24 máj 18, 22:35:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 526 527 [528] 529 530 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740118 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Oswald
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90



« Válasz #7905 Dátum: 14 márc 08, 15:27:33 »

gondolom 1000x le lett írva, de amíg Tobi volt Obito, hogyan jött neki az a hülye stílusa?
mert mikor a falu ellen küldte a rókát, akkor is "normális" volt.... mi lett vele hogy hülye lett egy jó ideig? Nevet

Szerintem szimplán engedte, hogy Spirál Mihály hülyéskedjen. Végül is, akkora már eléggé összeszokhattak, és megbeszélhették ezt.
Naplózva
Tierhold
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 362



WWW
« Válasz #7906 Dátum: 14 márc 08, 17:58:06 »

Gondolom erről a Rinneganos képről beszéltek: http://naruto-kun.hu/manga/mangas/Naruto/629/Naruto_629_05.png
Szerintem itt csak azért van Naruto mögött a rinneganos szempár, mert a Juubit Rikudoura emlékeztette a chakrája, mivel a fönti képen látni, hogy érezte benne a bijuuk chakráját.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #7907 Dátum: 14 márc 08, 18:29:29 »

Szerintem is, ebbe nehéz belemagyarázni a Naruto-rinnegan elméletet.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #7908 Dátum: 14 márc 08, 19:38:26 »

Már miért lenne úgy beállítva? Ennyi erővel Jiraya is az volt mert békét akart? Vagy azért mert a bijuuk szeretik?  szerintem ettől még nincs annak beállítva. Maximum a személyiségük volt hasonló, de attól még nem hiszem, hogy Narutoból lenne majd Rikudo senin 4.  És elárulom, Nagatónak azért volt rinneganja mert Madara odaadta neki ( azaz Obito adta oda, de most ezt hadd ne keljen kifejtsem.)  egyszóval túl össze tett lenne ha Naruto rinnegant kapna. Ráadásul eléggé lehúzós.

Szerintem nem tűntek el a Senjuk, csak vegyültek más népekkel. De ez csak tipp.  Gondolkozik


Azt mondta Madara, hogy azért adta oda Nagato-nak a Rinnegan-t, mert csak ő képes használni.Én csak logikusan következtetek, nem feltétlenül van igazam.Az Uzumakiknak biztosan van köze a Senju, és Uchiha klánokhoz.
Naruto-t pedig megjósolta maga Rikoudu.Az pedig további kérdéseket vet fel, hogy vajon eddig miért nem láttuk az ő arcát?A kérdés adott.............
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7909 Dátum: 14 márc 08, 19:56:39 »

Ha jól emlékszem az Uzumakik külön, klán voltak. Mármint nem hinném, hogy van közük. De azert holnap utánna nézek. Mondjuk szerintem az erejük és állóképességük miatt.
Naplózva

Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #7910 Dátum: 14 márc 08, 20:54:54 »

Én speciel nem örülnék annak, ha Szöcske kapna rinnegant. Mire föl? Oké, hogy most lehetséges, hiszen Kabuto jelenleg Hashirama sejtjeit pumpálja Sasukéba, na de szerintem neki akkor is túlzás lenne. Narutót sem szívesen látnám rinnegannal amúgy. De szerintem (ha rinnegan nélkül is), ő lesz az új Rikudou Sennin.

Egyébként nem lepődnék meg azon, hogy ha mondjuk annyira reménytelenné válna a helyzet, hogy már mindennek vége, akkor Obito kitépi a saját szemét és Sakura azt a szemet beültetné Narutónak, és akkor lenne neki valahogyan rinneganja. De persze ez csak egy feltételezés a magam részéről. Az lenne a durva, hogy ha Szöcske és RamenEather is úgy térne vissza, hogy mindkettőnek rinneganja van.  Pojén Nevet
Szerintem amúgy ne legyen rinneganja egyiknek se.
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7911 Dátum: 14 márc 08, 21:17:45 »

Az Uzumaki klán távoli vérrokona a Senju klán-nak,Kushina is mondta anno Naruto-ak.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/500/4

Én nemhinném,hogy az Uzumaki klánnak volt bármi köze,az Uchiha klánhoz. Ugye ha a Senju-k távoli vérrokonai voltak,és ha ez akkor volt mikor a Senju-k még hadban álltak az Uchiha-klánnal akkor inkább az Uchiha klán ellenségei voltak.
Remélem,hogy majd láthatjuk Rikudou-t teljesen,nem csak a hátát hanem az arcát is. Az sem lenne rossz,hogyha Naruto mondjuk igy a halálközeli állapotban találkozna vele. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 08, 21:18:33 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Oswald
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90



« Válasz #7912 Dátum: 14 márc 08, 21:31:05 »

Én speciel nem örülnék annak, ha Szöcske kapna rinnegant. Mire föl? Oké, hogy most lehetséges, hiszen Kabuto jelenleg Hashirama sejtjeit pumpálja Sasukéba, na de szerintem neki akkor is túlzás lenne. Narutót sem szívesen látnám rinnegannal amúgy. De szerintem (ha rinnegan nélkül is), ő lesz az új Rikudou Sennin.

Egyébként nem lepődnék meg azon, hogy ha mondjuk annyira reménytelenné válna a helyzet, hogy már mindennek vége, akkor Obito kitépi a saját szemét és Sakura azt a szemet beültetné Narutónak, és akkor lenne neki valahogyan rinneganja. De persze ez csak egy feltételezés a magam részéről. Az lenne a durva, hogy ha Szöcske és RamenEather is úgy térne vissza, hogy mindkettőnek rinneganja van.  Pojén Nevet
Szerintem amúgy ne legyen rinneganja egyiknek se.


Ha Obito oda akarja adni a Rinneganját Naruto-nak, akkor először is ki kell venni Naruto egyik ép szemét + Naruto meg a szemtechnika két külön dolog, mivel Naruto még soha az életben nem használt szemtechnikát. Azért is esélyesebb Sasuke, mert ő már gyakorlott a szemtechnikák terén (jó mondjuk a Rinneganról semmit nem tud, de akkor is).
Naplózva
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #7913 Dátum: 14 márc 08, 22:27:06 »

Idézet
Naruto még soha az életben nem használt szemtechnikát. Azért is esélyesebb Sasuke, mert ő már gyakorlott a szemtechnikák terén (jó mondjuk a Rinneganról semmit nem tud, de akkor is).

Ez így is van! Ugyanakkor hiába tapasztalt Szöcske a dojutsuk terén, a Rinnegan neki is új lenne. Amikor a sima sharinganról "átváltott" mangekyo sharinganra azt is ki kellett neki tapasztalnia nem kicsit. Pedig az MS is "csak" egy sharingan, csak fejlettebb verzióban. De a rinnegan az teljesen más. Sőt Sasuke annyira sem ismeri a rinnegant, mint Naruto. Ne feledjük Narancs legyőzte Paint, szóval neki van tapasztalata a rinnegan ellen. Igaz csak ellene és nem a használatára, de ha már ellene küzdött akkor ismeri a gyengéjét, így tudja, hogy mit kockáztatna a használatával. Ez már egy előny, lenne.  Szóval ilyen szempontból Narancs és Szöcske is kezdő rinnegan használó lenne.

Egyébként pedig mi van azzal, hogy ki kell tépni Naruto egyik saját ép szemét. Ott van Homlokbajnok aki szanitéc kunoichi. Kiszedi, a szemét, majd beülteti Obito kiszedett szemét. Megoldható simán.  ikszdé
Sőt, egy kisebb "rinnegan használati gyorstalpalót" is tarthat Obito Narcsinak.  Pojén
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7914 Dátum: 14 márc 08, 23:07:51 »

Lehel28 - Azért ha jobban belegondolsz akkor nem vetheted el ezt az ötletet sem. Vezesd le a családok történetét. Rikudo két fia. Egyik Senju a másik Uchiha ős. Tehát a kettő között kell lenni vér szerinti kapcsolatnak Rikudo örököseként. Ha az Uzumaki klán vér szerinti kapcsolatban áll a Senjukkal akkor kell lennie vér szerinti kapcsolatnak az Uchihákkal is. Legfeljebb nagyobb a távolság a kettő klán között, de vér szerinti kapcsolatnak kell lenni. Egyetlen módja van, hogy nem legyen kapcsolat az Uzimakik és az Uchihák között. Ez pedig azt feltételezi, hogy az Uzumakik nem kapcsolódnak semmilyen formában a Senjukhoz. Szóval a módja, hogy a kapcsolat külső és csak azokat érinti a vér szerintiség aki az ő kapcsolatukból született. Szóval ha nagymértékű volt a kapcsolat a Senju és Uzumakik között akkor kapcsolatnak kell lenni az Uzumakik és Uchihák között is abban az esetben ha valóban ők Rikudo leszármazottjainak örökösei.

Hozzáteszem, hogy én nem várom, hogy Naruto szeme úgy nézzen ki mint az Eszterházy kastély díszkerítése. A Juubi szeme viszont megjelenhet nála abban az esetben ha nála lesz az összes bijuu. Ennek szerintem törvényszerűnek kell lennie. Aztán az, hogy használja az erejét vagy nem, meghatározza a látványt.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 08, 23:17:17 írta rini67 » Naplózva
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #7915 Dátum: 14 márc 08, 23:39:35 »


Narancs rinnegannal. Gyerekek... szerintem elviselhető lenne. Kibírható.


Szegény Tenten.  ikszdé Neki tényleg hülyén állna.  ikszdé
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7916 Dátum: 14 márc 09, 06:46:59 »

De most ennyi erővel mind rokonok vagyunk itt. És a majmok az őseink.... Vissza lehet ezeket vezetni de attól még Narutonak nem lesz rinneganja.  Nyelvesít Ennyi erővel bárkiben felébredhetne.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7917 Dátum: 14 márc 09, 13:38:19 »

Csak itt nem éppen erről van szó. Ezt szerintem az is bizonyítja, hogy Madara képes volt befogadni Hashirama génjeit de ugyan ezt megtette Obitó is. Másrészt a többieknek meg mind halál lett a jussuk Yamato kivételével. Tehát nagy valószínűséggel az Uchihák alkalmasak arra, hogy magukba fogadják azt. Ezt pedig csak azzal lehet magyarázni, hogy van bennük közös gén. Szerintem Sasuke ugyan úgy lekezelné ezt a gént mint Madara. Így nem lehet azt sem kizárni, hogy Naruto mint a Senjuk vérrokona rendelkezik olyan génekkel amelyek által képes lehetne az Uchiha és Senju géneket is kezelni.

Ettől függetlenül én sem akarom ilyen formában látni. Neki az erejét egyszerűen a bijuuk erejével kell tuningolni.
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #7918 Dátum: 14 márc 09, 13:42:22 »

Csak itt nem éppen erről van szó. Ezt szerintem az is bizonyítja, hogy Madara képes volt befogadni Hashirama génjeit de ugyan ezt megtette Obitó is. Másrészt a többieknek meg mind halál lett a jussuk Yamato kivételével. Tehát nagy valószínűséggel az Uchihák alkalmasak arra, hogy magukba fogadják azt. Ezt pedig csak azzal lehet magyarázni, hogy van bennük közös gén. Szerintem Sasuke ugyan úgy lekezelné ezt a gént mint Madara. Így nem lehet azt sem kizárni, hogy Naruto mint a Senjuk vérrokona rendelkezik olyan génekkel amelyek által képes lehetne az Uchiha és Senju géneket is kezelni.

Ettől függetlenül én sem akarom ilyen formában látni. Neki az erejét egyszerűen a bijuuk erejével kell tuningolni.


Ezt én is így gondolom. Egy kérdés. szerintetek Sasukének is lesz Hashiramás bimbaja? Nevet
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
srobi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85


« Válasz #7919 Dátum: 14 márc 09, 15:46:06 »

Ezek szerint Danzo is uchiha?  Ohh My God
 Egyszerüen inkább csak elég erősnek kell lenni. Akiken Oro kísérletezett azok mind gyerekek voltak és ott nagyobb volt a halálozási arány.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 526 527 [528] 529 530 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!