24 máj 18, 20:57:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 281 282 [283] 284 285 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740089 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #4230 Dátum: 13 máj 29, 19:26:51 »

Hát kb ez a helyzet. Mindegyik jó a saját meglátása szerint, csak a végkimenetele és a megvalósítása más.  ikszdé
De gondoljatok bele, a twilight utolsó részében mikor Carlaj feje lerepült, az csak egy látomás volt a végére, remélem ez is az lesz  ikszdé ikszdé ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 29, 19:28:36 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #4231 Dátum: 13 máj 29, 19:30:17 »

Hát kb ez a helyzet. Mindegyik jó a saját meglátása szerint, csak a végkimenetele és a megvalósítása más.  ikszdé

Hát kb. ez a Naruto fő mondani valója+a sablona szöveg, a barátokért és az álmainkért mindent tegyünk meg Mosolyog
Nekem a kedvencem amit te írtál Mosolyog
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #4232 Dátum: 13 máj 29, 19:39:38 »

Magicnkr, már volt szó róla h Orcsi nem változott meg, csak Sasuke új ninja útja érdekli, aztán majd alkot vmit. Juugo mondata lehet gyanús, lehet h téll a 10 farkúra pályázik Szöcske, de az is lehet h Juugo csak meglepödött, mivel ö nem érzi át a 7es csapat egyesülését, furcsa lehet neki Sasuke viselkedése számára random emberekkel.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 29, 19:42:27 írta Axel92 » Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #4233 Dátum: 13 máj 29, 19:58:38 »

http://www.mangapanda.com/naruto/632/14
Ennek a homlok pecsétnek van egy szépséghibája, amikor Naruto beburkolta a chakrájával Sakurát akkor fel kellett volna töltődenie.

A legnagyobb vicc meg az utcsó oldal volt mikor azt gondolja: "Tsunade -sama azt hiszem végre beéretem őket" - jóóóó vicccc
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 29, 19:59:32 írta Fr33man » Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #4234 Dátum: 13 máj 29, 19:59:22 »

Kiderülne hogy végig a 10 farkú volt a főellenség. És Madarát is csak irányította hogy rajtuk keresztül újra élesszék. És még csak félkész a 10 farkú de ha az utolsó átalakuláson is átmegy akkor visszatér a személyisége is és nem csak ilyen ösztön saláta lény lenne. Mert nem igazán jött át hogy miért is durcizott be Madara mikor meglett a falu. Mintha valaki más mesélt volna be neki marhaságokat amitől ellenük fordult. Gyerek korában az volt az álma hogy világ béke meg a falu, mikor megvalósult meg hírtelen pikk pakk elkezd háborúzni a falu ellen és inkább egy mátrix illúzióra akar kötni mindenkit miután tök fölöslegesen kiírtja a fél ninja világot.

Aztán minden adott lenne a szuper happy befejezéshez, Hashi és Madara meg Obito és Kakashi kézenfogva harcolhatnának egy célért. Meg jöhetne a szokásos klisé halom is hogy a 10 farkú is csak jót akar a saját szemszögéből és bla bla ő is jó, meg sajnáljuk. Aztán mindenki együtt legyőzi.
Naplózva
OtakuCritics
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #4235 Dátum: 13 máj 29, 20:08:12 »

Nekem ez a véleményem a sok hülye elméletről amit manapság olvasok fórumokon. Nevet
Amúgy ez a kép elárulja ki a fő gonosz igazából. Nevet

« Utoljára szerkesztve: 13 máj 29, 20:09:05 írta OtakuCritics » Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #4236 Dátum: 13 máj 29, 20:23:58 »


A legnagyobb vicc meg az utcsó oldal volt mikor azt gondolja: "Tsunade -sama azt hiszem végre beéretem őket" - jóóóó vicccc

Szerintem meg túl hamar leírod Sakurát. A pecsét csak most jelent meg a homlokán. Majd akkor vonj le következtetéseket ha Sakura fel is oldotta azt. Lehet, hogy Tsunade technikáját fogja használni, de lehet, hogy nem. Végül is ezt a chakrát bármire lehet használni. Pl. Tsunade feloldotta a pecsétet és az összes benne lévő chakrát átadta a  falusiaknak, hogy megmentse őket Pain támadásától.

Sakura talán azért tartalékolta a chakrát, hogy képes legyen használni egy bizonyos technikát.
Naplózva

Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #4237 Dátum: 13 máj 29, 20:32:49 »

Nem vitatom amit modasz, de a 7  csapat másik két tagjának a repertoarja sokkal szélesebb s erőteljesebb s egyben nagyobb tapasztalattal is rendelkeznek a harcok terén.
Mindd a ketten nagyobb chakrakészlettel rendelkeztek, amit alapszinten most utól érhetett a pecsét segedelmével (3 éven át felhalmozott chakra által), de ha Naruto összegyűjti a természeti chakrát akkor meg se közelíti s arról a módról meg nem is beszélve amit most aktivált.
Szöcskének meg csakegy amaterasut kéne megeresztenie vagy a Susano-val villognia.
Fejlődhetett sokat, de utól nemérhette őket hisz ők se csak sakkoztak.
Naplózva
OtakuCritics
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #4238 Dátum: 13 máj 29, 20:43:28 »

Nem vitatom amit modasz, de a 7  csapat másik két tagjának a repertoarja sokkal szélesebb s erőteljesebb s egyben nagyobb tapasztalattal is rendelkeznek a harcok terén.
Mindd a ketten nagyobb chakrakészlettel rendelkeztek, amit alapszinten most utól érhetett a pecsét segedelmével (3 éven át felhalmozott chakra által), de ha Naruto összegyűjti a természeti chakrát akkor meg se közelíti s arról a módról meg nem is beszélve amit most aktivált.
Szöcskének meg csakegy amaterasut kéne megeresztenie vagy a Susano-val villognia.
Fejlődhetett sokat, de utól nemérhette őket hisz ők se csak sakkoztak.

Erről ezer évig is lehetne vitázni ki az erősebb de nem tök lényegtelen? Ha nincs Sakura, Naruto és Sasuke meghal. Ennyi. Nem véletlen a gyógyítók a legfontosabbak egy háborúban és nem a harcosok. kacsint Tehát egy gyógyítónak nagyobb chakra tartaléka van ha így tetszik. Szóval hiába erősebb alap felállásban Naruto és Sauske ha közben azt se tudják mi az a chakra Nevet Na jó ez egy kicsit így erős. De remélem érted mit akarok mondani.

Ha nem akkor leírom így. Sakurának jóval több chakrája van csak eddig nem tudta mire felhasználni mert nem igen volt komolyabb harca. Ráadásul menő képességeket se kapott csak pusztító erőt. Ami azért még a Sennin mod-al is vetekszik szerintem Naruto esetében. Naruto nem egyszer elmondta hogy nem akarna Sakura úrjába kerül pedig akkor még nem is komolyan ütött oda neki csak poénkodtak. De most viszont Sasuke és Naruto is nézett "nagyokat"

Szóval egyetértek Himével abban hogy egy fejezet alapján ne írja le senki Sakurát mert ez csak pecsét feloldás volt. Akkor kell figyelni amikor neki is meghosszabbodik a pecsét mint Tsunadénak vagy pl Hashiramának. Esetleg az hogy más képességet kap.

Amúgy ebből a képből még akár lehet is valami. kacsint
http://goo.gl/slSHs

http://www.mangapanda.com/naruto/632/14
Ennek a homlok pecsétnek van egy szépséghibája, amikor Naruto beburkolta a chakrájával Sakurát akkor fel kellett volna töltődenie.

Meg az elméletednek is van egy szépséghibája mégpedig az hogy az inkább pajzsként funkcionált. Kaptak egy kis power buffot is igen de ahhoz hogy el tudják raktározni a Kyuubi chakrát oda ember is kell. ^^ Meg elvileg az egészet Naruto irányította szóval még véletlen sem mehetett át véglegesen senkihez chakra. Szóval én maradok az első mondatnál hogy az csak egy pajzs ami ideiglenes erő növelést is adott de ahogy elment el is tűnt a chakra. Mint az látható is volt. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 29, 20:49:54 írta OtakuCritics » Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #4239 Dátum: 13 máj 29, 20:52:09 »

Sakura megjárt 1 háborút, de még mindig álomba él. Amit azért nagyon hiányolok az a személyiség változások, egy háború nem kis hatással van az emberekre.
Az utolsó oldal tényleg egy vicc volt. Sakura most ott tart , hogy talán egy gyengébb Akatsuki taggal összemerném engedni.
Narutót egy 3-4 esetleg 5 taggal engedném össze félelem nélkül. (Mondjuk ebben nem lenne Itachi, Nagato, Tobi.)
Sasukének szintén valami ilyesmi.
Amúgy jó látni hogy nem csak a kettő főszereplő fejlődik, de azért ekkora túlzások ne legyenek. Még jó, hogy erős egy sannin tanítvány, ez szinte alapkövetelmény.

Madara még mindig hozza a formáját, neki nem kell klón...  Nevet Hosszú ideje gondolkodok, hogy mi lehet a célja úgy igazán, mert Obitonak egy álomvilág, de Madara csak harcolni akar úgy igazából Hashiramával. Talán azt a világot is azéet akarja , hogy legyen ott 1 Hashi akivel harcolhat. Ha tényleg ez lenne nagyon röhögnék. Nevet  

Kakashi nem érdekel már túlzottan, ennyi idő után már valamelyik haljon meg nekem mindegy. Egy Sasuke vs Obito-nak , vagy Yondaime vs Obito-nak örülnék úgy szívesen.
 
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
OtakuCritics
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #4240 Dátum: 13 máj 29, 21:21:31 »

Most hogy így megolvastam újra magyarul is. Azt még hozzátenném hogy amíg Sóska És Natúró egyetlen egy szörnyet nyomtak le addig Sakura egyetlen kombólval ami igazából két ütés volt elintézte az összeset. Szerintem ezt nem illik elfelejteni. Nevet

Magyarul azért jobban átjön a poénkodás pl amit említettem a Hokage dologról.
Na meg az is hogy Sakura nem azt mondta hogy felülmúlta a srácokat hanem hogy "AZT HISZEM..." azt hiszem nem kell tovább ragozni.
Naplózva
OtakuCritics
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #4241 Dátum: 13 máj 29, 21:36:45 »

Es akkor mi van, ha ket utessel lerendezett egy halom SENKIT? Ettol meg akkor sem fog Naruto es Sasuke kozelebe erni..

jó ok Sakura nem olyan erős mint az akibe el van zárva a 2. legerősebb bijuu meg az aki a bátyjától olyan jutsukat kapott amikkel Konohamaru röhögve szétalázná Jiraiyát meg Orochimarut egyszerre... az ő hibája? sztem nem lol

Tessék meg lett magyarázva. Bár tévesen kicsit. Nem a 2. legerősebb bijuu Narutoban a legerősebb van. tudtommal.
Sasuke meg kész Uchiha klán maradványból van összerakva. Sakurának viszont nincs semmije csak az amit megtanult.

Amúgy mi ez a baromság hogy egy halom SENKI-t? 10 farkúból jöttek elő. Végeznének egy ütéssel vszeg az egész faluval te meg lesenkized őket? Grat. kacsint Oké hogy nem olyan erősek mint a 10 farkú de azért arra nem gondoltál hogy Sakura lett jóval erősebb és nem azok a kis SENKIK gyengék? Ha olyan gyengék lennének akkor a fiúkák sem csak egyenként tudnák őket lenyomni.

Azt sem tessék elfelejteni hogy akit maga az alapító atya Hashirama is elismer az nem lehet egy senki.
ráadásul Tsunade közvetlen szolgálója Nevet is megmondta hogy még ő sem képes arra amire Sakura. Szóval akkor hogy is van ez? Nyelvesít

Na de most már tényleg elegem van ebből a témából.

Heti manga jó volt köszöntem viszlát jövőhéten or not. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 29, 21:41:49 írta OtakuCritics » Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #4242 Dátum: 13 máj 29, 21:38:39 »

Es akkor mi van, ha ket utessel lerendezett egy halom SENKIT? Ettol meg akkor sem fog Naruto es Sasuke kozelebe erni..

Te meg miről beszélsz? Azok a "senkik" a Juubi részei, amelyek látszólag képesek módosítani a testüket. ( pl. az egyikük egy baltát csinált a kezéből és azzal támadt Sakurára ) Ezt én nem nevezném rossz teljesítménynek.
Naplózva

nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #4243 Dátum: 13 máj 29, 21:43:16 »

"Tessék meg lett magyarázva. Bár tévesen kicsit. Nem a 2. legerősebb bijuu Narutoban a legerősebb van. tudtommal."

Juubi >>>>> Kurama  Mosolyog
Naplózva

OtakuCritics
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #4244 Dátum: 13 máj 29, 21:47:35 »

"Tessék meg lett magyarázva. Bár tévesen kicsit. Nem a 2. legerősebb bijuu Narutoban a legerősebb van. tudtommal."

Juubi >>>>> Kurama  Mosolyog

Igen közben rájöttem mire gondoltál. De én alapjáraton 9-re gondoltam nem azok összességére mert az úgy eléggé más tészta szerintem. Bár még most is fenn tartom hogy valakibe bele lesz pecsételve a 10-es farkinca.
És mekkora lenne már ha Sakurába mehetne mert csak ő képes kezelni ekkora chakrát a jó chakra irányítása miatt. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 29, 21:48:40 írta OtakuCritics » Naplózva
Oldalak: 1 ... 281 282 [283] 284 285 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!