24 máj 19, 00:12:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 313 314 [315] 316 317 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740148 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #4710 Dátum: 13 jún 26, 18:04:27 »

Hát fura gondolat Chakra hogy pont Rint idézné meg a háborúban?  ikszdé hát... semmi haszna nem lenne, és amilyen kicsin meghalt kb olyan hamar halna meg ismét. Mondjuk addig az ideig még meghalhat Obito így a bijuuba pecsételés tervének annyi lenne szegény Madarának, így meg nem is olyan hülyeség.

Az a fekete dolog Obito testében olyan chakra rudak voltak, mint amik a bijuukban is voltak amiket Naruto húzott ki a "Son"-ból.  
Így gondolom akkor is az fúródott Kakashiba, és most, hogy majdnem a halálán van, Madara átvette a fekete zetsus részén az irányítást, és sietősebbre vette fel az újra élesztést.
Viszont nem értem miért akarja magába pecsételni a bijuut? Hiszen most halhatatlan teste van, végtelen chakra minek neki még a 10 farkú is? főleg ha elvileg sikerülne felélesztenie Obitonak, akkor már akár meg is halhat..

+ Meg is jegyezte, hogy az öt kage hozzá képes nagy nulla... szóval nem értem mit akar tovább variálni  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 26, 18:08:09 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #4711 Dátum: 13 jún 26, 18:07:27 »

Az hagyjál, hogy szegénynek nem sok haszna lenne, de itt 1 másik gondolat: Hacsak Obitot nem VIII. Faust-ról kopizta le Kishi, akkor Rin nincs a kabátja alatt, így a testét nem is tudja rendbehozni, akkor mibe térne vissza szegény lány? Na fúj... o.o
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #4712 Dátum: 13 jún 26, 18:10:52 »

Hát elvileg ha nincsen kéznél egy szabad test, amibe bele költözhetne Rin lelke akkor hiába mert akkor nem sikerülne feléleszteni... Meg hát Konohában is azért tudták vissza hozni a halottakat mert a testük még ott volt.

S akkor Konan meg is ejti, hogy csak azoknak a lelkét tudja vissza hozni, akit közvetlenül nemrég öltek meg, illetve a testük még ott van. Ezért nem tudta volna mondjuk Jirayát sem vissza hozni.
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #4713 Dátum: 13 jún 26, 18:42:20 »

Én csak azt nem értem, hogy obito mégis hogy a fenébe tervezte visszahozni a 15-17évvel ezelőtti madarát aki meghalt? Tudtommal Nagato se volt képes jirayat feltámasztani aki kb. pár hete halhatott meg és ő is annyira levolt strafálva kb. mint most obito. Szóval nem vágom, hogy hogyan tervezi kishimoto most feltámasztatni vele Madarat vagy akár rint aki szintén vagy 15 éve meghalt.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 26, 18:50:27 írta Mach5 » Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #4714 Dátum: 13 jún 26, 18:53:54 »

Szerintem nem nagyon tervezte, csak Kabuto belekontárkodott a tervébe.
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #4715 Dátum: 13 jún 26, 18:59:39 »

Idézet
Szerintem nem nagyon tervezte, csak Kabuto belekontárkodott a tervébe.

Lehet nem nagyon tervezte, de Madara szerintem nem hiába akarja most rajta használni a rinne tenseit. Madara szerintem sok mindent tudd erről a technikáról mint a uchiha technikákról is. Szóval ha ő azt gondolja, hogy a lestrafált obito képes még feltámasztani őt amikor vagy 15-17éve meghalt akkor biztos igaza van. Csak azt nem értem, hogy Nagato miért nem tudta akkor a pár héttel ezelőtti jirayat feltámasztani. Mondjuk max. úgy magyarázhatja ki kishimoto, hogy Nagato csak 1úttal rendelkezett (rinnegan), de azt is úgy ültették bele, míg Obito uchiha 3úttal. Valamint Nagato több száz embert támasztott fel és lehet az is számít, hogy mennyit támaszt. Max. ez lenne a logikus magyarázat, kíváncsi vagyok kishimoto, hogy oldja majd meg.
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #4716 Dátum: 13 jún 26, 19:01:49 »

Szerintem nem kell sok mindent megoldania. Madara most ott van, lélekkel és mondhatni testtel is. "Egyszerűen" a testét kell felülírnia a jelenlegire, ha úgy vesszük.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #4717 Dátum: 13 jún 26, 19:07:36 »

Idézet
Szerintem nem kell sok mindent megoldania. Madara most ott van, lélekkel és mondhatni testtel is. "Egyszerűen" a testét kell felülírnia a jelenlegire, ha úgy vesszük.

Igen, lehet ez a logikus magyarázat, hisz Madara nem számított, hogy le edo tenseiezik és obitonak szánta a tízfarkú chakráját, hogy felbírja támasztani őt. Azzal a hatalmas chakrával már lehet képes lett volna obito és akkor megmagyarázná, hogy most lestrafáltan miért lenne képes Madarat feltámasztani és, hogy miért kellet obitonak a tízfarkú chakrája, de még mindig nem értek valamit. Madara saját magának szánta a tízfarkú erejét, de ha obito használta volna rinne tenseit akkor már obitoba lett volna a tízfarkú már pedig úgy erősebb lett volna Madaranal így MAdara nem bírta volna megszerezni.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #4718 Dátum: 13 jún 26, 19:14:10 »

Ez a 'Madara kegyetlensége'-dolog meg akkora hülyeség hogy el sem hiszem, Obito pont azért teleportált oda, hogy a Rinne Tenseit használni tudja rajta az utolsó csepp erejével. Legalábbis a Kakashinak odaköpött 'ez a csatát megnyerted de a háborút nem háháhá' frázisa nagyon erősen erre enged következtetni. Nevet

Mert Tobinak szerinted hová kellett volna teleportálnia...? Posványosröcsögére, a helyi megkattant shinobik egyesületébe egy kis lelki tréningre?
Valszeg akart valami kis kitolást Kakashival (pl. leöl annyi szövetségest, amennyit csak tud). Csak Madara látta, hogy Obito már a végét járja, így gyorsban előkapta a távirányítót és átváltott a Rinne Tensei csatornára.

Persze, Obito tudja hogy haldoklik, már Kakashit sincs erejet támadni, biztosan azért teleportál oda hogy vagánykodjon egy sort és megöljön csomó noname, senkit-se-érdekel szereplőt, mikor ilyan agyontápolt állatok is rohangálnak a harctéren. A kitolásban meg igazad van, de szerintem nincs tökéletesebb 'az utolsó lehelletemmel is megszívatlak' cselekedet, ha odavánszorog Madarához, hogy utolsó erejéből -ahogy az eredeti terv szerint is történt volna- felélessze őt a rinne tenseijel.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #4719 Dátum: 13 jún 26, 19:18:04 »

Hát ez derült égből villámcsapás volt. Nem tudom elhinni hogy így fog meghalni Obito. Baromságnak tartom ezt az egészet hisz annyira szereti Rint hogy gondolom együtt akart volna vele élni a Mugen Tsukoyomiba és akkor most így itt hagyná az egesz "tervét". Ha meghal valószinűleg Kakashi terve megbukott hogy visszahozza a régi Obitót, bár biztos kudarcot fog vallani, őszintén szólva 1% esélyt rátok arra hogy nem hal meg pedig kár érte. Remélem hogy ha elpatkol akkor legalább valamivel meglep minket.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 26, 19:35:54 írta Abe » Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #4720 Dátum: 13 jún 26, 19:43:27 »

hát igen ami szegény Obitóval történt az még a "jutsu ami egy emberen működik és az pont Kabu... khm ami megváltoztatja a sorsot" - baromságon is túltesz
még Nagato könyvvel való "legyőzése" is eltörpül e-mellett
mikor Sakura szétb*szta a történelem legerősebb kazekagéjét, nah még az is semmi volt ehhez képest
Kishi ekkora trollságot még nem csinált
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 26, 19:44:00 írta nclearu » Naplózva

Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #4721 Dátum: 13 jún 26, 20:29:30 »

Egy külföldi oldalon vetődött fel a kérdés: Vajon Kakashi egyáltalán vissza tud menni a másik dimenzióba Kurama chakrája nélkül?
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #4722 Dátum: 13 jún 26, 20:35:59 »

Nevet:D Mondjuk max elvegetál egy darabig, míg újra feltöltődik. Sanszos, hogy van nála 1-2 könyv, így még unatkozni sem fog.
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
painkiller91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 43



« Válasz #4723 Dátum: 13 jún 26, 20:40:50 »

Tényleg Obitó miért nem ölte meg magát,majd Madara feltámasztja az edo tenseivel és utána használná a rinne tenseit?Így egy ép teste lenne 2 sharingannal.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #4724 Dátum: 13 jún 26, 20:41:14 »

Szerintem ez még mindig jobb, mintha Obito Nagato 2.0-át játszott volna és áttért volna a jó oldalra. Gonoszként halt meg, nem tette jóvá a bűneit és hozzásegítette Madarát ahhoz, hogy újjászülessen. Én ezzel meg vagyok elégedve.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 313 314 [315] 316 317 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!