24 máj 19, 00:10:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 311 312 [313] 314 315 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740148 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
cece
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #4680 Dátum: 13 jún 26, 11:00:37 »

Arra azért kíváncsi lennék, hogy mi az a kis pillantás ott Hashiramára. Mert ugye tudjuk, hogy Madara megalkotta a testét miután harcoltak és mutatták is, hogy ott van a barlangjukban. Most meg mintha Hashi észrevette volna és próbálná magát is feléleszteni esetleg vagy mi lehetett ez az 1-2 kósza pillanat a mangában?  Nevet
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #4681 Dátum: 13 jún 26, 11:02:44 »

Jó kis fejezet volt annyi szent. Kicsit sajnáltam, hogy félig harcoltak de félig megint vissza emlékezésből ment el jó néhány gyöngyszemes oldal, >.<# de legalább megtudtuk, hogy az csak egy jutsu volt. Amit viszont roppantul furcsálok, hogy ilyen gyenge lenne Obito?  ikszdé hány emberrel kiszúrt már, és hány embert győzött már le, ennek ellenére Kakashi, aki hogy is mondjam..erős de Obito mintha erősebbnek lett volna beállítva, és egy sima raikiris kunaival kész elintézte volna?.... ikszdé
szégyen....
Nos.. ami még nagyon érdekelté vállik számomra, hogy Minato most észre vette Obitot, kérdés az, hogy felismeri-e. Mármint, gyerekként látta utoljára, viszont ha azt vesszük, hogy Kakashi mindig maszkos visel, így őt képtelenség lett volna nem felismerni  ikszdé
De azért kíváncsi vagyok, hogy végül leesik-e Minatonak az, hogy a Kyuubi támadása anno a falunál, és aki bántani merte a feleségét, Kushinát, mind ő tette. Remélem nem fog azért túlságosan is elnéző lenni vele. Egy két atyai pofonnál több kellene neki.

Madarához meg szóhoz sem jutok. Végre rájött, hogy kéne valamit csinálni?  Ördögi Pirul
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #4682 Dátum: 13 jún 26, 11:05:09 »

Átlagos fejezet=időhúzás+a végén a csattanó
Kezdenek lezáródni a mellék szálak és mindenki a csatatérre megy.

Hát akik Obito vereségén lepődtek meg azok gondoljanak bele mit is tudót?...KAMUI, de alapból már a másik dimenzióba harcoltak ezért az is kilőve, közelharcba meg nem valami jó szerintem, a Rinnegan pedig leginkább csak arra szolgál majd, hogy fel tudja támasztani Madarát.
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #4683 Dátum: 13 jún 26, 11:06:18 »

Ahogy elnéztem Madara már irányítja Obitot és aktiváltatja vele a jutsut, szóval Minatonak alkalma se lenne nyögni bármit Obitonak és ne is tegye. Elég volt a prédikációkból egy életre. Obito karaktere is meglett alázva kb, elég volt ennyi neki. Haljon meg mostmár és pá.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 26, 11:08:22 írta Aizen » Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #4684 Dátum: 13 jún 26, 11:13:52 »

A Madara kegyetlensége részen meg már csak sóhajtozni tudok....most döntsük már el, hogy tényleg csak nézőpontok és eszmék harca ez az egész vagy Madarát valóban gonosznak akarjuk bemutatni, mert ez szerintem nevetséges.
elvileg Hashirama Sasukéje lett volna de gondolom Kishi tudomást szerzett a sok "Madara is a pathetic villain" megnyílvánulásról úgyhogy meggondolta megát és mostantól egy beteg állat lesz aki feláldozza Obitót
úgy tűnik beigazolódott amire számítottam egy arc-only villain ellen fognak vért izzadni a történelem legerősebb kagéi
...szánalom
Naplózva

Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #4685 Dátum: 13 jún 26, 11:35:02 »

Ahogy elnéztem Madara már irányítja Obitot és aktiváltatja vele a jutsut, szóval Minatonak alkalma se lenne nyögni bármit Obitonak és ne is tegye. Elég volt a prédikációkból egy életre. Obito karaktere is meglett alázva kb, elég volt ennyi neki. Haljon meg mostmár és pá.

Obito karaktere már ott meg lett alázva, hogy Kishi háttérindokként Rin halálát tette meg.
Viszont egy valaminek határozottan örülök. Kakashi nem emósként halt meg. Ezalatt azt értem, hogy amit Kishi az utóbbi kb fél évben produkált a karakterével, az valami gyötrelem volt. Oké, érzelmisokk meg miegymás, s mint hogy ezt már régebben jeleztem, nyilván logikus, hogy kissé szíven találta Tobi valódi identitása, ám mindezt figyelembe véve is, számomra egyre irritálóbbá vált a folyamatosan lelkizése. ( Annak ellenére, hogy valamilyen szinten már az alapkaraktere is rendelkezik egyfajta a szentimentálisabb beállítottsággal) Szóval mindent összevetve, én úgy gondolom, hogyha most halt volna meg, akkor Kishi azt példázta volna, hogy hogy lehet egy relatív jól összerakott szereplőt folyamatosan tönkretenni, majd kinyírni. Igaz, muszáj megjegyeznem, hogy Obitonál is épp uezt tette,
azonban mióta Rin is bekerült a képbe, én túl sok jóra már nem számítottam vele kapcsolatban.
Én a büszke, értelmes és indokolt elhalálozások híve vagyok Nevet Pl. Jiraya - jól felépített karakter, nem végelgyengülésben halt meg, és agonizálása közben nem hisztizett fél évig... remélem nem edozzák vissza, s nem becstelenítik meg Mosolyog

Nevet:D:D: Lol... milyen szánalmas lenne, ha Kakashi végül fellelkesedve fejleményeken, gyorsan Obito után akarna teleportálni, majd ismét kimerülésben halna meg Nevet  Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 26, 11:36:55 írta Senkisem17 » Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #4686 Dátum: 13 jún 26, 11:39:04 »

Hát.... mi volt ez ?  Kakashi genjutsut tolt ? Obito ellen ? Kis chakra generátor van a fenekében ?
Madara beleremegett mikor megérezte Hashiramát , erre most nagyívből lesz.rja és inkább újra akar éledni, megölte a klont hol ott mondta klonokkal nem harcol. Nem értem a karaktert amit kishi akar ábrázolni, hogyan képzelte el.  Eddig nézte hogyan püffölik  a juubit és nem érdekelte , nem csinált semmit, lazult . Nem is kéne sokat tennie oda megy egyik hokagehoz harcolni és az már rögtön nem tud koncentrálni arra pajzsra.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #4687 Dátum: 13 jún 26, 11:39:58 »

A fanservice "pozitívabb" oldala. Végre néhányuk kihúzta részlegesen naruto seggéből a fejét, és észrevette, hogy gonosz villain mint olyan nem létezik és elmentek sírni. Semmi másról nem szólt a fejezet. Obito meg szót sem érdemel. Egy 0. Mint a színvonal.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4688 Dátum: 13 jún 26, 11:46:58 »

furcsálok, hogy ilyen gyenge lenne Obito?  ikszdé hány emberrel kiszúrt már, és hány embert győzött már le, ennek ellenére Kakashi, aki hogy is mondjam..erős de Obito mintha erősebbnek lett volna beállítva, és egy sima raikiris kunaival kész elintézte volna?.... ikszdé
szégyen....

Azért Obito egy egész hadsereggel harcolt egyedül vagy majdnem egyedül, ez nyilván megcsapolta az erejét. Persze egyértelműen itt nem ez volt a főok, mert akkor arra is elment volna egy vagy több oldal, hogy Obito fáradtságát bizonygassák az értetlen olvasók számára, szóval valószínűleg csak gyorsan el akarták kaszálni a történetből, ami tényleg elég szánalmas, sőt.

Idézet
Remélem nem fog azért túlságosan is elnéző lenni vele. Egy két atyai pofonnál több kellene neki.

Atyai pofon? Kakashi évek óta magát hibáztatja Sasuke távozása miatt, pedig még ő is jobb mester volt, mint Minato. Az a Minato, akinek a csapata egyedül harcolt gyerekként a háborúban és, amikor meghalt az egyikük, annyit legyintett rá, hogy "bocs, elkéstem". Az a Minato, aki elvileg soha nem késik, mert hát hiperszuper gyors, meg mondta is, hogy mindig ott lesz segíteni, valahogy mindig elkésett a bajban.
Naplózva

sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #4689 Dátum: 13 jún 26, 12:07:00 »

Hát én ezt nem értem...oké, hogy Obito a másik dimenzióba van, így már lazán meg lehet sebezni, de a Rinneganja csak dísznek van?..-.-
A másik meg, hogy Madara, hogy használja a Sosanoot, ha Rinnegan van éppen használatban?
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #4690 Dátum: 13 jún 26, 12:35:04 »

Mindenesetre, ha Obito sem bízott meg Madarában 100%-osan, akkor a következő fejezetben ez mindenképpen ki fog derülni. A fekete zetzu miatt mégis kételkedek abban, hogy bármit is ki tudott volna fundálni titokban Madara ellen.
Arra leszek kíváncsi, hogy mi a pozitív hozadéka annak, hogy Madara feltámad és eldobja a halhatatlanság + végtelen chakra kombót. Csak annyi lenne, hogy így magába tudja zárni a 10 farkút?
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #4691 Dátum: 13 jún 26, 12:43:56 »

Hát én ezt nem értem...oké, hogy Obito a másik dimenzióba van, így már lazán meg lehet sebezni, de a Rinneganja csak dísznek van?..-.-
A másik meg, hogy Madara, hogy használja a Sosanoot, ha Rinnegan van éppen használatban?

Már bocs, de te eddig mit olvastál?

Obito nem képes semmilyen extra rinnegan képességre, mivel csak 1 rinnegan szeme van nagyon behatárol amiket tud csinálni vele, ráadásul a Rinnegan képességeinek egy jó része vlószínűleg testi hozzászokást is igényel, pl kétlem, hogy a Tendo képességekhez csak a szem kéne. Obitonak a Rinnegan arra kellett, hogy a Gedo láncokkal a Jinchuurikiket tudja kontrollálni, meg elvileg a Ningendo-t tudja használni, bár edig csak mondta, még nem használta soha, szóval jó eséllyel csak kamuzott.

Madara esetében meg láttuk, hogy a Rinnegan az a Mangekyou-Mangekyou Sharingan szóval a Mangekyou-ból lesz, röviden Sharingan Lvl 3. Eddig is bőven használta már a Susanoo-t Rinnegannal többször is.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 26, 12:45:03 írta Exkirion » Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #4692 Dátum: 13 jún 26, 12:58:22 »

Idézet
Arra leszek kíváncsi, hogy mi a pozitív hozadéka annak, hogy Madara feltámad és eldobja a halhatatlanság + végtelen chakra kombót. Csak annyi lenne, hogy így magába tudja zárni a 10 farkút?

Tudtommal Madaranak most az a célja, hogy genjutsu alá bocsájtsa az egész shinobi világot. Már pedig ha magába pecsételi a 10farkút akkor a szeme ereje eléri a maximumot vagy mi és megbírja csinálni a mugen tsukuyomit. Amúgy szerintem tök nyolc, hogy most edo tenseibe van és végtelen chakrája van meg halhatatlan hisz ha madara megszerzi a 10farkú erejét is akkor úgy is legyőzhetetlen lesz, ha akarná szerintem két perc alatt mindenkit megölne úgy olyan erőt kapna. Edo tenseiesen pedig nem bírja irányítani az egész világot így eléggé sz@r lehet úgy élni, hogy 4edo kage meg még az egész shinobi világ téged akar lepecsételni. Hisz vagy őt ölik meg vagy pedig ő öli meg a többieket, de egyedül meg szintén sz@r lehet élni ott... Nevet
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #4693 Dátum: 13 jún 26, 13:00:01 »

Ez a 'Madara kegyetlensége'-dolog meg akkora hülyeség hogy el sem hiszem, Obito pont azért teleportált oda, hogy a Rinne Tenseit használni tudja rajta az utolsó csepp erejével. Legalábbis a Kakashinak odaköpött 'ez a csatát megnyerted de a háborút nem háháhá' frázisa nagyon erősen erre enged következtetni. Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #4694 Dátum: 13 jún 26, 13:05:05 »

Egyébként Obito tényleg gyengébb lett egy picit. Persze lehet a kimerültség és a teleportálás hiánya, de annak fényében, hogy kiírtott egy nagyobb csapat ANBU-t gyerekként fa-elemmel, némileg hiányoltam ezt a képességét.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 311 312 [313] 314 315 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!