24 máj 18, 23:30:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 265 266 [267] 268 269 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740138 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #3990 Dátum: 13 máj 22, 19:13:36 »

hiei! azt mondod te is hogy naruto nem lesz hokage? nekem az a spekulációm hogy most egy uchiha legyen az hogy megszakadjon a viszálykodás.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #3991 Dátum: 13 máj 22, 19:17:38 »

Oké, áll a fogadás.

De azért még itt van pár dolog:

1. Nézd meg ezt a képet

http://s21.postimg.org/ui8kexs13/Naruto_577_03.png

Tsunade nyilván nem viccből mondta.

2. A regeneráció ebben a helyzetben nem sokat segítene Sakurának. Madara ismeri a technikát, simán félbevágná Sakurát is.

3. Ehhez nem kell chakrát gyűjteni. Pontosabban nincs hová gyűjtenie. Neki nincs Yin pecsét a homlokán. Gyűjteni általában a természeti chakrát szokták és nem a simát.

Oks! kacsint

Viszont azért megjegyzem, eredetileg Mokuton-t is cska Hashirama tudott nyomni, s rengeteg olyan eredetileg karakter exkluzív skill volt már a Naruto-ban, ami végül minden második karakter arzenáljába beleépült, még ha neki már hülyén is állt. kacsint

Valamint nem tudjuk, hogy Tsunade-t végül hogyan ütötte ki.

Bár megjegyzem, nem értem, hogy lehet egyszerre gyűjteni és használni. Mint mondtad, az Curaga sok energy-t elvesz, de a Sennin módhoz egy helyben állva kell gyűjteni, mozdulatlanul, s Kabuto is csak Juugo erejének hála tudta mozgás és harc közben is gyűjteni. Sakura viszont eddig nyomta a Curaga-t meg a nem keveset mozgott.

Végül ne felejtsük el, hogy soha nem idézett, s említés sem volt arról, hogy valaha lett volna szerződése Katsuya-val. Már ha volt nekik. Mert akkor Tsunade is Sennin móddal nyomult volna, nem pedig "azzal", ebből gondolom, hogy a csigáknak nincs.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3992 Dátum: 13 máj 22, 19:18:52 »

Senki nem lesz Hokage. Sasuke lesz, mert Naruto nem akar, de őt választanák meg csak belátja, hogy low brain hozzá.
Egyesíteni fogják a Shinobi világot. Annak a vezetője lesz.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
srobi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85


« Válasz #3993 Dátum: 13 máj 22, 19:20:35 »

Naruto összecsap Sasukeval a Hokage címért a győztest meg kihívja Konohamaru.
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #3994 Dátum: 13 máj 22, 19:24:27 »

Nekem abszurd kicsit, a történtek után, ha tényleg Sasuke lesz a hokage, de Naruto lehet vissza fogja utasítani, főleg ha ebben látná a reményt, hogy Sasuke ott marad a faluban.
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #3995 Dátum: 13 máj 22, 19:27:14 »

Csak hogy én is hozzászóljak:

Nagyon vártam a fejezetet, hiszen az előző vége alapján joggal gondoltam, hogy ez epic lesz, ehhez képest kijött egy minősíthetetlen valami. Még viccnek is rossz. Okok:
  • Mi az hogy Minato Kyuubi formában harcol? Madara nem lehet Jinjuuriki, mert Edo-s a teste, erre Minato, aki Zetsu testben van, használhatja a korábban saját testébe pecsételt fél-Kyuubit??? Ez most vagy (ismét) hatalmas CHEAT vagy (ismét) egy nagy baki, de egyébként is sz*r megoldás.
  • Egy háborús helyzetben miért kell sokszor ellőtt és még mindig fárasztó poént ismét felhozni? Meg van ennek a szerelmi sokszögnek a helye, de nem itt és nem több oldalon keresztül.
Sasukén meg sem lepődök, hozza a tipikus kemény, de hülyegyerek szerepet.
Mindössze egyetlen jó pillanat volt a fejezetben: Madara - Hashirama beszélgetése.

Jiraiya-nak sincs semmiféle véröröksége, ő valószínűleg egy sima klánból származott és mégis képes volt elsajátítani a Sage Módot + magas szintű Kage ninjává vált.
Sakura miért ne érhetné el ugyan ezt? Az igaz, hogy chakra tekintetében messze Tsunade mögött marad, viszont a tehetsége, az intelligenciája és az akaratereje az övével vetekedik.
Mondjuk mert Jiraya ismerte a Sage módot, Tsunade pedig nem nagyon, sőt ha még ismerte, akkor is az adott hegyen lévő Bölcsek végzik a tanítást, nem pedig a Sannin tagok! Itt inkább a jól bevált akadály formát fogja hozni, mintsem hasznos lesz. Talán annyi hozható fel mellette, hogy a Juubi nem az a villámléptű fajta.


Nem értem miért vannak sokan kiakadva Minato chakra módján. Ha egy kicsit gondolkodnátok mielőtt felháborodtok akkor rájöttök , hogy semmi az egész. -.-"
Naruto sem tanulta meg használni valójában. Ő elvette Kurama chakráját , azzal alakult át. Minato is elvette Kurama chakrájának egy részét amit magába zárt. Most bárki aki minimális chakra kontrollal rendelkezik az megtudná ugyanezt csinálni, ha neki is lenne egy halom Bijuu chakra a testében.  Semmi tanulni való nincs benne !!!!!
Saját magadnak mondasz ellent! A 4. Hokagénak most Zetsu teste van, nem a saját!


Pontosan, Minato (így utólag ügyesen) a róka chakrájának felét zárta magába, a másik fele és a TUDATA, fizikai valója meg Narutoba ment, szal neki meg kellet küzdenie azért a chakráért, míg Minato fogta és a saját javára használta fel.
Ugyanazt írhatnám mint néhány sorral feljebb. Nem saját test, mivel Edo Tensei-jel lett visszahozva!


Ez a fejezet nagyon ütött számomra főleg azért, mert aki fogást akar most keresni a mangán szét fikázás gyanánt nem tud és akkora marhaságokat írtak le, hogy élmény olvasni.
Kishi most akkora ordas nagy cumót tolt az arcotokba, hogy dél óta ezen sírok:D
Van bőven fogás, csak kicsit gondolkodni kellene a Edo Madara -> nem lehet Jinjuuriki vs Edo Minato -> lehet Jinjuuriki vonalon.


Esélytelen, de miért is?? Jiraiya-nak ment, neki miért ne menne? Az igaz, hogy valószínűleg neki nincsenek hatalmas chakratartalékai, viszont az sem volt kijelentve, hogy kevés a chakrája. Az orvosi ninjutsu Tsunade szerint rengeteg chakrát zabál, Sakura mégse fogyott ki soha belőle gyógyítás közben.

Továbbá a chakrakontrollja is precíz. Ez hozzásegítheti őt a természeti chakra irányítására. A chakra hiányát a chakra irányításának pontosságával pótolja.
Ki tanította meg neki a Senjutsut?
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #3996 Dátum: 13 máj 22, 19:46:54 »

Saját magadnak mondasz ellent! A 4. Hokagénak most Zetsu teste van, nem a saját!
 WTF? Ugyan úgy EDO teste van nem zetsu...Edo lelket hozzá vissza nem a testet ..
Naplózva
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #3997 Dátum: 13 máj 22, 19:50:12 »

Zer0 én már vártam ki fogja nekik beírni, hogy a legendás Sanninokról beszélünk és nem Senninekről:D Jiraiyanak is ment többé kevésbé nem tudta tökéletesen használni a technikát. Amúgy valaki írta, hogy Kishi nem tud újat kitalálni. Nyílván a mostani shinobik által használtakat valaki kitalálta. Majd egy évszázados szakaszról beszélünk. Teljesen normális, hogy egyazon dolgot az évek megcsiszolnak és finomítanak. Így legalább még nagyobb szó, ha valaki kitalál valamit. Elég értéktelen lenne, ha minden második Shinobi egyedi és általa kitalált technikával tolná.
Elvégezted az iskolát tervezhetsz és építhetsz hidat ott is a tanultak alapján fogod csinálni és a már bevált módszereket alkalmazva fejleszted a te formádra. Kevés olyan ember van aki hopp kitalál egy teljesen új rendszert és azt alkalmazza úgy hogy működik is.
Valamit könnyebb lemásolni mint kitalálni.

u.i. amúgy kezd úgy alakulni a történet, ahogy egy éve nagyjából lefestettem. Ha így halad tényleg olyan lesz a vége mint kitaláltam:D
Hiei, tisztelem a véleményed (meg amúgy se mernék beszólni, mert moderátor vagy Faceg), de azért ezt te sem gondolod szerintem komolyan, vagy akkor valami nagyon fanatikus fan vagy, akit semmi sem tántorít el ennek a mangának a szeretetétől. Ez már bőven túltesz a technikák továbbfejlesztésén, ez már csak egyszerű ismétlés. Nem azt mondom, hogy most akkor probléma, hogy még valaki ugyanazt a technikát használja, mint a Minato, de miért pont a 2. Hokage? akiről ódák lettek zengve hogy mekkora jó víz elem használnó, mivel tengert tud fakasztani még akkor is ha nincs a közelébe víz. Egy normális víz elem használó nem volt ebbe a mangába (mert Kisame is csak spammelte ugyanazt a 2 technikát) és most mikor lehetőség lenne meglátni a tudását ugyanazt nyomja mint a Minato. Ugyanez volt Madaránál, megjelent, elnyomott egy tűz technikát, meg susannot, aztán már jött a Rinnegan, meg a Fa elem. Hashirama is csak úgy a zsebéből húzta elő a remete technikát, se szó, se utalás nem volt rá addig hogy valaha is valakitől tanulta volna. Most meg a Minato kezdi el pillanatok alatt irányítani a Kyuubi chakráját. Nem azt mondom, hogy nincs racionális magyarázat ezekre, de nem értem hogy miért csak ugyanazokkal a technikákkal lehet valaki jó harcos? Miért nincs olyan ninja, aki nem valami hiperszuper technikát nyom mindig, hanem mondjuk azért nagyon erős, mert a hagyományos technikákat használja mesterien és jól időzítve. És itt most nem minden második shinobiról van szó hanem a top karakterekről, akiktől el lehetne azért szerintem várni hogy legalább ők kicsit változatosak legyenek.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #3998 Dátum: 13 máj 22, 19:54:43 »

Idézet
Naruto összecsap Sasukeval a Hokage címért a győztest meg kihívja Konohamaru.

Konohamaru meg leverné a győztest... Nevet Amúgy én is megnézném a naruto vs sasuke harcot, de a vége úgy is az lenne, hogy aki veszít azt megszégyenlítenék a fórumon és lenéznék, keletkezne megint két tábor között egy kis vita is. Eddig azt szerettem volna, hogy sasuke nyerjen a sasuke vs naruto harcba, de most már inkább annak látom az értelmét ha összecsapnának és végén mind ketten ugyan abba az időbe összeesnének. Döntetlen lenne a megfelelő szerintem a kettőjük közötti harcba. Madarát meg előre sajnálom... Obito elment pihizni Kakashival addig Madarát meg lerohanja a 4hokage, Sasuke, Naruto, és még sorolhatnám azt a több ezer, akár tízezer embert is ... Nevet Ráadásul az a 4hokage edon tolja:D Az nem lenne szép kishimototól, hogy obitot is maguk mellé állítják aztán mindenki a madara ellen harcoljon... Ilyen háború se volt még ahol 2uchiha+gyengített juuby ellen összefogott az egész shinobi haderő, sőt még erősítésként hozzá csapták a 4legerősebb hokaget is akik szintén edo módva vannak ... Nevet Ezt a háborút nem hinném, hogy felülfogják múlni max. ha visszahozzák a rikodou sennint és kiderül, hogy ő a leggonoszabb személy aztán madara+obito+félkész juuby is beszáll a jó oldalra rikodou ellen... Nevet
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #3999 Dátum: 13 máj 22, 19:56:08 »

Saját magadnak mondasz ellent! A 4. Hokagénak most Zetsu teste van, nem a saját!
 WTF? Ugyan úgy EDO teste van nem zetsu...Edo lelket hozzá vissza nem a testet ..
Igazad van, nem voltam pontos: Zetsu volt a kiindulási alap, abba lett visszahozva a lelke, de mivel ez nem a saját teste, így nincs belepecsételve a Kyuubi.
Naplózva

dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #4000 Dátum: 13 máj 22, 19:57:18 »

Csak hogy én is hozzászóljak:

Nagyon vártam a fejezetet, hiszen az előző vége alapján joggal gondoltam, hogy ez epic lesz, ehhez képest kijött egy minősíthetetlen valami. Még viccnek is rossz. Okok:
  • Mi az hogy Minato Kyuubi formában harcol? Madara nem lehet Jinjuuriki, mert Edo-s a teste, erre Minato, aki Zetsu testben van, használhatja a korábban saját testébe pecsételt fél-Kyuubit??? Ez most vagy (ismét) hatalmas CHEAT vagy (ismét) egy nagy baki, de egyébként is sz*r megoldás.


Minatoban csak chakra van a kyuubitól, semmi több. Annyit simán bevethet. Eredetileg Naruban is ilyen volt miután leverte a rókát. Semmi cheat. Madara meg teljesen más. Minatoban ez már a halála előtt benne volt.
Úgy tűnik egyre több embernél luxus gondolkozni kicsit.

Jah és minatonak nem zetsu teste van , csak őt használták arra létrehozzák. Tudod kell az élő áldozat.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 22, 20:17:02 írta dosreis » Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #4001 Dátum: 13 máj 22, 19:59:51 »

Senki nem lesz Hokage. Sasuke lesz, mert Naruto nem akar, de őt választanák meg csak belátja, hogy low brain hozzá.
Egyesíteni fogják a Shinobi világot. Annak a vezetője lesz.

Ha jól értem Naruto túl hülye Konoha vezetéséhez, de az egész EGYESÍTETT SHINOBIVILÁGÉHOZ már értelmes? ikszdé Érdekes logika, mondanám, hogy elgondolkodtató, de... nem az. ikszdé A többivel kapcsolatban Depres beelőzött. Szomorú

A fejezetről meg annyit, hogy Kishi 2-3 hét alatt gond nélkül lezárta a manga egész eddigi egyik legfőbb cselekményét. Logikátlanul, következetlenül, és még bénán is. Na mindegy, ennél már csak jobb lehet... (bár ne mondogatnám ezt hónapok óta...)

Még azt az egyet valaki leírhatná nekem, hogy miért ellenzi mindenki ennyire az eshetőségét egy esetleges vita kialakulásának a fórumon? Értelmes körülmények között nagyon jól ellehetne beszélgetni a nem megtörténő Naruto vs. Sasuke harcról... Ja, itt lesz a probléma, jogos.
Naplózva

Ebola
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19



« Válasz #4002 Dátum: 13 máj 22, 20:00:25 »

Régebben elhangzott, hogy a Hiraishin a második hokage technikája, tőle vette át Minato...A korábbi kagékról pedig szinte semmit nem tudunk, nehéz is let volna elképzelni, hogy pont Hashiramának nincs sennin módja.(gondolom én). A Minato kxuubi mod gondolatoddal részben egyetértek...Nem a saját testében hozták vissza, a pecsétek meg gondolom a testet érintik, nem a lelket, ergo nem lehet benne a chakra. De ha már benne van, az irányítása nem okozhat nagy nehézséget, hiszen benne csak a chakra van, neki nem kellett legyőzni magában a rókát, csak hozzányúlni a korábban magábapecsételt részhez..
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 22, 20:03:19 írta Ebola » Naplózva

Ha mindent megtettél, amire képességeidből telik, ember vagy. Ha mindent megtettél, amit akartál, akkor isten.
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #4003 Dátum: 13 máj 22, 20:02:32 »

    Minatoban csak chakra van a kyuubitól, semmi több. Annyit simán bevethet. Eredetileg Naruban is ilyen volt miután leverte a rókát. Semmi cheat. Madara meg teljesen más. Minatoban ez már a halála előtt benne volt.
    Úgy tűnik egyre több embernél luxus gondolkozni kicsit.

    Jah és minatonak nem zetsu teste van , csak őt használták arra létrehozzák. Tudod kell az élő áldozat.[/list]
    A SAJÁT TESTÉBE pecsételte, nem pedig a lelkébe Nevet (és még luxus a gondolkodás). A másikra pedig válaszoltam korábban.  bow
    Naplózva

    TsunadeHime
    S-Osztályú gyilkoló ninja
    *
    Nem elérhető Nem elérhető

    Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

    Hozzászólások: 2116


    King of Heroes


    « Válasz #4004 Dátum: 13 máj 22, 20:09:01 »

    @ CsukiIce

    Kabuto elmondása alapján 3 hegy van, ahol el lehet sajátítani a remete módot. Ebből kettőt ismerünk, a Kígyók és a Békák hegyét. A harmadik nyilvánvalóan nem a kecske, hanem a Csiga hegy lesz.
    Tsunade tudott a Remete módról ( ha mindenképpen szükséged van bizonyítékra akkor megkeresem az adott mangaoldalt ). Ha erről tudott, akkor feltehetőleg arról is tudott, hogy nem ez az egyetlen hely ahol el lehet sajátítani a Remete formát. Gondolom a csigája tájékoztatta v mi.

    Az új technikája ( a Byakugou ) talán-talán tekinthető egy tökéletlen remete módnak. Ugyebár Madara elmondása alapján a Byakugou "ugyanaz a képesség amelyet Hashirama birtokolt". És ahogy láthattuk, Hashirama-nak a sebei az után kezdek el gyógyulni miután aktiválta a Remete módot.

    A szemei körül a jelek nagyon hasonlóak Katsuyu "bajszaihoz" ( vagy mi a f__a van egy csigának ). Tsunade testén a vonalak pedig pont úgy néznek ki, mint a csigája testén a vonalak.

    Tehát Kishi később akár belemagyarázhatja a dologba, hogy Tsunadénak egy tökéletlen remete formája volt. A sebei gyógyultak ( csakúgy, mint Hashinak ), valószínűleg nőtt a fizikai ereje ( Susanoo összezúzása ) és a sebessége is, hiszen jó néhányszor leütötte Madara klónjait.

    Persze ez csak egy elmélet amely számos sebből vérzik, de ha ez igaz, akkor Sakura igenis tanulhatta Tsunadeétól a dolgot. ( vagyis nem közvetlenül tőle, hanem a csigáktól. De nyilván Tsunade küldte őt oda )


    szerk: Mondjuk ha ez véletlenül igaz, akkor a fogadást alapból elvesztettem, lol.
    « Utoljára szerkesztve: 13 máj 22, 20:11:59 írta TsunadeHime » Naplózva

    Oldalak: 1 ... 265 266 [267] 268 269 ... 796
      Nyomtatás  
     
    Ugrás:  

     
    A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
    Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


    A számláló indult: 2008.06.21.
    Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!