24 máj 18, 19:46:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 440 441 [442] 443 444 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740075 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6615 Dátum: 13 dec 17, 14:58:54 »

Nem volt olyan rossz fejezet csak nemértem...

Miért volt ez az előző 500 fejezet? Tervnek annyi elég lett volna, hogy Nagato feléleszti Madarát ők Orochimaruval(genjutsuval) felélesztik az edos Hashit akitől ugyanígy behúzza az erejét és egyedül Madara elkap minden Bijuut merthát most fél perc alatt meg akarja tenni ami az Akatsukinak nemtudom hány emberébe és évébe került.

lehetne mondani, hogy Madara túl OP vagy a Bijuuk szégyene ez az egész hiszen 1 is milyen hatalmas bestiának volt beállítva és most meg a 9t röhögik ki egyszerre.Sajnos az a szörnyű igazság, hogy mind a 2...

Viszont már látom a megoldást..Naruto megkapja a Kyubi másik felét és akkor már nem Kyubi 1/2 lesz hanem egy rendes Kyubii ami olyan szintre repíti Narutot mint ahol Madara van és végre láthatunk egy istenek közti harcot kacsint
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 17, 15:01:55 írta Asasino » Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #6616 Dátum: 13 dec 17, 15:10:30 »

Akkor most gyakorlatilag újra kezdődik a raid, amiben leverték Tóbiást csak most helyette Csőrike lesz a raid boss...
S ha ő már erősebb, akkor a bijukon kívül még lutolni fog valamit? (mondjuk egy üveg házi páleszt?)

Hány fejezet is volt az? Azt tudom, hogy kb 2x olyan hosszú mint a Goku vs Dermesztő harc, de remélem nem játssza el Kishi még egyszer...


S ez az oldal még jobban megerősít abban, hogy Konohába pszichiátria kell:
http://www.mangareader.net/naruto/659/3

« Utoljára szerkesztve: 13 dec 17, 15:18:55 írta Shiro » Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #6617 Dátum: 13 dec 17, 15:40:04 »

Akkor most gyakorlatilag újra kezdődik a raid, amiben leverték Tóbiást csak most helyette Csőrike lesz a raid boss...
S ha ő már erősebb, akkor a bijukon kívül még lutolni fog valamit? (mondjuk egy üveg házi páleszt?)

Hány fejezet is volt az? Azt tudom, hogy kb 2x olyan hosszú mint a Goku vs Dermesztő harc, de remélem nem játssza el Kishi még egyszer...


Pontosan 90-en (!!!) fejezet volt úgy az egész, kezdve az Obito + 6 Edo Jinchuuriki VS Naruto + Killer Bee-től egészen addig, amíg kitépték Obito-ból a Bijuu-kat (564-től 654-ig).

S miért ne játszaná el Kishi megint ezt a 80-90 fejezetes 1 mindenki ellen "háborút"? Elvégre most Madara-ról van szó, ő pedig a Naruto fanok közt szent és sérthetetlen, s még véletlenül sem szabad mondani, hogy még a Bleach-es Aizen-hez és a One Piece-es Blackbeard-hez képest is Over Powered karakter, mert ő nem az, ő szimplán "badass" és "cool".... én meg 3 méter magas izomkolosszus.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #6618 Dátum: 13 dec 17, 15:54:26 »

Most komolyan mondom most fejeztem be a mangát .  Technikai KO Technikai KO ennyire idióta megoldásokat már... akkor madara mit akar még? annyira op hogy leveri magába az egész világot. Ezek a jutsuk... nem mondok semmit már.. Lehánylak Lehánylak
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #6619 Dátum: 13 dec 17, 16:00:23 »

Érdekes fejezet volt annyi szent. Kiváncsian várom a következő manga fejezetet, ahol kiderül, hogy mindegyik Bijuut beleértve Kuramát is sikerül-e neki beszippantani.
ui: sajnos a bijuuk pár manga fejezet alatt akarom mondani az évek során egyre csak gyengűltek. Madara tényleg leveri az egész bagázst, nemha még megszerzi őket újra ami jah..az akatsukit is leégető gyorsasággal  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 17, 16:03:15 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #6620 Dátum: 13 dec 17, 16:04:58 »

Érdekes fejezet volt annyi szent. Kiváncsian várom a következő manga fejezetet, ahol kiderül, hogy mindegyik Bijuut beleértve Kuramát is sikerül-e neki beszippantani.

Ezért nem kell megvárni a következő fejezetet, mivel már tudni lehet, mi lesz:
1.Madara lesz a 84-ik Sage Of The Sixth Path és elsüti a Mugen Tsukuyomi-t.
2.Dream World Arc.
3.Mindenki kiszabadul, Naruto lesz a 85-ik Sage Of The Sixth Path majd leverik Madara-t.
4.Naruto és Sasuke élet-halál harcot vívnak, igaz, már nincs értelme miért, de a Sasuke gyűlölködők megkövetelik, hogy Naruto leverje a Part I végi harc után.
5.The End.

Az egyetlen dolog, ami nem biztos még, hogy Madara is megfog-e térülni, s ő is átmegy-e Nagato-ba, vagy legalább őt megkíméli Kishi.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6621 Dátum: 13 dec 17, 16:06:22 »

Érdekes fejezet volt annyi szent. Kiváncsian várom a következő manga fejezetet, ahol kiderül, hogy mindegyik Bijuut beleértve Kuramát is sikerül-e neki beszippantani.

ez szép és jó volna, de mint tudjuk Kurama Narutóban van...

Egyébként ennyit arról, hogy a következő generáció mindig túlszárnyalja az előzőt amit elmondtak már a történet alatt párszor...Egy 5 generációval ezelőtti "shinobi" veri szarrá az egész világot.

Ha nincsenek az előző generációk emberei visszahozva, akkor Tobi, és nem Obito hanem Tobi mert ő még Badass is volt körülbelül egyedül végigvert volna mindenkit ami még érthető is lett volna hiszen kakashi nélkül meg se tudták volna érinteni és akkor még a 9 bijuu aminek a nagyja nála volt egyenként is olyan karakternek számítottak, hogy egy sereg kell egyikük ellen.Nem úgy mint most, hogy egy ember kiröhögheti egyszerre mind a 9-t mert ő Uchiha Madara és ő túl OP hozzájuk képest.


 s még véletlenül sem szabad mondani, hogy még a Bleach-es Aizen-hez és a One Piece-es Blackbeard-hez képest is Over Powered karakter, mert ő nem az, ő szimplán "badass" és "cool"....

szívemből szóltál  bow
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 17, 16:08:18 írta Asasino » Naplózva
pete89555
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #6622 Dátum: 13 dec 17, 16:34:43 »

Várom a következő részt. Oké, most megpróbálja beszippantani az összes bigyót, még a 8-9 farkút is, mert van rá neki "beszippantomazösszesbijuu-t no jutsu"-ja. De, ha a következő részben tényleg sikerül is neki, akkor fogok elgondolkodni kishi éppelméjűségén, pedig eddig nagyon "megértő" voltam, oké, ez így megmagyarázható, oké ez a narutó, belefér, de ez már tényleg sok lesz kicsit.
Személy szerint azt vártam már a bijuu-k kiszabadulásakor, hogy naruto fogja szépen, és magába pecsételi mindet, kivéve persze az 1 és 8 farkút. Esetleg ez most fog jönni, hogy madarának mégsem sikerül, naruto meg szépen pecsétel?
Várom...
Naplózva
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #6623 Dátum: 13 dec 17, 16:51:13 »

Jajj ne,már megint kezdődik,iste...khm..Kishimoto mit vétettünk? ikszdé

De legalább már Madara nem sz*rozik annyit,mondjuk ez még nem mentség így sem,remélem össze olvasztja a 10 farkút,az meg mielőtt magába pecsételné Madara, szétüti a Rinneganos fejét. Nevet

Vagy a másik teória,hogy Narutoval együtt szívja magába a szörnyecskéket,az meg valahogy felülkerekedik,és ő üti szét Madara fejét a 10 farkú erejével. Nevet
Naplózva

Zuki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Válasz #6624 Dátum: 13 dec 17, 16:52:39 »

Valszeg naruton vagyis a 9farkun kivül mindet sikerült és akkor azután TALÁN kész  a powerup madarának.
De lehet,hogy még magát Rikudo arcát láthatjuk a kövi fejezetben a köldökében :DDD

De most már csak az lesz hogy valami naruto szuperpowerup is,mert még  2x 9farku sem tudna semmit kezdeni Madarával..
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6625 Dátum: 13 dec 17, 16:53:51 »

Akkor most gyakorlatilag újra kezdődik a raid, amiben leverték Tóbiást csak most helyette Csőrike lesz a raid boss...
S ha ő már erősebb, akkor a bijukon kívül még lutolni fog valamit? (mondjuk egy üveg házi páleszt?)

Hány fejezet is volt az? Azt tudom, hogy kb 2x olyan hosszú mint a Goku vs Dermesztő harc, de remélem nem játssza el Kishi még egyszer...


S ez az oldal még jobban megerősít abban, hogy Konohába pszichiátria kell:
http://www.mangareader.net/naruto/659/3


Komolyan kérlek, hogy kommentelj értelmesen. Nem kell túlzásba vinni az iróniát, sem a gúnyt.

Hát Madara már tényleg szinte isteni magasságba emelkedett. De ha belegondoltok, nem ez a reális egy olyan embertől, aki simán irányította a Kyubit (amikor az még tényleg szörnyeteg szinten volt), s azóta összelopott magának minden olyan erőt, amik korábban önmagukban is op-k voltak? És szerintem a bijuuk nem lettek ledegradálva (annyira biztos nem, mint amennyire állítjátok), hisz még most is egy sereg kellene ellenük. Vagy olyan emberek, akik a shinobk csúcsa,( pl. Kagék, Naruto, Sasuke) s ez régen is így volt. Egyszerűen ahogy Kurama is mondta, ő már nem csak egy ember.
Nekem komolyan nagyon tetszik, hogy végre egy olyan ember ellen harcolnak, aki tud is, és nem egy olyan ellen, aki csak hopp a juubi jinchuurikije lett, amúgy meg egy nagy gyerek.
http://www.mangareader.net/naruto/659/3
http://www.mangareader.net/naruto/659/4
Ez meg valami állatság...! Egy igazi őrült, aki tényleg lehet hogy pszichiátriai eset, de végre egy igazi gonosz.

Amúgy meg ha igaz, és tényleg jövőre vége a mangának, akkor az sehogy sem tarthat már 80-90 részig.
És ha összehasonlítjátok, hogy az Obitos harc milyen tempoban kezdődött, folytatódott és végződött, akkor látni a különbséget. Itt szerintem pörögnek az események. Nekem az utolsó 3-4 rész nagyon bejött. De lehet, hogy csak én vagyok így.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #6626 Dátum: 13 dec 17, 17:37:13 »

Azzal nem értek egyet, hogy bijuuk gyengék lettek.. egyszerűen most olyan emberrel küzdenek aki teljesen más szinten van mint az eddig látott karakterek így nyilván bijuuknak sincs olyan könnyű dolguk. Ha belegondoltok akatsukiba 1 akatsukis elvert 1db bijuut, tegyük fel ott a kisame, tudtommal ő is egyedül vert el egyet, most megnézném, hogy kisame mit kezdene Madara ellen Nevet Szóval érthető, hogy Madara nem 1-el fog szarozni hanem az összessel, viszont ettől függetlenül tényleg nagyon durva már a Madara. Azt se tartom majd kizártnak, hogy valahogy visszahozzák a rikodou sennin-t és akkor majd harcolhat Madara ellen (Madara se olyan kemény, hogy rikodou ellen helyt álljon, főleg, hogy rikodou mellett segítség is lenne (szerintem rikodou egymaga elverné Madara-t segítség nélkül)) Amúgy ha rikodou-t visszahozzák valahogy akkor Madara kap majd power upot, mondjuk 1-től 7farokig a bijuukat megkapja.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 17, 17:41:21 írta Mach5 » Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #6627 Dátum: 13 dec 17, 17:44:55 »

S ez az oldal még jobban megerősít abban, hogy Konohába pszichiátria kell:
http://www.mangareader.net/naruto/659/3
http://www.mangareader.net/naruto/659/3
http://www.mangareader.net/naruto/659/4
Ez meg valami állatság...! Egy igazi őrült, aki tényleg lehet hogy pszichiátriai eset, de végre egy igazi gonosz.

Elmagyarázná nekem valaki, hogy ez a ritka hülyén kinéző műröhögés mitől nagy szám? Ez dettó ugyanaz, mint amit Sasuke csinált:
http://www.mangareader.net/naruto/659/4
http://www.mangareader.net/93-47297-14/naruto/chapter-483.html

Az egyetlen különbség, hogy Kishi most egy teljes oldalt "szentelt" neki, míg Sasuke-nál csak egy panelt, de mint írtam, mind kettő ritka erőltetett és ritka hülyén néz ki. Olyan, mintha valami elfajzott Anime-Princess nevetne, amihez ráadásul hozzá párosul a már lassan visszataszító bishi kinézet.... S ha Kishi így akarta ábrázolni, hogy "mennyire gonoszok s mennyire őrültek", hát, nálam nem sikerült. Raknék be példát, hogy hogyan lehetett volna hitelesebben ábrázolni, amit akart, de az már off.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #6628 Dátum: 13 dec 17, 18:13:48 »

Na jó, Madara már tényleg nagyon OP. Mindjárt az is kiderül róla, hogy ő Rikudou reinkarnációja azért képes ilyenekre.

Viszont most lehet, hogy meghal Naruto, mégha csak kis időre is (vagy Sasuke feléleszti, vagy mindenki miatt csakúgy visszajön az életbe). Csak arra leszek kíváncsi, hogy mekkora erőt fog kapni, mert már lassan legyőzhetetlen Madara.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 17, 18:29:44 írta zitagirl » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #6629 Dátum: 13 dec 17, 18:20:27 »

Az biztos hogy Madara nem tököl és csak a megmaradt szeme az amire várni is tud nyugodtabban.
Idézésnél azt hittem hogy Kyuubi próbálja megidézni Narutoból csak most sikeresebben.Na akkor tényleg nagy pácban lett volna Naruto smirksweat
Kakashihoz pedig annyit hogy szépen fejlődik egy kezet már le is szedett még ha nem is arra célzott.

Anno találtam egy képet hogy a szem visszahelyzése színesben még betegebbre sikerült,nem rossz értelemben.

Sajnos nem hiszem hogy bármelyik pszihiáter elbírna vele az ő világában,más honnan talán de annyit meg egész Konoha nem tudna kifizetni Nevet
Nem jól alakulnak a dolgok ha már a Bijuu szint is egy tehetséges újonc kategória lesz hozzá képest.
Komolyan inkább csinálja meg valaki a Mugen Tsukuyomi-t aztán lökjék bele Madarát egymagában kacsint
(vagy tükrözzék rá vissza)
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 17, 18:21:40 írta K ichigo » Naplózva

Oldalak: 1 ... 440 441 [442] 443 444 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!