24 máj 18, 22:58:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 372 373 [374] 375 376 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740128 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #5595 Dátum: 13 szep 11, 20:14:55 »

Madara az "ütőkártyája" miatt elég magabiztos. Szerintem köze lesz ahhoz, hogy tulajdonképpen ő teremtett testet neki (a felét biztosan), talán valamilyen formában hatással is tudna rá lenne ezáltal. A holdszeme terv meg fog valósulni, de lesz aki megtöri csak még nem tudni ki és hogyan. Kakashi biztos nem, elvégre mit tudna csinálni? Szerintem semmit, örül ha annyi chakrája lesz hogy visszatérjen, nemhogy még istenfákat romboljon.

A fejezethez konkrétan annyit, hogy elsőre ez mi a fene volt? Komolyan egy mérges fa lesz a főboss? http://art.ngfiles.com/images/29/seiyrurenaih_angry-tree.png
Naplózva
Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #5596 Dátum: 13 szep 11, 22:06:28 »

Madara az "ütőkártyája" miatt elég magabiztos. Szerintem köze lesz ahhoz, hogy tulajdonképpen ő teremtett testet neki (a felét biztosan), talán valamilyen formában hatással is tudna rá lenne ezáltal. A holdszeme terv meg fog valósulni, de lesz aki megtöri csak még nem tudni ki és hogyan. Kakashi biztos nem, elvégre mit tudna csinálni? Szerintem semmit, örül ha annyi chakrája lesz hogy visszatérjen, nemhogy még istenfákat romboljon.

A fejezethez konkrétan annyit, hogy elsőre ez mi a fene volt? Komolyan egy mérges fa lesz a főboss? http://art.ngfiles.com/images/29/seiyrurenaih_angry-tree.png

Nem hiszem, hogy ez lenne az ütőkártyája, egyszer már próbálta manipulálni a "Zetsu" testét, de Obito megtörte a jutsut. A fafőboss meg már a Zetsuen no Tempest-ben is szar volt ikszdé
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #5597 Dátum: 13 szep 11, 22:06:43 »

Ha most a 10 farkú kint van Obitóból, Obitó miért maradt ugyan olyan keménycsávó? Most elvileg ugyan úgy csak 3 út van meg neki... na mindegy Nevet

A fás dolog amúgy nekem is tetszik, tulajdonképpen maga a természet haragudott meg az emberre, amiért kihasználta.
Naplózva
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #5598 Dátum: 13 szep 12, 06:49:28 »

Szerintem csak úgy van kint belőle, mint pl Bee-ből a 8 farkú. Ő a junchuriki csak tudja használni a valódi formáját a bijunak.

Ha most a 10 farkú kint van Obitóból, Obitó miért maradt ugyan olyan keménycsávó? Most elvileg ugyan úgy csak 3 út van meg neki... na mindegy Nevet

A fás dolog amúgy nekem is tetszik, tulajdonképpen maga a természet haragudott meg az emberre, amiért kihasználta.
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #5599 Dátum: 13 szep 12, 07:40:00 »

narutoékat nem értem...

miért harcolnak madara ellen? madara nem sötétségbe akarja taszítani a világot, hanem csak jobbá tenni. a technikájával képes lenne létrehozni egy agresszió mentes boldog világot. ebben mi a rossz??? miért kell megállítani?
Naplózva
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #5600 Dátum: 13 szep 12, 07:42:36 »

Nem tudom, a magyar vagy a mangafoxos angol fordítás-e a pontosabb, de ha az utóbbi, akkor Ridoku nem megfékezte, hanem inkább megszelíditette a tízfarkú dühös fát (copyright dosreis). Ebben az esetben előfordulhat, hogy Narutónak sikerül a fauna után a flóra lelkivilágát is meggyőzni.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 12, 07:43:21 írta zoldkabatos » Naplózva

Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #5601 Dátum: 13 szep 12, 08:06:35 »

narutoékat nem értem...

miért harcolnak madara ellen? madara nem sötétségbe akarja taszítani a világot, hanem csak jobbá tenni. a technikájával képes lenne létrehozni egy agresszió mentes boldog világot. ebben mi a rossz??? miért kell megállítani?

Erre csak ezzel a képpel szeretnék válaszolni: http://blog.fazekas.info/wp-content/uploads/2013/06/igazsag-hazugsag.jpg
Narutoék inkább a másik kasszába mennek, semhogy egy illúzióban ragadva tengessék napjaikat.

zoldkabatos:
A linket rosszul másoltad. Amúgy, Naruto eddig is a térítéseiről volt híres, ki tudja, hogy kit fog megbékíteni. Nevet
ui.: sry elloptam az ötletedet xd
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 12, 08:07:45 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #5602 Dátum: 13 szep 12, 13:24:58 »

Hmm rég volt ilyen érdekes és informatív a manga, mint az e heti. Kíváncsi vagyok Madara hogy kívánja maga végrehajtani a tervet, ha egyszer Obito a jinchuuriki.
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5603 Dátum: 13 szep 12, 14:24:58 »

Egy fegyver csak annyire erős, mint aki forgatja. Hiába van nálad az Excalibur, ha lövésed sincs a kardforgatásról. Egy profi egy szál zsebkéssel kihámoz a ruhádból, és pucér picsával rugdos haza. Nevet
Excuese me?  Hmm?

Rikodou sennin, vagyis a Hat út bölcse feltalálta a ninjutsut. Erre a legjobb bizonyíték, hogy magába pecsételte a Tízfarkút. Hangsúlyozom pecsételte, ami ninjutsu.
Másik dolog: chakra nélkül hogy használna ninjutsut? De mielőtt valaki elkezdené, hogy "de hát az nem a saját ereje, mert így-meg-úgy". De, a saját ereje, vele született. Meg amúgy is, a Tízfarkú ellen hogy harcoljon? Szaladjon oda egy furkósbottal, és kezdje el ütögetni? Nevet A Tízfarkú meg miután eléggé kiröhögte magát, egy pöccintéssel a másvilágra repítené. Szóval még szép, hogy használja a chakráját és a nijutsuját, ha már vele született, illetve kifejlesztette.

Szerenécsre 600+ fejezetni manga után rám ragadt annyi tudás, hogy definiálni tudjam a ninjutsu fogalmát. Nekem azért okozott csalódást ez a fejlemény, mert szerettem a chakrára úgy gondolni mint egy olyan energiára ami a lélekből/elméből ered, és hogy Rikudo azért volt az első ember aki használni és formálni tudta, mert a szó szoros értelmében kivételes  ember volt, mondjuk mint egy Buddha. Az új fejelménynek hála meg nagyon úgynéz ki ez a '6 út bölcse dolog' hogy akár Kovács Józsi is lehetett volna az atyaúristen ha az anyja a születése előtt megeszik egy tudás almája 2.0-át.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #5604 Dátum: 13 szep 12, 15:27:36 »

Az felmerült bennem is, hogy honnan/kitől jöhetett Kaguya ötlete a gyümi evésre. Lehet, hogy már ott manipulált valaki a háttérben? Gondolkozik
Naplózva

nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #5605 Dátum: 13 szep 12, 15:29:54 »

Szerenécsre 600+ fejezetni manga után rám ragadt annyi tudás, hogy definiálni tudjam a ninjutsu fogalmát. Nekem azért okozott csalódást ez a fejlemény, mert szerettem a chakrára úgy gondolni mint egy olyan energiára ami a lélekből/elméből ered, és hogy Rikudo azért volt az első ember aki használni és formálni tudta, mert a szó szoros értelmében kivételes  ember volt, mondjuk mint egy Buddha. Az új fejelménynek hála meg nagyon úgynéz ki ez a '6 út bölcse dolog' hogy akár Kovács Józsi is lehetett volna az atyaúristen ha az anyja a születése előtt megeszik egy tudás almája 2.0-át.
Naruto is kb Minatónak köszönhetően OP szóval csak élénkebb lett a párhuzam Mosolyog

Egy fegyver csak annyire erős, mint aki forgatja. Hiába van nálad az Excalibur, ha lövésed sincs a kardforgatásról. Egy profi egy szál zsebkéssel kihámoz a ruhádból, és pucér picsával rugdos haza. Nevet

nem hiszem hogy ez így működne a narutóverzumban...
Gaara nulla edzéssel lenyomta Leet aki szétedzette magát
Sasuke 2 év tréning után lenyomott egy 50 éves veteránt csak mert volt egy sharinganja
Obito jelenleg nyerésre áll három hokage ellen akik mind több tapasztalattal rendelkeznek csak hát neki van Juubija
és még folytathatnám a sort
Naplózva

Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #5606 Dátum: 13 szep 12, 19:24:52 »

Szerenécsre 600+ fejezetni manga után rám ragadt annyi tudás, hogy definiálni tudjam a ninjutsu fogalmát. Nekem azért okozott csalódást ez a fejlemény, mert szerettem a chakrára úgy gondolni mint egy olyan energiára ami a lélekből/elméből ered, és hogy Rikudo azért volt az első ember aki használni és formálni tudta, mert a szó szoros értelmében kivételes  ember volt, mondjuk mint egy Buddha. Az új fejelménynek hála meg nagyon úgynéz ki ez a '6 út bölcse dolog' hogy akár Kovács Józsi is lehetett volna az atyaúristen ha az anyja a születése előtt megeszik egy tudás almája 2.0-át.
Naruto is kb Minatónak köszönhetően OP szóval csak élénkebb lett a párhuzam Mosolyog

Egy fegyver csak annyire erős, mint aki forgatja. Hiába van nálad az Excalibur, ha lövésed sincs a kardforgatásról. Egy profi egy szál zsebkéssel kihámoz a ruhádból, és pucér picsával rugdos haza. Nevet

nem hiszem hogy ez így működne a narutóverzumban...
Gaara nulla edzéssel lenyomta Leet aki szétedzette magát
Sasuke 2 év tréning után lenyomott egy 50 éves veteránt csak mert volt egy sharinganja
Obito jelenleg nyerésre áll három hokage ellen akik mind több tapasztalattal rendelkeznek csak hát neki van Juubija
és még folytathatnám a sort

Sőt, a legnagyobb ilyen, Naruto egy egyszerű áGYékklón csellel legyőzte Kakuzut, aki még az első hokagéval is harcolt, és azóta folyamatosan... Nem tudom, valaki játszott-e a Naruto Ultimate Ninja Storm 2-vel, na ott, ott van hitelesen ábrázolva Kakuzu ereje... finoman szólva is kiakasztó volt legyőzni.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 12, 19:30:29 írta Dave88 » Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5607 Dátum: 13 szep 12, 19:37:09 »

narutoékat nem értem...

miért harcolnak madara ellen? madara nem sötétségbe akarja taszítani a világot, hanem csak jobbá tenni. a technikájával képes lenne létrehozni egy agresszió mentes boldog világot. ebben mi a rossz??? miért kell megállítani?

Talán mert nem akarnak bábok lenni egy babaházban.

Nem tudom, a magyar vagy a mangafoxos angol fordítás-e a pontosabb, de ha az utóbbi, akkor Ridoku nem megfékezte, hanem inkább megszelíditette a tízfarkú dühös fát (copyright dosreis). Ebben az esetben előfordulhat, hogy Narutónak sikerül a fauna után a flóra lelkivilágát is meggyőzni.

A "tame" nem csak azt jelenti, hogy "megszelídíteni", hanem azt is, hogy "megfékezni". Amúgy meg minek szedte volna 9 részre a Tízfarkút, ha megszelídítette volna? Pont azért kapta szét, mert egyben veszélyt jelentett. És azért hozott létre saját személyiséggel rendelkező bijuukat, hogy rájöjjenek, nem a pusztító erő az igazi "hatalom": http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/572/12

Sabaku:

Arra céloztam, hogy ha egy "közönséges" valaki született volna chakrával, akkor sehová sem jutott volna vele. Attól, hogy valakinek van keze és jó ceruzái, még nem lesz jó rajzoló.

... Naruto is kb Minatónak köszönhetően OP szóval csak élénkebb lett a párhuzam Mosolyog ...

Még szerencse, hogy Naruto csak a külsejét örökölte az apjáról.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/367/13 (és a következő oldal)

...
nem hiszem hogy ez így működne a narutóverzumban...
Gaara nulla edzéssel lenyomta Leet aki szétedzette magát
Sasuke 2 év tréning után lenyomott egy 50 éves veteránt csak mert volt egy sharinganja
Obito jelenleg nyerésre áll három hokage ellen akik mind több tapasztalattal rendelkeznek csak hát neki van Juubija
és még folytathatnám a sort

Gaara kivételes kiképzést kapott a Rejtett Homokban. Erőben messze a genin szint felett volt már akkor is. Arról nem is beszélve, hogy jinchuuriki is volt.

Orochimaru volt olyan hülye, hogy legyengülten, genjutsuval támadt egy Sharinganos Uchihára. Pedig egyszer már megszívta ezt.

Meg Tobi ezen kívül még Uchiha, van MS-ja (egy elég ütős képességgel) és Rinneganja, rendelkezik Hashirama sejtjeivel, tudja használni a fa elemet, és Uchiha Madara oktatta. Ha ezek után könnyen legyőznék, akkor meg azért menne a szájkarate. Szóval ez még mindig jobb így.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5608 Dátum: 13 szep 12, 22:20:37 »

Sabaku:
Arra céloztam, hogy ha egy "közönséges" valaki született volna chakrával, akkor sehová sem jutott volna vele. Attól, hogy valakinek van keze és jó ceruzái, még nem lesz jó rajzoló.

Dehogynem az lesz, ha próbálgatja őket. Két-három éve még egy szemet is alig tudtam megrajzolni, aztán megjött a kedvem rajzolgatni a sok mangaolvasás miatt, és most én vagyok az egyik legjobb az osztályban. Sorry, ez most nagyon rossz példa volt Nevet Plusz, - hogy a hasonlatnál maradjunk - ha az egész világon csak nekem vannak kezeim meg ceruzáim, nyílván sokkal inkább érdekelni fog a rajzolás mint alapból.

(Ja és tudom, hogy ez kb. úgy lett megfogalmazva, mintha egy bedrogozaott 12 éves írta volna a homokba egy kiszáradt meztelencsigával, de már vagy 2 hete alig alszom, és most is már este 11 múlt. De merem rmeélni hogy a lényeg azért átment.)
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #5609 Dátum: 13 szep 13, 06:24:28 »

Az felmerült bennem is, hogy honnan/kitől jöhetett Kaguya ötlete a gyümi evésre. Lehet, hogy már ott manipulált valaki a háttérben? Gondolkozik

na azért ez a story annyira nem mély....
Naplózva
Oldalak: 1 ... 372 373 [374] 375 376 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!