24 máj 25, 07:00:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 226 227 [228] 229 230 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1744693 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #3405 Dátum: 13 ápr 10, 16:50:56 »

Én a legjobban a párosításokra leszek kíváncsi... Nevet Ilyen háború se volt ahol 2félisten+egy isten szörny vs egész shinobi világ köztük feltámasztott legerősebb kagekkal ... Nevet
Vicces lesz ahogy a juuby+obito+madara vs 4hokage+naruto+sasuke+maradék kb. 10ezer ember harcát nézzük Nevet Ez a háború tuti több ezer év múlva is híres lesz a naruto világba... ikszdé Olyan hírek fognak szerintem terjengeni erről mint rikodou sennin vs juuby harcról ha nem nagyobb:D Amúgy most bármennyire szeretném, hogy a rosszak győzzenek bár relatív, hogy ki a rossz ki a jó, szóval bármennyire szeretném, hogy madara+obito nyerne így, hogy betársul most a 4hokage+fms-el rohangáló sasuke (orochimaru meg ezeket nem sorolom bele mert szerintem ők csak nézők lesznek) már egyre kevesebb esélyt látok arra, hogy madaráék jöjjenek ki jól ebből a harcból. Mondjuk Madara igazi erejét még nem láttuk, biztos dobott rajta a hashiramás harca óta az erején rinnegan+fa elem, ráadásul még juuby erejét se tudjuk elképzelni, de szerintem úgy lenne izgalmas ha madaráék mellé még betársulna a sasuke is mondjuk a társaival (4hokagen kívűl)
Naplózva
Zannah
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157




« Válasz #3406 Dátum: 13 ápr 10, 17:10:08 »

Na, végre kezdenek beindulni a dolgok. Nevet Nagyon jó fejezet volt. Ha Sasuke ezek után azt mondta volna, hogy Madara oldalán van, akkor kiakadtam volna... Kíváncsi vagyok, hogy Narutóval most hogy áll... vagy mi lesz velük a csata után...
Minato meg igencsak meg fog lepődni Obito miatt...

(...)
Sasuke döntésén mondhatni eléggé meglepődtem, hogy a jó vagy a rossz értelemben, még magam sem tudom.
A logikus utat választotta az való igaz, de még így is nagyon furcsa ez a kimenetel. Így mi szerepe lesz Naruto igéretének és törekvéseinek?? Kiváncsi vagyok mi lesz így ezzel a szállal.
 
Hát igazából nem tudjuk még hogy fognak viszonyulni egymáshoz. De Sasuke csak Itachi miatt tesz mindent. Lehet miután vége a csatának visszatér a régi énjéhez... Megmenti a falut, de nem fog visszamenni hozzájuk.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 10, 17:15:37 írta Zannah » Naplózva

My future is not where my dream is... My dream lies in my past where it has always been.
solya91
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 13



« Válasz #3407 Dátum: 13 ápr 10, 17:18:56 »

Jo fejezet volt. Arrol hogy  Sasuke at allt a jo oldalra,hat nem is tudom mit gondoljak,nekem az o karaktere akkor is tetszett amikor gonosz volt,nekem akkor sem volt semmi bajom.

Naruto igerete Sakura irant hogy megmenti Sasuket hat nem epp ugy sult el ahogy azt varni lehetett,ami nem is baj,mert hamar Sasuke ugyis jo kellett hogy legyen,annak orulok,hogy nem a szokasos mindent a fohos tesz meg,mindnkit o terel a jo utra,o a vilagmegmento....

Suigetstu szuper !!!!!!
Naplózva

Az erő, hogy hiszel önmagadban. Ez a kulcs, mely megváltoztatja a sorsot.
Minden ember azt ítéli meg helyesnek, amit ismer és tud, és ahhoz is ragaszkodik. Ők ezt hívják valóságnak. De a tudás és az ismeretek nagyon bizonytalan dolgok, így lehet, hogy a valóságuk csak egy illúzió. Mindenki a saját kis világában él és úgy, ahogy ő helyesnek gondolja.-Itachi uchiha
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #3408 Dátum: 13 ápr 10, 17:21:16 »

Nagyon jó fejezet volt már várom a folytatást. Kíváncsi vagyok mi fog ki sülni ebből de szerintem 90% hogy már csak Narutoék lesznek talpon a többi ember megmár felholtan fekszik majd. Egyébként elgondolkoztam azon is hogy Minato meg-e tudná változtatni Obito hozzállását a dolgokhoz és talán átállna a "jó" oldalra bár ez nem valószinű. Amit írtak páran hogy majd hallani fogjuk Madara történetét és lehet Sasuke átáll hozzájuk szerintem ez kizárt.. Sasukenak fontosabb a bátyja mint a klánja és szerintem biztos nem térne át Madara oldalára. Rinnel kapcsolatos sztoryt 100% hogy akkor kapjuk meg mikor Minato számonkéri Obitot hogy miért csinálja ezt és onnantól jön egy kis visszaemlékezés.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 10, 17:23:46 írta Abe » Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #3409 Dátum: 13 ápr 10, 17:25:00 »

Az első véleményem nekem is az volt, hogy:-banyek ne már, megint happy end lesz, ezt nem hiszem el! Szomorú
Aztán azért kb az összes szőr felállt a karomon, mert azért nem semmi, hogy ilyen embereket látunk a Naruto-ban és még ráadásul egyszerre is, ez nem lehet igaz! Nevet Túl szépnek tűnik ez nekem.Igazából annak se örülök, hogy így döntött Sasuke, mert nem ezt vártam tőle.Attól lett volna igazi, életszagú a manga ha rossz dolgok is történnek benne.Viszont amilyen mesét előadott Hashirama az nem volt rossz, változtatott a véleményemen.Megértem ,hogy Sasuke meggondolta magát, teljesen okés volt a történet.Mondjuk így, eléggé Dragon Ball-os lett a sztori, ezzel a mindenki megjavul aztán mindenki odacsap a rossznak dologgal de akkor is tetszett.Rég tetszett ennyire a Naruto, lehet azért mert én is karakterfejlődésen mentem keresztül?! xD
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 10, 17:26:29 írta tibee77 » Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #3410 Dátum: 13 ápr 10, 17:34:48 »

Jó fejezet volt
a Hokagék egyre szimpatikusabbak
Orochimaru karakterének kukázása viszont nem tetszett
Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #3411 Dátum: 13 ápr 10, 17:42:24 »

Én erre inkább linkelek pár képet, melyek osztják gondolataimat eme fejezettel...

http://vergilx.deviantart.com/art/The-Very-Sad-Truth-About-The-Naruto-Girls-349486223

Karin volt az egyetlen épelméjű, aki azt mondta, nem érdekli többé Sasuke, s persze, hogy Sakura-hot és Ino-hoz hasonlóan még mindig szerelmes belé, függetlenül, hogy egyszer majdnem megölte (480), aztán majdnem megint (482), majd Sakura-val is megakarta öletni (483), s maga mondta, hogy többé nem érdekli (485).... köszönöm Kishimoto, köszi!

S egyedül én nem láttok itt semmi különbséget Nagato és Sasuke között? Mindketten halálosan, betegesen gyűlölték a falut, most meg "jaj, de megakarjuk védeni"? Hát mi van azzal a "végleg eldöntöttem, hogy gonosz lesz" interjúval, Kishi? Eme szöveg után már fail lenne később be "dark side"-osítani! S mi van azzal a kb 200 fejezetnyi "halál a falura" dologgal?! Tök jó, hogy 200 fejezeten keresztül próbálta "juj de gonosznak" beállítani (ami szintén fail volt), most meg 4-5 percnyi beszélgetés Hashirama-val meg Tobirama-val (akiket dettó 4-5 perce ismer), s máris.... legalább ne másolta volna ennyire feltűnően Nagato 4-5 perces megtérülését. S persze ha a barátai és testvére nem hatották rá, majd pont 1-2 ismeretlen emberke fogja...
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #3412 Dátum: 13 ápr 10, 17:56:29 »

Nem volt rossz ez a fejezet, bár engem nem lepett meg Sasuke döntése. Eddig is nagyon zavart, hogy mennyire oda van Itachiért, aztán mégis azt készül elpusztítani, aminek a fennmaradásáért az mindent eldobott magától. Csupán csak benőtt a feje lágya. Talán most már nem lesz egy üres vászon, amire mindenki azt fest, amit akar.
Az is jól nézet ki, hogy mindegyik Hokage a saját fejére ugrott.
Karin karaktere nálam végleg kifújt. Eddig sem voltam annyira oda érte, de ez a nő szereti, ha fáj vagy mi? Értem én, hogy kell a poén forrás, de nem jött be.

Amúgy azon gondolkozom, hogy pl egy Susano'o-val mi mindent lehet csinálni békeidőben Nevet
Házat meszelni, levenni a dolgokat a magas polcról, kicserélni a villanykörtét létra nélkül, szögelni anélkül, hogy szétvernéd a kezed a kalapáccsal stb Nevet Hasznos kis cucc Nevet
Ezen szét röhögtem magam. ikszdé
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #3413 Dátum: 13 ápr 10, 17:58:40 »

Honnan tudjátok, hogy Sáska jó lett?
"I'm going to the battlefield. I won't let this village and my brother be wasted. (I'm gonna save them with the eternal Tsukoyomi.)" Faceg

Én is úgy gondolom, hogy végre kaptunk egy jó fejezetet. Történ(ni fog)t valami, megtudtuk, hogy a 2. hokage sem elmebeteg (csak picit butácska: sok jó ember volt köztük, de rossz emberek voltak Hmm?)... Egyszóval jó volt. Ráadásul, ha Sasuke meg is tért, Orochimaru még mindig betrollkodhat. Nevet

Ja, tegye fel a kezét, aki valaha is komolyan vette Karint! Már bocsánat, de ki nem sz*rja le mi lesz vele?
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #3414 Dátum: 13 ápr 10, 17:59:23 »

Megállapítás: Kishi remek karakterek és háttértörténeteket tud gyártani, de egyetlen egy értékelhető női szereplője nincs!
Na jó, talán Tsunade...
 az összes többi valami félelmetes szánalmas. :S
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #3415 Dátum: 13 ápr 10, 18:02:42 »

Senkisem van benne valami, bár Tsuniban is meg van az a hirtelen harag, ami Sakurát is jellemzi. De hát nem ezért szeretjük a mangát.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #3416 Dátum: 13 ápr 10, 18:05:59 »

Narutoban tényleg elég gyengék a lányok mind külsőre mind jelemre. Bleacban már jobb söt jó:) Legjobb a Fair Tall-ban most egyértelműen Nevet
De én Narutot másért szeretem:) És szerintem szinte mindenki.
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #3417 Dátum: 13 ápr 10, 18:10:39 »

Megállapítás: Kishi remek karakterek és háttértörténeteket tud gyártani, de egyetlen egy értékelhető női szereplője nincs!
Na jó, talán Tsunade...
 az összes többi valami félelmetes szánalmas. :S

Pontosítás: Kishi-nek van 1-2 jó karaktere háttértörténettel, s a maradék 80%-a szánalmas!

Női karaktereknél meg 80%-ban csak a tipikus "darázs van a bugyimban s idegbeteg gyökér tsundere vagyok" karaktere van. Egyedül csak Konan, Chiyo és Hinata nem azok, meg talán Tenten, de mivel neki nulla szereplése van, ezért nem tudni.

Amúgy nem tudom, ki mennyire vette észre, de jövő héten nem lesz manga! Gondolom megint összefórumozza Kishi a fan lebvelekből, mi legyen a következő 15-17 fejezetben. ikszdé
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #3418 Dátum: 13 ápr 10, 18:11:53 »

Nem az a baj, hogy milyen a temperamentumuk, hanem az, hogy semmilyenek.
Pl. megnézzük Inot, Sakurát, Karint, ..... pff. Sem kidolgozott személyiség, sem érdekes háttértörténet, sem motiválótényezők, sem pedig célok. Csak úgy vannak. Igazából amolyan pompom lányok, akik csak azért vannak, hogy legyenek Nevet A legnagyobb problémájuk pedig kimerül abban, hogy azért nyöszörögnek, hogy "jajjj, nem szeret az a fekete hajú fiú" Hurrá. + ott van Mei... de miért??! tök jó képességeket kapott, de mint halottnak a csók.
még talán Hinatával lehetne valamit kezdeni a lányok közül, de ha összehasonlítom kb bármelyik másik mellékszereplőhöz, akkor is eltörpül mellette. Pl. Gaara, vagy Bee, de idesorolhatjuk nyugodtan pl. bármelyik ellenséget is.
Tsunade viszont egy szimpatikus személyiség, de belőle sincs kihozva a maximum. Nagyon elment a nyafogós, hősködős és mégis kb semmitsemérő irányba. Kár volt. (szerintem)


Soreszko: Jogos. Az általad felsoroltak is a ritka kivételek közé tartoznak
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 10, 18:13:24 írta Senkisem17 » Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3419 Dátum: 13 ápr 10, 18:15:23 »

Megállapítás: Kishi remek karakterek és háttértörténeteket tud gyártani, de egyetlen egy értékelhető női szereplője nincs!
Na jó, talán Tsunade...
 az összes többi valami félelmetes szánalmas. :S

Igen ezzel többé kevésbé egyetértek, mondjuk Hinata karakterfejlődése nekem speciál bejön, de embere válogatja.
És mondjuk így belegondolva Sakurával sincs nagy baj, csak nagyon naív szegényke, de összességében sosem tett semmi olyat, ami miatt ne kedvelném. Ő tipikusan az a karakter, aki nem tűri jól a nehéz helyzeteket és, ha beüt a krakk nem tud teljesíteni, de neki is megvannak a maga kivillanásai.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 10, 18:17:05 írta Exkirion » Naplózva

Oldalak: 1 ... 226 227 [228] 229 230 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!