahogyan Naruto-nál (lassan, szünetekkel stb). Persze ezt csak én gondolom így, mert amikor kérdezik, hogy kit szeretek, nem egy ex-szerelmemre gondolok, hanem az aktuálisra.
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10527 Dátum: 14 okt 01, 20:55:51 »

Most utoljára fogom megkérdezni,utána már nem érdekel:
Miért nincs már megint manga?Valami magyarázatot szeretnék kérni,hogy Kishi rosszul van?Át állt kéthetes kiadási módba?Vagy külföldön van valami amitől nem tudják feltenni angolul a mangát?Vagy csak egyszerűen nincs kedve mangát rajzolni? smirksweat
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10528 Dátum: 14 okt 01, 21:58:13 »

Ha jól rémlik egyszerűen csak megváltozott a kiadási rendszer ideje.Legalábbis később szokott felkerülni,amiből az angol változat is lesz,és így tovább. Gondolkozik
Naplózva

sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #10529 Dátum: 14 okt 01, 21:59:20 »

Hetek óta csütörtökön jön a manga (egy hét kivételével), mivel Japánban szigorítottak a biztonsági intézkedéseken, így később szivárog ki az aktuális fejezet. Naruto és One Piece szerda helyett csütörtök, Fairy Tail péntek helyett hétfő többek között. Szóval nincs ok az aggodalomra, holnap lesz új rész.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 700 701 [702] 703 704 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!