24 máj 18, 19:25:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 600 601 [602] 603 604 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740071 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #9015 Dátum: 14 máj 21, 13:26:35 »

Én azt keresem épp, hogy Minato hogy került Konoha-ba?  Nevet
Ez akkor volt mikor Gai kinyitotta a 8 kaput és az első elefánt támadására készült, akkor dolgoztak össze kakashi-minato-gaara-lee hogy gai sikeres támadásokat tudjon Madarának beküldeni. Ha emlékszel akkor volt az hogy Kakashi jukat varázsolt a kamuival a pajzsán és mikor megtámadta a golyókkal elteleportálta azt és látszólag konohába.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9016 Dátum: 14 máj 21, 13:41:26 »

Teljes mértékben átvezető jellegű volt ez a fejezet.
Mondjuk arra nem számítottam, hogy az Edo karakterekre nem fog ez hatni.
Orochimaru örülhet, végre van rinneganja Nevet

Amúgy Sasukére valószínűleg azért nem hat, mert neki is ugyanolyan a szeme és a két egyenlő erő kioltja egymást.
Viszont akkor itt a lehetőség, hogy az Edo hokagék bizonyítsanak, plusz most akkor Bee-nek olyan fajin a napszemcsije, hogy azon a fény sem megy át, vagy Bee vak és eleve azért hord szemcsit vagy őt is elkapta.

Amúgy ez azért eléggé egy fail szuper genjutsu. A vak emberekre úgy ahogy van nem hat.
Naplózva

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #9017 Dátum: 14 máj 21, 13:54:11 »

azt senki sem mondta, hogy nem hatott bee-re
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9018 Dátum: 14 máj 21, 13:58:05 »

Ezt már korábban is tárgyaltuk, hogy magának a sharinganos genjutsu használóknak a legnagyobb hátránya az, hogy akik nem néznek bele azok jó eséllyel kikerülik azt vagy nem hat rájuk. Éppen ezért tartották ennél veszélyesebbnek a hang alapú genjutsukat. Az viszont már más téma, hogy az Uchihákat mással is megtámogatja a szemük. Értem ez alatt az egyéb képességeket.
Naplózva
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #9019 Dátum: 14 máj 21, 13:59:21 »

Amúgy Shino-n is volt valamilyen szemüveg, de azt nem tudom hogy az menyire ellenáll a fénynek!

De rá mégis hatót ezek szerint!
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 21, 14:00:51 írta Mextil General » Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #9020 Dátum: 14 máj 21, 14:05:15 »


Orochimaru örülhet, végre van rinneganja Nevet

Ez mocsok volt, de jót nevettem rajta. Évekig kapar egy sharinganért, most meg az ölébe pottyan a rinnegan és álomba szenderül. ikszdé
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #9021 Dátum: 14 máj 21, 14:10:07 »

Hiruzen honnan tudja Yamato nevét,azt Tsunadétől kapta,Hiruzennek nem lehet róla fogalma.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9022 Dátum: 14 máj 21, 14:29:16 »

Lehet, hogy Tenzounak olyan Yamatos feje van és sokszor hívják így véletlenül Nevet
Amúgy írói baki valószínűleg. A kötetes kiadásban jó eséllyel javítva lesz már. Bár azzal mi nem sokra megyünk.
De persze lehet, hogy korábban is volt már ez a fedőneve és mindíg ezt használja civil küldetésekre. Ki tudja, ez nem derült ki a fillerből se most az animében.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 21, 14:30:36 írta Exkirion » Naplózva

zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #9023 Dátum: 14 máj 21, 14:40:23 »

Épp ezt akartam, írni...Tsunade mondta neki ezt a nevet, hogy használja a 7-es csapat kapitányaként  Technikai KO

Ezen kívül nem volt túl izgalmas rész, de majd a következő!  Pontosan
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9024 Dátum: 14 máj 21, 15:03:22 »

Ezt már korábban is tárgyaltuk, hogy magának a sharinganos genjutsu használóknak a legnagyobb hátránya az, hogy akik nem néznek bele azok jó eséllyel kikerülik azt vagy nem hat rájuk. Éppen ezért tartották ennél veszélyesebbnek a hang alapú genjutsukat. Az viszont már más téma, hogy az Uchihákat mással is megtámogatja a szemük. Értem ez alatt az egyéb képességeket.

Ez nem teljesen igaz azért. Pl Itachinál totál mindegy volt hogy belenézel-e a szemébe vagy sem akkor is belekerülsz a genjutsujába. Ő még asszem az ujjaival is tudta manipulálni a dolgokat. Na meg ott a másik a legjobb barátja, Shisui vagy mi is volt a neve. Na ő előle meg aztán pláne nem volt menekvés. Nevet

Egyébként Kubo után olvasva a Narutot felüdülés volt az tuti. Nevet Itt azért volt rendesen meglepetés. Pl hogy az edo zombikra nem hat ami mondjuk logikus hisz halottak. az annyira nem meglepő hogy Sóskára nem hat hisz ugyan olyan szeme van. De az már meglepő hogy a Surranója pajzsként is tud szolgálni a genjutsura.

Orochimaru örülhet, végre van rinneganja Nevet

Ez kész végem van. Nevet Hét beszólása. Amúgy Hinata tényleg elég gázul fest rinnegannal. Remélem Kishi nem fogja azzal húzni az időt hogy most szépen végig zongorázzuk a többiek álmait mert eskü lemegyek hídba akkor. Nevet
Mindenesetre kíváncsi vagyok hogy lesz ez megoldva.

Amúgy MangaStream-es verzióban nem semmi kis soft hentai feelinges NaruSaku kép van az elején. Fanok tuti odavannak tőle még ha fan rajz akkor is. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 21, 15:05:48 írta Kuro25 » Naplózva

nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #9025 Dátum: 14 máj 21, 15:19:16 »

ééééééés bejött amit mondtam, Sakura relevánsabb mint Oro Pojén Kishi nyilván így akarja nyomatékosítani, amit annó Hiruzen kukázásával üzent nekünk "vegyétek úgy, hogy az első kb 200 fejezet egy másik univerzumban játszódott"  nem rossz bow

Ez nem teljesen igaz azért. Pl Itachinál totál mindegy volt hogy belenézel-e a szemébe vagy sem akkor is belekerülsz a genjutsujába. Ő még asszem az ujjaival is tudta manipulálni a dolgokat.
Ez pl hülyeség. Az ujj genjutsu eléggé elmarad a sharinganostól, mármint olyan Kazakage kiszabadítás arc-béli Narutó szint feletti emberek ellen mindig sharinganozott. Tehát baromira nem mindegy, hogy bele nézel-e a szemébe vagy nem  ikszdé

Idézet
Remélem Kishi nem fogja azzal húzni az időt hogy most szépen végig zongorázzuk a többiek álmait mert eskü lemegyek hídba akkor.
Mert úgy ismered Kishit, mint aki nem hagy ki egy ilyen lehetőséget, hogy húzza az időt?  Hmm?
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 21, 15:20:12 írta nclearu » Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #9026 Dátum: 14 máj 21, 15:50:01 »

Egyébként Kubo után olvasva a Narutot felüdülés volt az tuti. Nevet Itt azért volt rendesen meglepetés. Pl hogy az edo zombikra nem hat ami mondjuk logikus hisz halottak. az annyira nem meglepő hogy Sóskára nem hat hisz ugyan olyan szeme van. De az már meglepő hogy a Surranója pajzsként is tud szolgálni a genjutsura.

Amúgy Hinata tényleg elég gázul fest rinnegannal. Remélem Kishi nem fogja azzal húzni az időt hogy most szépen végig zongorázzuk a többiek álmait mert eskü lemegyek hídba akkor. Nevet
Mindenesetre kíváncsi vagyok hogy lesz ez megoldva.

Amúgy MangaStream-es verzióban nem semmi kis soft hentai feelinges NaruSaku kép van az elején. Fanok tuti odavannak tőle még ha fan rajz akkor is. Nevet

Mi volt itt a meglepetés? Az lett volna meglepetés, ha:
1.nem sikerült volna Madara-nak, mert volt valaki értelmes, hogy rá támadjon.
2.Killer Bee halott lett volna, ahogyan az "arany szabály" mondja.

Az meg inkább fail, hogy Sasuke-ra csak azért nem hat, mert "ugyanolyan szeme van", mert Madara-hoz képest erőszintben sehol nincs, tehát hiába van neki "ugyanolyan", az erő szint miatt hatnia kéne rajta.

Csak Hinata? Szerintem meg mindenki... inkább lett volna a szemük hófehér vagy valami, mert ez valami iszonyatul néz ki.

Ha már Hinata.... ha ez a valami álomba meríti az embereket, akkor Hinata hogy hogy csak mozdulatlan maradt, s nem zombult be? Ő maga mondta, hogy nem tud mozdulni + egy bezombult ember nem igazán tud értelmesen gondolkodni.

Amúgy ezzel, hogy pont Naruto-ék nem estek bele, semmi értelme nincs már, hogy "lássuk hogy nézz ki belülről", mert egyedül Naruto, Sasuke és Sakura a főszereplők, s nekik kéne harcolniuk a "démonjaikkal". Főleg, hogy így nem tapasztalják meg, hogy milyen "Madara útja".


Idézet
Remélem Kishi nem fogja azzal húzni az időt hogy most szépen végig zongorázzuk a többiek álmait mert eskü lemegyek hídba akkor.
Mert úgy ismered Kishit, mint aki nem hagy ki egy ilyen lehetőséget, hogy húzza az időt?  Hmm?

Ha nem húzná, akkor már tavaly véget ért volna.

Persze most is csak annyi történt, hogy a főszereplők meg az Edo kage-kon kívül mindenki csapdába került, s ennyi, összefoglalva az egész fejezet.

Persze jobb, mint amik eddig voltak. 5/10 ez is.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9027 Dátum: 14 máj 21, 16:13:39 »


Mi volt itt a meglepetés? Az lett volna meglepetés, ha:
1.nem sikerült volna Madara-nak, mert volt valaki értelmes, hogy rá támadjon.
2.Killer Bee halott lett volna, ahogyan az "arany szabály" mondja.

Az meg inkább fail, hogy Sasuke-ra csak azért nem hat, mert "ugyanolyan szeme van", mert Madara-hoz képest erőszintben sehol nincs, tehát hiába van neki "ugyanolyan", az erő szint miatt hatnia kéne rajta.

Amúgy ezzel, hogy pont Naruto-ék nem estek bele, semmi értelme nincs már, hogy "lássuk hogy nézz ki belülről", mert egyedül Naruto, Sasuke és Sakura a főszereplők, s nekik kéne harcolniuk a "démonjaikkal". Főleg, hogy így nem tapasztalják meg, hogy milyen "Madara útja".

Nem fogok itt is a hülyeségeid miatt vitázni veled.  smirksweat

Csak annyi: Ha nem sikerül Madarának semmi értelme nem lenne az egész ARC-nak te észlény. ^^' Épp azért fogja majd Narutot és lehet Sóskát is és lehet Sakurát is mindenki Isteníteni mert innen hozzák vissza a harcot. Ez pont olyan mint a kis drágádban Aizen Istenné válása volt. De sebaj. kacsint

Bee logikusan meg lett oldva de ez a lépés már meghaladja a képességeid hogy fel is fogd.

FAIL hogy Sóskára nem hat? Sehol nincs Madarához? Láttál már mindent a jelenlegi Sasukétől, mert nekem nem rémlik ilyesmi. Ez megint azt bizonyítja mennyire felszínesen olvasod a mangákat. Sasuke még kb semmit sem mutatott meg. Az új szemét szinte nem is használta. Az meg hogy erőszintben hol áll eléggé egyértelmű hisz amíg Madara Kaguya szintjén van kb Addig Naruto és Sasuke Rikudou-én. Szóval szerintem jobb lenne ha nem becsülnéd le őket. És ezt mondom úgy hogy Sasukét utálom.

Az meg egyáltalán nem biztos hogy a 7-es csapat nem fog belekerülni az álomvilágba, túl nagy ziccer hogy ezt kihagyja Kishi és mint tudjuk ő nem Kubo. ^^' Egyébként erről már anno volt is egy mozi vagy Ova már nem tudom. Mármint a próba genjutsuról hogy meddig tart meg milyen erős stb.

Amúgy meg nem csak Narutoék maradtak. Ott vannak az edo zombik meg Yamato is és még ki tudja hányan.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 21, 16:16:03 írta Kuro25 » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9028 Dátum: 14 máj 21, 16:24:29 »


Nem fogok itt is a hülyeségeid miatt vitázni veled.  smirksweat


Én egy ideje már el sem olvasom a kommentjeit. Igazából az emberrel magávan nincs bajom, csak nemt tudom milyen mangát olvas, mert nem ugyan azt, amit mi az tuti.

--------------

Amúgy szerintetek, hogy lesz megoldva ez a Mugen tsukoyomi? Mindenki bekerül egy közös álomvilágba, mint a Road to ninjába, vagy külön külön mindenki más álomképet fog látni?
Illetve én azért arra is kíváncsi lennék, hogy meddig tart a castolása ennek. Mert ha csak egyszer elnyomja és utána nincs veszély és ki lehet jönni Sasuke védőszárnyai alól, akkor oké, de amúgy Kakashiék elléggé vakon üzemmódban lesznek egy ideig.
Naplózva

vakama08
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 81



« Válasz #9029 Dátum: 14 máj 21, 16:27:12 »

Az meg egyáltalán nem biztos hogy a 7-es csapat nem fog belekerülni az álomvilágba, túl nagy ziccer hogy ezt kihagyja Kishi és mint tudjuk ő nem Kubo. ^^'Egyébként erről már anno volt is egy mozi vagy Ova már nem tudom. Mármint a próba genjutsuról hogy meddig tart meg milyen erős stb.

Amúgy meg nem csak Narutoék maradtak. Ott vannak az edo zombik meg Yamato is és még ki tudja hányan.  smirksweat

1.: Naruto Movie 6: Road to Ninja, ott a Gentei Tsukuyomi lett letesztelve (a Mugen Tsukuyominak a prototípusa).
2.: http://readms.com/r/naruto/677/2383/18 Szerintem Yamato is a Mugen Tsukuyomi alatt áll a szemét elnézve.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 21, 16:45:05 írta vakama08 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 600 601 [602] 603 604 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!