24 máj 18, 23:15:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 307 308 [309] 310 311 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740130 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #4620 Dátum: 13 jún 19, 22:51:34 »

Az meg, hogy ez vagy az azért történt mert az ilyen olyan fanbolyok stb ez vagy azt akaták. Hát bocsi, de aki ilyet ír az elég kapitálisan hülye. Kishi pont az egyik olyan mangaka, aki már jó rég bebizonyította, hogy magasról tesz arra, hogy ki épp mit akar a fanok közül meg, hogy úgy a fanbase unblokk mit akar.
Ha meg véletlenül bejön valami, amit meg szeretnétek, akkor örüljetek inkább neki, ahelyett, hogy ebből is kritikát csináltok.
Vicc, amit írsz, de inkább nem is írom le miért, mert csak konfliktus lesz belőle, aztán meg jönnek Chakrának a kék betűi.
Millió okot tudnék mondani rá, hogy miért a "fanboyok" elvárásai szerint alakul a manga, elég megnézni a mangát a háború elejéig, teljesen más a stílusa, utána meg átmegy egy tündérmesébe, ez nem háború, ez játszadozás, komédia. Lassan főellenség sincs a mangába, mindenkit átpakoltak a jó oldalra, az egekig erősítették őket, az ellenfélnél meg van egy amorf űrlény, ami csak ordítozni tud, Madara, aki látszólag tesz mindenre, Tobi pedig, akinek elvileg a főgonosznak kéne lennie, kiderült hogy Obito és a karakteréből egy Naruto-Sasuke, Hashirama-Madara féle sablonkonfliktus szereplő lett, ahol az ő párja Kakashi és mehet a lelkizés az örökkévalóságig. Mondjuk nem is csodálkozom ezen, mióta megtudtam hogy a 14-15 éves korosztálynak írja a mangát.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 19, 22:56:15 írta Depres » Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #4621 Dátum: 13 jún 19, 23:21:28 »

nah azért a legjobb példa még mindig az amikor Kishi gondolt egyett és odapasszolta Hiruzen hypeját Hashinak mert nagyobb rajongó tábora volt :okád:
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 19, 23:21:59 írta nclearu » Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #4622 Dátum: 13 jún 19, 23:24:05 »

Azt hiszem Sasuke-kun valami szép rendszer fog létrehozni,ha sikerül neki,mint 2.führer. ikszdé
Naplózva

Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #4623 Dátum: 13 jún 19, 23:45:41 »

Orochimaruban még nem csalódtam a manga során ( még Jiraiya volt ilyen karakter ).
Sokkal jobb neki, hogy nincsen a célkeresztben.

Lehet meg akarja várni Karin, Sasuke szerelemgyerekét, aki Uzumaki és Uchiha géneket örökölne  ikszdé
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #4624 Dátum: 13 jún 20, 05:37:28 »


Lehet meg akarja várni Karin, Sasuke szerelemgyerekét, aki Uzumaki és Uchiha géneket örökölne  ikszdé

Mondjuk valóban egész is fullos gazdatestecske lehetne Mosolyog
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4625 Dátum: 13 jún 20, 07:21:46 »

... A haterkedés tényleg elég divatos mostanság, de nem is tudom túlzottan hibáztatni a csalódott rajongókat hogy kiakadnak és ezt nem is titkolják el. Elég szar érzés nekem is visszagondolni az első sacc 400-450 fejezetre, aztán kapni a szerdánként ugyanazon név alatt egy teljesen más minőségű mangát...

A nem tetszést ki lehet, sőt, ki kell fejteni. De, mint mondtam, ne "kívülről", vagyis ne a "fanboy/girl, fanservice, plot, főszereplővér, stb." témákon keresztül (mert akkor mindenről szó lesz, csak a fórumtéma témájáról nem), hanem a történet felől megközelítve.

Ha valakinek nincs egyéb nem tetszési indoka, csak az említett "fogalmak", és a történet szerint nem tud indokkal szolgálni a véleményére, akkor inkább a gondolkozzon még egy kicsit, mielőtt írna.

Hébe-hóba nem lenne baj az olyan hozzászólásokkal sem. Csak kezdenek nagyon megsokasodni és olyan indulatok dúlnak bennük, mintha a világ sorsáról lenne szó.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #4626 Dátum: 13 jún 20, 10:13:03 »

Hát igen, Jiraya volt a felnőtt karakterek közt a kedvencem  smirksweat sosem felejtem el a minden utazásán a fürdőzés, és kukkolás  ikszdé
Most Orochimaru ügye önként emlékezett vissza Jirayára, talán sajnálja, hogy az ő szöveteiből egy részt, nem tudott volna feltámasztani? mintha azért ő is találkozott volna vele, de reménytelen.
Ezzel persze nem azt akarom mondani, hogy nem lenne gonosz, mert ő az egész mangában a főgonosz, a többi csak utánozni próbálja őt. De minden gonosznak vannak azért csepnyi érzései
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
dettuppi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #4627 Dátum: 13 jún 20, 10:14:50 »

Ez a fejezet elég gyengére sikeredett, Orochimarutól kezdve a kagékon át.

Annyira de annyira nem illik hozzá ez a jófiú karakter hogy azt már fáj nézni. A történetben eddig ő volt a legkomplexebb gonosz (értsd: gonosszá válás oka, célja) erre elintézi a szerző egy "az emberek változnak" szöveggel.
Lehet csak én vagyok így vele, de én titkon reménykedtem benne, hogy nem azért megy ő a kagekhoz, hogy felgyógyítsa, hanem hogy megölje őket. Feloldja utána a tenseit, Madara-Hashirama és Kakashi-Obito megölik egymást, Sasuke átáll és magába pecsételi a tízfarkút, és végre lenne egy Naruto-Sasuke (bár ez így elég egy oldalú lenne, ide még mehetne Naruto oldalára mondjuk Bee, Sakura és Sai), és egy Orochimaru- összes többi valamirevaló shinobi.

Ehelyett valószínűleg láthatunk egy 7es csapat, Taka és kagék-Eredeti tízfarkú, többiek-kis nyomi tízfarkúk és egy Hashirama-Madara harcot, míg Obitobi és Kakashi szerintem megölik egymást (ennek az egynek örülnék is). Nem tudom, de engem ez a kínálat valahogy nem hoz lázba. Jellemző mostanában, hogy vagy a harcot látjuk, vagy halad a történet (elképesztően lassan) de a kettő együtt egyszerűen nem megy.
Jelenleg csak Sasuke mozgatja a történetet, nagyon reménykedek benne hogy vagy  átáll Madaráékhoz, vagy pedig az, hogy ő el akarja pusztítani a tízfarkút, de Naruto ezt nem engedi neki, és lenne egy konfliktus kettejük között vagy valami ilyesmi, de ne maradjon együtt a 7es csapat sokáig. Nincs velük bajom, csak egyszerűen az Uchiha gyerek nekem mindig is egy nagyképű, csak a saját céljait néző alak volt, és egyszerűen nem tudnám elfogadni azt, hogy Itachi és Naruto órákig beszélhettek neki és akkor sem "tért meg" (akik a legjobb barátja és a bátyja volt), míg egy tízperces csevegés Hashiramával (akivel először társalgott) elegendő volt ehhez. Ez a fejezet meg is mutatta, hogy igazából se a "barátnője" se egy számára idegen fickó nem bízik meg benne, szerintem nem véletlenül.
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #4628 Dátum: 13 jún 20, 10:22:35 »

dettuppi: hidd el nekem, a naruto mangában tök mindegy mi történik, ha attól szól 1 fejezet, hogy sasuke hogy ül a vécén szarás közben és min gondolkodik, a nézők azt is imádnák... hogy miért? nem tudom. valószínűleg, mert elfogultak.

felélem itt már azt is kitalálhatná az író, hogy choji a főgonosz, csak végig a háttérben bújt várva a nagy pillanatot, hogy akcióba lépjen....Nevet hidd el, azt is imádnák:D:D:D:D
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4629 Dátum: 13 jún 20, 10:43:08 »

vaniliaspudinglover:

Igen, lehet, hogy a nézők imádni fogják. Szerencsére van, aki olvas is. ^^

dettuppi:

Ugyanazt tudom mondani, mint korábban.

Amikor Sasuke megjelent a csatamezőn, sokan azzal jöttek, hogy "megtért, megjavult, de rossz". Pedig halvány lila segédmotoros füstfelhő fogalmunk sem volt se a céljairól, se az ahhoz vezető módszereiről. Most már a célját ismerjük, Hokage akar lenni, és egy új rendszert akar létrehozni. Csak annyi a gond, hogy úgy tűnik, nála az új rendszerhez a régi erővel való lerombolásán át vezet az út.

Hasonló a helyzet Orochimaruval is. A célját nem ismerjük és jelenleg várakozó álláspontra helyezkedett. Attól, hogy most már nem ő maga, vagy a saját csicskái kaparják ki a gesztenyét, még a saját szélmalmára fogja hajtani a szelet. ^^
De az is lehet, hogy valamennyire önmagát látja Sasukéban és kíváncsi, hogy az Uchiha gyerek mit tud elérni azzal a hozzáállással.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #4630 Dátum: 13 jún 20, 11:06:47 »

nekem igazából nincs bajom a történettel, de ilyet szerintem bárki ki tud találni... a mostani részben sem volt semmi meglepő, eredeti.
most komolyan, egy rikító narancssárgába öltözött ninja, akinek karmincolások vannak a fején és csillaghaja van, már eleve hogy néz ki? kishi még nem látott ninját??? leglább olvasott volna utána a ninjáknak, mielőtt történetet ír, hisz a ninják lényege az, hogy elrejtőznek és orvul megölik azt aki az ellenségük... erre fel naruto: 5km-ről észreveszem a kukásrucija miatt:D:D:D:D valamilyen módon macskakarmincolások vannak az arcán AZ MINEK??? és a leghangosabb gyerek, aki még ráadásul elég buta is sokszor.... ő lesz hokage:S talán 1000 év múlva:D

de nem csak ő ilyen, a társai is közel hasonlók... már itt el van rontva  a sztori....
meg az sem tetszik, ahogy a gonosz karakterek meg vannak csinálva(kivéve orot, mert ő legalább tényleg gonosz). de az akatsukiba milyen emberek tartoztak már? madara, konan, pain: jó útra tért deidara, sasori: öngyilkos lett itachi: a családgyilkosról kiderült, hogy ő jó ember és kedves:S még hidan meg kakuzu jók voltak, na ők ketten tényleg igazi gonoszok voltak:)

meg az sem tetszik, hogy az egész világ olyan sekélyes...

ez az egész háború micsoda? ilyet simán össze lehet dobni, ki lehet találni... már csak meg kell tudni rajzolni.



félre ne értsék, nem azért jöttem, hogy veszekedjek, csak leírom a véleményem. és igen, olvasom a narutot mert valamennyire leköt és 5 percet rászánok 1 héten.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4631 Dátum: 13 jún 20, 11:15:48 »

Akkor egy költői kérdés hozzád:
Naruto már az első manga fejezetben / anime részben narancssárga ruhában virított, rókabajszok voltak az arcán, és szőke tüsi haj koronázta a fejét. Szóval akkor miért kezdted el nézni a sorozatot?

És nem tudna bárki összedobni ilyet. Mert előtte volt még 600 fejezet. És ha vannak is néha apróbb logikai ütközések (mert hiába is zsörtölődnek páran, nagyobbak nincsenek), viszonylag normális és következetes a történetvezetés. Azt pedig senki ne várja el semelyik mangakától, hogy az első fejezet első tollvonása előtt már a fejében legyen a teljes történet, minden apró részletével.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
painkiller91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 43



« Válasz #4632 Dátum: 13 jún 20, 11:16:56 »

Én ebben a részben vártam volna, hogy legalább a vén troty Kage meghal de nem.Picit erős volt,hogy csak hip-hop összerakták Tsunadét,de elfogadom.Az utolsó oldalról meg az a véleményem,hogy nehogy már Obito és Kakashi nagy ömlengések között együtt haljon meg.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4633 Dátum: 13 jún 20, 11:21:15 »

Arra a képre ránézve, még csak vérömlengés van. ^^" Hátha a következő fejezetben kapunk egy kics visszaemlékezést, hogyan jutottak el idáig.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #4634 Dátum: 13 jún 20, 11:24:20 »

... A haterkedés tényleg elég divatos mostanság, de nem is tudom túlzottan hibáztatni a csalódott rajongókat hogy kiakadnak és ezt nem is titkolják el. Elég szar érzés nekem is visszagondolni az első sacc 400-450 fejezetre, aztán kapni a szerdánként ugyanazon név alatt egy teljesen más minőségű mangát...

A nem tetszést ki lehet, sőt, ki kell fejteni. De, mint mondtam, ne "kívülről", vagyis ne a "fanboy/girl, fanservice, plot, főszereplővér, stb." témákon keresztül (mert akkor mindenről szó lesz, csak a fórumtéma témájáról nem), hanem a történet felől megközelítve.

Ha valakinek nincs egyéb nem tetszési indoka, csak az említett "fogalmak", és a történet szerint nem tud indokkal szolgálni a véleményére, akkor inkább a gondolkozzon még egy kicsit, mielőtt írna.

Hébe-hóba nem lenne baj az olyan hozzászólásokkal sem. Csak kezdenek nagyon megsokasodni és olyan indulatok dúlnak bennük, mintha a világ sorsáról lenne szó.


Nem értem mi ezzel a megközelítéssel a probléma. A főszereplővér-szindórma ugyanúgy a történet része és igen komoly problémája már, ezt és a többi sablon sem lehet csak úgy külön, önmagában kezelni azért mert nem csak itt vannak jelen. Hogy ne lenne a témába tartozó azt szidni, hogy nincs egy darab normális nő karakter szinte a mangában? Persze itt kicsit elfogult lehetek, elvégre Karint Sasuke csak 3x akarta megölni, miért kapcsolná be a fangirl-módot ha szóba jön a csávó? Sakuráról nem is beszélve, aki a mangatörténelem legszánalmasabb főhősnője egyenesen Akino Kurumi után.

A túlzott indultokra nem igen tudok újat mondani a csalódásból fakadó dühön kívül, ha még egy kcisit is érdekelne a manga akkor az én vérnyomásomat is az egekbe vinné az ami most megy.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 307 308 [309] 310 311 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!