24 máj 18, 22:58:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 569 570 [571] 572 573 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740127 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8550 Dátum: 14 ápr 16, 18:46:48 »

- Mivel a rajongók követelték, hogy legyen Sasuke-nak is Rinnegan-ja, függetlenül mennyit rontana a Rinnagan képéről, persze hogy kapott.

Ez egy marhaság és remélem te sem gondolod komolyan. Kishimoto pont az az ember, akit rohadtul nem érdekel mit gondolnak a fanok és ez úgy unblokk igaz minden híresebb, magára valamit is adó mangakára. Az a mangaka, aki a fanok elvárásai alapján ír, ahhelyett, hogy a saját ötleteit vinné bele, az ott köt ki, mint a Bleach és társai, hogy az egész egy hulladék lesz, ami nem szól semmiről és a karakterek is olyan power upokat kapnak, ami nem illik hozzájuk. Lásd: Kenpachi most, hogy a Bleachnél maradjunk.
Ha Kishi a fanok kedvére írná a mangát, akkor Tobi nem Obito lett volna és Neji még mindíg élne.
Az, hogy néha olyan dolgok történnek, amiket előre meg lehet mondani, az azért van, mer ismerjük a karaktereket és, hogy milyen a stílusuk és, hogy kb merre fejlődhetnek a személyiségük függvényében.
Amint megtudtuk, hogy a Rinnegan a sharingan fejlődése kb egyértelművé vált, hogy végül Sasuke is el fog jutni idáig.
Az pedig, hogy Kishi néha elfelejt valamit és a fanok esetleg emlékeztetik rá, pl: hogy Kakashi Sahringanja vakulhatna már, azzal pedig semmi baj, ő is ember.
A dragonball írója, Toriyama-sensei, egész SSJ szinteket, meg karaktereket felejtett el itt-ott.

- Persze,hogy megúszta, sőt, ha visszaolvasol a kommentekben akkor láthatod, hogy Gai lábának semmi baja, megvan mindkettő.

Hát én akárhogy nézem, ez: http://readms.com/r/naruto/672/2335/16 marhára de egy letört lábfej. Nem tudom hogy jutottatok arra a következtetésre, hogy nem, amikor még Madara is mondja, hogy "mielőtt hamuvá válsz". Ha megnézitek Gai letört lábfeje hamuként ott van.

- Már láthattad Madara-t Mokuton-nal, lásd 5 Szerencsétlen VS Madara.

Nem a mokuton, hanem a Shinjuu fa.

- Limbo, lásd Jony97.

Az nem a sima Limbo, hanem az egyik változata a Limbo Rengoku (Mármint, amit a Bijuuk ellen bevet). Amit itt használni akar az az alap sima Limbo. Az pedig igen jó eséllyel (vagyis inkább szerintem logikus módon) az a megnevezetlen jutsu, amivel megfagyasztotta Sasukét.
Amit a Bijuuk ellen nyom, az mindegyik ellen érvényesül. Minek nyomna egy AOE jutsut egy szem Narutora?

Ez a rész félig meglepett(youton rasen shuriken és kivágott fa) viszont az ujj forma nem, bár valóban így egy fiatal rikudo lett. Azért még egy sasu naruto fusio beleférhet.

Ha dragonball szerűen mondod, akkor isten mentsen tőle.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 16, 19:05:53 írta Exkirion » Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8551 Dátum: 14 ápr 16, 18:52:55 »

Ha a rajongók szerint írná már rég lett volna Naru-Hina jelenet is. És nem csak egy kézfogás.  Pojén
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8552 Dátum: 14 ápr 16, 19:01:35 »

Pont nem, mert Japánban a többség Sakura párti.
Exkirion- majdnem mindenben egyetértek veled. Én nem vagyok meggyőződve arról, hogy Kishi sokszor nem a pillanatnyi rajongói akarat szerint csinálja a dolgokat. De őszintén (és ez a lényeg): nem is érdekel. Legalábbis addig, amíg ilyen epic, érdekes, látványos fejezeteket kapunk, mint az elmúlt 15. Ha így csinálja tovább, akkor egy nagyon szép, grandiózus végkifejletet fogunk kapni. És ebben még fél éve (mit fél éve, pár hónapja) nem nagyon tudtam hinni. Most már igen.


- Limbo, lásd Jony97.

Az nem a sima Limbo, hanem az egyik változata a Limbo Rengoku (Mármint, amit a Bijuuk ellen bevet). Amit itt használni akar az az alap sima Limbo. Az pedig igen jó eséllyel (vagyis inkább szerintem logikus módon) az a megnevezetlen jutsu, amivel megfagyasztotta Sasukét.
Amit a Bijuuk ellen nyom, az mindegyik ellen érvényesül. Minek nyomna egy AOE jutsut egy szem Narutora?

Szerintem egy és ugyanaz a jutsu, csak nem mondta ki a hosszú nevét. Most rendesen megijedt, nem hiszem, hogy megfagyasztással szórakozott volna. El akarta repíteni az űrbe. De lehet, hogy nincs igazam.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8553 Dátum: 14 ápr 16, 19:04:17 »

Szerintem egy és ugyanaz a jutsu, csak nem mondta ki a hosszú nevét. Most rendesen megijedt, nem hiszem, hogy megfagyasztással szórakozott volna. El akarta repíteni az űrbe. De lehet, hogy nincs igazam.

Elképzelhető, hogy csak én gondolkodom túl a dolgot és tényleg így van amúgy, de gondoltam kifejtem az érvelésem.
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #8554 Dátum: 14 ápr 16, 19:11:20 »

- Mivel a rajongók követelték, hogy legyen Sasuke-nak is Rinnegan-ja, függetlenül mennyit rontana a Rinnagan képéről, persze hogy kapott.

Ez egy marhaság és remélem te sem gondolod komolyan. Kishimoto pont az az ember, akit rohadtul nem érdekel mit gondolnak a fanok és ez úgy unblokk igaz minden híresebb, magára valamit is adó mangakára. Az a mangaka, aki a fanok elvárásai alapján ír, ahhelyett, hogy a saját ötleteit vinné bele, az ott köt ki, mint a Bleach és társai, hogy az egész egy hulladék lesz, ami nem szól semmiről és a karakterek is olyan power upokat kapnak, ami nem illik hozzájuk. Lásd: Kenpachi most, hogy a Bleachnél maradjunk.
Ha Kishi a fanok kedvére írná a mangát, akkor Tobi nem Obito lett volna és Neji még mindíg élne.
Az, hogy néha olyan dolgok történnek, amiket előre meg lehet mondani, az azért van, mer ismerjük a karaktereket és, hogy milyen a stílusuk és, hogy kb merre fejlődhetnek a személyiségük függvényében.
Amint megtudtuk, hogy a Rinnegan a sharingan fejlődése kb egyértelművé vált, hogy végül Sasuke is el fog jutni idáig.
Az pedig, hogy Kishi néha elfelejt valamit és a fanok esetleg emlékeztetik rá, pl: hogy Kakashi Sahringanja vakulhatna már, azzal pedig semmi baj, ő is ember.
A dragonball írója, Toriyama-sensei, egész SSJ szinteket, meg karaktereket felejtett el itt-ott.

- Persze,hogy megúszta, sőt, ha visszaolvasol a kommentekben akkor láthatod, hogy Gai lábának semmi baja, megvan mindkettő.

Hát én akárhogy nézem, ez: http://readms.com/r/naruto/672/2335/16 marhára de egy letört lábfej. Nem tudom hogy jutottatok arra a következtetésre, hogy nem, amikor még Madara is mondja, hogy "mielőtt hamuvá válsz". Ha megnézitek Gai letört lábfeje hamuként ott van.

- Már láthattad Madara-t Mokuton-nal, lásd 5 Szerencsétlen VS Madara.

Nem a mokuton, hanem a Shinjuu fa.

- Limbo, lásd Jony97.

Az nem a sima Limbo, hanem az egyik változata a Limbo Rengoku (Mármint, amit a Bijuuk ellen bevet). Amit itt használni akar az az alap sima Limbo. Az pedig igen jó eséllyel (vagyis inkább szerintem logikus módon) az a megnevezetlen jutsu, amivel megfagyasztotta Sasukét.
Amit a Bijuuk ellen nyom, az mindegyik ellen érvényesül. Minek nyomna egy AOE jutsut egy szem Narutora?

Ez a rész félig meglepett(youton rasen shuriken és kivágott fa) viszont az ujj forma nem, bár valóban így egy fiatal rikudo lett. Azért még egy sasu naruto fusio beleférhet.

Ha dragonball szerűen mondod, akkor isten mentsen tőle.
Igen dragon ball szerűen gondoltam, és nem tartom lehetetlennek, mert eddig kb mindíg úgy történt ahogy én is véltem.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8555 Dátum: 14 ápr 16, 19:19:30 »

Pont nem, mert Japánban a többség Sakura párti.

Akkor Sakura-Naruto...  smirksweat Mivel, nem Japánban élek nem tudhatom.  Pojén
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8556 Dátum: 14 ápr 16, 19:28:41 »

Dragon Ball-os fúzió? A Naruto világban lévő szabályok, fizikai, logikai szabályok miatt (amiket mondhat akárki akármit, még mindig többé-kevésbé, neccesen, de igen, be vannak tartva) nem nagyon látok rá sok esélyt. Igazából nincs esély rá. Vagy meg kell szegni, át kell húzni mindent ami cirka 680 fejezet alatt fel lett építve.
Hakuu- nagyon-nagyon beleerőltetett lenne minden szerelmes pár a történetben. De akkor már inkább Hinata Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #8557 Dátum: 14 ápr 16, 19:30:04 »

Ha emberek alapján lenne, akkor tuti Sasu-Naru lenne  Nevet

Amúgy jó volt a mai fejezet, remélem azért a Hokagék még valamit fognak tenni, legalábbis az elsőre mindenféleképpen kíváncsi lennék.Mondjuk most már gyengébb mint Naruto, de azért valamit mutathatna  Nevet
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8558 Dátum: 14 ápr 16, 19:44:30 »

Pont ezt akartam mondani  Nevet
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/673/12 - szerintetek mit akart mondani?
Amúgy kösz a gyors fordítást. Nagyon jó lett ( most komolyan).
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8559 Dátum: 14 ápr 16, 19:50:38 »

Igazából én nem boronálnám senkivel sem össze.  Gondolkozik De ha mégis valakivel, akkor az ne Sakura legyen.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8560 Dátum: 14 ápr 16, 19:51:43 »

Pont ezt akartam mondani  Nevet
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/673/12 - szerintetek mit akart mondani?
Amúgy kösz a gyors fordítást. Nagyon jó lett ( most komolyan).

LOL Nevet Batai15 örülhetsz. Lehet, hogy mindenki fúziónál majd Nevet
Naplózva

Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #8561 Dátum: 14 ápr 16, 20:01:07 »

Ez már az én részemről egy hatalmas ultra tápolás. Narancs & Szöcske lassan olyan ütemben lesznek tápistenek, mint Ichigo a Bleach-ben. Még a végén kiderül, hogy Madara ismeri a kamehame-t, Narancs haki mester, Szöcske pedig beveti a sárkányigát.   >.<#
Naplózva
pete89555
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #8562 Dátum: 14 ápr 16, 20:09:20 »

Random Madara gondolatok: "Fenébe Kishi, már megint tápoltad Narutot"
Jó lesz ez, kicsit talán "gyengébb" ez a rész az előző kettőnél, de azok nagyon magasra tették a mércét.

/off: ha választani kell, akkor inkább a kis ártatlanka, mint az idegbeteg. Nameg Hinatának nagyobbak a mellei  Nevet/
Naplózva
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #8563 Dátum: 14 ápr 16, 20:10:01 »

Itt tisztán lehet látni hogy rendben van a lába .

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/673/9 meg itt is
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/673/10

Arra gondol hogy már bele kéne kezdeni Madara tervébe ami Kaguja is megtett régen .
Naruto Sakurával illik össze több okból is pl( Sakura pont Naruto anyára hasonlít Kushinára természetben meg hasonlokban )
Nekem már régen aggasztott hogy míg az manga elején Sakura nem komázta Narutot Szerelmileg csak Sasuke így meg úgy és mikor elkezdődött a shippuudent egész olyan volt mintha kedvelné Narutot több ilyen alkalom volt ezért hiszem hogy össze jönnek .
Naplózva
kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #8564 Dátum: 14 ápr 16, 20:17:06 »

a sok okosság mellet azt árulja már el valaki hogy hogyan tudott más természeti manipulációt adni a rasen shuriken-nek ? ( amit a levegő elemmel is sokáig gyakorolt és elvileg csak azzal tudja megcsinálni mert az az eleme)  Gondolkozik smirksweat + más elemmel valszeg nem is így nézne ki.....


óóó és még annyi hogy hirtelen már megy neki 1 kézzel is? :DDDDD
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 16, 20:20:12 írta kornel1992 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 569 570 [571] 572 573 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!