24 máj 18, 20:18:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 264 265 [266] 267 268 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740082 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #3975 Dátum: 13 máj 22, 17:30:18 »

Nekem összességében tetszett ez a fejezet. :'D Számomra a legjobbak még mindig Hashirama benyögései. Ezeket nem tudom megunni, ahogy a karakterét sem. :3 Madarán meg jól mulatok, szememben már talán egy kicsit túlzottan is örül Hashinak. Olyan, mint egy szerelmes tini, de az idegesítően ragaszkodó és elvakult fajtából. Pojén Ettől függetlenül imádom, ahogy megrajzolja az arcát, meg úgy alle az egész karatert.
A másik, akin szintén jót szórakoztam az Sakura. Nekem valahogy... hát... nem is tudom... kicsit fura, hogy "na most aztán mindent megmutatok, mindent lemaradásomat bepótolom" fordulat. Biztosan van valamennyi ereje, de ha most hirtelen előáll valami rendkívülivel, akkor jót röhögök. A többieknél lehetett (úgy-ahogy) látni a fejlődésük stádiumait, de nála... nagyon hasraütés szerű lenne, ha most csoda történne. Persze örültem neki, hogy végre kezd valamit magával, de azért erre nem számítottam. Bár amíg nem látjuk mit csinál, addig egy rossz szavam se lehet.
Ahogy olvastam, nem csak én vagyok úgy, hogy jobban örülnék annak, ha Sasuke lenne a Hokage. Nevet (bár nem mi vagyunk többségben xD) Én valahogy sose tudtam elképzelni Narutot, hogy valaha is egy felelősségteljes hokage szerepében fog díszelegni. Sasuke esetében viszont már úgy-ahogy eltudnám. Engem nem is lepett meg annyira ezért ez a kijelentés. Meg igazából már régóta éreztem, hogy inkább belőle akar majd Kishi kagét csinálni. Bár itt is azt tudom csak mondani, hogy még nem az. >.< Még bármi lehet. Valamint az biztos, hogy a falusiak Narutot választanák meg inkább, de bennem az is felmerült, hogy Sasuke miatt nem fogadná el. Ezt megteheti, nem?
NaruSaku meg... szerintem se ettől, se a NaruHinától ne várjunk sokat. Engem már kezd zavarni, hogy Kishimoto semmi változást nem eszközöl érzelmek terén. Kicsit komikus már szerintem ez is, sőt emiatt már kicsit unom is... legyen már valami!!! Vagy pedig ne, de akkor azt juttassa a tudtunkra, így végre lezárulhatna ez az epizód.
Am. most csak én nem értem eléggé, vagy most kajak nem esett le kb. senkinek sem, hogy Minato és Natuto között milyen kapcsolat van? Vagy épp ellenkezőleg, ezt mindenki tudja, és tök természetesnek vette? xD
Naplózva

kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #3976 Dátum: 13 máj 22, 17:44:38 »

10/10 Tartalmas fejezet volt, foglalkozott a múlttal és szépen haladtunk benne+ van benne pár epikus jutsu és megvan az új indok a Naru Sasu harcra.
Amikor Saske benyögte hokage akar lenni nevetni kezdtem Nevet és szegény srác Uchiha módi gondolkodással kezeli ezt.

Naruto megsértette Hinata érzéseit... törje össze minden csontját a 10 farkú.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #3977 Dátum: 13 máj 22, 17:47:17 »

De visszatérve Sakurára, ha most Sasuke ne adj isten nem lenne itt, akkor nem is használta volna azt a senin módos technikáját?  Gondolkozik fura nekem ez így, mert eddig semmi fejlődést nem láttunk tőle, most meg Sasuke jelen, akkor gyorsan megmutatok mindent, csak hogy feltűnősködjön előtte.  ikszdé
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
An_S
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 20



« Válasz #3978 Dátum: 13 máj 22, 17:59:47 »

Sakura elvileg azért csak most lép színre, mert eddig előkészítette a még nem tudni milyen technikát. Azt mondja: majdnem kész, a hozzá szükséges chakrát majdnem sikerült elraktároznia.
A fejlődés útját nála tényleg nem láttuk, ettől függetlenül valószínűleg nem tétlenkedett; kíváncsi vagyok, mivel rukkol elő.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #3979 Dátum: 13 máj 22, 18:00:04 »

HAHA Nevet Mindenki olvassa el mit írtam 2 héttel ezelőtt.  Ördögi
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=2473.360
Lehet lottóznom kellene. Jó fejezett volt , azért várom mi lesz Tobi és Kakasival. Sajnos ugy értem hogy Tobi a fögonosz és visszafog jönni harcolni a világba. De nagyon remélem Kakasinak nem lesz baja.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3980 Dátum: 13 máj 22, 18:00:29 »

Ti milyen sennin módos technikáról beszéltek? Ő nem senninről hanem sanninról beszélt...
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #3981 Dátum: 13 máj 22, 18:04:21 »

De visszatérve Sakurára, ha most Sasuke ne adj isten nem lenne itt, akkor nem is használta volna azt a senin módos technikáját?  Gondolkozik fura nekem ez így, mert eddig semmi fejlődést nem láttunk tőle, most meg Sasuke jelen, akkor gyorsan megmutatok mindent, csak hogy feltűnősködjön előtte.  ikszdé

Sakura nem akar menőzni, csak most lett elege, hogy őt ennyire lekezelik, pedig tényleg mutathatott volna már korábban is valamit, azért nem minden esetben lett elküldve a fenébe.

HAHA Nevet Mindenki olvassa el mit írtam 2 héttel ezelőtt.  Ördögi
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=2473.360
Lehet lottóznom kellene. Jó fejezett volt , azért várom mi lesz Tobi és Kakasival. Sajnos ugy értem hogy Tobi a fögonosz és visszafog jönni harcolni a világba. De nagyon remélem Kakasinak nem lesz baja.
És ha Naruto védelmezi a világot mint Rikudou Sennin, ennek semmi értelme, mitől védi meg, a perverzektől mint Jiraiya? xD
Ti milyen sennin módos technikáról beszéltek? Ő nem senninről hanem sanninról beszélt...
Sztem arra gondoltak, hogy lehet hogy megtanulta a remete formát ő is, és vmi technika, bár azt kétlem, nem kell több remete módos ninja.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3982 Dátum: 13 máj 22, 18:07:49 »

Esélytelen neki a remete mód... Köze sincs hozzá. Az ő igazi ereje tsunade erejére fog hajazni. Vagy valamilyen erős gyógyító képesség, vagy tiszta fizikai erő lesz amiről szó van. Bár az igaz, hogy Sakura erejének csak akkor lenne haszna, ha ninjutsuval nem lehetne támadni Madarát. Ami mondjuk elképzelhető a rinnegan miatt, de szte mpiti húzás lenne. Szóval inkább támogató jellegűnek kéne lennie.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #3983 Dátum: 13 máj 22, 18:20:27 »

Esélytelen, de miért is?? Jiraiya-nak ment, neki miért ne menne? Az igaz, hogy valószínűleg neki nincsenek hatalmas chakratartalékai, viszont az sem volt kijelentve, hogy kevés a chakrája. Az orvosi ninjutsu Tsunade szerint rengeteg chakrát zabál, Sakura mégse fogyott ki soha belőle gyógyítás közben.

Továbbá a chakrakontrollja is precíz. Ez hozzásegítheti őt a természeti chakra irányítására. A chakra hiányát a chakra irányításának pontosságával pótolja.

A regenerációs technika szerintem ki van zárva mivel Tsunade kijelentette ő az egyetlen ninja a világon aki képes használni.
Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #3984 Dátum: 13 máj 22, 18:43:29 »

Esélytelen, de miért is?? Jiraiya-nak ment, neki miért ne menne? Az igaz, hogy valószínűleg neki nincsenek hatalmas chakratartalékai, viszont az sem volt kijelentve, hogy kevés a chakrája. Az orvosi ninjutsu Tsunade szerint rengeteg chakrát zabál, Sakura mégse fogyott ki soha belőle gyógyítás közben.

Továbbá a chakrakontrollja is precíz. Ez hozzásegítheti őt a természeti chakra irányítására. A chakra hiányát a chakra irányításának pontosságával pótolja.

A regenerációs technika szerintem ki van zárva mivel Tsunade kijelentette ő az egyetlen ninja a világon aki képes használni.

Hát, a Databook-ok szerint Sakura chakra szintje kb Kabuto-val egyezik meg, tény, a Databook még azelőtt volt, mielőtt Kabuto "elorochimusodott" volna, de ha nem hatott ki a chakra szintjére akkor nincs akadálya.

Viszont kicsit gáz lenne, ha úgy tolná be Sakura a remete formát, hogy eddig nulla utalás volt rá, hogy egyáltalán ismerné. Mert nem emlékszem, hogy valaha is tanulta.

Illetve miből gondolod, hogy nem az a Tsunade-fél regenerációs technika? Mi lenne, ha fogadnánk? Én azt mondom, hogy Tsunade regenerációs technikáka, te meg azt, hogy remete forma. Nyeremény nem lenne, csak úgy! Nos? kacsint
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #3985 Dátum: 13 máj 22, 18:51:52 »

Oké, áll a fogadás.

De azért még itt van pár dolog:

1. Nézd meg ezt a képet

http://s21.postimg.org/ui8kexs13/Naruto_577_03.png

Tsunade nyilván nem viccből mondta.

2. A regeneráció ebben a helyzetben nem sokat segítene Sakurának. Madara ismeri a technikát, simán félbevágná Sakurát is.

3. Ehhez nem kell chakrát gyűjteni. Pontosabban nincs hová gyűjtenie. Neki nincs Yin pecsét a homlokán. Gyűjteni általában a természeti chakrát szokták és nem a simát.
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3986 Dátum: 13 máj 22, 18:52:18 »

Nagyon vártam már, hogy végre megérkezzen a felmentősereg, és a nagyágyúk egyesítsék erőiket. Úgy látom ezzel Madara is így volt, majd kiugrik a bőréből, bár e téren Hashirama sem panaszkodhat, agyilag nagyon elborult az a két arc. Nevet

Sasuke kijelentése meg nyilván csak arra jó, hogy Kishi adjon újra egy indokot a Naruto és Sasuke közötti harcnak. Nem kell komolyan venni, ebből úgyis csak egy jó kis csetepaté lesz, amit annyira vártak már egyesek.
Én ugye már kifejtettem párszor, hogy nem akarok közöttük harcot, mert nekem az egyáltalán nem illik a barátság eszményképébe, normális világban legalábbis a barátok nem így oldják meg a gondjaikat. Emellett úgyis csak az egyikük megalázása lenne a végére, mert a vesztesnek elég égő lenne, és erre, meg az ebből adódó sok fórumos vitára, meg egymás leköpésére és veszekedésre már egyáltalán nincs szükségem. Nevet
De ez személyes vélemény, szóval szíve joga mindenkinek máshogy gondolni, megértem, hogy sokan már régóta arra a harcra várnak. Mosolyog
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3987 Dátum: 13 máj 22, 18:58:57 »

Zer0 én már vártam ki fogja nekik beírni, hogy a legendás Sanninokról beszélünk és nem Senninekről:D Jiraiyanak is ment többé kevésbé nem tudta tökéletesen használni a technikát. Amúgy valaki írta, hogy Kishi nem tud újat kitalálni. Nyílván a mostani shinobik által használtakat valaki kitalálta. Majd egy évszázados szakaszról beszélünk. Teljesen normális, hogy egyazon dolgot az évek megcsiszolnak és finomítanak. Így legalább még nagyobb szó, ha valaki kitalál valamit. Elég értéktelen lenne, ha minden második Shinobi egyedi és általa kitalált technikával tolná.
Elvégezted az iskolát tervezhetsz és építhetsz hidat ott is a tanultak alapján fogod csinálni és a már bevált módszereket alkalmazva fejleszted a te formádra. Kevés olyan ember van aki hopp kitalál egy teljesen új rendszert és azt alkalmazza úgy hogy működik is.
Valamit könnyebb lemásolni mint kitalálni.

u.i. amúgy kezd úgy alakulni a történet, ahogy egy éve nagyjából lefestettem. Ha így halad tényleg olyan lesz a vége mint kitaláltam:D

« Utoljára szerkesztve: 13 máj 22, 19:02:20 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #3988 Dátum: 13 máj 22, 19:03:00 »

Saphira, osztom a véleményed, a kettejük harca valóban csak arra lesz jó, hogy a 2 tábor újra egymásnak essen, és az egyik karaktert megalázzák kb.. ^^ Remélem elmarad a csata amúgy sincs értelme egy 2. Végzet Völgyének, bár lehet ők már a Végzet Grand Kanyonát hoznák létre.  smirksweat
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3989 Dátum: 13 máj 22, 19:03:39 »

Jesszus, mi volt ez a manga fejezet??? Nem, nem, nem, nagyon nem tetszik. Neeem Nekem nem hiányzott, hogy Sasuke visszaálljon a csapatba.. Mindegy, volt egy sejtésem, hogy lesz még itt 7-es csapat.. De hogy így.. Éshogy Sasuke hokage akar lenni.. Jézusom.-.-" Lényegtelen, már várom a jövő hetet, remélem még jobban fel fog idegesíteni, mint az eheti. xd
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 264 265 [266] 267 268 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!