24 máj 18, 19:26:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 402 403 [404] 405 406 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740071 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
david-naruto
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 94



« Válasz #6045 Dátum: 13 okt 23, 11:53:22 »

Észrevettétek, hogy amikor "szívják" ki a chakrát Obitoból, és vele jönnek az emlékek is, akkor ott már végre rendesen megvan csinálva a Hokage arc hegy?Nevet Nincs ott Minato.^^


http://www.mangapanda.com/naruto/652/17
Szerintem a 4. szobor az még mindig minato.

Az igaz hogy a negyedik szobor Minato de ő nem halt volna meg olyan fiatalon ha nincs olyan személy aki rá uszítsa Kuramát szóval ha így nézük nem logikus hogy már is Hokage Obito ! Szerintem
Naplózva
felcsi88
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Válasz #6046 Dátum: 13 okt 23, 11:59:04 »

Észrevettétek, hogy amikor "szívják" ki a chakrát Obitoból, és vele jönnek az emlékek is, akkor ott már végre rendesen megvan csinálva a Hokage arc hegy?Nevet Nincs ott Minato.^^


http://www.mangapanda.com/naruto/652/17
Szerintem a 4. szobor az még mindig minato.

Az igaz hogy a negyedik szobor Minato de ő nem halt volna meg olyan fiatalon ha nincs olyan személy aki rá uszítsa Kuramát szóval ha így nézük nem logikus hogy már is Hokage Obito ! Szerintem

Minato nincs a képen és Kakashiék is a mostani korukban járnak minato volt a tanáruk simán lehet hogy megöregedett és meghalt vagy egy másik küldeséten halt meg és igy lett obitó de én egyébként nem azt mondtam hogy nem logikus csak megjegyeztem hogy minató még a hegyen van Mosolyog   am meg a 4. is úgy lett hokage hogy a 3. még élt szóval miért ne lehetett volna obito is hokage amelett hogy a jondájme még él csak azt mondta jólvan szép erős okos és ügyes vagy legyél te a hokage Mosolyog
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #6047 Dátum: 13 okt 23, 12:43:44 »

Hát vegyük végig.
A Sandaime 64 éves volt mikor meghalt, Naruto pedig akkor volt 12. Ami azt jelenti, hogy 12 éve még Yondi volt a Hokage. Akkor volt Hiruzen bá 52 éves.
Kakashiék most 30-31 évesek, ha minden igaz. A Cannabis hídnál 12 évesen voltak, akkor még Minato nem volt Hokage.
Tehát 19 éve még nem volt Hokage, 12 éve viszont már biztos, hogy igen.
Tegyük fel, hogy mikor Kakashiék 12 évesek voltak, ő volt mondjuk 26-28, azaz Naruto születésekor 33-35 éves volt. E két idő közé sorolható, hogy Hokage lett, és mivel tudjuk, hogy ő volt a legfiatalabb Hokage, még a 30-as évei előtt kellett annak lennie.
Hiruzen emiatt kb. 45 évesen vonulhatott vissza, de az biztos, hogy elmúlt már akkor 40.
Ha Minato még élne, most lenne kb 49-51 éves, így Obito, tekintve, hogy az ábrándozásában Narutoék már 16 évesek, simán leválthatta, a már kiöregedett senseit, aki visszavonult tanítani gyermekét, és el lennének Kushinával kettesben.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 23, 12:52:13 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6048 Dátum: 13 okt 23, 13:27:16 »

Az álarccal kapcsolatban: lehet még mindig rajta van az a beszélő "testpáncél" és az irányít?

Azt szerintem átvitt értelemben érti. Arra gondol, hogy fel akarja fedni Obito a valódi érzéseit.

A Hokage fejeken meg nem kell fennakadni annyira. Amit Naruto lát a kötélhúzás során, ott Minato még nem Hokage, jóval a Kakashi gaiden előtt lehetett. Tobi képzelgésében sincs baj azzal, mert visszatérve a háborúból Sarutobi átadja a stafétát Minatónak, Obito pedig elkezd komolyan teperni a Hokage címért, és idővel el is érte azt. Ennyi. Szerintem.

_________________________________


http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/652/3
Ez egész jó borító lett. "Régen és most" címmel.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/652/5
Sasuke Madara "oldalán" van. Jelent valamit? Ki tudja... kacsint

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/652/8
Lehet, hogy Gaara tényleg megint jinchuuriki lesz? Ez azért is érdekes, mert Méh ugye ha magába húzza a Nyolcfarkú chakráját, az oké, hiszen belé van pecsételve az a bijuu. De Gaarában már nincs ott az Egyfarkú, így újra belé kell pecsétleni(e valakinek).

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/652/11
Érdekes, hogy a Madarával kapcsolatos emlékek "kimaradtak".

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/652/15
Ez animében tuti jól fog mutatni. Már ha nem valamelyik "gumiember, ill. árnyékok és árnyalatok nem léteznek" animációs csapat kapja meg azt a részt...

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/652/16
Ez van, Tobi. Naruto mögött ott áll mindenki, te meg hiába vagy power, egyedül vagy, senki sincs veled, senki sem áll mögötted. Még a "kedves" Madara sem.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/652/17
De lehetett volna ez másképpen is.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/652/18
Ez első képen Kakashi háta mögött, az Sakura? Kicsit szokatlan, hogy hosszú a haja. ^^ Bár ez egy mi lett volna ha...

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/652/19
Az utolsó kép király. Ritkán látunk ilyen fejet Narutótól.

Tűrhető fejezet volt. Legjobban Gaara és Méh megmozulása tetszett, ill. a csoportképen a végén, először Narutóval az élen, utána Obitóval.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 23, 15:13:41 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
1864
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Válasz #6049 Dátum: 13 okt 23, 15:34:53 »

Arra leszek kiváncsi hogy ha Narutóék kihúzzák a bijukat vajon szabadon fognak szaladgálni vagy mint ahogy Kurama chakrája narutóba száll?! Gondolkozik
Naplózva
Rafael
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 22


« Válasz #6050 Dátum: 13 okt 23, 15:48:00 »

Idézet
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/652/17
De lehetett volna ez másképpen is.

egy kis bakit vélek felfedezni.  Nevet

ha jól látom a középső képen, az első sor közepén az obito.
a naruto generáció tagjainak magasságában van megrajzolva, közben mögötte kakashi kb 2 fejjel magasabb  Nevet
Naplózva
Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #6051 Dátum: 13 okt 23, 15:51:56 »

14 oldal, előző 15? Hétről-hétre 1-1 oldalt majd mindig lelopkod Kishi, csak hogy kitartson 2015-ig? Nevet Ez is egy megoldás... És a végén: Obito, igen is be foglak b**zítani, mert a Narutoba nem ninják nyerik a háborúkat, hanem pszichológusok. Egy jó lelkifröccs, és mindenki megtalálja a fényt...
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #6052 Dátum: 13 okt 23, 15:59:38 »

Az álarccal kapcsolatban: lehet még mindig rajta van az a beszélő "testpáncél" és az irányít?

Azt szerintem átvitt értelemben érti. Arra gondol, hogy fel akarja fedni Obito a valódi érzéseit.

A Hokage fejeken meg nem kell fennakadni annyira. Amit Naruto lát a kötélhúzás során, ott Minato még nem Hokage, jóval a Kakashi gaiden előtt lehetett. Tobi képzelgésében sincs baj azzal, mert visszatérve a háborúból Sarutobi átadja a stafétát Minatónak, Obito pedig elkezd komolyan teperni a Hokage címért, és idővel el is érte azt. Ennyi. Szerintem.

...........

Mindent leírtál amit én akartam hállelúja nekem már nem kell. Nevet Egyébként ja az ott Kakashi mögött Sakura, bár elég gyatrán van megrajzolva. Nevet

Egyébként látom sokan félreértik ezt a Naruto vs Obito monológot. Ez csak egy újabb megtérítés semmi több, ahogy te is írtad. Viszont azért az érdekes hogy közben a múltban és egy alter valóságban is járunk. Olyan mintha Obito a genjutsu hatása alatt lenne. Az egyébként tetszene lezárásképp hogy Obito nem áll át hanem szimplán kómába esik és átkerül az alter világba. Így nem lesz megint megtérítve egy újabb ellenség. Nevet Elvégre az elv az volt régen hogy akiből kiveszik a Bijuu-t az meghal belőle meg 9-et vesznek ki szóval ja.

Bár az is igaz hogy itt a fő ellenség Madara, Obito csak egy szerencsétlen kisgyerek.

Ja és aki vár Madara lépésére az most figyeljen majd mert tuti hogy erre várt hogy Narutoék kiszedjék a jószágokat Obito-ból hogy aztán Madara közbelépjen és magába pecsételje és jöhet a végső ezer éves harc. Nevet

14 oldal, előző 15? Hétről-hétre 1-1 oldalt majd mindig lelopkod Kishi, csak hogy kitartson 2015-ig? Nevet Ez is egy megoldás...

Nem értem hogy miért esik nehezére egyeseknek számolni. Nevet Egy deka oldallal sincs kevesebb mint a kezdetek óta. A dupla oldalakat duplának kell ám számolni nem egynek hiába rakják egybe az angolok. Sőt ami azt illeti még hosszabb is volt mint szokott mert egy alap Manga rész 17-18 oldalas ez meg 20 oldalas. Nevet

Innentől számolva: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/652/4 a végéig természetesen. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 23, 16:02:07 írta Kuro25 » Naplózva

felcsi88
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Válasz #6053 Dátum: 13 okt 23, 16:15:34 »

Megtérítés felé halad a dolog elején tobitó még ugyan azt szajkózta ez a világ értéktelen számomra most meg már visszaemlékezget meg a legfontosabb nem letojja narutot hanem már kérdezi tőle mint annó sasuke tette " mit akarsz tőlem"  vagyis ő azt kérdezte hogy "miért megy ilyen messzire érte"

Uzumaki klán jele  valamennyire képzelhető nap szimbólumaként ez esetben obitó a kemény kőszívű ősidők óta hidegben és sötétben lévő csokoládé, de nem sokára megolvad az a kinder tojás Nevet és a játékok benne a bidzsúk is felszínre kerülnek  Nevet


http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/652/16

Aki a bal alsó Obitós képet ha belinkeli valaki hogy egy jó kis forever alone-t rá szerkeszt annak piros pont jár Mosolyog biztos jól mutat rajta már mikor megláttam akkor elnevettem magam hogy milyen jól néz már ki szegényke azzal a fejjel a hátranézés utáni ráeszméléssel hogy egyedül van.

Bár picit sajnálatos.

Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6054 Dátum: 13 okt 23, 16:17:23 »

Kuro25:

Én is kösz, hogy az oldalak db-számát nem nekem kellett elmagyarázni (már sokadszorra). ^^

felcsi88:

Használj vesszőket, mert értelmezhetetlen a szöveged.

Arra leszek kiváncsi hogy ha Narutóék kihúzzák a bijukat vajon szabadon fognak szaladgálni vagy mint ahogy Kurama chakrája narutóba száll?! Gondolkozik

Csak tipp:
- Az Egyfarkú Gaarába lesz pecsételve, vagy ő továbbadja Narutónak.
- 2-7 farkúig: jó eséllyel Narutónál lesznek elszállásolva. Kurama nem lesz "egyedül" többé. ikszdé
- Nyolcfarkú (chakrája): Az Méhhez kerül.
- Kilencfarkú (chakrája, Gin-Kin tesók...?*): Szintén Narutóhoz.

* Ja, nem, hiszen ők Kabuto Edo Tensijének részesei voltak, azt meg már feloldották. ^^
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 23, 16:22:40 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #6055 Dátum: 13 okt 23, 16:32:01 »

Tetszetős fejezet volt, de pls, nehogy Obito is megtérjen már mielőtt megmurdel. Bár úgy is meg fog... Viszont arra vagyok kíváncsi, hogy vajon mikor telik le a 15 perc? Szerintem 8 már biztosan eltelt belőle, de lehet 10-12 is.
Sasuke remélem nem (most) áll át a sötét oldalra, a borító alapján, mert lepetézek. Nevet
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #6056 Dátum: 13 okt 23, 17:14:03 »

652:
Nem volt rossz fejezet.Obito biztos meg fog halni.Milyen lenne már,hogy a főboss egy dutyiban éli le az életét,szabadon amúgy sem engedhetik mivel megölt egy jó pár shinobit.

Zizi100:
A 15 perces dolognak szerintem itt már nincs lényege.Mondta is a 3. hogy megállt az a virág vagy micsoda.

Hírek,interjúk alapján az utolsó arc a sasuke vs naruto tematikával fog foglalkozni,vagyis van esélye. Mosolyog

Szerk:Naruto a bijukkal már nem félisten,hanem isten lenne Nevet
Kurama a békáknak sem nagyon engedte át a helyét,és most...valszeg már szocializálódott Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 23, 17:18:03 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #6057 Dátum: 13 okt 23, 18:10:36 »

Vagy ha nem is fog áttérni úgy a jók oldalára, befogja látni, hogy ezt elcseszte  ikszdé és aztán kinyiffanna. Valahogy így nem is lenne neki eléggé égés, és még kivitelezhető is.
Kiváncsi vagyok, hogy most Madara közbe lép-e, hiszen elv ha a Bijuuk kiszabadulhatnak a 10 farkú "héjából" akkor azok Gaarába, Narutoba és Méhbe fognak szállni elméletileg.

Hát... tudom, hogy mindenki várja ezt a Sasuke vs Naruto harcot, de ezek után nem érné már meg Sasuke karakterét megint elkormosítani...  ikszdé így is nehezen emésztettem meg a hírtelen átállok a jók oldalára és a Hokage leszek duma után, ha megint elsötétül az agya, asszem a karakterének annyi  bye bye Lehánylak bow
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #6058 Dátum: 13 okt 23, 18:14:28 »

Na kezdődik a szokásos téma hogy Obito megbánja amit csinált Naruto hatni fog rá .. de m1 már megszoktuk hogy a rossz fiúból mindig jó fiút csinál : D Jó volt végül is. 
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #6059 Dátum: 13 okt 23, 18:21:48 »

Hát igen, minden rossz fiúból jó lett végül, tudtok mondani egy kivételt? ((orochimaru)) végülis igen, mert nem puszta jó szándékból segít, hanem mert ha mindenki illuziót kap ő is, és akkor tényleg mi lenne a drága kutatásából? xD
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Oldalak: 1 ... 402 403 [404] 405 406 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!