24 máj 18, 20:15:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 294 295 [296] 297 298 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740082 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #4425 Dátum: 13 jún 12, 09:14:13 »

Azért az eléggé láma lenne, ha ebbe belehalna tízeske.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #4426 Dátum: 13 jún 12, 09:15:47 »

Tetszett a Naruto Sasuke kettős támadása, és kiderült, hogy Katsuyut idézte meg Sakura. Ezek szerint már csak Tsunadét kell helyrepofoznia Orochimarunak. Érdekelne, hogy most bekapva ezt a támadást mivé fog változni a 10 farkú Nevet Összességében átlagos fejezet, pár extrával. De nem hiszem el, hogy egy ilyen blitzre elindított támadás, ekkorát makkoljon, hogy pontosan ugyan akkora chakra mennyiséggel készüljön. A Második megjegyzi, hogy egy tapasztalt duonak is kemény feladat, erre Naruto, aki méltán híres IQ-jának magasságáról, képes volt "kiszámolni" Sasuke támadását, és igazodni hozzá. Neki adom az érdemi részt, szerintem eredetileg is így akarta, hiszem ott van a kis visszaemlékezés, hogy a szél erősíti a tüzet Nevet
Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #4427 Dátum: 13 jún 12, 09:17:46 »

és mennyire feldobná a mangát ha Orochimaru átmenne  game of thrones-módba és megölné a legyengült kagékat de ez úgysem fog megtörténni...
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 12, 09:18:18 írta nclearu » Naplózva

dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #4428 Dátum: 13 jún 12, 09:19:10 »

Nagyon király volt ez a rész. Nevet Ez a kombinált jutsu nagyon faja lett. Most már viszont nagyon érdekel sasuke célja, nem értem Sai min akadt ki, persze látszik a sötét Sasuke de akkor is. Furcsa. Mindenesetre a manga 10/10. Végre Oro is lesz kövi fejezetben.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4429 Dátum: 13 jún 12, 09:25:12 »


Érdekesen ki van fejezve az idézőik és az állatkáik közti viszony.  ikszdé
http://www.mangapanda.com/naruto/634/4
http://www.mangapanda.com/naruto/634/6


erre Naruto, aki méltán híres IQ-jának magasságáról, képes volt "kiszámolni" Sasuke támadását, és igazodni hozzá. Neki adom az érdemi részt, szerintem eredetileg is így akarta, hiszem ott van a kis visszaemlékezés, hogy a szél erősíti a tüzet Nevet
Ja kb Naruto a legjobb csakraérzékelő, szóval, ja.
Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #4430 Dátum: 13 jún 12, 09:25:32 »

Amúgy az e heti fejezet utalás az egyik régi fejezetre, mégpedig a  Three way deadlock of offence and defence =re, amelyben még anno az eredeti Sannnin küzdött egymás ellen.

A New three way deadlock- ban pedig az "Új" Sannin küzd egymásért.   Nevet
Naplózva

Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #4431 Dátum: 13 jún 12, 09:26:33 »

Szerintem is jó fejezet volt. Engem még arra az időre emlékeztet mikor Naruto és Sasuke, Zabuza ellen harcolt.  Mikor fognak jönni a megmondóemberek akik mert utálják Sasuket leszarozzák a mangát?  Nevet Pedig most tért vissza még a kezdeti időkre, hogy újra együtt a 7es csapat.
Itt azt hittem egy pillanatra, hogy Gamakichi valami propellerrel repül.  smirksweat  ikszdé
http://www.mangareader.net/naruto/634/11

szerk.: még annyit, hogy Gamakichinek a cigi a szájában nagyon jól mutat. xD Olyan mint az apja. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 12, 09:30:29 írta Beeng » Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #4432 Dátum: 13 jún 12, 09:34:27 »

Basszus tényleg, Békakopter... ikszdé

Jó rész volt, tetszik Sasuke kígyója is, jól sejtettem, hogy jó arc. Nevet Ideje volt mondjuk 1 Susano'o-nak, praktikus ez a 2. forma.
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #4433 Dátum: 13 jún 12, 09:49:44 »

erre Naruto, aki méltán híres IQ-jának magasságáról, képes volt "kiszámolni" Sasuke támadását, és igazodni hozzá. Neki adom az érdemi részt, szerintem eredetileg is így akarta, hiszem ott van a kis visszaemlékezés, hogy a szél erősíti a tüzet Nevet
Ja kb Naruto a legjobb csakraérzékelő, szóval, ja.
Azt aláírom, hogy mindenkit picsánrúg érzékelésben, de ha nagyon jó szívű akarok lenni, akkor talán 4-5 nap alatt (történetileg) mikor még bent a szelídítés után tanulta a biju bombát, akkor talán a 8:2-es chakra keverést nem tudta megcsinálni, most ilyen szintű jutsukat képes párosítani Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4434 Dátum: 13 jún 12, 09:51:52 »

Azt várnám már, Madarának mikor tűnik fel, hogy van ott még egy Örök MS-es Uchiha.
Jó lenne kettőjük között egy kis eszmecsere. Mert Sasuke eddig csak Konoha "oldalát" hallgatta meg. Jó lenne ezt Madara nézőpontjából is hallani/látni.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #4435 Dátum: 13 jún 12, 09:55:45 »

Lesz itt még mese bőven.  Főleg az hogy élte tul Madara amikor megölte Hasi.
Sasuke meg tuti valami érdek vezéreli.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #4436 Dátum: 13 jún 12, 09:59:05 »

Igen, most már biztos, hogy van valami hátsó szándéka. Remélem nem lesz ismét gonosz, az teljesen tönkre tenné a karakterét. Eddig is elég gáz volt, hogy 100 fejezetenként változott a véleménye  Pojén
Naplózva

Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #4437 Dátum: 13 jún 12, 10:16:47 »

Jó kis fejezet volt ez  Nevet
Naruto és Sasuke kombinált támadása nagyon tetszett,nameg Sakura is csinál valami hasznosat legalább  ikszdé
Még az tetszett,hogy Hiruzen bennük látta az új Sannint  Nevet
Ám Minato épp nevet adott a kombinált jutsunak ha jól vettem ki? smirksweat
Azért Madara nekem is hiányzik egy kicsit.
Legalább azt vártam volna,hogy észreveszi Sasuke-t s leáll vele dumcsizni a történelemről.
Tobirama meg jól megmondta szerintem,hogy ilyen csak egy tapasztalt duonak is nehezen sikerül
Végre Oro is megérkezett Tsunadehoz,remélem összefoltozza majd  ikszdé
Ám Naruto olyan mint Natsu egy idióta,de ha harcolni kell vág az esze   smirksweat ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 12, 10:19:48 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4438 Dátum: 13 jún 12, 10:36:50 »

Azt aláírom, hogy mindenkit picsánrúg érzékelésben, de ha nagyon jó szívű akarok lenni, akkor talán 4-5 nap alatt (történetileg) mikor még bent a szelídítés után tanulta a biju bombát, akkor talán a 8:2-es chakra keverést nem tudta megcsinálni, most ilyen szintű jutsukat képes párosítani Nevet

S mondj olyat, aki képes lenne ember létére kikeverni a bijuubombát, úgy, hogy a bijuu nincs éppen barátkozós hangulatban?
Naruto azért csakrakontroll terén is elég jó, csak hát vagy volt rajta valamiféle korlátozó, vagy túl hülye volt a képességei megértéséhez.
Naplózva

sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #4439 Dátum: 13 jún 12, 10:37:55 »

Már többször mondták, hogy Naruto harcközben fejlődik a legtöbbet. Szóval engem nem lepett meg, hogy ilyen jól kombinált. Mosolyog
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Oldalak: 1 ... 294 295 [296] 297 298 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!