24 máj 18, 22:11:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 627 628 [629] 630 631 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740111 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #9420 Dátum: 14 jún 18, 18:58:27 »

Csak azt nem értem, hogy akkor most Madarának hogy van meg mindkét szeme.

ez az ami engem is érdekel,mert hiába őrők mangekyuo,az Izanaginál kőtelező a vakság,és tuti hogy nem másik sharinganja volt elvégre a mintázata az őrők mangekyuo sharingan volt.

http://readms.com/r/naruto/681/2414/16 Szerintem meg ez egy sima Sharingan, a Mangekyou nem volt aktiválva, a random szerzet szem még lehetséges opció, bár inkább arra hajlok, hogy a Rinnegan felébredésével jött vissza a jobb szemének a fénye. (Hozzá teszem: az Izanagihoz még véletlenül sem kell Mangekyou Sharingan, bármely más Sharingannal lehet aktiválni a jutsut.)

hát mikor Hashirama mesélte a kettejük tőrténetét,látni lehet hogy itt Madarának az őrők mangekyuoja van,de vmi magyarázat csak lesz.sutyiba biztos elrakta az egyiket vhol és kicserélte,de az Izanagihoz akkor is kell a senju dns,és itt arra gondolok hogy ahogy beleharapott Hashiramába belekerült a dns-e Madara szervezetébe,de majd meglátjuk.

a Naruto.wikia-n(tom hogy rajongok irják,szal nem veszem 100 %ra) ott irják is hogy ha átalakul rinnegganná visszajőn a fénye,szal jo a gondolatmeneted:)
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 18, 19:23:21 írta csaba1992 » Naplózva
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #9421 Dátum: 14 jún 18, 19:08:23 »

Amúgy engem az érdekel hogy amikor Itachi mesélt az Izanagi történetéről akkor volt néhány Uchiha akik képesek voltak használni az Izanagit, és most akkor ők is rendelkeztek Senju DNS-el vagy nem?!!!
Naplózva
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #9422 Dátum: 14 jún 18, 19:10:09 »

Amúgy engem az érdekel hogy amikor Itachi mesélt az Izanagi történetéről akkor volt néhány Uchiha akik képesek voltak használni az Izanagit, és most akkor ők is rendelkeztek Senju DNS-el vagy nem?!!!

hát nem tom hogy azt figyelembe kell e venni,elvégre filler.
Naplózva
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #9423 Dátum: 14 jún 18, 19:23:56 »

Én nem mondanám fillernek mivel a mangában is említést tettek róla!!!

Lásd: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/587/6
Naplózva
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #9424 Dátum: 14 jún 18, 19:33:01 »

ja bocs,csak most hirtelen az a jelenet jutott eszembe,ami úgy a mangában nem volt.

lehetséges,hogy akkor azok is rendelkeztek Senju dns-sel,mert ugye Fekete Zetsu irta ujra a kőtáblát,és gondolom akkor azok az Uchihák is azt tették mint Madara,de nekik ugye nem lett Rinneganjuk,mondta is Zetsu hogy sokszor elbukott,kitudja nem e kőze van hozzá.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 18, 19:36:26 írta csaba1992 » Naplózva
vakama08
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 81



« Válasz #9425 Dátum: 14 jún 18, 19:36:16 »

hát mikor Hashirama mesélte a kettejük tőrténetét,látni lehet hogy itt Madarának az őrők mangekyuoja van,de vmi magyarázat csak lesz.sutyiba biztos elrakta az egyiket vhol és kicserélte,de az Izanagihoz akkor is kell a senju dns,és itt arra gondolok hogy ahogy beleharapott Hashiramába belekerült a dns-e Madara szervezetébe,de majd meglátjuk.

a Naruto.wikia-n(tom hogy rajongok irják,szal nem veszem 100 %ra) ott irják is hogy ha átalakul rinnegganná visszajőn a fénye,szal jo a gondolatmeneted:)

Az Izanagi ideje 1 percig tart, vagyis ha aktiválod, de egy percen belül nem használod el, akkor az a szemed, amelyikkel aktiváltad, az elveszti a fényét, ha viszont egy percen belül használod, pl.: 0:34-nél, akkor a jutsu végbe megy és elveszti az adott szem a fényét.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/626/9 --> http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/626/10 Itt a környéket és a 2 shinobi ruházatát, illetve az arcukon lévő kifejezést, hogy már rohadtul fáradtak és unják a harcot látván nem hiszem, hogy ez pont egy perc alatt ment le, főleg nem úgy, hogy a 10. oldalon Madara még csak a Sharingant sem aktiválta (kiürült a tank?!), így nem tartom valószínűnek, hogy itt lett használva a technika. Bár most hivatkozhatok az előző fejezetekre, illetve az elképzeléseimre, csak az a probléma, hogy nem tudok angolul, így inkább kivárom a fordítást, mielőtt végleges álláspontot foglalnék. Annyit én is kivettem, hogy Madara valamikor használta az Izanagit és volt valami Kage Bunshin akció Madara sírjánál(?).

Na mindegy, várom a fordítást és én is többet tudhatok meg Fekete Zetsu életéről. :d
Naplózva
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #9426 Dátum: 14 jún 18, 19:40:52 »

hát mikor Hashirama mesélte a kettejük tőrténetét,látni lehet hogy itt Madarának az őrők mangekyuoja van,de vmi magyarázat csak lesz.sutyiba biztos elrakta az egyiket vhol és kicserélte,de az Izanagihoz akkor is kell a senju dns,és itt arra gondolok hogy ahogy beleharapott Hashiramába belekerült a dns-e Madara szervezetébe,de majd meglátjuk.

a Naruto.wikia-n(tom hogy rajongok irják,szal nem veszem 100 %ra) ott irják is hogy ha átalakul rinnegganná visszajőn a fénye,szal jo a gondolatmeneted:)

Az Izanagi ideje 1 percig tart, vagyis ha aktiválod, de egy percen belül nem használod el, akkor az a szemed, amelyikkel aktiváltad, az elveszti a fényét, ha viszont egy percen belül használod, pl.: 0:34-nél, akkor a jutsu végbe megy és elveszti az adott szem a fényét.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/626/9 --> http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/626/10 Itt a környéket és a 2 shinobi ruházatát, illetve az arcukon lévő kifejezést, hogy már rohadtul fáradtak és unják a harcot látván nem hiszem, hogy ez pont egy perc alatt ment le, főleg nem úgy, hogy a 10. oldalon Madara még csak a Sharingant sem aktiválta (kiürült a tank?!), így nem tartom valószínűnek, hogy itt lett használva a technika. Bár most hivatkozhatok az előző fejezetekre, illetve az elképzeléseimre, csak az a probléma, hogy nem tudok angolul, így inkább kivárom a fordítást, mielőtt végleges álláspontot foglalnék. Annyit én is kivettem, hogy Madara valamikor használta az Izanagit és volt valami Kage Bunshin akció Madara sírjánál(?).

Na mindegy, várom a fordítást és én is többet tudhatok meg Fekete Zetsu életéről. :d

az Izanagi ideje változo,Danzounál egy perc volt,Obito mondta is hogy volt olyan aki nem szeliditette meg Hashirama sejtjeit és csak félkész Izanagija volt,mutatták is Danzot,Obitonál meg nem lehetett egy perc az Izanagi,mert Konan robbanto jutsuja 10 perces volt Obito meg 5 percig képes a Kamui dimenzioban lenni(bár én gondoltam olyanra hogy 5 perc a másik dimenzioban,aztán 1 perc Izanagi,aztán 5 perc megint a másik dimenzioban),ugyhogy változo az Izanagi ideje,én azt nem értem hogy hogy használta akkor Madara.
Naplózva
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #9427 Dátum: 14 jún 18, 19:46:00 »

azért jó végre Fekete Zetsut teljes formában látni,gondolom mindkét fele tapadt akkor Narutora meg Sasukéra,azért jól nézett ki rajtuk.

És annak ellenére hogy Fekete Zetsu rákényszeritette Obito a rinne tensei jutsura,nem gondoltam arra hogy ő mutatta meg Kabutonak Madara holttestét.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 18, 19:50:07 írta csaba1992 » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9428 Dátum: 14 jún 18, 19:55:26 »

Nem értem mit nem értetek. Madara időzítette az izanagit, mint Itachi Sasukénál az amaterasut. Azt nem értem, hogy jött vissza a látása. De lehet, hogy amikor felébredt a rinneganja, visszanyerte a szeme fényét.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #9429 Dátum: 14 jún 18, 20:00:28 »

Nem azért, mert belekerült a Senju dns és regenerálódott? Láttuk, hogy szinte instant gyógyul most is. Inkább erre tippelnék.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #9430 Dátum: 14 jún 18, 20:01:14 »

én azt nem értem hogy hogy használhatta az Izanagit mikor még nem volt a testében a Senju dns,de kitudja lehet az hogy kiharapott Hashiramábol egy darabot és úgy tudta használni,vagy nem tom.az hogy a rinnegannal jőtt vissza a szeme fénye,az sztem nem rossz elgondolás.

Naplózva
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #9431 Dátum: 14 jún 18, 20:38:17 »

Az izanagi meg izanamihoz nem kell Senju dns nem is tudom honnan veszitek ezt .A látása azért jött vissza mert ahogy tudjuk az izanagi arra lett kitalálva hogy meg lehessen másítani a végkifejletet és Madara használta magán hogy el ne patkoljon . Alsó két kép kocka : http://www.mangareader.net/naruto/681/15
És ebben nem vagyok biztos de ahogy meg másította a vég kifejletet úgy a szeme is helyre jött,de ez nem biztos .
Itt a nagy kérdés hogy hol van az a szent fa ? Mert ahogy meg tudtuk a 10 Farkú Kaguja és a 10 farkú nem a szent fa .
Vagy idő közben kipusztult vagy mi .Szerintem Kaguja a Zetsukat utálja és a fiait szereti azok ellenére amit tettek vele.
Naplózva
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #9432 Dátum: 14 jún 18, 20:42:06 »

Az izanagi meg izanamihoz nem kell Senju dns nem is tudom honnan veszitek ezt .A látása azért jött vissza mert ahogy tudjuk az izanagi arra lett kitalálva hogy meg lehessen másítani a végkifejletet és Madara használta magán hogy el ne patkoljon . Alsó két kép kocka : http://www.mangareader.net/naruto/681/15
És ebben nem vagyok biztos de ahogy meg másította a vég kifejletet úgy a szeme is helyre jött,de ez nem biztos .
Itt a nagy kérdés hogy hol van az a szent fa ? Mert ahogy meg tudtuk a 10 Farkú Kaguja és a 10 farkú nem a szent fa .
Vagy idő közben kipusztult vagy mi .Szerintem Kaguja a Zetsukat utálja és a fiait szereti azok ellenére amit tettek vele.


http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/510/12

itt mondja Obito hogy az Izanagit csak az tudja használni aki rendelkezik Uchiha meg Senju Dns-sel,az Izanamirol én egy szót se szoltam,mert azt Itachi használta.
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #9433 Dátum: 14 jún 18, 20:42:36 »

Az izanagi meg izanamihoz nem kell Senju dns nem is tudom honnan veszitek ezt .A látása azért jött vissza mert ahogy tudjuk az izanagi arra lett kitalálva hogy meg lehessen másítani a végkifejletet és Madara használta magán hogy el ne patkoljon . Alsó két kép kocka : http://www.mangareader.net/naruto/681/15
És ebben nem vagyok biztos de ahogy meg másította a vég kifejletet úgy a szeme is helyre jött,de ez nem biztos .
Itt a nagy kérdés hogy hol van az a szent fa ? Mert ahogy meg tudtuk a 10 Farkú Kaguja és a 10 farkú nem a szent fa .
Vagy idő közben kipusztult vagy mi .Szerintem Kaguja a Zetsukat utálja és a fiait szereti azok ellenére amit tettek vele.


vagy általában véve az embereket nem szereti.
természetesen az is érthető, ha az nem esett jól neki, hogy a fiai lepecsételték.
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #9434 Dátum: 14 jún 18, 20:54:55 »

Akkor elnézést kérek .Mert én Fillerben láttam ahol Itachi mesélt a technikáról Sasukénak és ott szinte minden uchia használta . De közel sem biztos hogy igazat mondott akkor Obito .
Naplózva
Oldalak: 1 ... 627 628 [629] 630 631 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!