24 máj 18, 22:36:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 508 509 [510] 511 512 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740119 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
ozsiruyg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #7635 Dátum: 14 feb 22, 18:17:03 »

Nem szoktam kommentelni, de jo ideje olvasom a forumot, kell pover up de nem irreális formában. Elèg lenne ha a karakterek gyengeségen faragna le :

1) Kakashi -egyik nagy kedvenc , de ha jol látom az utso lapokon kapott egy jokora lyukat a melkasába hála Minatonak -.-'  - király szeme ès technikái vannak de használni nemigen tudja mert kevès chakrával rendelkezik szoval neki egy fèl roka igazán sokat dobna, Narutot viszont csak elözö szintjère vinnè vissza. Ha obito halála elött meg 1x megajándèkozná a haldoklo kakashit egy darabka joszággal az király lenne Mosolyog ->korlátlan sharingan ès kamui meg a chidori továbbfejlesztett változata amit pain ellen is villantott stb...

2) Sasuke - rinengan.... mi a fenènek? ha a susanot ès a fekete lángokat kicsit felfejlesztenè ütökèpes lenne . A láb tulaja a természeti energiákkal joban van, segitene neki a susanot amaterasut senjutsusitani akkor madarát sebeznè rendesen...

3) Naruto... lehet jobb lenne ha meghalna... ès obito feltámasztaná, nem kell neki roka. Pein is hogy fel lett hipeolva mindenki rettegett a nevètöl is ö meg kb oneshootolta a testeit pedig nem is a tökèletes bölcs formában volt. Most roka nèlkül a 2 bèkával tudná hozni azt a formát amit Jiraya nyomatott... abban a formában mellesleg eröebb lehetne mint az öreg volt mert naruto alapbol rengeteg chakrával renelkezik igy több chakrát nyerhetne ki a környezetböl is ha jol èrtem a müködését a b. formnak.
(amugy lehet h èn vagyok a hülye de amikor a vizesès mögött kjubit szeliditett naruto, ès kiszame elszabadult, naruto olyan gyorsan odacsapott hogy azt mondták az a faterja technikája volt... a hirasin + 2 bèkás vègsö bölcs forma odavágna)

Szal ha most Naruto meghalna Obito Kakashiba tenne joszágot, mivel ö is a halálán lehet, Obito meg valahogy csak orvosolja a haverját... aztán feltámasztaná narutot utolso erejèvel, az tök jo folytatás lenne .... nyilván nincsenek illuzióim ès totál máshogy lesz...

vègezetül egy kèrdès ès egy kérés:
- madara a ninjutsu smlegesitö csapással amputálta minato karját azaz ez se nö már vissza?
- kérlek nézzétek el a helyesirásomat mert tabrol irok és nem tom megszokni ezt a sz...r billzetet...
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7636 Dátum: 14 feb 22, 18:20:34 »

Hát ha Naruto halott maradna az elég hülyén venné ki magát mivel főhős.
O.k.  hogy a főhős is meghalhat a sztori legvégén, de még nincs vége csak a vége felé járunk.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
ozsiruyg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #7637 Dátum: 14 feb 22, 18:24:20 »

Hát ha Naruto halott maradna az elég hülyén venné ki magát mivel főhős.
O.k.  hogy a főhős is meghalhat a sztori legvégén, de még nincs vége csak a vége felé járunk.  Gondolkozik

nem mondtam h maradjon is halott Nevet de valjuk be itt az ideje meghalni vagyis mar nem ver a szive ergo halott ... az h Sakura felettéb sterilen ügyködik... hagyjuk meghalni ... de pl Obito fel tudná támasztani
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7638 Dátum: 14 feb 22, 18:30:03 »

Ötletnek nem rossz, csak a manga Narutoról szól és engem jobban érdekelne, hogy milyen power up-ot kap és persze hogy ő győzzön. Azt hiszem ezzel nem csak én vagyok így  Nyelvesít
Naplózva

Fuuga
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Válasz #7639 Dátum: 14 feb 22, 18:31:22 »

Valami nekem nem tetszik.
Szerintem ez mindd csak időhúzás, mert Kishi nem tud mit kitalálni.
Igen, Obito felszúrta Madarát, de Madara nem tudja elrúgni onnan Obitót? Vagy az ő karját is levágni? Netán megbénította madarát? Mert erröl senki sem beszél.
Naruto...Felőlem már meg is halhatna, Hokage úgy sem lesz (Kishi mindenáron Sasukét akarja) szal az egész Manga kifújt már akkor, amikor Kisihi elmondta, hogy Sasukét akarja Hokagénak.
Remélem valamit kezdenek Narutóval, mert amikor kiszívták belőle a kilencest, Sakurának sírt a szája, hogy megfog halni, most meg hirtelen bírja a kómát, évekig várhat a "donorra", úgy sem fog meglani.  Hmm?
Naplózva
ozsiruyg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #7640 Dátum: 14 feb 22, 18:34:14 »

Ötletnek nem rossz, csak a manga Narutoról szól és engem jobban érdekelne, hogy milyen power up-ot kap és persze hogy ő győzzön. Azt hiszem ezzel nem csak én vagyok így  Nyelvesít

nem... a háboru elejèn itachi megmondta h. egyedül nem nyerhet... obitot is az egèsz aliance verte el... madarát se lenne érdemes leszolozni... amugy meg azèrt akarnám h meghaljon és feltámasszák. mert a másik ut h rokát kap vagy 10 farkut..... minek... madarát most ugyis csak senjutsu fogja... nagy elönye nem lenne belöle  

Sasuket hokagènak... na azt ne... akkor inkább legyen a ramenes fèrfi Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 22, 18:40:02 írta ozsiruyg » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #7641 Dátum: 14 feb 22, 18:43:03 »

Ó dehogynem lenne Nevet Hiszen ha Madarából kiszedik a tízfarkút, vagy egy részét, már is sebezhető, nem csak a sanjutsutól.
Az, hogy Kakashi kapjon rókát Nevet Nagyon aranyos ötlet, na az biztos, hogy eszembe sem jutott volna, de szerintem Kishinek se. Nem mondom, logikus az ötleted, de irreális. Naruto a főszereplő.
Most mindentől eltekintve, én csalódott lennék, ha a bijuuk nem Narutoba kerülnének. Hisz róla prófétált Rikdou sennin, hogy egyszer majd újra egyesülni fognak. Nem tudom ki hogy van vele, én nagyon szeretem a próféciákat a Narutóban. A Jirayanak adottat is, meg a bijuuknak adottat is.

szerk.: Igazad van azzal kapcsolatban, hogy a háborút egyedül nem tudja megnyerni. De szerintem elég nyilvánvaló, hogy a nagy végső csatát majd ő fogja megvívni. Nyilván nemes, szép gondolat, az hogy közös erővel győzzék le Madarát, de több okból sem tetszene. Azt kell mondjam, hogy akinek számít az ereje, azok a négy Hokage (akik Hiruzenen kívül jelenleg használhatatlanok), Naruto és Sasuke. Én mindig úgy képzeltem el a végét, hogy Naruto győz, mondjuk Sasuke segítségével. Szerintem az élőknek kell megoldaniuk a problémáikat, nem a hulláknak az élők problémáit. És őszintén, Obitonál is eléggé sütött a végén, hogy úgy kellett megoldani Kishinek, hogy a többiek se legyenek tétlenek. Sőt, ha megkapja Naruto és Sasuke a power uppot, akkor az lenne a nemes cselekedet, hogyha a többieket elküldenék, kimenekítenék, és vállalnák, hogy akár az életük árán is, de megállítják Madarát. Na mindegy, ez már más topicba tartozik.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 22, 18:53:33 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
ozsiruyg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #7642 Dátum: 14 feb 22, 18:47:40 »

sztem ahhoz fullra ki kell szedni madarábol a 10 farkút , ha csak egy darabjat akkor továbbra is csak senjutsu fogja ... de lehet h tèvedek

de ha az IStTEN MADARÁBOL lazán kihuzza a hullajo formába lèvö obito a 10 farkut akkor èn kapok agyvèrzèst... na az az irreális nem h a kilyukasztott kakashit befoltozzuk a rokával ikszdé

naruto-kun.hu/manga/Naruto/665/19 3. panelen át lyukas vagy sem kakashi? akár hogy vakulok nem tom elönteni

Jon97: egyet èrtek de (kicsit most fanolom Kakashit. ) mikor Tsunade kifeküdt ugy v9lt ha jol remlik h. Kakashi lesz a hokage , az ereje meg lenne csak alacsony a csakra szintje... szal ö is hokage szinten van
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 22, 18:59:48 írta ozsiruyg » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #7643 Dátum: 14 feb 22, 18:58:09 »

Nem biztos, hogy Kakashi képes lenne kezelni azt a hatalmas chakrát. Még Sasuke(!) is megjegyezte, hogy Naruto milyen hihetetlen, hogy tökéletesen kezeli ezt a chakrát. A kyubi meg szerintem biztosan egyesülni fog. És Naruto barátkozott össze vele, ő a jogos, megjövendölt jinchuuriki.
Obito meg sztem vmilyen technikával megbénítja Madarát, kiszed némi chakrát, mire Madara megtöri, Obitot megöli, aki még utolsó leheletével, hogy helyrehozza a hibáit, a lopott bijuukat odaadja Narutonak. Na ez az én elméletem, de ez csak képzelgés. Én így csinálnám Kishi helyében, de hála Istennek, nem vagyok a helyében.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Morause
Vendég
« Válasz #7644 Dátum: 14 feb 22, 18:59:27 »

Ichiraku mint Hokage ikszdé... meg Madara leszólózása... ezek olyan dolgok amik csak akkor következne be ha Kishimoto bedrogozva vagy atom részegen írná a sztorit, bár pár fejezet után ezt így is ellehetne képzelni viszont nagy poén lenne.

De Obito most már remek példa a talk no jutsu tökéletességére, Madara is esélytelen lenne ez ellen csak meg kell találni a gyenge pontját, lehet itt a hasonlóság kedvéért mondjuk pont ezért tudta Naruto obiton használni és lehet ha Sasuke is képes lenne rá akkor már Madárkát kenyérre lehetne kenni és olyan szelíd lenne mint egy kiscica. Persze ez a felállás nem játszik ezért mocsok mód érdekel hogy most mi várható, amúgy utólag nézegetve a manga képeit az egyik rácsodálkozós képen Kakashi sharinganja amit ki kell emelni sosem tűnik el neki mégis is offon volt, úgyhogy ezt felfogom rajzolási hibának, illetve olyan dejavum lett attól ahogy Naruto félholtan hever, és egy erős szanitéc próbál bele életet lehelni és rájöttem, ugyanez volt a Sannin harcnál mikor Kabuto megvágta a szívizmait és elméletileg akkor sem tudta a róka gyógyítani mert hogy a hozzá vezető chakra vezetékeket is elvágta, itt meg ugye eleve az hogy NINCS is róka megint csak a szerencsén múlik a főhős élete.

Sasuke meg ha még életben van akkor neki egyetlen esélye a túlélésre az Izanagi, a rejtélyes lábfej meg legyen bárkié mégha nyilván Kabuto ne csak újabb box zsáknak menjen oda mivel én korrekt mód megtudnám ölni most ha a haderőbe bárki helyébe lennék elvégre az ő sara hogy visszahozta Madarát az edoval.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 22, 19:01:31 írta Morause » Naplózva
ozsiruyg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #7645 Dátum: 14 feb 22, 19:03:32 »

na azt se feledjük h. kishi szeret megdöbbenteni... de a ramenes fazon csak vicc volt sorry ha komolynak tünt...

melesleg Kakashi elèg profi chakra irányitásban... persze esélytelen h. petet kapjon ... de ha kapna megbirkozna vele Mosolyog
a bijuk règen sokat nyomtak a latba de már egy ideje akik ellen harcolnak azok álmukba szolozzák a joszágokat... itt már csak duracel elemnek egy kis chakra utánpotlásra jok... itt max a 10 farku èr valamit... de ha naruto is 10farku jinjuriki lesz... az a legegyszerübb megoldás ( hogy verjük le a 10 farku jinjurikkit? öhm... másik 10 farku jinjurikivel...) ... kishi kerüli a tul egyszerü megoldásokat...
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 22, 19:40:44 írta ozsiruyg » Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7646 Dátum: 14 feb 22, 20:17:14 »

Szerintem Kishi nem akar Sasuból hokagét  Gondolkozik Bár ahogy egyszer kitárgyaltuk Naruto a háború után egyből úgy sem lenne hokage max egy ilyen 10 évvel későbbi jelenetben  Hümm-hümm
Naplózva

ozsiruyg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #7647 Dátum: 14 feb 22, 21:06:25 »

" Szerintem Kishi nem akar Sasuból hokagét   Bár ahogy egyszer kitárgyaltuk Naruto a háború után egyből úgy sem lenne hokage max egy ilyen 10 évvel későbbi jelenetben "



Hasirama bizonyitotta hogy egy idiota is lehet hokage, bár ő anno madarát akarta volna hokagénak ha jol rémlik. Narutobol is az lesz 100% de valoszinübb hogy ahhoz mèg idösödnie kell, amugy is a hokage eléggé a faluhoz van láncolva sok papir munka semmi balhé... mèg tul komolytalan ehhez 10 év reálisabb de inkább 20... Tsunade elèg öreg (ne felejtsük el hogy csak erövel mutatja magát fiatalnak ) ha tul èli a háborut se sokáig lesz a hokage valakinek át kell venni, szoval Gai sensei lesz a kövi hokage Nevet .... na jo talán ő az egyetlen aki nem pályáz a pozicióra... Kakashi lett volna a tipem de ö kètségesebb h tulèli mint Tsunade ... Sasuke nem lesz ... egy öntelt majom szökött ninja... (bocs a fanoknak) sakura is bedobta h pályázik de naruto korosztályábol max Shikamarut tudom naruton kivül elképzelni vagy őket együtt.

Föbb szereplök közül nem tudom ki lenne mélto a hokage cimre Tsunade ès Naruto közt, de majd ugy is kiderül Kishi hogy gondolja...
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 22, 21:09:39 írta ozsiruyg » Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #7648 Dátum: 14 feb 22, 21:24:05 »

Miért vagytok benne olyan biztosak, hogy bárki is túléli ezt a tetű háborút?  Nevet Na jó, csak vicc volt. Amúgy meg, pályázni lehet rá, csak az a baki, hogy ez nem így megy. Majd a vének a földesúr meg még nem is tudom, kicsoda, eldönti, ki is legyen a Hokage. Van egy gyanúm, hogy a Sasuke lehetőségen sírva röhögnének, ha megnézzük, mennyi kontra érv van vele szemben.
Egyébként meg, ezt a heti fejezetet látva, egyre jobban úgy látom, hogy Obito és Sasuke több dologban hasonlítanak, mint kéne. Ugyanolyan manipulálhatóak mindketten, kell nekik valaki, aki az orruknál fogva vezeti őket, hogy jussanak valamerre. Obito talán rájött arra, hogy milyen csúnyán rácseszett Madarával, meg persze hatott rá a Naruto féle szentbeszéd. Mindenesetre még mindig csodálkozom azon, hogy a Negyedik nem intézett felé egy olyan szöveget sem, amik utalnának az általa eltolt dolgokra, ámbár Yondinak most sikerült éppen közelebbi kapcsolatot létesítenie Gaaraval, szóval majd összeszedik magukat. Kakashinak is jól eshetett az a gyomros, miután nem is olyan régen varrta össze magát.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7649 Dátum: 14 feb 22, 21:38:23 »

Az lehet bár úgy gondolom régebbi hsz-ekben szépen ki lett fejtve Narutobol miért nem lenne hokage még. És Hashi nem idióta. Csak van egy stílusa  Nevet És az elődök között igencsak fiatalon is kerültek ki hokagek.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 508 509 [510] 511 512 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!