24 máj 18, 20:19:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 551 552 [553] 554 555 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740082 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8280 Dátum: 14 ápr 02, 08:43:17 »

Tetszett ez a fejezet. Nevet

Hát végül csak Sasuke lett Indra mostani reinkarnációja,de előtte Madara volt. Bár azt már-már tudni lehetett,hogy Naruto-ék előtt Hashirama meg Madara volt a két reinkarnáció. Most akkor Naruto meg Sasuke összefog,hogy leverjék Madarat. Nevet
Ez kb úgy jön ki nekem mintha a két tesó probálná megállitani Kaguya-t. Ugye Rikudo mondta,hogy Kaguya is olyan volt mint Madara mikor elvesztette a kontrolt,tehát most Rikudo fiainak a reinkarnációin a sor,hogy megállitsa Kaguya/Madara-t. ikszdé

Szerintem Sasuke válasza is az lehetett mint Naruto-nak,hiszen ha más lett volnaa válasza akkor mutatták volna külön Sasuke és Rikudo beszélgetését. Most akkor Rikudo Sasuke-nak adja az erejét,és Naruto fogja kapni a Bijuu-kat.
És ha jól értettem, akkor Kaguya-nak volt sharinganja meg Byakuganja is? smirksweat

A végén azért jó volt látni azt,hogy szétvan verve Madara,csak sajnos Gai sincs a legjobb formában már szerintem. Na de mindeggy mostmár ugyis jön Sasuke meg Naruto,és átveszik Gai helyét a fronton. Nevet

U.i:Nézzétek meg Rikudo bontját mikro odanyujta Sasuke-nak meg Naruto-nak. Eggyik fele teljes mint mikor Obito volt Rikudo,a másik meg nem egéssz mint Madara-nal. Lehet,hogy ez is jelent valamit,bár nemhiszem. smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 02, 08:47:05 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #8281 Dátum: 14 ápr 02, 09:18:10 »

Jó volt a fejezet. Nevet

Nem tudom, hogy ez el volt e már mondva, hogy Madara hogyan is szerezte meg a Rinnengant. Ugye benne volt Indra és Ashura chakrájából is. Ha ez eddig elhangzott akkor figyelmetlenül olvasom a mangát, mert ez most újdonság volt nekem. Nyelvesít De tetszett a magyarázat ... így kerek az egész.

Röhögnék ha Gai elintézné Madarát mire Naruto meg Sasuke odaérne. Mondjuk nem is lenne hülyeség és Naruto meg Sasuke dolga így nem Madara hanem a 10 farkú legyőzése lenne. Gai halála után pedig talán a világ legnagyobb hőse lehetne, aki egyedül leverte Uchiha Madarát. Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8282 Dátum: 14 ápr 02, 09:57:47 »

Én azért vártam volna egy kis Ashura-Indra múltidézést. Bár lehet, hogy majd a harc közben lesznek visszaemlékezések... ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #8283 Dátum: 14 ápr 02, 10:49:53 »

Én lehetségesnek tartom, hogy a 8 kapunak csak az következő támadása halálos a használójára.Szóval vagy nem látjuk, mert Narutóék hamarabb befutnak, vagy látjuk, és akkor Gai-nak reszeltek.
Naplózva
pete89555
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #8284 Dátum: 14 ápr 02, 11:07:27 »

Aztarohadt.... ikszdé Jó volt ez a rész, várós a következő  Pontosan
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8285 Dátum: 14 ápr 02, 11:29:39 »

U.i:Nézzétek meg Rikudo bontját mikor odanyujta Sasuke-nak meg Naruto-nak. Eggyik fele teljes mint mikor Obito volt, a másik meg nem egéssz mint Madara-nal. Lehet,hogy ez is jelent valamit,bár nemhiszem. smirksweat

Pedig bizony jelent. A teljes bot a himbilimbikkel szimbolizálja Ashurát, a félhold alakú, amit Madara is kapott pedig Indrát.
Vagyis Obito közelebb áll Ashura chakrájához, mint Indráéhoz.

Amúgy Hagoromo botja mindkettő egyszerre, az egyik fele ilyen, a másik olyan. Gondolom azért mert kettőjük chakrája együtt = az ő chakrája.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 02, 11:30:27 írta Exkirion » Naplózva

Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #8286 Dátum: 14 ápr 02, 12:04:48 »

Nagyon jó fejezet volt, szavak se kellenek hozzá. Egy dolgot viszont nem értek, mégpedig azt, hogy most Naruto és Sasuke fuzionálva folytatják a harcot vagy külön-külön felkelnek?
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8287 Dátum: 14 ápr 02, 12:07:40 »

Nem gondoltam volna, hogy az előző részt felül tudja múlni. Sikerült. Epic, király, szép, izgalmas volt. EEEEZZZ AAAZZZ! A régi Naruto hangulat visszajött. Totál felpörgetett az elmúlt két rész. Ez az!
Külön-külön fognak harcolni, együtt fogják birtokolni Rikudou erejét. Legalábbis én így értelmeztem.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8288 Dátum: 14 ápr 02, 12:52:20 »

Nagyon jó fejezet volt, szavak se kellenek hozzá. Egy dolgot viszont nem értek, mégpedig azt, hogy most Naruto és Sasuke fuzionálva folytatják a harcot vagy külön-külön felkelnek?

Ez nem dragon ball. Nyilván külön külön.
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8289 Dátum: 14 ápr 02, 13:07:00 »

Idézet
Röhögnék ha Gai elintézné Madarát mire Naruto meg Sasuke odaérne. Mondjuk nem is lenne hülyeség és Naruto meg Sasuke dolga így nem Madara hanem a 10 farkú legyőzése lenne. Gai halála után pedig talán a világ legnagyobb hőse lehetne, aki egyedül leverte Uchiha Madarát.

Szerintem már rég nem lehet azt mondani, hogy egyedül veri le valaki a Madarát, hisz Madara kb. már az összes shinobi haderővel harcolt. Ez kb. olyan, hogy van egy nagyon gyors futó (Madara) és mindenki próbálja utolérni úgy, hogy mindenki egy bizonyos távot lefut és váltják egymást. Végén már az egyik utol fogja érni, de az nem azt jelenti, hogy ő győzte le hanem a többiek együttes ereje kellett ehhez, max. ő vette ki a nagyobb szerepet. Nyilván lehetne még sokkal jobb hasonlat, meg még jó pár hasonlat.
Amúgy durva Gai a nyolc kapuval, de az is durva, hogy Madara meg csak ott nevetgél tovább Nevet
Most amúgy szerintem Sasuke+Naruto is kap valami új erőt és ketten kb. olyan erősek lesznek, mint rikodou lehetett vagy őt is túlszárnyalják, aztán Madara ellen már sok esély lesz így főleg, hogy most Gai is kifárasztja a nyolc kapuval, ráadásul Sasuke+Naruto ereje olyan, hogy max. 3-4 ember lehetett náluk erősebb az egész shinobi vlágba (Rikodou anyja, Rikodou, Mostani Madara, meg még talán a Jinchurikii Obito, mondjuk talán még rikodou tesóját is ide lehetne sorolni, de nem tudjuk az erejét, indra-t, ashura-t meg azért nem soroltam ide, mert szerintem mostantól Sasuke+Naruto az új Indra,Ashura és az erejük szerintem kicsit most megfogja haladni az övékét)
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8290 Dátum: 14 ápr 02, 13:17:43 »

Kitűnő folytatása a múlt hetinek. Naruto felfogó képessége is javulást mutat.Végre kezd ébredezni(több értelemben)
Ahogy látom a felvetések,és elképzelések is bejöttek,méghozzá magyarázattal is. kacsint
Jó látni hogy egyidőben megmutatta magát Narutonak és Sasukank is,és a végén párhuzamosan ábrázolta.

Az Eternal Tsukuyomi hatása is meglett magyrázva hogy a "Bentlakók" mégis hogyan élnék túl.
Nem valami biztató jövőkép(lenne).
http://www.mangareader.net/naruto/671/8


Gai is eléggé kitett magáért.Madarán már látszik a harcuk nyoma. Ördögi
http://www.mangareader.net/naruto/671/17
Ha jól láttam az utolsó képkockát Gainak még mindig hátra van egy utolsó technika.Éjjeli...valami. Hümm-hümm -Most látom hogy ott van a Moth szavacska is.Ha nem töredék pl Motheré,akkor Éjjeli lepke lesz.Egész jól hangzik.

Ui:Kaguyanak meg mennyi szeme lesz a végén? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 02, 13:33:19 írta K ichigo » Naplózva

sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #8291 Dátum: 14 ápr 02, 13:19:58 »

Mondjuk lehet, hogy úgy "fúzionálnak", mint ahogy azt tették Obito ellen is.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #8292 Dátum: 14 ápr 02, 13:20:27 »

Gai nem sámli. Vért csikart ki Madara szájából. Eddig összefogva sem sikerült mégcsak megkarcolniuk sem.  Kúl
Jók ezek a megmegyarázós fejezetek.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #8293 Dátum: 14 ápr 02, 13:23:07 »

Én annak örülök nagyon, hogy a Byakugan is ki lett magyarázva úgy ahogy, és nem csak egy olyan random szemtechnika, hanem igenis fontos az is a másik kettő mellett
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8294 Dátum: 14 ápr 02, 13:32:08 »

Ha jól láttam az utolsó képkockát Gainak még mindig hátra van egy utolsó technika.Éjjeli...valami. Hümm-hümm

Az éjjeli moly. (mint molylepke).
Amúgy lehet, hogy csak én kapcsolok lassan de most jöttem rá, hogy mi ez a két oldalú bot, ami Hagoromonál van.
Az a fele, ami Obitonál is volt a himbilimbikkel, az szimbolizálja a napot, míg a másik, amivel Madara suhogtat azért nem teljes, mert félhol alakú, mivel a holdat szimbolizálja.

Nap-Hold
Yan és Ying
Ashura és Indra
Naruto és Sasuke

Tetszenek az ilyen szimbolikus dolgok.

Kövi vagy a kövi utáni fejezetben "Rinnegan Sasuke" és "Prophecy mode Naruto". Na meg az éjjeli moly...
(Megjegyzem Naruto nem lesz a 10 farkú jinchuurikije szerintem mert:
1. a tízfarkú egy szörnyeteg, ami nem illene hozzá,
2. Narutoban nem a tízfarkú van, hanem a 9 bijuu külön-külön.
)
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 02, 13:35:44 írta Exkirion » Naplózva

Oldalak: 1 ... 551 552 [553] 554 555 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!