24 máj 18, 20:15:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 227 228 [229] 230 231 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740082 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
hedin6
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #3420 Dátum: 13 ápr 10, 18:16:51 »

Fasza rész volt. Amiben 80 %- ban biztos vagyok, hogy Minato ajándéka Narutonak, a Kyuubinak a chakrája lesz, és mivel Naruto a főhős ő fogja (remélhetőleg egyedül) megállítani a Juubit. Viszont ami fura nekem hogy nem Naruto "javította" meg Sasukét, így hát szerintem korainak tűnik azon örülni, hogy végre áttért a jó oldalra, hiszen rengeteg rész volt arról, hogy Naruto megakarja változtatni Sasukét. Minato, Kakashi, Obitó trióra  nagyon kíváncsi vagyok, itt biztos lesz  visszaemlékezős rész. Madara arcára nagyon kíváncsi leszek. Viszont még Orochimaru okozhat galibát, nagyon fura, hogy így megváltozott. De ha így megy tovább a sorozat még az sem kizárt hogy rikodou sennin is feltámasztják. ikszdé Na akkor lenne igazán izgalmas. De nem hiszem hogy megfog történni.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3421 Dátum: 13 ápr 10, 18:20:21 »

Eh, már annyira rákészültem, hogy beteszem ezt a képet, de sajnos hamarabb megérkezett...



Nekem tetszett a fejezet, ha megérkezik a négy zombi, a három szörnyeteg és a két idióta a csatatérre, biztos, hogy sokkal izgalmasabb lesz a harc. Mosolyog

Karinnal meg minek foglalkozni, Kishi hímsoviniszta vagy simán nem tudja magát női szereplő személyébe képzelni. Számára ilyen egy nő, és nem nagyon tud ezen túllendülni. Emellett eddig is teljesen idióta jelleme volt, kár rajta kiakadni. Az is lehet, csak tetteti mindezt, és valóban bosszúra készül, bár nem hiszem, hogy már addig húzná a történet.

Egyébként nem lesz durva a csipetcsapat túlereje Madaráékkal szemben? Ennél már csak az lenne durvább, ha a bűnöző shinobik is csatlakoznának Sasukéhez, ugyanis elég sok fogadkozott, hogy bármiben segíteni fogja, amikor kiszabadította őket Orochimaru börtönéből. Akkor már tényleg nagy - túl nagy - lenne az egység...
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 10, 18:23:13 írta Saphira » Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #3422 Dátum: 13 ápr 10, 18:27:30 »

ez is eljött szöszi meg tért.-  Szomorú
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #3423 Dátum: 13 ápr 10, 18:28:58 »

wow!! végre egy jó rész na nem mintha a többi rossz lett volna, de Sasuke kijelentése, hogy megy a csatatérre, és nem hagyja veszni a falut, amit a bátyja úgy szeretett.  bow
Azt nem venném biztosra, hogy utána mit fog tenni, mondjuk ha Narutoval találkozik, de ennek a fejleménynek örülök! Alig bírom kívárni a magyar fordítást!  Ördögi
Bárki akármit mond, én örülök, hogy Sasuke még ha ideiglenesen is de megtért. Nem hiszem, hogy ilyen hamar megváltozott volna... Mondjuk mióta találkozott a bátyjával, meg együtt harcoltak Kabutoval... nos sosem lehet tudni, talán Itachi adta meg a legnagyobb löketett neki. Végeredményben Itachi a falu iránti szeretete miatt indult meg a csatatérre.
Kicsit csalódnék, ha ennyi neki elég volt, hogy megjöjjön az esze, de ahogy Kishimotot ismerhetjük, ha valami jó dolog történik amit 50-50/-várt illetve nem várt senki, akkor biztosan történni fog mondjuk Narutoval valami.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 10, 18:31:58 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #3424 Dátum: 13 ápr 10, 18:39:11 »

Nem értem miért húzzátok le ennyire Sasukét. Én csak azt vettem le, hogy azért megy harcolni mert nem akarja, hogy Itachi áldozata hiábavaló legyen. Ennek a megtéréshez semmi köze. Ha az lett volna, hogy "rendben Hashirama, megértettem, hogy mi is az a falu, már én is meg akarom védeni. Irány a csatatér!" naaa, az már megtérés lett volna. Még nem írnám le a karakterét, ezt csak nem cseszi el Kishi...
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #3425 Dátum: 13 ápr 10, 18:41:19 »

Amúgy, ha megtért Süsüke akkor pl mivan? Nagato ettől kevesebbért hagyta a francba az egész tervet, majd felélesztette Pancsertanya lakóit... Nevet
Naplózva
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #3426 Dátum: 13 ápr 10, 18:46:55 »

Egyébként nem lesz durva a csipetcsapat túlereje Madaráékkal szemben? Ennél már csak az lenne durvább, ha a bűnöző shinobik is csatlakoznának Sasukéhez, ugyanis elég sok fogadkozott, hogy bármiben segíteni fogja, amikor kiszabadította őket Orochimaru börtönéből. Akkor már tényleg nagy - túl nagy - lenne az egység...
Ez azért jó, mert Madara is végre teljes erőbedobással harcolhat, és végre meglátjuk mire is képes az öreg Mosolyog ; biztos vagyok benne, hogy Obitonak is akad még egy-két dolog a tarsolyában. Vele kapcsolatban még írta itt valaki, hogy biztos majd szóba elegyednek Yondival és majd ő megtéríti. Erre én nem látok túl nagy esélyt, biztos rá is neheztel amiért, nem védte meg Rint.
Sasuke úgy tűnik talán vissza talál végre a helyes útra... Én személy szerint nagyon örülök ennek. Sokkal szívesebben látnám őt és Narutót vállvetve harcolni, mintsem egymás ellen.
Minato +Naruto  párbeszéd is várós Mosolyog.
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #3427 Dátum: 13 ápr 10, 18:51:15 »

Eh, már annyira rákészültem, hogy beteszem ezt a képet, de sajnos hamarabb megérkezett...



Nekem tetszett a fejezet, ha megérkezik a négy zombi, a három szörnyeteg és a két idióta a csatatérre, biztos, hogy sokkal izgalmasabb lesz a harc. Mosolyog

Karinnal meg minek foglalkozni, Kishi hímsoviniszta vagy simán nem tudja magát női szereplő személyébe képzelni. Számára ilyen egy nő, és nem nagyon tud ezen túllendülni. Emellett eddig is teljesen idióta jelleme volt, kár rajta kiakadni. Az is lehet, csak tetteti mindezt, és valóban bosszúra készül, bár nem hiszem, hogy már addig húzná a történet.

Egyébként nem lesz durva a csipetcsapat túlereje Madaráékkal szemben? Ennél már csak az lenne durvább, ha a bűnöző shinobik is csatlakoznának Sasukéhez, ugyanis elég sok fogadkozott, hogy bármiben segíteni fogja, amikor kiszabadította őket Orochimaru börtönéből. Akkor már tényleg nagy - túl nagy - lenne az egység...

Vicces, nekem tetszik! kacsint De nem lesz túl nagy a fórum szabályzatok alapján? kacsint

Ja, tök jó, hogy régi megölt karaktereket kapunk vissza ahelyett, hogy foglalkozna azokkal a karakterekkel, akiket kb 100-200 fejezete elhanyagol, lásd Konoha 11, ahol pl Kiba-nak a Databook szerint van egy szuper jutsu-ja amit még soha nem használt, vagy Shino, Tenten stb, de ott van Kitsuchi, Kurotsuchi, Temari, Karui, Shizune, Omoi meg vagy 30 karakter, kikkel nem tud mit kezdeni Kishi csak vannak. De kit érdekel, támasszuk fel a régi leölt karaktereket s azok villogjanak, ha a mostaniakkal nem tud mit kezdeni! kacsint

Csak az a baj, hogy Sakura és Ino is pont ilyen hülye, mint Karin, lásd 539+540-es fejezetek (Sakura: bocsi, de én másba vagyok szerelmes... konkrétan Sasuke-ba, de hagyjuk... WTF) és 616-ik fejezet (Ino: a nyers, igaz szerelem... WTF).
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #3428 Dátum: 13 ápr 10, 18:54:29 »

Már látom magam előtt mekkora epic lesz az anime ezen része!
Milyen harcok lesznek itt !! végre harcol minden hogake teljes erő bedobással.
én azt mondom hogy madara ellen túl erőbe vannak!
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #3429 Dátum: 13 ápr 10, 18:56:39 »

Nnna. Innentől fogva bármi is lesz, az tuti, hogy Madara a jelenlegi legerősebb személy. Minden falu összes harcosa, két perfekt Jinchuuriki, 5 Kage, 4 zombi Hokage, egy felturbózott Orochimaru és a Taka-csapat kell, hogy egyáltalán felvegyék a harcot ellene.

Ez számomra nagggyon baró  Nevet
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #3430 Dátum: 13 ápr 10, 18:59:47 »

Amúgy, ha megtért Süsüke akkor pl mivan? Nagato ettől kevesebbért hagyta a francba az egész tervet, majd felélesztette Pancsertanya lakóit... Nevet
Én sem értem,Sasuke karaktere már régóta vicc tárgya,ezen nem érdemes fennakadni,csak mondjuk pl Nagatora rá lehett sütni,hogy szimplán elmeroggyant volt,ezért lett hirtelen jó,de pl a 9 farkú is párszáz fejezeten át maga volt a gonoszság,ma meg már úgy nyáladzik,mint egy...

DasOmen:Ezzel csak az a baj,hogy eddig pont lesz**ta Itachi áldozatát.
Naplózva

hedin6
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #3431 Dátum: 13 ápr 10, 19:12:40 »

Azért nem biztos hogy Madara a legerősebb személy, hiszen nem csak ellene küzdenek, hanem ott van Obito meg a Juubi is.
Naplózva
pumpa28
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 82


A legendám a XX. században kezdődött


« Válasz #3432 Dátum: 13 ápr 10, 19:28:21 »

Másrészt meg Madara-Kurama duó harcolt Hashirama ellen, ekkor volt 2vs1-ben nagyon szoros a végkimenetel. 1vs1-ben mindig Hashi nyert. Az örök második Madara azóta egy Rinnegannal gazdagodott, és a Shodai arcmásával a bimbaján, ami adja a mokutont. Hashi mellett szól most a senjutsu és ez CSAK az én FELTÉTELEZÉSem, de az első szerintem bele tud kontárkodni az Uchiha mokutonjába. Az edo-t is feloldotta, míg az öcsikéje, a fejlesztő csak fagyoskodott, ez véleményem szerint kapcsolatban van azzal, h Zetsu testben vannak, ami pedig miből készült... hátpersze hogy fanyűvőgénből.

Ami a leginkább érdekel: Minato & Naruto tali, Tobirama skilljei, Sasuke skilljei, Minato&Obito@Kakashi ejjnyebejnye
Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #3433 Dátum: 13 ápr 10, 19:29:37 »

Fúú Oro milyen fejet vágott,amikor Sasuke azt mondta,hogy " a csata mezőre megyek,nem hagyom,hogy ez a falu és a bátyám akaratát kárba menjen"Mosolyog)))
Naplózva

srobi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85


« Válasz #3434 Dátum: 13 ápr 10, 20:02:24 »

Minato Kushina pecsétjébe bele rakta a teleporthoz szükséges jelet is ha jól emlékszem. Ezt megtehette Narutoval is és odateleportálhatja az erősítést egy pillanat alatt. Kérdés, hogy meddig maradnak meg ezek a jelek, mert Obito-n is volt egy ilyen.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 227 228 [229] 230 231 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!