24 máj 18, 23:51:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 312 313 [314] 315 316 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740143 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #4695 Dátum: 13 jún 26, 13:19:58 »

Egyébként ahogy egyre halad a történet nekem kajak a slayers try utolsó része ugrik be róla.. ikszdé Madara mint Valgarv...
 ikszdé

Szent ami szent valami nagy dolog fog történni a következő fejezetben.
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #4696 Dátum: 13 jún 26, 13:29:49 »

Obitoval mi történik? nem sikerül értelmezni a fejezetet.
Igaz nagy dolgok nem történtek benne.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #4697 Dátum: 13 jún 26, 13:36:35 »

Tényleg nem akarok ilyenbe belemenni, mert narutoból nem vagyok csillagosötös, de a Kamui visszafelé miért nem működik ?? Mert szerintem egy hatalmas nagy baromság, hogy a normál dimenzióból el tudja tüntetni magát a kamuisba ha veszélyben van, akkor a kamuisból a simába csak azt a részét, ami ott van veszélyben miért nem ?? Nekem ez eléggé mindfuck logikátlanság, ha van erre tényleges magyarázat, akkor várom.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #4698 Dátum: 13 jún 26, 14:01:09 »

Szerintem visszafele is működik csak úgy saját magára veszélyesebb lenne mert, ott többen vannak=több sérülés.
Naplózva
magicnkr
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 129


Turbózombi véruszkár


« Válasz #4699 Dátum: 13 jún 26, 14:02:23 »

Obito-val mi történt a végén?  Meg, hogy a francba tudja őt legyőzni Kakashi? Most komolyan..Uchiha, megspékelve Hashirama sejtjeivel, Rinnegan meg stb.. Kakashi semmi hozzá képest..

Egy gondolat Nevet : Orochimaru vissza hozhatna néhány Edo zombit, akiket Kabuto feloldott. Pl. Deidara nagy segítség lehetne Madara ellen.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 26, 14:05:43 írta magicnkr » Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #4700 Dátum: 13 jún 26, 14:08:57 »

Idézet
Orochimaru vissza hozhatna néhány Edo zombit, akiket Kabuto feloldott. Pl. Deidara nagy segítség lehetne Madara ellen.

Hova akarsz még Madara ellen ellenséget?Nevet Ott van a 4 edo kage,Sasuke,Naruto,most még lehet obito is, mindjárt jön az öt kage is, aztán még ott van a több ezer vagy tízezer shinobi:D
Naplózva
magicnkr
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 129


Turbózombi véruszkár


« Válasz #4701 Dátum: 13 jún 26, 14:10:14 »

Azért ismerd be, Animében látványos lenne Deidara robbantásai Madara végső susanooja ellen.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #4702 Dátum: 13 jún 26, 14:15:08 »

Deiarát ha normálisan használja Kishi, akkor egész shinobihaderőt kinyírja 15 perc alatt, és ennyi lett volna a háború Mosolyog Egyszerűen től erős. Őt visszahozni hatalmas hülyeség volt, amire később Kishi is rájött ezért győzette le a világ legszánalmasabb módján.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
pydy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #4703 Dátum: 13 jún 26, 14:21:39 »

Mivel madárnak nincs már szüksége Obitora gondolom a a testének a zetsu felével valamit csinálhatott (önmegsemmisítés talán ?  Gondolkozik ) Kezdem sajnálni azért Obitot :/
Jó rész volt Nevet
Naplózva
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #4704 Dátum: 13 jún 26, 14:40:00 »

Mivel madárnak nincs már szüksége Obitora gondolom a a testének a zetsu felével valamit csinálhatott (önmegsemmisítés talán ?  Gondolkozik ) Kezdem sajnálni azért Obitot :/
Jó rész volt Nevet

Elég eggyértelmű hogy mit csinál vele: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/606/17
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #4705 Dátum: 13 jún 26, 14:54:32 »

Akkor a rikudo jutsu lenne nem? a rinnei tensei, madara fel akar támadni? és máris jinchuriki akar lenni?
nem is lenne rosz dolog, csak ha mindezt a háború alatt teszi meg és vonja uralma alá a juubit akkor hát--  smirksweat smirksweat
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #4706 Dátum: 13 jún 26, 16:06:53 »

nekem se tiszta: mit tesz Madara.
Elszipkázza Obito sötét zetsuját? Szomorú
egyvalami lepett meg. hogy Hashi klónja így beadta a kulcsot. akkor az eredeti is gyengébb lehet Madaránál Szomorú
most végre viszont láttam azt az arcot, ami Narutonál kellett volna hogy legyen, amikor faterja megjött.  Mosolyog
Most meg sasuke tűnt el, a régi hokagekkal együtt. 
 Gondolkozik
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #4707 Dátum: 13 jún 26, 17:47:00 »

Madara elmondása alapján az volt a baj a klónnal, hogy másfelé figyel. Remélem a következő rész végén Madara lepecsételi magába ezt a rusnya dögöt és akkor lesz hová néznie a fakalaposnak. Nevet
Obitot pedig kifejezetten sajnálom, nem is feltétlen amiatt, hogy Madara nyírja ki így valószínűleg -hiszen Obito se a hűség mintaképe-, hanem hogy nevetségesen lelett butítva. Nincs portolás, könyörgöm, faelem dísznek van? Ha már a Rinnegan igen... Arról már nem is beszélve, hogy egy elit Uchiha és nem tud célozni... szíven döfhette volna Kakashit, hogy ott porladjon el a Kamuiban. Na sebaj, ilyen ez a popszakma.

Amúgy ha másért nem, hát azért pirospont Kishinek, hogy szerintem nagyon szépen megrajzolta Rint ebben a fejezetben.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #4708 Dátum: 13 jún 26, 17:49:25 »

Akkor elmagyarázom mert nem értitek tényleg úgy látom. Mosolyog madara a youton no jutsuval a hashirama sejtejiből készült növény klónok avagy zetsukba képes az elméjét elhelyezni mondhatni így hoz létre fekete zetsut akit irányíthat. Mivel Obito fél teste neki hála így készült el így ez szerintem logikus hogy a sérült fele ami abból készült átveszi felette az irányítást... valszeg erre gondolt is amikor meggyógyította.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4709 Dátum: 13 jún 26, 17:49:33 »

... Madara beleremegett mikor megérezte Hashiramát , erre most nagyívből lesz.rja és inkább újra akar éledni, megölte a klont hol ott mondta klonokkal nem harcol. Nem értem a karaktert amit kishi akar ábrázolni, hogyan képzelte el.  Eddig nézte hogyan püffölik  a juubit és nem érdekelte , nem csinált semmit, lazult . Nem is kéne sokat tennie oda megy egyik hokagehoz harcolni és az már rögtön nem tud koncentrálni arra pajzsra.

Egyvalaki tudja feléleszteni, az pedig Tobi. Akinek jelenleg egy karvastagságú lyuk van a testén. Persze, hogy Madarának hirtelen sürgős lett feltámadni. Mert ha most nem, akkor soha.

Ez a 'Madara kegyetlensége'-dolog meg akkora hülyeség hogy el sem hiszem, Obito pont azért teleportált oda, hogy a Rinne Tenseit használni tudja rajta az utolsó csepp erejével. Legalábbis a Kakashinak odaköpött 'ez a csatát megnyerted de a háborút nem háháhá' frázisa nagyon erősen erre enged következtetni. Nevet

Mert Tobinak szerinted hová kellett volna teleportálnia...? Posványosröcsögére, a helyi megkattant shinobik egyesületébe egy kis lelki tréningre?
Valszeg akart valami kis kitolást Kakashival (pl. leöl annyi szövetségest, amennyit csak tud). Csak Madara látta, hogy Obito már a végét járja, így gyorsban előkapta a távirányítót és átváltott a Rinne Tensei csatornára.


A fejezet eleje tényleg elhúzott volt egy kicsit. Két ilyen szereplőtől ha nem is egy mega-giga ninjustukkal dobálózós harcot, de legalább egy Kakashi vs. Zabuza (sorozat eleje) szintű összecsapást elvártam volna.

Az a valami, ami kinőtt Tobiból és átszúrta vele Kakashit, az mi volt? Mert nem tűnt fa elemnek. Inkább olyan volt, mint amit Pein hat útja is használt.

Hashirama klónja lehet, hogy erősködni akart ott Madarának, aztán az Uchiha bemutatta, hogy csicskák nem érhetnek fel hozzá. Nevet

Addig oké, hogy Tobiban most már nem csak genjutsu a huzat, és Madara gyorsan meg akarja vele csináltatni a Rinne Tensei-t, de amennyire sokat mutogatták az utolsó oldalakon Rint, lehet a végén még őt támasztja fel Obito. o.O
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 26, 17:52:10 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 312 313 [314] 315 316 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!