24 máj 18, 22:35:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 697 698 [699] 700 701 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740118 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #10470 Dátum: 14 szep 26, 20:00:56 »

Az én évfolyamomon is van nindzsa, de mindenki olvasott már nindzsákról, látott bemutatót, vagy épp filmben/rajzfilmben ismerkedett meg velük.
Ennyi erővel a Star Warsban is csak azért vannak jedik, hogy ne emberek legyenek, de közben nincs semmi köze a jediséghez. Meg ugye a Bleach is végig magára a halálisten-létre épít, akkor itt miért nem jogos felvetés, hogy legyenek már "igazi" nindzsák is a történetben, egészen az endingig?
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 26, 20:01:44 írta naspolya » Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10471 Dátum: 14 szep 26, 20:41:06 »

Nem gondoltam volna hogy ilyen irányba terelődik a téma.
Viszont nem is rossz,megéri az olvasást. Hümm-hümm

Erőben tényleg nagyon sokat fejlődött Sakura.Narutoban nem is nagyon tudok olyan női karaktert mondani aki megközelítené a szintjét.Nem mellékesen tehetséges gyógyító is.
Nem kedvelem,de ezt elismerem.


Fejvesztés rsézt pedig hagyjuk.(Ha volt)
A másik kettőtől sem láttuk(Szöcske,Naruto) hogy képesek lennének rá.Ha mégis,akkor sem szívesen vállalnák be.


OFF:Egy hajléktalannak sem lett volna odajutni,főleg  hogymilyen sokat megfordultak a háborúban.
Naplózva

kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #10472 Dátum: 14 szep 26, 21:43:55 »

Bocsi nem tudom hogy a Shounen  mangák milyen típusok .De Kishi csak tisztában van azzal hogy kis gyerekek is olvassák nézik a mangát akik nem teljesen vannak tisztában a dolgokkal .És esetleg ha azt látják hogy egy srác aki elég beképzelt stb megszerez egy csajt aki 100% jóbb fiút is megszerezne .

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/693/8  Első panel nekem ebből az szűrődik le hogy kicsit sem érdekli Sakura .
Bár az is lehet hogy csak megjátszotta a valómást mint régen Narutónak is .Mivel hallotta hogy Sasuke megakarja ölni Narutot lehet hogy ezt találta ki és ezt Kakashi is észre vette és bele ment ebbe .

Bár nekem elég fura lenne ha Kishi magának mondana ellent .
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10473 Dátum: 14 szep 26, 22:29:51 »

Szerintem igen is fejlődött a jelleme. Miben? Igaz nem sokban de fejlődött. Először is a háború alatt rengeteg dolgon ment keresztül, rengeteg embert mentett meg ezért megtanulta hogy hogyan kell bánni az emberekkel. Az mutatott rá erre is hogy amikor Naruto-ból ugye kivették Kuramát de ő végig életben tartotta őt. És nem is akárhogy. NEM NEM A "CSÓKRA" értettem amire elég sokan begerjedtek mert az még csak nem is csók volt hanem újraélesztés. Hanem arra mikor az oldalát átszúrta hogy masszírozza a szívét. nem mindenkinek lett volna ilyen lélekjelenléte. a Régi Sakura tuti hogy visított volna vagy csak megdermedve állt volna. Eszébe nem jutott volna hogy kézzel masszírozza meg a szívét.
A Shippuden eleji Sakura, aki kikeverte az ellenanyagot Kankurounak, meg kihúzta belőle a mérget, simán megcsinálta volna. Ez orvosi kötelesége.
Idézet

Ez az egyik. A másik hogy a legtöbb ninja ha kettesben maradt volna Obitoval tuti kinyírta volna azok után amik történtek. Elvégre egyik fontos barátját Neji-t is megölte. Többek közt. Ahogy a legjobb barátnője apját is. Ő mégis megbízott Obitoban hogy megmentse Narutot. Pedig az ő szemszögéből nézve egyáltalán nem volt biztos hogy Obito mit is akar.

Egyébként a jellemfejlődését az is bizonyítja hogy bár nem mondott le Sasukéről Naruto már jóval fontosabb neki, mondhatjátok hogy ez nem igaz de a történet úgyis engem igazol.Mióta Sasuke lelépett Naruto és Sakura egyre közelebb kerültek. És Sakura szépen lassan de biztosan megérkezik majd ahova kell. Oda amiről Hiei is beszélt. A főhős mellé párnak. És ez nem shipperség kérdése hanem karakterfejlődés kérdése. Ugyanis kislányként a menő srácokat preferálják a csajok. Ez tart kb kamaszkorig majd mikor a 20-as évekbe lépnek rájönnek hogy ez nem elég. Sakura most fog elérkezni oda ahol ez végleg tudatosul majd benne.

Hm, ebben lehet, hogy igazad van. Igazad van, Sasukét tisztábban látja, jobban kezeli a helyzetet. Az Obitos résznél szerintem nem volt választása. Ha nem engedi meghal. Ha engedi, és becsapja, meghal, de ha nem csapja be, akkor él. Gondolkodni még tud, gondolom, és ez volt a logikus lépés.
Akkor még azt magyarázzátok meg, hogy miért kell egyfolytában bőgni? Picsogni? Mert lány? Olyan körítést kapott szerencsétlen, hogy ha valami baj történik, vagy valami nem úgy alakul, ahogy elvárná, akkor sír, meg könyörög Narutonak. Ez az igazán antipatikus benne.

Ui.
De amúgy nem gondoltam volna, hogy akár egy jellembéli tulajdonságot is tudtok mondani, amiben fejlődött, és mégis sikerült  Nevet Ez már több volt, mint amit vártam.  bow Elismerem, hogy kicsit túlzásba estem vele kapcsolatban.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 26, 22:31:43 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
buga jakab
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #10474 Dátum: 14 szep 26, 23:43:21 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/641/14
itt azért úgy tünik nem csak a bosszú járt a fejébe
és itt nekem úgy tűnik hatottak a szavak épp ezért tette amit tett
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/693/7

más kérdés hogy sasuke nem lehet hokage, és naruto se ha nem állja a szavát és viszi vissza, és különben is ő mondta, hogy lehetne hokage ha a barátját se képes megmenteni, elvileg naruto nem képes egyedül feloldani a téli álmot, és mégha megtér sasuke, az annyira bizonytalan, mert annyira manipulálható hogy simán benne lenne a levegőbe hogy 1 év múlva megint bekattan, a legjobb megoldás az lenne ha most még meglenne és használható lenne shisui szeme, kár hogy nem sasukénél jött elő:) kiváncsi vagyok hogy zárja majd ezt le
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #10475 Dátum: 14 szep 27, 00:00:46 »

sergei55

Naruto is inkább azért lett erősebb, mert megakarta menteni Sasuke-t, ama "ígéret" meg gyakorlatilag ott halt meg, hogy Sakura "feloldotta alóla" a 470-ik fejezetben (ezért is nem értem hogy most miért így hozta fel Naruto, hogy csak az ígéret miatt teszi, holott ő maga mondta Sakura-nak, hogy a saját céljai miatt akarja). 


Na igen, de azért ebbe picit belekötnék. Mosolyog

Én nem emlékszem ilyesmire, hogy Sakura feloldotta Narutóról az igéretet, hogy vigye vissza sóskát. Ha jól emlékszem, inkább csak lelki ismeret szólt belőle, és Naruto ezen átlátott és azért adta úgy be, hogy ne gyötrődjön ezen tovább a csaj.  ikszdé
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10476 Dátum: 14 szep 27, 01:53:13 »

A legtöbb Naruto univerzumban levő karakter mind 16-18 éves. Bőven abban a korban vannak ahol a szerelem elsöprő erejű és nem létezik más. Háború után valószínűleg felnőnek némiképp és lesz remélem pár karakterfejlődés.
Csoda, hogy egyetlen egy hippi, pacifista lakó nincs, aki egy táblával a harcközepén kiabálja, hogy Szeretkezzetek, ne háborúzzatok! Most éljétek ki magatokat! Nevet

Hiei, azt hittem a Hinata gyűlöleteden már túl tetted magad, de úgy tűnik nem és nem is fogod. Nevet

Érdekes volt olvasni a kommenteket. Érdekes volt, hogy mennyien ugrottak a szerelmi szál féleségre és abban reménykednek hogy végre teljesül az álmuk és azzal jön össze az egyén akivel akarja. Lehet, sőt biztos én lettem ilyen téren kicsit nem törődöm ezzel kapcsolatban s totálisan leszarom, hogy a végén, ha túléli a két fő férfi karakter kivel jön össze. Ennyire számít már? Komolyan? Ilyen téren engem nem is hatott meg nagyon a fejezet.

Már kicsit késő van és a legtöbb kommentet csak átfutottam, bár élveztem a hosszú kommenteket, nagyon jó, ha van, de talán sergei és/vagy Kuro írta (akiről sokáig azt hittem, hogy lány, de csak avatarja miatt, bár ez mindegy Izé José... ), hogy az a Genjutsu (?) amibe Sakura kerül baromi nagy traumát okoz(hat) neki.
Persze, itt gyilkolnak embereket kicsi koruk óta és ők katonák, de az érzelmi világuk más és, ha a gyermekkori szerelmük ennyire bántja, az az egész további életére kihat(hat). Bemesélhetjük majd, hogy csak megakarta védeni és nem akarta hallani ahogy a szeretetről, a szerelemről pampog, de ennyire ne legyünk naivak. Akkor Sakura úgy viselkedne, mint az állandóan vert asszony, aki akkor sem hagyja el a férjét, mert szeretetből veri szét. Durva metafora, de remélem valaki érti. Nem lenne jó egy Naruto-Sakura páros sem. Igaz, hogy Sakura már megszokásból vagy tök mindegy miből, kötődik Sasuke-hoz és meg akarja menteni a lelkét amióta ismeri (ez sok nőnek imponál és tényleg van olyan, hogy emiatt szeretnek bele férfiakba, hogy megtudják őket menteni) s bumm, egyszer csak arra kel föl, hogy Narutot szereti, vagyis, hogy vele akarja letölteni a maradék életét? Ez túl hiteltelen. Persze 20 év múlva talán, vagy 10 mert az már elég idő arra, hogy rájöjjön mi is a legjobb neki és a legjobb barátjába legyen szerelmes. Ez így romantikusabb is talán, mint, hogy hirtelen össze jönnek - persze, ha össze jönnek-.

Egy ilyen mangában is fontos attól még a szerelmi szál. Kell egy kis romantika a sok püfölés mellett, csak az a gond, hogy a "főbb" szerelmi szálak, el vannak cseszve. Jobban érdekel engem, hogy Temari és Shikamaru össze házasodnak, vagy össze jönnek egyáltalán (nem tudom, hogy megtörtént-e, nem fogok utána nézni). Vagy Kiba egy jó kis csajszit kap maga mellé. Annyira erőltettet ez a Naruto-Sasuke-Hinata-Sakura-Karin ötszög és fárasztó is. Persze a shounen arról szól, hogy a főbb karaktereket a lányok körberajongják, de ez még szappanoperának is rossz ami itt folyik. Jobban és könnyebben is adagolhatott volna románcot Kishi és nem így túl bonyolítva. S nem úgy értem, hogy nyilvánvalóvá válik, hogy ki kivel jön össze, főleg mert ahogy látom, sokan leginkább emiatt olvassák el.

Amit Hiei írt Sakuráról, azzal egyet értek. Rengeteget fejlődött, baromi jó és erős. Sőt ebben a fejezetben még csinos is volt, hozzá teszem. Viszont tipikusan egy kishitű nő, aki nem hiszi el, hogy tényleg jó, tényleg erős. Hogy tett már le valamit az asztalra. Főleg, mert olyan, mintha ő lenne a kistestvér. Naruto és Sasuke a bátyai akikre hasonlítani akar, akik mindig erősebbek és függetlenebbek voltak és nem akarja elfogadni, hogy nem lehet olyan, mint ők. Baromi erős és képes egy harcban is az maradni mind végig, egyszerűen alacsonyabb az önbizalma, mint Hinatának. Nevet

Most már értem miért beszéltek annyit a szerelmi szálról. Valaki elkezdi, majd a kis agyad elkezd forogni, agyalni és te is reagálsz rá. Nevet

A végső helyszínre vissza térve. Nekem baromira tetszik, hogy oda mentek harcolni, mert ez jobban kifejezi A végső küzdelmet. Ha egy kis tisztásra mentek volna, az olyan snassz, semmilyen lett volna. Az meg ahol harcoltak, meg unalmas... már ideje ott bunyóznak, meg a környéken.
Mikor elsőnek harcoltak a szobroknál, nem volt nagy szám. Bár igazából, ha bele gondolunk és csak a csatára figyelünk akkor tök jó volt. Nagyon sok jelenetet-berajzolt képet, oldalt elvett a múltról való derengés, hogy megtudjuk mi jár a kis buksijukban, de ha ezen túltesszük magunkat, akkor elég fasza volt. Bár még mindig nem annyira, mint a Naruto vs. Gaara.

Najó, inkább lefekszem most már.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 27, 02:05:35 írta Minagi » Naplózva


kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #10477 Dátum: 14 szep 27, 05:37:45 »


Idézet

Ez az egyik. A másik hogy a legtöbb ninja ha kettesben maradt volna Obitoval tuti kinyírta volna azok után amik történtek. Elvégre egyik fontos barátját Neji-t is megölte. Többek közt. Ahogy a legjobb barátnője apját is. Ő mégis megbízott Obitoban hogy megmentse Narutot. Pedig az ő szemszögéből nézve egyáltalán nem volt biztos hogy Obito mit is akar.

Egyébként a jellemfejlődését az is bizonyítja hogy bár nem mondott le Sasukéről Naruto már jóval fontosabb neki, mondhatjátok hogy ez nem igaz de a történet úgyis engem igazol.Mióta Sasuke lelépett Naruto és Sakura egyre közelebb kerültek. És Sakura szépen lassan de biztosan megérkezik majd ahova kell. Oda amiről Hiei is beszélt. A főhős mellé párnak. És ez nem shipperség kérdése hanem karakterfejlődés kérdése. Ugyanis kislányként a menő srácokat preferálják a csajok. Ez tart kb kamaszkorig majd mikor a 20-as évekbe lépnek rájönnek hogy ez nem elég. Sakura most fog elérkezni oda ahol ez végleg tudatosul majd benne.

Ha még össze is jönnének ,de ezek után .
Hát kb fél éve hanem több tudja Saitól hogy szereti Naruto .Akkor ott lesett a tantusz hogy végig szerette Naruto .
Meg is mondta hogy miatta szenvedett Naruto a legtöbbet és nem akar többet hibázni .
Ebből arra gondolok hogy vele szeretne össze jönni .
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #10478 Dátum: 14 szep 27, 06:51:45 »

Kicsit más téma.
Azért ezt nevezem igazi szülinapi bulinak Nevet Eléggé besűrűsödtek az események, s ráadásul minden kb EGY nap alatt történik Nevet

Sasuke meg annyira tudja ismét, hogy mit akar, hogy még Kakashinak kellett a helyes szót is megsúgnia Nevet
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10479 Dátum: 14 szep 27, 09:09:38 »

Szerintem itt nagyon kezditek összekeverni azt amit úgy tesz mint legjobb barátja,és amit úgy hogy szereti.Rengeteg dolgot tettek már egymásért(nem csak Naruto meg Sakura),de nem mint szerelmesek,hanem mint legjobb barátok.
Pl.:Sakura azért kérte anno hogy Naru visszamenjen a faluba mert féltette őt,de ez egyáltalán nem szerelemből volt.(Meg van még egy pár eset) De hogy őszinte legyek,nagyon nehéz különbséget tenni barátság és szerelem között egy mangában.
Akárhogy szereti Narutot,Sasukét jobban szereti.De ez már nem csak rajongás.(Bár szerintem azelőtt sem volt az)
Egyébként bennem az ütött szöget,hogy eddig még nem mondta miért szereti Sasukét.Szóval remélem erre kitalál valamit Kishi,mert ha ezt nem magyarázza meg én semmilyen véget nem fogok elfogadni.(NaruSaku/SasuSaku)
Mert lehet hogy nem jönnek össze,de annyi esze nyilván van egy mangakának,hogy ezeket lezárja.Legalább annyival,hogy a karakterek gondolatait bemutatja nekünk.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10480 Dátum: 14 szep 27, 10:11:18 »

Ezzel nem értek egyet. A szerelmet nem kell, és nem is lehet megmagyarázni.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #10481 Dátum: 14 szep 27, 10:19:32 »

Egyébként bennem az ütött szöget,hogy eddig még nem mondta miért szereti Sasukét.Szóval remélem erre kitalál valamit Kishi,mert ha ezt nem magyarázza meg én semmilyen véget nem fogok elfogadni.(NaruSaku/SasuSaku)
Mert lehet hogy nem jönnek össze,de annyi esze nyilván van egy mangakának,hogy ezeket lezárja.Legalább annyival,hogy a karakterek gondolatait bemutatja nekünk.

Miért, Naruto-ról sem tudjuk, miért van oda Sakura-ért. Mondjuk inkább az ütött nekem szöget, hogy miért fontos Sasuke-nak, hogy legyen Sakura-nak oka, hogy szeresse őt. Nem csak a mondat maga, hanem maga a dolog, hogy "ok hogy szeress valakit". Mert valljuk be, ha valakit okkal szeretünk (szem, hajszín, arc stb) s ama ok egy idő után eltűnik (megsérül/összeroncsolódik az arca, megvakul/elveszti a szemeit, kihull a haja vagy ronda lesz stb), akkor felmerülhet a kérdés, hogy valóban szerette-e vagy csak egy fétis volt számára. Pont a Kinnikuman-ban volt az, hogy a főhős és az utolsó riválisa/főgonosz elakartak venni egy hercegnőt, de miután az arca szétroncsolódott a rivális/főgonosz gusztustalanul bevallotta, hogy csak az arca miatt "szerette",s ott is hagyta. Vele ellentétben a főhőst nem érdekelte. Ezért mondom, hogy ha Sasuke arca szétroncsolódna, tuti, hogy Ino és Karin (+ talán Sakura) lemondanak róla (főleg Karin, akinek egyetlen oka az, mert szép az arca).

Ezzel nem értek egyet. A szerelmet nem kell, és nem is lehet megmagyarázni.

Köszi, amiért egyetlen mondatba összefoglaltad. kacsint
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10482 Dátum: 14 szep 27, 10:37:15 »

Egyébként bennem az ütött szöget,hogy eddig még nem mondta miért szereti Sasukét.Szóval remélem erre kitalál valamit Kishi,mert ha ezt nem magyarázza meg én semmilyen véget nem fogok elfogadni.(NaruSaku/SasuSaku)
Mert lehet hogy nem jönnek össze,de annyi esze nyilván van egy mangakának,hogy ezeket lezárja.Legalább annyival,hogy a karakterek gondolatait bemutatja nekünk.

Miért, Naruto-ról sem tudjuk, miért van oda Sakura-ért. Mondjuk inkább az ütött nekem szöget, hogy miért fontos Sasuke-nak, hogy legyen Sakura-nak oka, hogy szeresse őt. Nem csak a mondat maga, hanem maga a dolog, hogy "ok hogy szeress valakit". Mert valljuk be, ha valakit okkal szeretünk (szem, hajszín, arc stb) s ama ok egy idő után eltűnik (megsérül/összeroncsolódik az arca, megvakul/elveszti a szemeit, kihull a haja vagy ronda lesz stb), akkor felmerülhet a kérdés, hogy valóban szerette-e vagy csak egy fétis volt számára. Pont a Kinnikuman-ban volt az, hogy a főhős és az utolsó riválisa/főgonosz elakartak venni egy hercegnőt, de miután az arca szétroncsolódott a rivális/főgonosz gusztustalanul bevallotta, hogy csak az arca miatt "szerette",s ott is hagyta. Vele ellentétben a főhőst nem érdekelte. Ezért mondom, hogy ha Sasuke arca szétroncsolódna, tuti, hogy Ino és Karin (+ talán Sakura) lemondanak róla (főleg Karin, akinek egyetlen oka az, mert szép az arca).

Hát ha csak a külsejükért szeretnék egymást az már régen rossz.Sasu szerintem inkább azt nem érti,hogy mi van a személyiségében amit kedvel.

Ezzel nem értek egyet. A szerelmet nem kell, és nem is lehet megmagyarázni.
Nem arra akartam kilyukadni,hogy magyarázza meg,csak azt szeretném ha legalább azt eldöntené,hogy ki kihez ragaszkodik jobban.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 27, 10:42:41 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10483 Dátum: 14 szep 27, 11:10:57 »

Ezzel nem értek egyet. A szerelmet nem kell, és nem is lehet megmagyarázni.
Nem arra akartam kilyukadni,hogy magyarázza meg,csak azt szeretném ha legalább azt eldöntené,hogy ki kihez ragaszkodik jobban.
Oké, de az előbb még nem ezt mondtad.
De amúgy ja, ebben döntenie kell. Vagy nem dönt, mert egyik felé sem érez szerelmet, csak testvéri szeretetet, és akkor jön egy harmadik személy. Na az lenne a trollság Nevet De én ennek örülnék a legjobban, a fanok meg karistolják csak a képernyőt  ikszdé
De komolyan, ez lenne a legszebb, leglogikusabb megoldás.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10484 Dátum: 14 szep 27, 11:24:47 »

Jon97:
Akkor bocsi hogy rosszul fogalmaztam. :3 bow
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Oldalak: 1 ... 697 698 [699] 700 701 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!