24 máj 18, 22:11:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 574 575 [576] 577 578 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740111 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
methodman94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 108


"Az élet értelme 42."


« Válasz #8625 Dátum: 14 ápr 23, 09:40:55 »

Na az utolsó előtti oldal az durva, kíváncsi vagyok mennyi idő alatt gyógyul meg Madara most ebből? vagy nem is fog meg ez a klónja, na meg Kakashi szem kilopása is nagyon váratlan volt számomra...és igen 42.

Amúgy szerintetek meddig fog menni a manga? 700-ig? azt tudom hogy ebben az évben vége van, remélem nem húzzák sokáig...
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 23, 09:51:27 írta methodman94 » Naplózva

Wu-Tang Clan ain't nothin to fuk with.

Ha valamit a betonba ültetsz, amikor az kinő, ugyan tele lesz karcolásokkal, mégsem azt fogod mondani: "Nézd, mennyi karc van ezen a rózsán!", hanem azt, hogy: "A francba is, ez a rózsa kinőtt a betonból!" - Tupac Shakur
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #8626 Dátum: 14 ápr 23, 09:50:46 »

Ez a Sakura....  Neeem Már rég el kellett volna pusztítania azt a Rinnegant mire Madara odaér. Obitonak meg szerintem annyit kellene csinálnia, hogy gyorsan kiviszi onnan magát, meg Sakurát.  >.<#
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8627 Dátum: 14 ápr 23, 10:08:29 »

Nagyon jó fejezet volt. Taktikus, gondolkodós, mindenki ezt hiányolta Obito ellen. Az, hogy Madara kitépte Kakashi szemét, az nagyon meglepett. De biztos, hogy Kakashi nem marad ilyen állapotban, vagy visszakapja, vagy... nem tom, de valami biztos lesz, így teljesen haszontalan lenne. Még akkor is, ha szerintem már semmit nem fog harcolni.
Az egyetlen negatívum, az az, hogy minek kellett Madarát kettévágni. Ha a mellkasának a felét, a bal kezét visszatudta növeszteni, akkor tuti, hogy ebbe sem fog belehalni. Vagy visszaragasztja magát, vagy csak szimplán regenerálódik. Megértem, hogy Sasuke nem várhatott ott csak úgy, de meglehetett volna oldani máshogy, nem kellett volna kettévágni.
Ezenkívül (sőt, mivel Madaranál nekem a nem reális dolgait nem okoz problémát elfogadni) nagyon-nagyon jó fejezet volt. Különösen tetszett az, hogy Madara mintha elismerte volna őket, persze főleg Sasuket. Sasuke tisztán ébresztette fel a rinnegant, s amúgy is, jóval erősebbek ketten, mint Madara és Hashirama valaha is voltak a múltban. Madara elismerte Gait, most meg Sasuke-Narutot. Nem gondoltam volna pár fejezettel régebben, komolyan.
De ami a legnagyobb pozitívum volt, az az, hogy nem húzza Kishi az időt. Úgymond rendesen belecsapott a lecsóba. Annyi minden történt, hogy a végén önkéntelenül feltettem magamnak a kérdést: ezt, hogy hogy nem húzta el két fejezetbe? Tartsa meg jó szokását.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #8628 Dátum: 14 ápr 23, 10:14:23 »

Obiton látszik hogy meg van lepődve hogy mit keres ott  Madara .De Kakashinak rég át kellet volna teleportálnia és akkor esélye se lett volna erre Madarának .
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8629 Dátum: 14 ápr 23, 10:25:55 »

Értem, hogy mire gondolsz. De egyáltalán nem baj, hogy folytatták. Nekem Pain epikus, zseniális karakter volt, de nem az igazi főgonosz. Számomra persze. Madara az, és én egyáltalán nem bánom, hogy a most elkövetkező csata szinte félistenek csatája lesz. Azt is nagyon jól meg lehet oldani. Persze nem biztos, hogy jó lesz, de az elmúlt fejezetek után bízom benne.
Más. Nem csodálkoznék, ha most Madara bevetne pár új jutsut, amit a rész végére, Madara hatalmas megrökönyödésére kedvenc főhőseink röhögve visszavernének. Majd Madara megszorulna, ezután valamilyen power uppal még nagyobb erőre tenne szert. Narutóék kapnak párat, kifekszenek párszor, végül vagy ők is power uppot kapnak, vagy valamilyen más módon végleg Madara fölé kerülnek. Ez simán, akárhogy is nézem, el fog tartani 10-15 fejezeten keresztül. Minimum. Aztán lehet, hogy új rekord hosszúságú harc előtt állunk. Mondjuk most nem is bánnám.
Mondtam, hogy visszafogják verni Madarat, aki most fog power uppot kapni. Kíváncsi leszek, hogy milyen ereje lesz két rinnegannal.
Amúgy amíg Obito él, addig hogy tudja elvenni a rinnegant? Simán átengedi magán a támadást, nem? Mondjuk ha meghal, hogy védje Sakurát, akkor probléma megoldva.
Tényleg, ezzel a résszel újra bizonyítást nyert az a tény, hogy Sakuránál idegesítőbb, haszontalanabb karaktert nem ismerek, úgy un block.

Obiton látszik hogy meg van lepődve hogy mit keres ott Madara .De Kakashinak rég át kellet volna teleportálnia és akkor esélye se lett volna erre Madarának .
Nem hiszem, hogy Kakashi olyan állapotban lett volna, hogy magát elteleportálja.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 23, 10:27:03 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Morause
Vendég
« Válasz #8630 Dátum: 14 ápr 23, 10:29:27 »

Kakashinak a chakrája szerintem mostanra megint lefáradt és mivel nem volt semmi harca így megpihent, ki gondolta volna Madara a semmiből kilopja a szemét. Nem igazán értettem most mi történik, na majd ha kijön a magyar viszont annyit értettem hogy Sasuke vmi izanagi szerű dologra képes hol itt hol ott van és látja Madara árnyék felét. Talán ha tippelnem kéne ezért élhette túl Gai támadását is a sebesülése ellenére.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #8631 Dátum: 14 ápr 23, 11:38:26 »

Na azért ez az instant kiveszem kakashi szemét és berakom magamnak témát még mindig nem tudom megemészteni.  Eddig napok kellettek pl szöcske esetében, h a szervezete megszokja Itachi szemeit, és begyógyuljon, meg használni is tudja. Itt meg madara kikapja, berakja és már tudja is használni....

Tudom már régen elrugaszkodtunk a a naruto értelmes felépített történetvitelhez, és áttértünk a bleach féle edzés nélküli, erőfitogtatásra, viszont kezd élvezhetetlen lenni számomra így a történet. számomra ez egy 10/6-os rész volt.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #8632 Dátum: 14 ápr 23, 12:19:16 »

Pont madaránál már mindegy, Olyan gyorsan regenerálódik hogy simán berakhatja magának a szemet.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8633 Dátum: 14 ápr 23, 13:09:12 »

Szemét Madara!Csak úgy kikapja Kakashi Sharinganját.Remélem azért kárpótolva lesz ezért mind a kettő.Az egyik pozitív a másik negaítv értelemben. Hümm-hümm

Maga a rész megint jól sikerült. Nevet Azért Kishi a fináléra összekapta magát.Sasuke szeme is orvosolva van.Tehát az elején még csak félkész Rinnegan volt.

Edzés nélküli erőfitogtatást pedig hagyjuk,mivel volt abból bőven.Csak nem gondoltál bele.(Bleach)
Rikudo segítségét pedig nem illik lebecsülni.Néha szükség van ilyenre is ha szükség ezt kívánja a gyors változások közepetette.
Naplózva

methodman94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 108


"Az élet értelme 42."


« Válasz #8634 Dátum: 14 ápr 23, 13:11:15 »

Pont madaránál már mindegy, Olyan gyorsan regenerálódik hogy simán berakhatja magának a szemet.

Pontosan. Madara már a 6 út bölcse, (talán) erősebb Rikudou-nál, és ugye most magába szívta a fa erejét(azt hiszem)....nehogy már egy sima szemet ne tudna magának berakni(ami már egyszer megtörtént)és azt használni kénye kedve szerint...
Naplózva

Wu-Tang Clan ain't nothin to fuk with.

Ha valamit a betonba ültetsz, amikor az kinő, ugyan tele lesz karcolásokkal, mégsem azt fogod mondani: "Nézd, mennyi karc van ezen a rózsán!", hanem azt, hogy: "A francba is, ez a rózsa kinőtt a betonból!" - Tupac Shakur
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #8635 Dátum: 14 ápr 23, 13:40:45 »

Amilyen lendülettel kikapta a szemét gondolom a fél arcát is le kellett szakítania. kicsit csalódott leszek ha nem.
Na azért ez az instant kiveszem kakashi szemét és berakom magamnak témát még mindig nem tudom megemészteni.  Eddig napok kellettek pl szöcske esetében, h a szervezete megszokja Itachi szemeit, és begyógyuljon, meg használni is tudja. Itt meg madara kikapja, berakja és már tudja is használni....

Tudom már régen elrugaszkodtunk a a naruto értelmes felépített történetvitelhez, és áttértünk a bleach féle edzés nélküli, erőfitogtatásra, viszont kezd élvezhetetlen lenni számomra így a történet. számomra ez egy 10/6-os rész volt.
a bleaches hasonlatot nemértem de m1.
a szemátültetés ugyanolyan mint a bijuszívás.Anno 10 erős ember 3 nap 1 biju ma 1 madara 9 biju instant.
én már ezekre nem is figyelek mert még élvezhetetlenebbé tenné számomra.

Az szúrja nekem is a szemem, hogy a régi erők amiket edzéssel értek el már szinte semmik ahhoz amit a háború alatt kaptak meg 2 nap alatt ikszdé

De a harc az tetszett! Remélem a harcot nem rontja el kishi csak így tovább !  bow
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #8636 Dátum: 14 ápr 23, 13:44:50 »

Már most előre megteszem tétjeimet, hogy Sakura be fogja műteni Obito Rinneganját Kakashinak. És ezáltal egy újabb direkt deja vu érzetet ad nekünk Kishi. Lásd: Amikor Rin műtötte be Obito sharinganját Kakashinak.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #8637 Dátum: 14 ápr 23, 14:02:46 »

Remélem Sasuke nem fog 2fajta szemmel rohangálni, nagyon nem jön be.
Amúgy az, hogyan kiszedte Kakashi sharinganját Madara, hát...xD Kakashi fel se fogta, hogy mi történik  Nevet

Amúgy mondtam én régebben, hogy elég lenne, ha Madarát átküldenék Kakashi sharinganjával oda, és meg is lenne oldva a probléma-persze akkor még Obitoék nem voltak ott.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8638 Dátum: 14 ápr 23, 14:29:51 »

Már most előre megteszem tétjeimet, hogy Sakura be fogja műteni Obito Rinneganját Kakashinak. És ezáltal egy újabb direkt deja vu érzetet ad nekünk Kishi. Lásd: Amikor Rin műtötte be Obito sharinganját Kakashinak.

Akkor Dani ezt szerintem elbuktad. Nevet
Kakashinak totál felesleges a rinnegan, ha már Dejavu akkor inkább Sasukének kéne kapnia. Obito úgyis meghal így a másik szemét meg visszakaphatja Kakashi, én erre fogadok, feltéve ha AMdara nem operál megint fénysebességgel. Nevet De van egy olyan érzésem hogy Naruto és Sasuke is tud teleportálni a kockavilágba. most hogy Riku erejével bírnak szerintem bármire képesek, ezt Naruto is elmondta.

Egyébként faja rész volt megint. Kishi mester a végére összekapja mangát rendesen.
Naplózva

csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #8639 Dátum: 14 ápr 23, 14:42:10 »

egyébként is rosszul hangzik hogy Rinnegan Kakashi,őt Sharingan Kakashinak ismerik,maradjon csak igy.

micsoda szimmetria Obito és Madara szeme,mindkettőnek van a másik szeméből.

remélem ha Madara visszakapja a Rinneganját,Kakashihoz visszajut a Sharingan,bár Madara nem lesz olyan kedves hogy visszaadja,de ha Obito a jobb szemét odaadja Kakashinak akkor is kell egy bal szem,mert ha nem akarja használni a Sharingant,akkor ugye letakarja.

Kár hogy Obito nem tud elteleportálni,a laboratóriumába ahol tárolja a sharinganokat.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 574 575 [576] 577 578 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!