24 máj 18, 19:27:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 426 427 [428] 429 430 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740071 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
TalkNoJutsu Wins the Wars
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121



« Válasz #6405 Dátum: 13 dec 02, 10:15:04 »

Sajnos minden jónak egyszer vége lessz  Szomorú
Fel sem tünt,hogy már 10 év telt el azóta,hogy elindult a Naruto.
Emlékszem régebb,mikor minden este néztem a TV-n a Narutot,milyen csodálatos is volt.
A Chuunin vizsga meg a többi,na akkor volt valami varázs benne,ami letudott kötni a TV-elé.
Most viszont,csak reménykedhet az ember benne,hogy egy jó rész fog következni.
Én nemtudom,hogy ki hogyvan vele de nekem a sima Naruto jobban tetszett,mint a Shippuden.


Igen, minél közelebb vagyunk a végéhez, annál inkább érzem ugyan ezt. A régi vicces volt, Naruto szerethető, a csaták kimenetelével se volt problémám, sőt, én a Sasuke vs Naruto harc végkimenetelén meglepődtem, a többi ninjának is volt haszna(pl Lee, Nenji stb). Volt értelme, hogy léteztek, de itt már el is mehetnének kapálni, mer ninjának hasztalanok. Ráadásul a shippuddenbe sikerült teljesen megutálnom Narutot, meg a hasztalanokat.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #6406 Dátum: 13 dec 02, 10:36:47 »

Hát Pl Neji el is ment kapálni Nevet
Amúgy ez elég jellemző minden shounen-re. A végére általában mindig a főhősök kerülnek az előtérbe és a support csapat mindig a háttérbe szorul, főleg ha olyan sok karakter van már mint a Narutoban. Igazából 10-15 karakterig még tartható a helyzet, de utána már szinte lehetetlen, mert vagy váltogatsz a karakterek közt és akkor nem halad az akció vagy nem váltogatsz köztük de akkor meg úgy kezd érződni, hogy a többiek nem csinálnak semmit.
Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #6407 Dátum: 13 dec 02, 21:25:21 »

Hát azért Neji sem csinált sok dolgot, Shikamarunak szerintem "szomorúbb, meghatobb" halált tudtak volna csinálni, de gondolom neki az esze még kell Madara ellen, mivel ahogy eddig láttuk az 1. hokagét, nem valószínű, hogy ő is lenne olyan okos, mint shikamaru, persze valamennyire ismeri Madarát, de azért na... Nevet

Amúgy érdekes fordulat lenne ez a háború után, ha pl Naruto és Sasuke jelentkezne a hokage címre, és Naruto érzi, hogyha nem Sasuke lesz a hokage, a történet megismétli önmagát, és ő lesz önjelölt Madara2...haha Nevet
Naplózva

TalkNoJutsu Wins the Wars
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121



« Válasz #6408 Dátum: 13 dec 03, 10:27:20 »

Anime fórumon felmerült egy kérdés, amit nem tudom, a mangába megválaszoltak-e, de úgy emlékszem nem.

Madara honnan ismerte az Edo Tensei-t, és honnan tudta a feloldáshoz szükséges kézpecséteket? (Egy válasz tippem: Mert ő Madara. Nevet)
Naplózva

zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #6409 Dátum: 13 dec 03, 11:15:42 »

Hát ja, ő mert Madara... Itachi szerintem durvább volt, békeidőben, tizenévesen tudta mi az az izanagi, izanami (anélkül, hogy begyakorolhatta volna, hiszen ezek egyszerhasználatosak), megvolt neki több legendás fegyver.

Szerintem ez jelentéktelen, nem szabad rajta fennakadni. Persze az animések hadd találgassanak csak Nevet; ha tudnák mi fontos és mi nem, az felérne egy erős spoilerrel.
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #6410 Dátum: 13 dec 03, 21:02:08 »

Anime fórumon felmerült egy kérdés, amit nem tudom, a mangába megválaszoltak-e, de úgy emlékszem nem.

Madara honnan ismerte az Edo Tensei-t, és honnan tudta a feloldáshoz szükséges kézpecséteket? (Egy válasz tippem: Mert ő Madara. Nevet)

Ezen a dolgon én is elgondolkodtam, és másfelöl kezdtem el keresni a logikus megoldást, Madara nem az edo tenseit oldotta fel, az csak kabuto-nak állt jogában, ő magát a szerződést bontotta fel, mivel már kabuto elmagyarázta a müködését az edo-nak így tudjuk hogy egyfajta idéző jutsu ez is, és gondolom ezeknek az idéző technikáknak ahogy megkötötték a szerződést úgy jogukban is áll azt felbontani, de Madara azért vetette be a végén mert ahogy Dan is, akkor volt ő is teljesen ura a testének, így volt képes megfékezni az edo tensei-t... szvsz.  Kúl

ui.: bár lehet már itt ez is ki lett beszélve, no de mind1. Nem mondtam semmit... Hmm...
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 03, 21:04:53 írta Morause » Naplózva
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #6411 Dátum: 13 dec 04, 06:14:55 »

Madarafüttyös szép jó reggelt:

http://www.mangapanda.com/naruto/657

Alakul a dolog. Valahol sajnálom, hogy Sasuke nekiment Madarának, jobban örültem volna, ha érdekesebb sztori alakul közöttük, elvégre AZ Uchiha és az utolsó Uchiha találkozik.

Illetve nem tudom, Kishi eredetileg is így tervezte-e, de ahogy a visszaemlékezésben is volt, azt vártam, hogy Madara önfeláldozóan vállalta a sötét oldal szerepét az egyensúly érdekben, erre most meggondolta magát és inkább egyesíti magában a sötét és a világos oldalakat.

Egyre biztosabb vagyok benne, hogy valaki megkapja Obito másik sharinganját.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 04, 06:33:22 írta zoldkabatos » Naplózva

Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #6412 Dátum: 13 dec 04, 08:47:57 »

Kimondottan Jó rész volt régóta 
Madara szinte félisteni rangra emelkedett. (rinnegan, senju power, etc)
Szinte azt választ akit akar. Akár szem nélkül is tarol.

Fekete Zetsu nagy kérdőjel. Visszatér Obitoba? Minek? a félbevágását sikerült a legrosszabb operatőri munkával megoldani.
Szinte semmit se látunk belőle .)

kakashiék viszont megint nézelődtek egy jót.
Naruto teljesítménye zérus. Sasuke-tól meg azt vártam: átáll. Mosolyog  ikszdé


Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #6413 Dátum: 13 dec 04, 09:19:54 »

Nem is vártam kevesebbet Madarától, nagyon jó rész volt.
Egyébként felfigyeltem valamire. Kakashi eléggé gyorsan tud fejpántot cserélni  ikszdé

http://narutobase.net/manga/mangas/Naruto/657%20-%20Madara%20Uchiha%20is%20back/11.jpg

http://narutobase.net/manga/mangas/Naruto/657%20-%20Madara%20Uchiha%20is%20back/12.jpg

Ja, és a hétfarkút sem látom. Lehet, hogy már nem fért bele a képbe  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 04, 09:22:05 írta TsunadeHime » Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #6414 Dátum: 13 dec 04, 09:20:33 »

Sasuke akar lenne a Hokage nem fog áttálni. Most probál jó lenne talán  Ördögi
Madara badas volt már megint. Valószínű ö ölte meg hasit később ugy szerezte meg az arcot magába. Ugy hozta létre a zetsukat.

Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #6415 Dátum: 13 dec 04, 10:03:46 »

Na ez a fejezet tetszett, rég nem volt ilyen jó. Ha jól értem akkor Madarának vissza kell szereznie a szemeit Obitótól Mosolyog. És azt is megoldotta Kishi, hogy tudja magát gyógyítani és ne fogyjon ki a chakrából. Azért Hashi helyében megpróbálnám kivenni/ kivetetni a rudakat a hátamból, így nem sok hasznára válik a seregnek. Remélem megmarad ilyennek a manga, mert ez most nagyon tetszett Mosolyog.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 04, 10:04:18 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #6416 Dátum: 13 dec 04, 10:04:16 »

korrekt rész volt bár semmi olyan lényeges dolog nem történt amit ne tudott volni bárki megjósolni, aki olvasott már akármilyen shounent... A két arrogáns találkozásán azért jót röhögtem..
Naplózva

Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #6417 Dátum: 13 dec 04, 10:08:30 »

Mondhatom,hogy jó kis rész volt ez  Nevet

Madara szépen tarolt,még becsukott szemel is  smirksweat
Most akkor elszivta Hashi senjuts chakráját,s most Madara rendelkezik vele?
Ez megmagyarázza az,hogy miért gyogyult be olyan hamar az a vágás,amit Sasuke ejtett rajta.
Most Narutot simán félresöpörte Madara,tetszett mikor megprobálta Sasuket átállitani a saját oldalára kár,hogy nem ment bele Sasuke  smirksweat
Valyon most az a terve,hogy eggyenként levadássza a Bijuu-kat?
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #6418 Dátum: 13 dec 04, 10:22:09 »

Sasuke miért nem Suanoval támadta madarát? Akkor biztos meghalt volna.  Vagy azt is elszivta volna? De vajon az ninjucu?
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #6419 Dátum: 13 dec 04, 10:34:54 »

Mivel a taijutsu és genjutsu alapból ki vannak zárva, így biztosra állítom, hogy a Susanoo ninjutsu.  Mosolyog
Naplózva

Oldalak: 1 ... 426 427 [428] 429 430 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!