24 máj 18, 22:36:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 295 296 [297] 298 299 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740119 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #4440 Dátum: 13 jún 12, 10:41:15 »

Jó fejezet volt, mindössze egyetlen dolgot hiányoltam: egy kis képet amin észreveszi egymást/csodálkozik a két Uchiha ····
Azt várnám már, Madarának mikor tűnik fel, hogy van ott még egy Örök MS-es Uchiha.
Jó lenne kettőjük között egy kis eszmecsere. Mert Sasuke eddig csak Konoha "oldalát" hallgatta meg. Jó lenne ezt Madara nézőpontjából is hallani/látni.
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4441 Dátum: 13 jún 12, 10:47:46 »

Egyébként, nem tudom... oké, hogy kombinálták a kettőt.
http://www.mangapanda.com/naruto/634/15

Szerintem a rasenshuriken elvesztette az erejét. Oké, hogy felerősítette Sunnygirlt, de ezt pirítóst talán Sasuke egy sima kacsintással is mmeg tudta volna csinálna.

Csak annyit, hogy én egy bazi nagy örvénylő fekete tűzrobbanást vártam volna.
(Akkorát legalább mint amekkora egy ilyen tápolt rashenshuriken okozna.)
Naplózva

Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #4442 Dátum: 13 jún 12, 10:51:43 »

Remélem nem lesz ismét gonosz, az teljesen tönkre tenné a karakterét.

Nem tudom, tőlem lehet gonosz, sőt én erre várok már mióta, de ahogyan te is írtad tényleg gáz, hogy egyszer ide forog aztán meg amoda. Szóval legyen gonosz vagy jó csak akkor maradjon is annál az Isten szerelmére, nekem már elegem volt az érzelmi ingadozásaiból, pedig az elejétől kezdve a kedvencem és tetszett hogy más utat választott, de ez már kicsit sok. Főleg, hogy most úgy fest lehet megint lesz egy fordulása.

A fejezet egyébként jó volt, tetszett, főleg a csapatmunka része és remélem Sakura alakít majd még, hogy ne kelljen kb. minden második külföldi fórumozó szájából azt olvasnom, hogy a kishölgy haszontalan. Go Sakura, mentsd meg a csajok becsületét!!! ikszdé Madarát úgy fest csak Hashi érdekli, leült teadélutánozni Nevet
Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #4443 Dátum: 13 jún 12, 11:03:34 »

Oké. Sakura is tud, csak 1 baj van vele. Egy az egyben Tsunade, csak kisebb másodlagos nemi jellegekkel rendelkezik.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #4444 Dátum: 13 jún 12, 11:09:08 »

Remélem nem lesz ismét gonosz, az teljesen tönkre tenné a karakterét.

Nem tudom, tőlem lehet gonosz, sőt én erre várok már mióta, de ahogyan te is írtad tényleg gáz, hogy egyszer ide forog aztán meg amoda. Szóval legyen gonosz vagy jó csak akkor maradjon is annál az Isten szerelmére, nekem már elegem volt az érzelmi ingadozásaiból, pedig az elejétől kezdve a kedvencem és tetszett hogy más utat választott, de ez már kicsit sok. Főleg, hogy most úgy fest lehet megint lesz egy fordulása.

Nem azért, de most már semmi értelme nem lenne Sasuke-nak "megint" ide-oda mennie.

Hátsó szándéka meg már csak azért sem lehet többé Sasuke-nak, főleg most, mert Naruto képes megérezni a negatív érzelmeket és gonosz szándékot, már pedig ha Sasuke valamire készülne akkor azt Naruto-nak éreznie kell, ahogyan a Zetsu-knál is érezte és Kisame-nál.

Szóval ha jól értem a kommentek alapján, Sakura Katsuyu-t idézte meg? Akkor gyakorlatilag nem kinyírta Tsunade-t és a Kage-kat? Fail...
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #4445 Dátum: 13 jún 12, 11:14:03 »

Soreszko jól írja, ha gonosz szándéka lenne, akkor azt Túró érezné. Bár ebben a mangában sose tudni...

Hm, Tsunade állapotát ténylegesen nem láttuk, csak Orochimaru megjegyzését kaptuk, így jó kérdés... bár poén, hogy Sakura nem másik csigát idézett. Már csak az lett volna a vicces, ha Katsuyu 2 csápján ott lett volna Tsunade 1-1 lába mivel épp foltozni készült, erre pukk, eltűnik onnan és már Sakura virít a fején...  Pojén
Naplózva
NyMRooD
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 52



« Válasz #4446 Dátum: 13 jún 12, 11:33:19 »

Szerintem csak egy részét idézte meg Katsuyunak, azon sem lennék meglepve ha ő lenne az egyetlen csiga.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #4447 Dátum: 13 jún 12, 11:39:57 »

Az egyetlen dolog, ami aggaszt, az Katsuyu befejezetlen mondata: " Tsunade- sama will definitely..." Itt akár azt is mondhatta volna, hogy Tsunade-sama büszke lesz büszke lesz rád, de akár azt is, hogy Tsunade - sama egyértelműen meg fog halni.

Aztán ott van az is, hogy Sakura és Tsunade képesek érezni a személy állapotát, akire a csiga rámászik. Tehát ha Katsuyu egy része Tsunadeénál maradt, akkor Sakura megérezhette, hogy a mestere haldoklik. Ezért is könnyezett, illetve az utolsó oldalon ezért is vághatott olyan komor arcot.

De mivel Orochimaru a Kagékhoz ment, így gondolom meg tudják őt gyógyítani, máskülönben ennek nem sok értelme lenne.
De az is lehet, hogy nem tudják megmenteni, így Oro visszahozza Tsunadét az Edo Tensei-el, így egy komplett Hokage kollekcióra tesz szert  ikszdé
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4448 Dátum: 13 jún 12, 13:02:11 »

Szerintem pedig azért morzsolt egy könnycseppet, mert a 7-es csapat újra együtt harcol, és nem is akárhogy. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #4449 Dátum: 13 jún 12, 13:39:22 »

nem semmi hogy ilyen bonyolultságú technikákat gyakorlás nélkül azonnal kilőnek, ráadásul szinkronizálva a szinteket.
Sajnos nem az első eset.  Neeem
Tsunade valszeg meghalt Szomorú Csak engem lep meg hogy Sakura ily szintekre érkezett?
Tényleg zavaros Sasuke mit akar, de hogy Oro mit, az is.

Én a Nagy Shuriken után azt vártam volna hogy a tízfarkú feje lenyesődik. De nem.
Madar, Obito dominózik?  Gondolkozik  Kúl

Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #4450 Dátum: 13 jún 12, 14:36:25 »

Asszem én is inkább, hogy Sakura Tsunadét könnyezte meg, de ez még nem jelenti, hogy Oro ne tudná őket megmenteni Karin segítségével. Bár én is jobban örülnék, ha inkább levágná mindet edónak  Ördögi Sakura mindig precíz csakrakontrolljáról volt híres, szerintem csak annyi történt, hogy most bevetette a sok éven át gyűjtött csakráját. Ha kifogy, megint nem lesz egy súlycsoportban a többiekkel.

Sasuke rossz szándékát talán azért nem érzi Naruto (vagy érzi, csak most más a prioritás), mert nem feltétlenül ellenük irányul, mint pl. Kisame esetében. Sasuke lehet, hogy a tízfarkúra pályázik vagy Madarával akar beszélni, és nem érdekli őt a többiek jelenléte. Mindenesetre nagyon várok egy Uchiha találkozót, nem sokan maradtak.

Minato ezeket a túlbonyoított neveket mintha Hashiramától örökölte volna. Mi van, ha leszármazott? Tsunade is szőke.
Naplózva

dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #4451 Dátum: 13 jún 12, 14:49:06 »

nem semmi hogy ilyen bonyolultságú technikákat gyakorlás nélkül azonnal kilőnek, ráadásul szinkronizálva a szinteket.
Sajnos nem az első eset.  Neeem
Tsunade valszeg meghalt Szomorú Csak engem lep meg hogy Sakura ily szintekre érkezett?
Tényleg zavaros Sasuke mit akar, de hogy Oro mit, az is.

Én a Nagy Shuriken után azt vártam volna hogy a tízfarkú feje lenyesődik. De nem.
Madar, Obito dominózik?  Gondolkozik  Kúl



Jelezném, hogy Naruto kitűnő érzékelő, és ő akár képes lehet hozzáigazítani a saját szintjét. Nem állíthatjuk 100%-ra , hogy Sasuke is benne volt ebben az egész kombinálósdiban, naruto harcban igen jó , így jobban eltudom képzelni , hogy az ő terve volt elsődlegesen.
Amúgy meg ha megnézitek mekkora a 10 farkú, az amit kikombináltak elég nagyra sikeredett, és Sasuke képes formálni is ezeket meg minden, de ettől függetlenül így is nagyon ellenáló az a dög, szal nevárd hogy majd egy szél+enton elemű jutsu kinyírja.
Sakura valszeg örömében sírt szerintem. Akinek jó a chakra kontrolja és van belőle elég is, annak nem lehet nehéz ezt a gyógyító jutsut kivitelezni, jó kell némi tehetség de akkor is.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #4452 Dátum: 13 jún 12, 14:51:19 »

Szerintem pedig azért morzsolt egy könnycseppet, mert a 7-es csapat újra együtt harcol, és nem is akárhogy. ^^

Nézd meg jobban hogyan változik át Sakura arca vidámból komorrá. Amikor azt mondja, hogy Hell Yeah még boldog. Viszont a következő képen egyértelműen látszik, hogy elszomrodott, mert észrevett valamit.

http://s22.postimg.org/z9eliudap/image.jpg

Az utolsó képen pedig egyértelműen komoly/ szomorú fejet vág.

http://puu.sh/3dZsc.jpg

zoldkabatos:

Na az aztán tényleg asspull lenne, ha kiderülne h Minato Tsunade és Dan gyermeke  ikszdé
Naplózva

Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #4453 Dátum: 13 jún 12, 15:06:16 »

Ez a fejezet nagyon elnyerte a tetszésemet, tisztára olyan volt mint anno Zabuza ellen, amikor Narutoék összedolgoztak, csak nagyobb jutsukkal xD
Sasuke még rejteget vmit, most már 100% Kíváncsi leszek, mi a terve.
Minato ezzel a röhejesen hosszú névvel, amit a technikának adott xD
Külön piros pont, hogy végre visszatértek a Kagekhoz Mosolyog

10/10

"Na az aztán tényleg asspull lenne, ha kiderülne h Minato Tsunade és Dan gyermeke"

Tsunade "nagyi" Nevet így nyerne egy új értelmezést Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 12, 15:10:10 írta Axel92 » Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #4454 Dátum: 13 jún 12, 15:09:33 »

Honnan veszitek ez hogy minato stunade titkolt gyereke?
Amúgy durva meg minden ez a amaterasu rasen shuriken csak kvára nem életszerű még a naruto világában sem. ráadásul meg csak bele lőtte a shurikent és össze is olvadtak. Annyi erővel naruto kitanul egy elemet és így ötvözi az új rasengant.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Oldalak: 1 ... 295 296 [297] 298 299 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!