24 máj 18, 22:11:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 685 686 [687] 688 689 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740112 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Atesz91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Válasz #10290 Dátum: 14 szep 10, 21:14:22 »

Kicsit más téma. Egy valamit nem nagyon értek: hogyan használhatta Kaguya ezelőtt a MT-t? Ahhoz a Hold kell (eddigi infók szerint), viszont a Hold akkor jött létre, amikor Kaguyát lepecsételték. Valamint ha Rikudo tanulmányozta a MT-t, akkor ezek szerint ő rá nem hatott. Vagy egy teljesen másik dimenzió lakosaival játszotta el mindezt és ezért van pár üres dimenziója Mosolyog

Mindenesetre jó lenne többet megtudni a múltjáról, de ha Rikudo is hamarosan eltűnik, akkor erre nem sok esély lesz.
Naplózva

Hard work never killed anybody, but why take a chance?
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10291 Dátum: 14 szep 10, 21:19:08 »

Kicsit más téma. Egy valamit nem nagyon értek: hogyan használhatta Kaguya ezelőtt a MT-t? Ahhoz a Hold kell (eddigi infók szerint), viszont a Hold akkor jött létre, amikor Kaguyát lepecsételték.

Ez valid kérdés. Gondolom közvetlenül kellett használgatnia bizonyos területek fölött és nem hatot az egész világra, csak arra a terepre, amit látott, mondjuk egy hegy tetejéről. (A mugen tsukoyomi egy genjutsu, nem kell hozzá a hold. csak épp a holdrol viszaverve az egész világra hat. Ez olyan mint a "minden bogár rovar, de nem minden rovar bogár" dolog)

Hagoromo gondolom így tanulmányozhatta, mert nem volt mindenki a hatása alatt. Azt is el tudom képzelni, hogy később született.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 10, 21:20:29 írta Exkirion » Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #10292 Dátum: 14 szep 10, 21:20:36 »

Idézet
Valaki itt meg fog halni, és biztos nem az, akinek a nevét viseli a manga. (Bár eddig kivétel nélkül mindig rosszul tippeltem, szóval remélem most is Nevet )
Elvileg meghalhat a főhős egy adott mű végén amennyiben a halála nem hiábavaló.
Szóval meghalhat Naruto is akár, vagy mindketten, de Sasuke vagy meghal vagy megtér. Ha csak simán legyőzik és lecsukják az szánalmas lenne a karakterre nézve (bár nem kedvelem, de akkor is túl fontos szereplő egy olyan véghez).
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10293 Dátum: 14 szep 10, 21:22:41 »

Vagy az is lehet, hogy legyőzi Naruto és Sasuke egyszerűen elmegy remetének, mint Jiraya. Amúgy se az a nagyon szociális típus. Kötve hiszem, hogy le tudnák csukni, amikor már ilyen chibaku tensei-eket dobál.

De hogy őszinte legyek, szerintem egyik se. Valami tök más vége lesz.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 10, 21:23:22 írta Exkirion » Naplózva

Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #10294 Dátum: 14 szep 10, 23:04:16 »

Szerintem simán elképzelhető, hogy ugyanúgy fog alakulni az összecsapás, mint a Part 1 végén. Megértik egymást újra, Szöszke meg tovább áll és magányos farkas lesz aki nőnek nem kell  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 10, 23:12:47 írta Bontakun » Naplózva

Venator
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47


« Válasz #10295 Dátum: 14 szep 10, 23:09:09 »

Gondolod, hogy Sasuke képes lenne erre? Úgy értem, eddig mindig valami  nagy (legalábbis számára nagyon fontos) dolgot forgatott a fejében, el tudod képzelni, hogy csak úgy éldegél egyik napról a másikra, és elvan, mint a befőtt? Én őt olyan karakternek ismertem, aki mindig a lehetetlenre törekszik.

Megváltozni sem fog. Ha Madara utolsó pillanatai, főleg ez a " Talán nekem is ezt kellett volna tennem " mondata nem vette el a kedvét, akkor Naruto legyen a talpán az, aki el tudja.

Viszont Naruto ugyebár azt mondta, hogy megállítja a Testvéri Viszályt. Ezzel Kishi a megtérésre utalt. (Ha csak egyszerűen megölné, az ugyanott van, mint Hashirama, tehát semmit nem állít meg.) Ezek alapján meg pont, hogy meg kellene térnie.
Naplózva
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #10296 Dátum: 14 szep 10, 23:26:40 »

Meg fognak halni mind a ketten, ezt megmondta Naruro korábban. A kérdés, hogy melyikük fog feltámadni. Naruto Sakura Chiyo nagyitól eltanult technikája vagy Sasuke rinneganja által, avagy Sasuke?
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10297 Dátum: 14 szep 10, 23:52:15 »

Hm, ez érdekes. Tényleg, Naruto azt mondta, hogy ha összecsapnak, akkor mindketten meghalnak. Hm. Őszintén kétlem, hogy ez lesz a megoldás, de érdemes elgondolkodni rajta, lehet, hogy így lenne a leglogikusabb. Bár én nem örülnék neki. Vagy térjen meg Sasuke, vagy haljon meg (de itt csak a megtérést tudom elképzelni, ami nem egy újabb körforgáshoz vezetne), de Naruto mindenképpen élje túl. Ha már nem a halála által győzték le az ellenséget, akkor már nehogy a háború után nyírja ki pont Sasuke. És mivel a filmben benne lesz Naruto, ezért, és a nyilvánvaló okok miatt kb. 0 annak az esélye, hogy meghaljon. Sasuke már érdekesebb, őróla még csak kép sem jött ki a filmben. Szóval ki tudja...
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10298 Dátum: 14 szep 11, 00:17:25 »

Hm, ez érdekes. Tényleg, Naruto azt mondta, hogy ha összecsapnak, akkor mindketten meghalnak.

Az már megvolt. Ráadásul az szerintem csak arra az esetre vonatkozott, ha Sasuke úgy támad rá, hogy még mindíg bosszútól fűtött és meg akarják ölni egymást, mert ugye tudjuk, hogy Naruto akkor már érezte, hogy "mindkettőjükben van valami" mint tudjuk.

Nem hiszem, hogy az még érvényes lenne. Azóta sok minden történt és Sasuke szándékai is mások, meghát meghaltak már egyszer Nevet (Többé-kevésbé)
Naplózva

Toodmayne
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69



« Válasz #10299 Dátum: 14 szep 11, 07:35:34 »

Háát, nekem ez nagyon erőltetettnek hatott. Amolyan, jaj meg is mondtam a rajongóknak hogy lesz még Naruto Sasuke harc, meg amúgy is mindenki ezt várja a végére, akkor valahogy ugyan írjuk már bele. Nekem ez túl izzadtságszagú, csak forgatni tudtam a szemem...
Naplózva
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #10300 Dátum: 14 szep 11, 08:19:59 »

Idézet
Valaki itt meg fog halni, és biztos nem az, akinek a nevét viseli a manga. (Bár eddig kivétel nélkül mindig rosszul tippeltem, szóval remélem most is Nevet )
Elvileg meghalhat a főhős egy adott mű végén amennyiben a halála nem hiábavaló.
Szóval meghalhat Naruto is akár, vagy mindketten, de Sasuke vagy meghal vagy megtér. Ha csak simán legyőzik és lecsukják az szánalmas lenne a karakterre nézve (bár nem kedvelem, de akkor is túl fontos szereplő egy olyan véghez).

A probléma az, hogy készül az új mozifilm, ami a manga után fog játszódni, s hacsak nem egy másik Naruto-t mutatnak a trailer-ekben, akkor bizony se Naruto, se Sasuke nem fog kipurcani. Igen, Sasuke-ról még nem kaptunk képeket a filmből, de ugye Ino-ról, Kiba-ról, Kankuro-ról, Hinata-ról, Shino-ról meg még ezer karakterről sem, szóval erre nem lehet alapozni.

Gondolod, hogy Sasuke képes lenne erre? Úgy értem, eddig mindig valami  nagy (legalábbis számára nagyon fontos) dolgot forgatott a fejében, el tudod képzelni, hogy csak úgy éldegél egyik napról a másikra, és elvan, mint a befőtt? Én őt olyan karakternek ismertem, aki mindig a lehetetlenre törekszik.

Viszont Naruto ugyebár azt mondta, hogy megállítja a Testvéri Viszályt. Ezzel Kishi a megtérésre utalt. (Ha csak egyszerűen megölné, az ugyanott van, mint Hashirama, tehát semmit nem állít meg.) Ezek alapján meg pont, hogy meg kellene térnie.

Na igen, megölni Sasuke-t értelmetlen, mert nem ő a probléma, hanem Indra, aki Ashura-hoz hasonlóan röhögve vándorol ide-oda, s egy szóval sem mondták, hogy az "örökösök" kizárólag Uchiha-k meg Senju-k lehetnek. Mert habár az Uzumaki-k távoli rokonai a Senju-knak, attól még messze nem azok, így akár (ha Hamura-ból és Kaguya-ból indulunk ki) egy Hyuuga is lehetne Indra "örököse". Egyszóval ölésre nem megy Naruto semmire, mert ezzel csak tovább fogja adni Ashura és Indra közös átkát valaki másnak.

Sasuke meg egy gyenge személyiség, mindig azt csinálja, amit mások akarnak:
1.Miért akarta megölni Itachi-t? Mert Itachi azt akarta.
2.Miért hagyta ott Konoha-t? Mert miután a hang négyes kiverte belőle a szuszt, kimosták az agyát.
3.Miért akarta elpusztítani Konoha-t? Mert Obito kimosta az agyát egy nem kicsit kulcsfontosságú hazugsággal, miszerint Konoha ártatlanul ítélte el az uchiha-kat a rókáért és letagadta, hogy ő uszította rá a rókát a falura, hogy egymásnak uszítsa a "két nagy bohócot".

Csak néhány a sokból. Miután Naruto kiverte belőle a szuszt, ugyanúgy sírni fog egy új célért, mint azelőtt.

Háát, nekem ez nagyon erőltetettnek hatott. Amolyan, jaj meg is mondtam a rajongóknak hogy lesz még Naruto Sasuke harc, meg amúgy is mindenki ezt várja a végére, akkor valahogy ugyan írjuk már bele. Nekem ez túl izzadtságszagú, csak forgatni tudtam a szemem...

Persze, hogy az, s ráadásul a legrosszabb időben játszotta ki Kishi. Igen, gyorsan be akarja fejezni a mangát, nem is lesz hosszabb 5 fejezetnél, de nem így kellett volna felvezetnie, mert ahogyan külföldi fórumokon is írják, Sasuke logikája ezer sebből vérzik, melynek az lesz a vége, hogy Sakura-n és Kakashi-n kívül nem nagyon lesz senki, akin kipróbálhatja a kis ötleteit, mert ugye Naruto nélkül nem fogja tudni kiszabadítani az embereket (főleg, hogy Rikudo semmi konkrétat nem mondott a feloldás részleteiről), 3 személlyel meg nem lehet emberiséget kiépíteni, főleg, ha abból csak egy nőnemű. Instant halál kezdő diktárokoknak, Darwin díjazás RTS-ekben.

Amúgy meg egyetlen értelmes lépés az lenne, ha kiderülne, hogy a Devil Fruit miatt van az Uchiha-knak "speciális chakra az agyban", s annak eltávolítása lenne a kulcs, de ott van a kérdés, hogy miért nem volt Rikudo-ban, Ashura-ban és a Senju-kban (bár tény, Rikudo mondta, hogy Ashura nem örökölte a chakra génjeit vagy mit).



Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #10301 Dátum: 14 szep 11, 09:11:33 »

Oké elviekben ők képviselik a ninja rendszert, de talán Ohnokit leszámítva egyikük sem tehet szinte semmiről, mert mindannyian legfeljebb résztvevői voltak a háborúknak és az ő "uralkodásuk" alatt béke volt. A jelen háború meg jó céllal indult közös erőből.
Én is pont ezt mondtam Nevet  

Amúgy, Kuro és Jon is mondott nagyon sok hasznos dolgot. Mindkettőtökkel egyet értek, bizonyos fokig. Most, Sasuke a céljai elérésére koncentrál, de, ha később Naruto meggyőzi, lehet, h átmegy Obito-ba és rájön, h jobb neki, ha eltűnik a süllyesztőben, és Naruto megadja neki azt a harcot és a vele járó halált, amit megérdemel, legalábbis remélem. Kakashiék, meg tényleg nem tudnak beleavatkozni, ha Sakura megpróbálja, sztem megfogja, mert nem bír a fenekén maradni, ha a 2 csapattársáról van szó, majd Kakashi valsz. leállítja. Azon én is meglepődtem, h Naruto mennyire lazán fogadta ezt a hirtelen csavart, úgy tűnik, tudta, h vmi ilyesmi történik, már akkor, amikor Sasuke bejelentette nekik a nagy tervét, h Hokage lesz, és Narcsi visszaemlékezett Itachi szavaira.

Na igen, megölni Sasuke-t értelmetlen, mert nem ő a probléma, hanem Indra, aki Ashura-hoz hasonlóan röhögve vándorol ide-oda, s egy szóval sem mondták, hogy az "örökösök" kizárólag Uchiha-k meg Senju-k lehetnek. Mert habár az Uzumaki-k távoli rokonai a Senju-knak, attól még messze nem azok, így akár (ha Hamura-ból és Kaguya-ból indulunk ki) egy Hyuuga is lehetne Indra "örököse". Egyszóval ölésre nem megy Naruto semmire, mert ezzel csak tovább fogja adni Ashura és Indra közös átkát valaki másnak.
Ez igaz, de arra nem gondoltál, h nem az össz. Indra lélek örökös volt elmebeteg... Madara volt az első potenciális jelölt, mivel Zetsu kihasználta a Senju vs Uchiha ellentétet, ami a 2 klán között állt akkoriban. A köv. Sasuke lett, a klánja miatt... Mi a közös tényező? Az UCHIHA KLÁN, UCHIHA SZERETET, a testvére miatt teszi/tette mind2. Persze a Senju is benne van, de az min. mértékben. Ha nem lesz több élő Uchiha, vagyis Sasuke meghal, akk nem biztos, h megszűnik a lélekvándorlás, hacsak, Sasuke bosszúvágy nélkül hal meg, vagy túléli és Naruto sikeresen meggyőzi. De ha mégis lesz köv. örökös, az már nem érdekel, mert lehet, h több évtizeddel később következik be, de ezzel Kishi, nem hiszem, h foglalkozik, mert az már a Naruto utáni esemény lenne. Összegezve: Nincs több Uchiha, nincs több elmebetegségre hajlamos klánban születő örökös Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 11, 10:25:30 írta Axel92 » Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #10302 Dátum: 14 szep 11, 10:04:32 »

Ohh, azt hiszem Sasuke megőrült (csak így)
Nem is értem ezt az egészet : eddig velük most meg ellenük?  Gondolkozik
mi ez az egész? ráadásul az az érzésem mintha Hagoromo tudta volna........
mindegy - ha itt fight lesz,  Naruto a bijuu nélkül elég sérülékeny.
Ha jól gondolkodom - csak a senjutsu maradt neki, meg a klónok, meg talán Rasengan
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #10303 Dátum: 14 szep 11, 10:22:19 »

Ohh, azt hiszem Sasuke megőrült (csak így)
Nem is értem ezt az egészet : eddig velük most meg ellenük?  Gondolkozik
mi ez az egész? ráadásul az az érzésem mintha Hagoromo tudta volna........
mindegy - ha itt fight lesz,  Naruto a bijuu nélkül elég sérülékeny.
Ha jól gondolkodom - csak a senjutsu maradt neki, meg a klónok, meg talán Rasengan
Eddig is csak azért, h elérje a saját célját, egyedül nem tudott volna kivonni mindenkit a forgalomból, Obito-hoz és Madara-hoz + a juubi-hoz kellett neki az előző Kage-k és Narcsiék segítége.

Hagoromo-nak elm. elmondta, de az öreg, sztem remélte, h az anyjával való találkozás + Madara példája, elveszi a kedvét és meggondolja magát, bár ez így nem jött össze. Meg am is kellett Indra lélekörököse, a pecsét másik fele miatt, az anyját vhogy le kellett győzni, szal, akármilyen elmebeteg választ adott Sasuke, az öreg akk is kihasználta őt, h lepecsételjék az anyját.

Naruto meg magába gyűjtheti a bijuu-kat nem?
ahhoz képest Naruto tényleg nem nagyon döbbent le. nem ment át neki szerintem még.
Az elég nehéz lenne, jelenleg.
Átment neki, ennyire nem idióta.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Toodmayne
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69



« Válasz #10304 Dátum: 14 szep 11, 11:07:49 »

Nem is értem ezt az egészet : eddig velük most meg ellenük?  Gondolkozik
mi ez az egész?

Az,  hogy valahogy muszáj beleerőltetni a végébe még egy Naruto-Sasuke harcot. Ennyi.
Pedig én reménykedtem benne, hogy valami más lesz, de hát csalódnom kellett. Nem azt mondom hogy happy end, mindenki felkel, boldogan ének amíg meg nem halnak. De hát akkor is, ennél lehetett volna valami kreatívabb dolog. Végre legyőznek mindenkit, erre most "megölöm az összes kage-t". Mert most hirtelen már ezt találom a legnagyobb gondnak... Teljesen logikátlan hülyeség, már bocsánat. Remélem harc közben jön még egy eddig ismeretlen Sharingan/Rinnegan képesség, meg minimum egy új Rasengan.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 685 686 [687] 688 689 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!