24 máj 18, 21:01:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 466 467 [468] 469 470 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740089 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #7005 Dátum: 14 jan 22, 18:17:30 »

Elképzelhető hogy yamato, elvégre elég régóta nem tudni róla semmit.
Na de most akkor én nem értem az egészet.
van fehér zetsu, fekete meg spirál? vagy mos mivan?  Gondolkozik Gondolkozik
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #7006 Dátum: 14 jan 22, 18:21:33 »

és amikor Hinata elesik, ott emlékezik, hogy vki azt mondja, hogy védd meg Narutot nii-san. Ki az a nii-san, ill.ki mondta ezt? Nem ugrik be.

A Nii-san, az az Aniki-hez hasonlóan egy japán becenév, ami az Onii-san/chan stb egy tisztelettudóbb változata, lényegében azt jelenti, hogy "Bátyám", ami ezúttal Neji-re utal.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 22, 18:22:26 írta Exkirion » Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #7007 Dátum: 14 jan 22, 18:26:26 »

Valami hasonló már az én fejemben is megfordult, bár én Izunára (vagyis ,amit meg lehetett esetleg belőle menteni) tippelnék.

Hagyjuk már izunát meghalni Nevet
Amúgy is kétlem, hogy ilyen volumenű "új" karakter megjellenne ennyire későn a sztoriban.

Ő, csak emlékeztetlek, hogy pl a Rinnegan valahol a 350-380 közötti fejezetekben jelent meg mindenfajta utalás nélkül, ahogyan a Juubi is kb a 470-ik fejezet környékén jelent meg, Madara is kb az 560-ik fejezetnél lett feltámasztva Edo Tensei-el..... SZóval ezek után miért ne? ;P
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #7008 Dátum: 14 jan 22, 18:28:04 »

Tudom mit jelent, gondoltam is hogy Nejire utal, csak azt nem értem, hogy a szövegben nem úgy volt, hogy védd meg Narutot, nii-san? Nem emlékszem, hogy mondott volna vmit Nejinek. Ha Neji mondta volna, akkor meg nii-channak szólította volna, asszem. Szóval nem értem.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7009 Dátum: 14 jan 22, 18:48:17 »

Hát ha az Yamato,akkor szépen átmoshatták az agyát.  smirksweat
De jólenne ha Yamato lenne,mert ugye őt már elég rég láthattuk, de attól szerintem Naruto nem fog feltámadni.
Bár kitudja mik lesznek itt még.  smirksweat
A harmadik Hokage tetszett a legjobban mert megmutatta végre,hogy miért is hivták őt egykor professzornak.
De ost komolyan simán leszúrja Madara Sasukét? legalább azt megengedthette volna,hogy használja amit kapott Hashitól. smirksweat
Bár akkor Hashi már kiesett a játékból?
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7010 Dátum: 14 jan 22, 18:51:45 »

Nem mondom, hogy nem szeretem a drámákat, de itt semmi nem jött át. Mindannyian tudjuk, hogy nagyon kicsi az esélye annak, hogy meghalnak. Ez az időhúzás meg csak rontja az egészet.

A Byakuganból meg mikor lett röntgenszem? Ha jól tudom, azzal a chakrát és a chakrapontokat lehet látni.

Spirál Mihály meg honnan került elő? Kishimoto gondolt egyet és berakta?

Az hogy a seregen még mindig ott van a palást az tényleg nagy fail. Ilyenekre figyelhetne Kishimoto időnként.

Az elméletek viszont tetszenek. Yamatós jó lenne, a másik meg klisés, de lassan tényleg más megoldás nincsen Madara legyőzéséhez.
Naplózva
amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #7011 Dátum: 14 jan 22, 18:52:54 »

Szerintem elég jó rész lett végre láthatjuk padlón Narutóékat is aztán kíváncsian várom hogy mi lesz a sorsuk bár remélem Sasuke nem hal meg mert ő a kedvencem Nevet de tuti lesz valami csavar ebbe az egészbe Spriál Zetsu meg én se tudom mitől lett ilyen Power Up de hát végülis azt még nem tudhatjuk hogy ő milyen erős is valójában meg lehet tudja használni ezt a technikát is de nem olyan erős mint Hashiramáé , nekem mindenesetre felkeltette az érdeklődésem és most tűkön fogok ülni 1 hétig :@ Nevet A palástra esetleg azt a verziót tudnám elképzelni hogy Minaton keresztül kapják még a chakrát mert ő benne még benne van a róka másik fele
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 22, 18:56:53 írta amidamaru001 » Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #7012 Dátum: 14 jan 22, 18:59:38 »

Most meglehetne  oldani hogy a túlvilágon Sasuke és Naroto elcsevegjenek utána meg harcolnának egyet , meglenne a harc is igy.
Utána megjelenne Ridoku Senin, elmondaná hogy ok a 2 fia leszármaztatottai. Kis beszéd utána pedig , valahogy visszahoznák őket .  
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #7013 Dátum: 14 jan 22, 19:03:36 »

Ne add az ötleteket, mert a végén tényleg így lesz.  ikszdé Engem már az sem rázna meg, ha mindketten meghalnának, valahogy elvesztette a súlyát.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #7014 Dátum: 14 jan 22, 19:18:46 »

Nekem kifejezetten tetszett ez a rész, bár csak félig sikerült átérezni, hogy Naruto és Sasuke is meghaltak.  ikszdé Egy időben ez azért haladás.

Hát végülis van fehér zetsu, és van fekete, de sosem tudtuk hová tűnt ez a spirálka.. ikszdé

- Kíváncsian várom a további részeket.  bow
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
methodman94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 108


"Az élet értelme 42."


« Válasz #7015 Dátum: 14 jan 22, 20:16:01 »

ha volt már az ötlet akkor bocs, de szerintem most Sasuke megkapja a Rinnegan-t, (igaz madaránál a halál elött fejlődött ki) tudom klisé meg minden, de sajnos ez meg fog történni szerintem...és mikor reggel elolvastam nekem is egyből Yamato jutott eszembe...
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 22, 20:16:45 írta methodman94 » Naplózva

Wu-Tang Clan ain't nothin to fuk with.

Ha valamit a betonba ültetsz, amikor az kinő, ugyan tele lesz karcolásokkal, mégsem azt fogod mondani: "Nézd, mennyi karc van ezen a rózsán!", hanem azt, hogy: "A francba is, ez a rózsa kinőtt a betonból!" - Tupac Shakur
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #7016 Dátum: 14 jan 22, 20:18:51 »

Az hogy a seregen még mindig ott van a palást az tényleg nagy fail. Ilyenekre figyelhetne Kishimoto időnként.

ŐŐŐ, mért is? Naruto fizikailag nekik adta a chakrája egy részét, abból van a palást. Attól, hogy a Kyuubit lepecsételték, attól még a palást nem kell, hogy lejöjjön.

Itt egy párhuzam. Van egy nagy palack vized, aminek egy részét szétöntöd kissebb poharakba. Aztán másnap betörnek hozzád és ellopják a nagy palackot. Attól még a kiöntött vized nem tűnik el.
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7017 Dátum: 14 jan 22, 20:26:19 »

ŐŐŐ, mért is? Naruto fizikailag nekik adta a chakrája egy részét, abból van a palást. Attól, hogy a Kyuubit lepecsételték, attól még a palást nem kell, hogy lejöjjön.

Itt egy párhuzam. Van egy nagy palack vized, aminek egy részét szétöntöd kissebb poharakba. Aztán másnap betörnek hozzád és ellopják a nagy palackot. Attól még a kiöntött vized nem tűnik el.

Oké, ezt lehet kicsit elhamarkodottan mondtam. smirksweat Azért azoknak már lassan el kéne tűnniük, hisz alig van már chakrájuk.
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #7018 Dátum: 14 jan 22, 20:37:54 »

Am most találtam fészen egy hasonlóságot, vajon lehet benne valami? Kishimoto facebookján ha tényleg ő az nem csak valami kamu egy külföldi tette be és alatta megkérdő jelezik, hogy nem-e Izanami. Ti mit gondoltok?



Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #7019 Dátum: 14 jan 22, 21:08:31 »

fejezetről nemírok semmit fanboyok kivételével mindenki tudja, hogy milyen volt.

Sasukét nem kell félteni kb ilyen állapotban volt Deidara ellen is, hogy mozdulni se bírt még a kis ujja sem csak ott a chakrája elfogyott ami mint tudjuk mára már lehetetlen ezért helyette a leszúrás miatt nem bír mozogni de ugyanúgy ahogy Deidaránál is mozgásképtelenségében miközben Madara dobálja meteorral ő majd elteleportál egy kigyóba.

A róka palástot néztem én is de még valahogy ki is lehet magyarázni.

Szerintem Kishi csak rájött, hogy 2-3-n kívül van neki még ott 40 ezer embere (esetleg szóltak neki róla) és a semmiből varázsolt oda egy spirált, ami majdnem arra késztetett, hogy 100 fejezettel visszább menjek és újraolvassak mert azthittem ,hogy kihagytam a megjelenését.Ha bejön amit mondtok, hogy Yamato van benne, az jó is lenne mert nem végérvényesen felejtette el de azt úgyse tudná nekem beadni, hogy így tervezte mert szerintem most vasárnap jutott eszébe, hogy "b*zdmeg őt elfelejtettem".

Ha Sasuke nem is, Naruto már érdekes.Mivel a spirál is kijelentette, hogy még húzza kicsit mert Uzumaki, mondjuk Kushina jobb bőrben volt, de mindenképp belehal a kiszívásba mert ez a dolgok rendje egy unbeatable rule Nevet

de úgyis kilesz találva valami ami sejtésem szerint a másik fél beletétele lesz....  Lehánylak

Igazatok van egyáltalán nem kell halál ahhoz, hogy jó legyen a történet de itt a karakterek halála olyan szempontból is jelentéktelen, hogy szinte egy csettintéssel vissza lehet hozni bárkit...

Egyetlen vigaszom, hogy Jirayát hogyta békében nyugodni  bow
Naplózva
Oldalak: 1 ... 466 467 [468] 469 470 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!