24 máj 18, 21:56:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 361 362 [363] 364 365 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740109 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Dean
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 206


Csak mert Dean vagyok.


WWW
« Válasz #5430 Dátum: 13 aug 28, 13:54:34 »

Nekem bejött a fejezet. Nem hiszem, hogy sok megmentés lesz már.

Ui.: Kishinek van hivatalos FB oldala? Link már.
Naplózva


"A vége vagy véres - vagy szomorú... ilyen az élet." - Dean Winchester



blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #5431 Dátum: 13 aug 28, 13:58:28 »

Edosok mind ketten. Regenerálódnak biztosan.
Igen? Miért olyan biztos ez?
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/642/6
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5432 Dátum: 13 aug 28, 14:00:33 »

hát nekem a mai fejezet nem jött be,azért mert már megint feltöltötték a többieket hogy megmentsék .1x még elmegy de nehogy már mindig ez legyen.jó lenne már ha a lényegre térnének.

Nem ez volt a lényeg. Nem azért lettek feltöltve, mert le voltak megint merülve így tudták őket megmenteni. Még rajzzal is ábrázolta Kishi^^
Amúgy a második Hokaget amennyire utáltam már annyira kedvelem:D Tiszta jó arc. Amit az első a vérének hála ért el azt Tobirama úgy látom a fejével. Kifejezetten tetszik, hogy ezt a jutsut is ő találta fel. Kezd világossá válni, hogy miért lett ő is legenda. Jó lenne, ha még előkerülne vagy 2 jutsu ami tőle származik és át lett kicsit dolgozva had mérgelődjön még egy kicsitxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #5433 Dátum: 13 aug 28, 15:03:29 »

Ez bijuu bomba volt nem azok a fekete gombok szerintem. Azokkal vedte korbe magat. De az is lehet h tevedek, majd kiderul.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #5434 Dátum: 13 aug 28, 15:13:53 »

micsoda fejezet! a yellow swag megint megmentette a takarmányokat! micsoda fordulat és még el is lett magyarázva nekünk hogy miként hajtotta véghez a sárga csoda ezt a hőstettet... minden elismerésem a mesteré 10/9,5 (-0,5 azért mert Madara és Obitó a két megkérdőjelezhetetlenül legnagyobb karakter a mangában nem kaptak új kontinentális pusztitó erejű jutsukat - micsoda szemétség már)
Csak nekem tűnt fel, hogy Kishi trollkodik Hiruzen-nel?  ikszdé Szegény alig regenerálódótt Obito támadásából ( már ha regenerálódott egyáltalán!) most meg a bijuubombák szedik szét a testét  ikszdé



2012 decembere óta trollkodik és sztem mindenkinek feltűnt
Naplózva

Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #5435 Dátum: 13 aug 28, 15:30:20 »

Szégyenteljes a manga megrogyása immár. Fekete meg fehér Kurama? Jobb ötlet komolyan nem volt?
Teljes hiteltelenség a köbön ! mint mikor a Cell-saga végén (DBZ) csak kiderül, hogy csak együtt győzhetnek. akkor és ott micsoda klisé volt! végig mindenki magának akarta gesztenyét, sőt Songoku még a fiát is bevonta. 

Vessen véget az egésznek a mester és menjenek haza a legények. Mosolyog  Neeem Hümm-hümm 
vagy valami
mert ez így nem lesz jó Masashi mester!

Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #5436 Dátum: 13 aug 28, 15:42:29 »

Azt nem érzem annyira korrektnek, hogy a kilencfarkú ennyire erős a tízfarkúhoz képest is. Mert Madara pl. ugye elvileg egy Susasnoo-páncélos, teljes rókával alulmaradt Hashiramával szemben, ehhez képest most meg azt mondja Hashirama, hogy sehol sincs ehhez a csakrához képest az övé...
Hashirama azt mondta, hogy ez az övével összehasonlítható méretű csakra. ikszdé Mondjuk ez megint egy olyan felesleges benyögés, ami Hashiramát tápolja az egekbe.

nclearu: Miért érzem úgy, hogy egy kissé ironikusan szóltál? Nevet

Sajnos ez a fejezet elég semmilyen és felejthető volt nem is beszélve a bevágott tök felesleges visszaemlékezésről. Neeem
Naplózva
agitoo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #5437 Dátum: 13 aug 28, 16:43:06 »

Abba esetleg belegondoltál, hogy amikor Madara irányitotta akkor attól függetlenül h sikerült átvenni az irányítást Kurama felett az megpróbált küzdeni, hogy kitörjön és ezért nem is harcolt a teljes erejével? Most pedig saját akarata szerint cselekszik + ugye ott van Naruto alapból hatalmas csakramennyisége ami talán nincs közel Hasirama vagy Madara szintjéhez de a 2 együtt (Naruto+Kurama) talán már felveszi velük a versenyt? Arról már nem is beszélve hogy csak a csakraszint alapján nem lehet megnyerni egy csatát. Amúgy meg Hasirama egy szóval se említi, hogy több csakrája van Narutonak mint neki csak azt írja hogy ez már közel annyi mint az övé.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 28, 16:43:40 írta agitoo » Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5438 Dátum: 13 aug 28, 19:42:44 »

http://narutobase.net/manga/Naruto/644/14

Minato és Kushina féle megrajzolás csak nekem tűnik eléggé "furán" megrajzolva?Nevet Csak én vagyok ennyire perverz?  Amúgy kishimoto már azt se tudja milyen erőt adjon narutonak.. mi az már, hogy a fél kyuubi öt bijuuval egyenlő nagyságú bijuu bombát csinál aztán most egyesül a másik felével és még brutálabb... Rikodou sennin látszik, hogy utolsónak a killencfarkú-t választotta szét és addigra már biztos legyengült és nem bír koncentrálni, na de ennyire?.... Akkor egyszerűbb lett volna ha meghagyja a juubyt... Hisz ahogy elnézem a teljes kyuubi ereje a juuby erejének a fele körül mozog.
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #5439 Dátum: 13 aug 29, 05:54:41 »

Abba esetleg belegondoltál, hogy amikor Madara irányitotta akkor attól függetlenül h sikerült átvenni az

+ Egy dzsincsuruki nelkuli bijuu sokkal gyengebb, ezt valahol regebben benne volt a mangaban.
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #5440 Dátum: 13 aug 29, 10:04:55 »

Azt deidara mondta Tobinak, de azóta megdölt ez az elmélet mert kierült a bijuuk mégsem ostoba élőléyek ahogy azt feltételezte.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #5441 Dátum: 13 aug 29, 10:47:51 »

http://narutobase.net/manga/Naruto/644/14

Minato és Kushina féle megrajzolás csak nekem tűnik eléggé "furán" megrajzolva?Nevet Csak én vagyok ennyire perverz? 

Ha a Kyuubi karma nem lenne ott a helyzet valóban félreérthető lenne ( sőt, még így is az  ikszdé )
Naplózva

Dave88
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 158



« Válasz #5442 Dátum: 13 aug 29, 12:12:08 »

Azt deidara mondta Tobinak, de azóta megdölt ez az elmélet mert kierült a bijuuk mégsem ostoba élőléyek ahogy azt feltételezte.


Itt folyton megdől minden elmélet Nevet

De már megint megmentettek minden hasztalant -.-" Háborúznak egy isten ellen, aki még egy embert sem tudott megölni istenné válása óta, előtte "igen", de azért várjuk ki a végét, mennyire maradnak halottak...
Naplózva

Nézzé' Hunter x Huntert!!
cece
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #5443 Dátum: 13 aug 29, 12:46:57 »

Igen.. Ez a "mennyire maradnak halottak" gondolat szerintem sok emberben motoszkál.. Sokan elvesztek a csatában, de elég gagyi lenne ha egy Rinneganos újraélesztős szakadékba esnénk megint bele.. Nevet
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #5444 Dátum: 13 aug 29, 13:53:50 »

Tekintsük úgy, hogy Cobra11 meg sem szólalt.

A fordító csapat annak megfelelően dolgozik a projekteken, ahogy a szabadidejük engedi.  Tehát türelem és köszönet. Ez a 2 dolog amivel nekünk szolgálni kell cserébe a munkájukért.

Hashirama és Madara most simán tudtak regenerálódni, mert biju bombát kaptak és nem a jutsu semlegesítő technikát egyébként.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 361 362 [363] 364 365 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!