24 máj 18, 20:17:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 698 699 [700] 701 702 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740082 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10485 Dátum: 14 szep 27, 12:59:46 »

A Shippuden eleji Sakura, aki kikeverte az ellenanyagot Kankurounak, meg kihúzta belőle a mérget, simán megcsinálta volna. Ez orvosi kötelesége.

Azért a kettő totál nem ugyan az Jon! Kankuro-t akkor még nem is ismerte tök idegen volt neki. Ráadásul más (már orvosként is) egy bemetszést elvégezni vagy konkrétan más (pláne egy fontos barátod) testében szó szerint vájkálni hogy puszta kézzel masszírozd a szívét. Ez lehet hogy kötelessége mint orvos de a való életben ilyet egy orvos sem csinálna és nem azért mert van más lehetősége az újraélesztésre ugye a gépekkel hanem mert erre senki sem lenne képes, sőt eszébe nem jutna mivel rengeteg vérveszteséggel járna. Ezért mondtam hogy ez nem semmi jellemet igényel pláne egy fontos háborúban, pláne egy hozzád igen is nagyon közelálló személlyel megcsinálni ezt. Ráadásul akiről tudod hogy szerelmes beléd. Az emberek 98%-a ha nem több tuti hogy sokkot kapott volna már csak attól is (még akkor is ha orvos) hogy haldokolni látja a barátját. Tapasztalatból mondom hidd el.

Ha még össze is jönnének ,de ezek után .
Hát kb fél éve hanem több tudja Saitól hogy szereti Naruto .Akkor ott lesett a tantusz hogy végig szerette Naruto .
Meg is mondta hogy miatta szenvedett Naruto a legtöbbet és nem akar többet hibázni .
Ebből arra gondolok hogy vele szeretne össze jönni .

Öhm nem azé de Sakura mindig is tudta hogy Naruto mit érez csak nem érdekelte, eleinte Sasuke miatt mert akkor még jelen volt, utána meg azért mert Sasukét keresték. Csak hogy világos legyen nem két hete tudja Sakura mit érez iránta Naruto. Sőt igen csak régóta. Már akkor tudatosult benne amikor először látta Narutot átváltozni Orochimaru ellen a hídnál. Ráadásul akkor még Yamato is rávilágított hogy nem csak barátként fontos neki Naruto! Tudta hogy életveszélyes Naruto közelébe menni de ő mégis oda akart menni hogy lenyugtassa. szóval ja... Kár ezt magyarázni.

Ezzel nem értek egyet. A szerelmet nem kell, és nem is lehet megmagyarázni.

Szó szerint pont ezt akartam írni! Nevet Ráadásul barátság és szerelem között igen vékony a határvonal, ezért mondtam hogy nem kéne félreértelmezni hogy Sakura azt mondta "szeretlek" mert nem feltétlen szerelemből értette. Igazából ez Japánul lenne érdekes majd az animében mert ők totál máshogy fogalmazzák meg hál' Isten ezt a kijelentést mint az angolok.

Miért, Naruto-ról sem tudjuk, miért van oda Sakura-ért. Mondjuk inkább az ütött nekem szöget, hogy miért fontos Sasuke-nak, hogy legyen Sakura-nak oka, hogy szeresse őt. Nem csak a mondat maga, hanem maga a dolog, hogy "ok hogy szeress valakit". Mert valljuk be, ha valakit okkal szeretünk (szem, hajszín, arc stb) s ama ok egy idő után eltűnik (megsérül/összeroncsolódik az arca, megvakul/elveszti a szemeit, kihull a haja vagy ronda lesz stb), akkor felmerülhet a kérdés, hogy valóban szerette-e vagy csak egy fétis volt számára. Pont a Kinnikuman-ban volt az, hogy a főhős és az utolsó riválisa/főgonosz elakartak venni egy hercegnőt, de miután az arca szétroncsolódott a rivális/főgonosz gusztustalanul bevallotta, hogy csak az arca miatt "szerette",s ott is hagyta. Vele ellentétben a főhőst nem érdekelte. Ezért mondom, hogy ha Sasuke arca szétroncsolódna, tuti, hogy Ino és Karin (+ talán Sakura) lemondanak róla (főleg Karin, akinek egyetlen oka az, mert szép az arca).

Ez így van megint egyetértünk, ugyan most nem mindenben. Abban igazad van hogy manapság már az emberek többsége a külsőbe szeret bele és azzal a rohadtul idegesítő klisével jönnek hogy a külső megfog a benső megtart. Ezen mindig felhúzom magam mert utálom ha a külső miatt kezd érdeklődni irántam valaki. Viszont ez Karin-ra és Sakurára nem igaz. Ino-ra annál inkább. Ő sosem szerette Sasukét csak helyesnek vélte és menőnek (misem jobb példa erre az hogy amikor Naruto lenyomta Pain-t és hazajött Ino azt mondja mindjárt beleszeretek, csak mert menő lett mindenki szemében, míg Sakura anyáskodó volt és átölelte őt. kacsint ) Sakura kislány korában detto de amint kezdte megismerni átalakult az érzelme és nem csak divat szerelem lett. Majd idővel a szerelem eltűnni látszott ahogy Sasuke egyre inkább antihős lett. Viszont mivel igaz barátja neki ezért sosem mondott le róla. Ezért mondom hogy az igaz szerelem barátsággal kezdődik! Ezért lesz olyan jó párja majd Narutonak a végén. Mert ő az egyetlen aki végig mellette állt és harcolt érte. Ezt egyébként maga Sakura is elmondta már többször is.

Karin viszont nem a külseje miatt szerelmes Sasukéba hanem mert kislányként megmentette őt. Jó persze mivel kislány volt tuti hogy elalélt az ifjú Uchiha baba arcától de na. Nevet Karin egyébként is tipikus tsundere karakter az igazi érzéseit hülyüléssel és pofonosztogatással éli ki. Nevet Akár csak Sakura.

Hát ha csak a külsejükért szeretnék egymást az már régen rossz.Sasu szerintem inkább azt nem érti,hogy mi van a személyiségében amit kedvel.

Ezt csak egy dolog miatt nem érti. Azért mert ő is tudja hogy miket tett Sakurával. Amit ha normálisan megvizsgálunk egyértelmű utalás arra hogy igen is érdekli őt Sakura de nem akarja hogy szeresse (ezért genjutsuzta meg) mert tudja hogy nem érdemli meg hogy törődjenek vele. Erre utalt egyébként Rikudou is hogy reméli hogy a gyűlölet visszaváltozik szeretetté. Mivel régen mindkét hős tudta mi az a szeretet. Ezért kaptak egyenlő erőt.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 27, 13:09:53 írta Kuro25 » Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #10486 Dátum: 14 szep 27, 14:06:23 »


Miért, Naruto-ról sem tudjuk, miért van oda Sakura-ért. Mondjuk inkább az ütött nekem szöget, hogy miért fontos Sasuke-nak, hogy legyen Sakura-nak oka, hogy szeresse őt. Nem csak a mondat maga, hanem maga a dolog, hogy "ok hogy szeress valakit". Mert valljuk be, ha valakit okkal szeretünk (szem, hajszín, arc stb) s ama ok egy idő után eltűnik (megsérül/összeroncsolódik az arca, megvakul/elveszti a szemeit, kihull a haja vagy ronda lesz stb), akkor felmerülhet a kérdés, hogy valóban szerette-e vagy csak egy fétis volt számára. Pont a Kinnikuman-ban volt az, hogy a főhős és az utolsó riválisa/főgonosz elakartak venni egy hercegnőt, de miután az arca szétroncsolódott a rivális/főgonosz gusztustalanul bevallotta, hogy csak az arca miatt "szerette",s ott is hagyta. Vele ellentétben a főhőst nem érdekelte. Ezért mondom, hogy ha Sasuke arca szétroncsolódna, tuti, hogy Ino és Karin (+ talán Sakura) lemondanak róla (főleg Karin, akinek egyetlen oka az, mert szép az arca).

Ez így van megint egyetértünk, ugyan most nem mindenben. Abban igazad van hogy manapság már az emberek többsége a külsőbe szeret bele és azzal a rohadtul idegesítő klisével jönnek hogy a külső megfog a benső megtart. Ezen mindig felhúzom magam mert utálom ha a külső miatt kezd érdeklődni irántam valaki. Viszont ez Karin-ra és Sakurára nem igaz. Ino-ra annál inkább. Ő sosem szerette Sasukét csak helyesnek vélte és menőnek (misem jobb példa erre az hogy amikor Naruto lenyomta Pain-t és hazajött Ino azt mondja mindjárt beleszeretek, csak mert menő lett mindenki szemében, míg Sakura anyáskodó volt és átölelte őt. kacsint ) Sakura kislány korában detto de amint kezdte megismerni átalakult az érzelme és nem csak divat szerelem lett. Majd idővel a szerelem eltűnni látszott ahogy Sasuke egyre inkább antihős lett. Viszont mivel igaz barátja neki ezért sosem mondott le róla. Ezért mondom hogy az igaz szerelem barátsággal kezdődik! Ezért lesz olyan jó párja majd Narutonak a végén. Mert ő az egyetlen aki végig mellette állt és harcolt érte. Ezt egyébként maga Sakura is elmondta már többször is.

Karin viszont nem a külseje miatt szerelmes Sasukéba hanem mert kislányként megmentette őt. Jó persze mivel kislány volt tuti hogy elalélt az ifjú Uchiha baba arcától de na. Nevet Karin egyébként is tipikus tsundere karakter az igazi érzéseit hülyüléssel és pofonosztogatással éli ki. Nevet Akár csak Sakura.

Ennek örülök, viszont van valami, amit figyelmen kívül hagysz Sakura-val kapcsolatban. Naruto-val nem barátként indult a kapcsolata, hanem a tipikus "A szereti B-t B meg C-t" shipping/romance mintán, vagyis amíg Sakura Sasuke-ba volt szerelmes addig Naruto meg ő belé, tehát Sakura-ra ez a "barátságból lesz a legjobb szerelem" nem igazán állja meg a helyét, mivel Naruto kapcsolata Sakura iránt olyan volt, mint Sakura-é Sasuke iránt.

Valamint ahhoz, hogy románc alakuljon ki egymás iránt nem elég, ha sokat vannak együtt, kell valami minimális vonzódás is, ha nem akarsz friendzone-ba kerülni. Mert az, hogy kisírja a lány a válladon a problémáit nem valami jó, mert később már mint "pszichológusként" fog rád tekinteni, akinek mindig csak a bajaival jön, de közben maradsz a friendzone-ban.

Valamint én még mindig tartom magam, hogy senki nem fog összejönni senkivel, mert mégsem ez a fő mozgató rugója a sorozatnak, vagyis simán megteheti Kishimoto, hogy a végén megszivattja a sok shippinger-t (s most gonoszan bevallom én ezt nagyon remélem, mert olyan szépeket szoktam röhögni 5 bizonyos tábor agymenésén).
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #10487 Dátum: 14 szep 27, 15:59:42 »


Hiei, azt hittem a Hinata gyűlöleteden már túl tetted magad, de úgy tűnik nem és nem is fogod. Nevet


Igazából nem lenne baj Hinata karakterével, de annyira jelentéktelen, hogy az már fáj. Azért, amit eddig vele leművelt Kishi az pofátlanság. Képtelen lennék így megalkotni egy karaktert. Egy eszköz lett, aki semmit nem csinált az egész manga alatt. Elhanyagolta a drága mangakája és a végén majd valami vigaszdíj szerepet kap. Lehet velem van a baj, de ez gyalázat.
Imádom a romantikus történeteket, ha ki vannak dolgozva. Ha nem akar vele foglalkozni a mangaka, akkor is kell a történetbe, mert nélküle üres lenne a dolog. A One Piece-ben is jelen van még ha csak poén szinten Sanji és Hancock személyében. Megjegyzem Hancock karaktere és személyisége annyira hiányzott a One Pieceből, mint éhezőnek egy falat kenyér.
Az Inuyasha, Kenshin mindegyik manga gyakorlatilag a szerelmi szálra épített és lettek hihetetlen szórakoztató mangák.
Naruto sajnos a kettő között megrekedt félúton. Nem foglalkozott vele eleget Kishi és mire rájött erre már késő volt orvosolni a dolgot. Poént meg már nem csinálhatott belőle. Ez egyébként a manga legnagyobb hibája is egyben.
Amúgy asszem ezt is te írtad Minagi, Shikamaru és Temari végkifejlete engem is jobban érdekel mint a főszereplőéxD
Mondjuk ez meg egy jó Shojou és Josei manga pozitívuma szokott lenni nálam, ha a "mellékszereplők" szerelmi szálai is legalább annyira érdekesek vagy érdekesebbek, mint a főszál.
Lehet Kishinek inkább Seinnent kéne írniaXD valami jó fightosat tuti bestseller lenne. Történetet biztos tudna írnixD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10488 Dátum: 14 szep 27, 16:12:52 »

Mondjuk én is egyedül a Temari-Shikamaru párosnak drukkolok. Nevet Egyedül.
A többiről tudok filozofálni, hogy miért igen, miért nem, de nálam is egyedül a Shikamaru-Temari páros az, aminek csak úgy, okok nélkül tudok drukkolni. Csak mert nekik együtt kell lenniük, mert mittomén, cukik, vagy mert nem azok, tök mindegy. Hajrá  ikszdé
Talán azért, mert nem lett agyonerőltetve.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10489 Dátum: 14 szep 27, 16:39:14 »

Na, legalább nem én vagyok az egyetlen aki irántuk érdeklődik inkább. Nevet

Talán azért, mert nem lett agyonerőltetve.
Pontosan. A főbb karakterek szerelmi szála tényleg erőltetett, az övék meg egyszerűen megtörtént, az csak úgy jött és jobban lehet az ő románcuknak szurkolni, ha valamelyik románcnak szurkolni kell. Nevet A gond, hogy ezt a főbb karaktereknél is meg lehetett volna írni. Élvezni lehetett volna ahogy picit, de elkezdenek vonzódni egymáshoz a karakterek. Ilyen téren Hinata azért jobb, mert ő magában kezdett el vonzódni Naruto-hoz, felnézett rá ahogy akaraterőből gyakorlatilag mennyi mindent elért. Csodálta és ritkán is hozzák elő. A gond vele, hogy mikor meg előhozzák akkor meg nagy dózisban kapjuk meg azt az imádatot amit Naruto iránt érez és az sok.

Azért, amit eddig vele leművelt Kishi az pofátlanság. Képtelen lennék így megalkotni egy karaktert. Egy eszköz lett, aki semmit nem csinált az egész manga alatt. Elhanyagolta a drága mangakája és a végén majd valami vigaszdíj szerepet kap. Lehet velem van a baj, de ez gyalázat.
Én szeretem Hinatát, nem tudom miért, talán mert kiskorában tök cuki volt. A shy karakter. Lehet mert én is pirulós vagyok, tök mindegy. De ezzel egyet kell értenem. Tényleg csak egy eszköz. Ő fejezi ki még jobban, már a manga eleje óta az imádatot, a csodálatot a főszereplő felé.

A mellékszereplők szerelmi szála meg tényleg jó, hogy kicsit legalább arra figyel vagy mi. Valahol elhanyagolják, pedig ők igenis fontosak, néha fontosabbak, mint a főszereplők.

Hiei, amúgy ez kicsit off, de ha még nem láttad a Bokura wa Minna Kawaisou-t, nézd meg. Szerintem tetszeni fog.

Idézet
Naruto sajnos a kettő között megrekedt félúton. Nem foglalkozott vele eleget Kishi és mire rájött erre már késő volt orvosolni a dolgot. Poént meg már nem csinálhatott belőle. Ez egyébként a manga legnagyobb hibája is egyben.
Sajnos ez tényleg így van. Viszont nem értem az okát. Saját története stb, de azért több, mint 10 év alatt megtanulhatta volna ezt kezelni, normálisan leírni és még időben orvosolni a szerelmi problémát, de nem, folytatja ugyan olyan gyengén és megnehezítve a saját dolgát, mint régen.
 
Út közben biztos megálltak csurgatni, csak nem mutatták  ikszdé.
Nem tudom itt ki nézte a 24 c. sorozatot, ami 24 órából áll. Jack Bauer egyik részben se ment ki wc-re (lehet mert a sok izgalomban kiizzadta amit kellett. Nevet), soha nem hívták miközben a wc-n ült volna vagy épp kijött onnan. ikszdé Pici dolog, és nevetségesen hat, de valamennyire hiányzik az embernek, hogy valami emberi legyen benne. Itt is ez a helyzet. Időben, órák vagy napok teltek-e el, nem tudom, de már megy ez a csata egy ideje és persze adrenalin, meg ők erős ninják, néha megálltak, és az állóképességük irigylésre méltó, de kicsit sincsenek kifáradva, mint ahogy azt talán elvárnánk. Lehet Kishi a pihi szünetet és a "pisi" szünetet a sok beszélgetés alatt gondolja. Nevet
Naplózva


Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #10490 Dátum: 14 szep 27, 18:11:50 »

Szerintem Sakura senkibe se szerelmes. Narutot a part1ben lenézte, Saskét akkoriban valóban szerette.
Manapság Narcsit nagyon szereti mint jóbarátot vagy testvért. Saskába azt hiszi hogy szerelmes, de csak az emlékét szereti. Sakura ahhoz a Sasukéhez ragazkodik aki már nincs és nem tudja elengedni.
Sasuke meg teljesen bekattant. Pszichológust neki de gyorsan.  ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #10491 Dátum: 14 szep 27, 20:50:59 »

Vissza térve Sakura jellemére hogy miként fejlődött....nos

Sakura teljes mértékben tisztában van Naruto érzéseivel csak pont leszarja. S amit előttem irtak, hogy Sakura lehet csak azt hiszi szerelmes sóskába, mármint a régi énjébe, és a mostanit meg nem képes elfogadni.

Ha pedig tiszta a sor, akkor nem kezdett volna el picsogni hogy ne menjen el újra Sasuke, ráadásul pont Naruto előtt.
Fejlődött? Sasuke közelében, és néha a harc alatt éreztem azt hogy ez kezd ugyanolyan tartalék emberként funkcionálni. Az elején megmutatta, hogy most már képes előrébb jutni, beadni egy egész földrepesztést, aztán megint megkellet menteni a seggét.

De a picsogáson kívül szerintem nem fejlődött semmit ( s nem a fizikai erejére értem mert az viszont igen ).
Ellenben Naruto igenis megkomolyodott. Rajta látszik, és nem rinyál a múlt miatt.

Az tetszett amikor Sasuke először érkezett meg a csata mezőre. Akkor nem játszotta be Kishi azt hogy jaj Saske kun jött megmenteni, de helyette bedobta Inot aki majdnem a halálába futott.

Szal nem tudom hogy fejlődött-e Sakura vagy sem. Bekéne látnia, hogy Sasuke már nem az az ember, aki az emlékeiben él. Több száz embert ölt meg, köztük a Kage találkozón is megjelent. Mikor a Kage találkozó után a hídnál vagy minél, egyedül Sasuke után ment, nos ott is picsogni kezdett. Ahelyett hogy egy jót behúzott volna neki. Sakura karaktere számomra egy irritáló valami.
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #10492 Dátum: 14 szep 27, 21:34:47 »

Vissza térve Sakura jellemére hogy miként fejlődött....nos
Szal nem tudom hogy fejlődött-e Sakura vagy sem. Bekéne látnia, hogy Sasuke már nem az az ember, aki az emlékeiben él. Több száz embert ölt meg, köztük a Kage találkozón is megjelent. Mikor a Kage találkozó után a hídnál vagy minél, egyedül Sasuke után ment, nos ott is picsogni kezdett. Ahelyett hogy egy jót behúzott volna neki. Sakura karaktere számomra egy irritáló valami.


Már nem azért, de milyen több száz emberről beszélsz? 10-12 szamurájért felelős max, addig egyetlen embert sem ölt meg max Akatsuki tagokat, a Kage találkozón kitört dolgokért is inkább Fehér Zetsu + Obito a felelősek, mert ha nem szóltak volna be a Kage-knak, hogy a közelben van Sasuke, akkor meg sem történt volna Sasuke egyoldalú megalázása. Danzo-t meg senki sem sajnálja, s nélküle Konoha még jobban is járt, mert nem kellett így Konoha-nak felelnie azért, amiket Danzo tett pl a Kage találkozón.

Aztán meg lehet, hogy most más személy Sasuke, de miből gondolod, hogy nem fog visszaváltozni, mint Obito, Nagato stb? Ők Sasuke-val ellentétben 20-25 éven át űzték az "ipart", milliókat lemészárolva, köztük Jiraiya-t és Minato-t is. Így statisztikákat elnézve nem tudom, hogy hármojuk közül ki a legkevésbbé menthető.
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #10493 Dátum: 14 szep 28, 09:25:00 »

Hogy hol ölhetett meg annyi embert? képletesen írtam hogy pont 100 embert ikszdé de..
Ha nézed az animét, emlékezz arra vissza amikor Suigetsuval egy kardért mentek egy templomhoz. Ott is Sasuke intézte el a fél brigádot, a másikat meg talán Suigetsu. Aztán volt olyan is, amikor még Orochimaru mellett edzett egy egész csatamezőn, sok ember feküdt ott. Igaz hogy megjegyezte Oro is, hogy egyiket sem ölte meg, de maga a szándék, hogy megtette már elég hogy a számlájára írhatjuk.
Itachit is megölte, majd később Orochimarut is, de mint kiderült őt nem lehet megölni xd
Deidara nem sorolható ide, mert ő saját magát robbantotta fel.  ikszdé
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #10494 Dátum: 14 szep 28, 09:30:29 »

Itachi nem kb. végelgyengülésben halt meg? ^^
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #10495 Dátum: 14 szep 28, 09:45:16 »

Hogy hol ölhetett meg annyi embert? képletesen írtam hogy pont 100 embert ikszdé de..
Ha nézed az animét, emlékezz arra vissza amikor Suigetsuval egy kardért mentek egy templomhoz. Ott is Sasuke intézte el a fél brigádot, a másikat meg talán Suigetsu. Aztán volt olyan is, amikor még Orochimaru mellett edzett egy egész csatamezőn, sok ember feküdt ott. Igaz hogy megjegyezte Oro is, hogy egyiket sem ölte meg, de maga a szándék, hogy megtette már elég hogy a számlájára írhatjuk.
Itachit is megölte, majd később Orochimarut is, de mint kiderült őt nem lehet megölni xd
Deidara nem sorolható ide, mert ő saját magát robbantotta fel.  ikszdé


Az filler volt, a mangában soha meg sem történt! Ne mossuk már össze az eredeti történetet a Pierrot stúdió hallucinációival.

Szóval ha edzés közben legyűsz néhány embert, akkor már ölésnek minősül? Had mutassam meg, hogy milyen lett volna, ha Sasuke tényleg megakarta ölni őket:

http://www.mangareader.net/361-25104-4/kinnikuman/chapter-109.html
http://www.mangareader.net/361-25104-5/kinnikuman/chapter-109.html
http://www.mangareader.net/361-25104-6/kinnikuman/chapter-109.html
http://www.mangareader.net/361-25104-7/kinnikuman/chapter-109.html
http://www.mangareader.net/361-25104-8/kinnikuman/chapter-109.html
http://www.mangareader.net/361-25104-12/kinnikuman/chapter-109.html

Na, ha Sasuke ezt csinálta volna orochimaru rabokból verbúlálódott embereivel akkor megállta volna a feltételezésed a helyét.

Itachi-t sem ő ölte meg, mert őt a betegség nyiffantotta ki. SZóval akkor ismét kérdem: milyen több száz ember? Max 10-12 szamuráj. Ennél még Kakashi is több embert ölt meg, s nem csak bűnözőket vagy katonákat, hanem bizony ártatlanolat is - mert ugye ne tegyünk úgy, hogy a nindzság nem vállalnak orrgyilkosságot.
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #10496 Dátum: 14 szep 28, 11:35:39 »

Én kérek elnézést, hogy nem olvastam akkoriban a mangát   ikszdé Minden esetre akkor tegyük félre hogy most mennyit ölt meg, az hogy megtámadta a Kagékat, és hogy elszökött a faluból, beállt az akkori akatsukiba, megpróbálta elfogni Bee-t, Sakurát is egyszer megpróbálta megölni. S kijelentette hogy ezek után Hokage akar lenni. A kövi manga részben pedig kifejti számára mit is jelent ez a szócska. Elég bűne van így is. Ahogy Shika is megmondta, amíg az ő oldalukon áll addig őt nem zavarja a "visszatért közéjük dolog". 
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #10497 Dátum: 14 szep 28, 12:09:03 »

Danzou Konoha háta mõgött intézte az egészet. Sem a földesurak sem a vének sem senki sem tudta mire készül a saját emberein kívül. Ùgyhogy Koboha nem felelôs Danzou bûneiért.
Sasuke meg egy kôrözött bûnözô. Lehet hogy kevesebb a bûne mint pl egy peinnek de attól még az.
A bankrablót is kisebb bûnért kôrözik minr pl egy sorozatgyilkost, de attól még kôrözik. Ugyan ez vonatkozik Saskére is.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 28, 12:18:01 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #10498 Dátum: 14 szep 28, 13:29:39 »

Én kérek elnézést, hogy nem olvastam akkoriban a mangát   ikszdé Minden esetre akkor tegyük félre hogy most mennyit ölt meg, az hogy megtámadta a Kagékat, és hogy elszökött a faluból, beállt az akkori akatsukiba, megpróbálta elfogni Bee-t, Sakurát is egyszer megpróbálta megölni. S kijelentette hogy ezek után Hokage akar lenni. A kövi manga részben pedig kifejti számára mit is jelent ez a szócska. Elég bűne van így is. Ahogy Shika is megmondta, amíg az ő oldalukon áll addig őt nem zavarja a "visszatért közéjük dolog". 

Mint írtam a Kage-kat nem ő támadta meg, hanem Obito és Fehér Zetsu uszították a Kage-kat Sasuke-ra (ha nem szóltak nekik, akkor nem lett volna semmi). Próbálkozni lehet, más kérdés, hogy megvalósul-e, ami végül nem valósult meg, sőt, pont hogy Bee használta ki Sasuke-t. Akatsuki-ba meg bárki ki/be léphet, sőt, vicces módon amíg Kisame-t és az igazi akatsuki tagokat kiakarták hallgatni, addig Sasuke-nál meg sem fordult a fejükben, hogy őt is csak elfogni kéne és kihallgatni.

Danzou Konoha háta mõgött intézte az egészet. Sem a földesurak sem a vének sem senki sem tudta mire készül a saját emberein kívül. Ùgyhogy Koboha nem felelôs Danzou bûneiért.
Sasuke meg egy kôrözött bûnözô. Lehet hogy kevesebb a bûne mint pl egy peinnek de attól még az.
A bankrablót is kisebb bûnért kôrözik minr pl egy sorozatgyilkost, de attól még kôrözik. Ugyan ez vonatkozik Saskére is.

Ja, persze, milyen kár, hogy Danzo mindig azt hajtogatta, hogy Konoha érdekében tesszi amit tesz, + a 2 vénember is mindig ráhallgatott Hiruzen és Tsunade helyett, valamint megválasztották Hokage (jelöltnek), amivel tudadtlanul elismerték, hogy a falu Danzo háta mögé sorakozik be. ;P Valamint az, hogy valaki azt hajtogatja, hogy valami magasztos célért tesz (Konoha), attól még nem lesz kevesebb a bűn.

Aztán meg mivel lényegesen kevesebb a bűne, mint Pain-nek meg akármelyik Akatsuki tagnak, így nem lehet ugyanakkora büntetéssel sújtani, mint őt vagy Orochimarut. Mert a bankrablót sem ítélik el ugyanakkora büntetéssel, mint a sorozatgyilkost (szép is lenne).

Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #10499 Dátum: 14 szep 28, 13:43:05 »

Danzou bûnét leginkàbb a kagetalira és a hokagévé válására értettem. 
Senki sem mondta hogy pl egy bankrabló többet kapna mint egy gyilkos.
Sasuke se kapna többet mint nondjuk Tobito, csak éppen nem kivégeznék nyilvánosan csak mehetne a hûvösre ôkelme.   smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 698 699 [700] 701 702 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!