24 máj 18, 19:27:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 174 175 [176] 177 178 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740071 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #2625 Dátum: 13 jan 30, 17:40:22 »

Minato meg azért, h elmondja amit Narutonak is, h Tobi állt a támadás mögött 16 évvel ezelőtt, mert Szöcske erről nem értesült még, és h Narutóról beszéljen vele.



Tudott róla, Itachi  elmondta ezt is.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/386/13

Igen, de Tobi letagadta és azt hazudta, hogy csak Itachi találta ki, hogy ne higgye el, hogy Konoha volt a háttérben, s természeti katasztrófának állította be, pedig pont ez volt az a tény, ami miatt végleg megromlott a klán és falu viszonya: a falu azt hitte hogy az Uchiha-k tették és elakarták pusztítani a falut, a klán meg mivel nem tudott Obito-ról és Madara-ról így azt hitték, hogy ártatlanul ítélték el őket olyan miatt amit nem is ők követtek el.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2626 Dátum: 13 jan 30, 17:46:40 »

Igen ám, de Danzou azt mondta Tobinak, hogy az Uchiha mészárlás óta nem láttalak. Tehát Danzou tudott Tobiról és lehet a terveiről is. Így viszont már nem olyan biztos, hogy azért hitték azt. Lehet, hogy használta Danzou Shishui szemét mondjuk a két tanácsoson és már is teljesen más értelmet nyer a történet. Még mindig nem tudunk eleget a dolgokról. Hogy erről tény ként beszéljünk.

-------szerkeszt--------

Nem olvastam az első sorát a hszednek így viszont igaz amit írtál.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 30, 17:55:30 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #2627 Dátum: 13 jan 30, 18:03:46 »

Ritkán írok ebbe a fórumba de most megteszem.

Annak aki azt mondja hogy nem sok történt csak visszahoztak 4 embert... A ninja világ talán legerősebb 4 emberét hozták vissza, még Madara is elismerte hogy Hashirama erősebb volt nála, gondolom Tobirama is az egyik legerősebbnek számított. Hiruzent a legerősebb hokageként tartották számon és halála előtt azt mondták hogy ereje felülmúlta a többi kagéjét is. A 4. Hokageről meg már ne is beszéljünk. Egy rövid fejezet alatt teljesen felborultak az erőviszonyok.

Amúgy szerintem Orochimaru nem azért válott testet, mert a shinigami lepecsételte volna a lelkét, egyrészt mert akkor ezt Hiruzen ellen is simán megtehette volna, másrészt pedig a shinigami alapból a lelket ragadja meg nem a testet, ezért tuti nem menekülhetett volna. Az ok amiért elhagyta az hogy megsérült az eredeti test elég komolyan a rituálé során, nem beszélve arról hogy a Zetsu testnek köszönhetően elérhetővé vált neki a Fa elem.

Összességében szerintem rég óta  nem volt ilyen jó, izgalmas, logikusan felépített fejezet. Végre megtuttuk mit talált Suigetsu abban a tekercsben. Remélem még egy ideig őket mutatják, nem pedig a végtelenségig lebutított, unalmas "háborút"
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #2628 Dátum: 13 jan 30, 18:06:53 »

Rég irtam ide, de hűha!!

Szóval kiderült, mi is volt a tekercs titka... a shinigami volt az!!  Ördögi nem mondanám, hogy rá tippeltem, de az a tippem meg volt, hogy őket még fel fogják támasztani,  köztük Minatót is.
Végre vissza tértünk Sasuke fonalára, és na ez aztán ütős lesz, ha valaha is Naruto megtudja, hogy az apját is vissza hozták edos-zombinak.
A kérdés az, hogy vajon ők mit mondhatnak el Sasukénak, amire ő annyira kíváncsi?
S vajon Sasuke mit fog szólni ahhoz, ha megtudja ki is valójában a Yondaime Hokage..., hogy a fia Naruto, a riválisa  ikszdé tiszta dilis lesz tőle ha megtudja.... de bizonyára sejti hiszen ő nem hülye Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 30, 18:07:47 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #2629 Dátum: 13 jan 30, 18:14:52 »

Igen ám, de Danzou azt mondta Tobinak, hogy az Uchiha mészárlás óta nem láttalak. Tehát Danzou tudott Tobiról és lehet a terveiről is. Így viszont már nem olyan biztos, hogy azért hitték azt. Lehet, hogy használta Danzou Shishui szemét mondjuk a két tanácsoson és már is teljesen más értelmet nyer a történet. Még mindig nem tudunk eleget a dolgokról. Hogy erről tény ként beszéljünk.

-------szerkeszt--------

Nem olvastam az első sorát a hszednek így viszont igaz amit írtál.

Itachi elmondta, hogy Danzo kb akkor szerezte meg Shisui szemét, amikor használni akarta a klánon, vagyis kb 2-3 nappal a mészárlás előtt, a klánt meg kb 1-2 nappal a Kyuubi támadás után gettósították. Danzo meg csak tudott a létezéséről, de ő is azt hitte, hogy Madara - azt is Sai miatt -. De tuti, hogy "eme" szál ugyanúgy ellesz kukázva, mint hogy pl mikor vette át a hatalmat Kirigakura fölött....

S kár, hogy nem olvastad az első sort, mert ott a lényeg, hogy Sasuke miért akarta elpusztítani Konoha-t: mert ártatlanul megvádolták szögény, tisztességes klánt egy természeti katasztrófa miatt, s a halálba kergették a klánt és Itachi-t.
Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #2630 Dátum: 13 jan 30, 18:17:46 »

Idézet
Idézet
Kyuubi Naruto ellen mért tudott jutsukat használni?
Akkor épp másnak a testét használta hordozóként, azért tudott akkor Jutasukat használni.
Dehogy. Simán kézpecséteket nem tud csinálni, amik átalakulásokhoz, regenerációhoz meg alapidézésekhez (mint azok az idióta kapuk xd) nem kellenek.
Amúgy biztos nagyon keményen dolgozott, hogy meg tudja idézni már másodjára is Senjuékat... Madara címe mint a number 1 Hashirama fanboy veszélyben forog.
Naplózva

sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #2631 Dátum: 13 jan 30, 18:23:01 »

Oro azért váltott testet, mert amikor feltörte a pecsétet, mondta, hogy ehhez fel kell áldoznia magát. Látszik is, hogy a saját hasát is felvágta, folyt a vér onnan és a szájából is. De ezzel a testcserével kivédte, hogy belehaljon a sérülésébe. Én így láttam  Hümm-hümm
Naplózva
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #2632 Dátum: 13 jan 30, 20:00:07 »

Még két apró dolgot megjegyeznék:

1., Suigetsu, hogy dörgölőzik. http://www.mangapanda.com/naruto/618/8
A végén már Oro szól rá, hogy tudja hol a helye. Pedig az elején, hogy televolt a nacikája.

2., Kaptak két fehér zetsu-t grátiszba, illetve egyet, mert egyikbe belebújt Oro. Mire lehet használni egy feleslegessé vált Zetsut? Csak próbálom finoman felvezetni az anit edo fanok miatt, azt hogy szerintem lesz még itt edo tensei. Ti mire használnátok az ajándék zetsukát?
Naplózva

Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #2633 Dátum: 13 jan 30, 20:44:42 »

Juugo felemésztette nem? Itt: http://mangastream.com/read/naruto/12772977/16 utolsó előtti kép. Mondjuk nem tudom mit tud kezdeni Hashirama sejtjeivel.

Amúgy szerintem is nagyon jó fejezet volt. Nagyot néztem mikor megláttam a 4 Hokagét, régen lepődtem már meg ennyire a mangán. Az érdekelne, hogy 5 ilyen kis lélek jött ki a halálisten gyomrából a (szerk.: igen bocsi 4-et akartam írni csak 3 lett) Hokage ugye és Oro kezei. De akkor mi van a kilencfarkú maradék részével?

Az "edo tensei=halott karakterek meggyalázása" dologról meg csak annyit, hogy: Kishi karakterei, hadd tegyen már velük azt amit akar...
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 30, 21:16:07 írta Gaburieru » Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #2634 Dátum: 13 jan 30, 21:14:43 »

4 előző Hokage van,meg ugye Orcsimarcsi kezei.
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Tiebor-san
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34



« Válasz #2635 Dátum: 13 jan 30, 21:36:44 »

Amúgy azt valaki eltudja magyarázni, hogy Orochimaru miért is az eredeti Orochimaru?
Mert nekem az életútja alapján az jött le, hogy kezdte normális emberként, majd ugye elhagyta a falut, majd költözgetett különböző testekbe, de a lelke költözött át folyamatosan. De mikor Sasuke megtámadta, akkor ugye megmutatta valódi önmagát, és bár Sasuke szétvagdalta, a testéből kiáramló méreg megbénította Sasukét, így beletudott bújni a testébe, de Sasuke a szemeivel elnyomta magába, így hozzájutott a képességeihez, és kordában tartotta Orochimarut. De az Itachi elleni harcban annyira kifogyott a csakrából, hogy Oro előtört belőle, de Itachi lepecsételte Totsuka kardjával, ezzel kitépve őt Sasukéből, és bár leesett egy kis kígyó, azt elégette az amaterasu...
Anko pecsétjéből pedig úgy élesztették újjá, hogy Juugo vett egy darabot Kabuto testéből, ami ugyebár lényegében Orochimarué volt, majd mivel a pecsétben Oro csakrája volt, egyesítette a csakrát a testtel, és újjáéledt Marcsi.
De ha egyszer Itachi lepecsételte a lelkét, akkor hogyan éledt újjá? Mert ő maga azt mondta, hogy belehelyezte a tudatát Ankoba, és ezért tud mindenről, mert figyelt Ankoból. Ez oké is lehet, de akkor ennek csak Oro klónjának kéne lennie, de úgy túnik, hogy mégsem az, és ebben a fejezetben is, mikor visszaszerezte a lepecsételt kezeit, akkor visszatértek hozzá, márpedig a kezeit is a lelkéből szedte ki Hiruzen, és ezek a kezek hozzá tértek vissza, ergo olyan mintha visszacsatlakoztak volna az elhagyott lélekhez... de ha Ita lepecsételte akkor hogyan? Nevet
Ezt nagyon nem értem, vagy talán Oro többfelé osztotta a lelkét?
Ezt valaki érti, és letudná írni, mert nekem ez nem tiszta, előre köszi! Mosolyog
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #2636 Dátum: 13 jan 30, 21:46:30 »

Ismered a Harry Potter-ből Voldemortot és az ő horcruxos módszerét? Na valahogy ezt is hasonló képpen kell elképzelni.
Naplózva

Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #2637 Dátum: 13 jan 30, 21:49:02 »

Szerintem amíg megmarad egy kis chakra Orochimaruból, addig bármikor újra tudják éleszteni, illetve addig nem tudják teljesen elpusztítani. Én úgy emlékszem, hogy minden átok pecsétben, amit Orochimaru létrehozott ott figyel a chakrája, szóval úgy ahogy Minato látott mindent Naruto testén keresztül (pedig a lelke elméletileg a halálisten gyomrába lett zárva), úgy lehetséges ez Oronál is. Tehát gondolom Itachi, csak Oro chakrájának egy részét pecsételte le.
Naplózva
kocacica8
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #2638 Dátum: 13 jan 30, 21:49:16 »

Nem tom, hogy ezt írtátok-e már, nem olvasok vissza 4 oldalt, de gondoljatok bele.
Legyőzik/megjavul Obito és valahogy sikerül annak a jó ideje húzott harcnak véget vetni, és ezután marad fő gonosznak Oro.
Aki otthon ül, néha-néha hazajár a 3 csicskás. Addig meg az első főz mondjuk, a második takarít, a harmadik jegyzeteli az önéletrajzait és a negyedik meg szerelget, javítgat lámpákat és ilyesmiket. Milyen szép kis diktatórikus családkép alakulna ki.
Naplózva
magicnkr
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 129


Turbózombi véruszkár


« Válasz #2639 Dátum: 13 jan 30, 22:07:38 »

Egyébként, most, hogy Orochimaru visszahozta az első 4 hokagét mi a garancia arra, hogy nem küldi őket rá Sasukéra, hogy nyírják ki vagy tegyék harcképtelenné..és akkor megtudná szerezni "SASUKE TESTÉT" Nevet:D
Naplózva
Oldalak: 1 ... 174 175 [176] 177 178 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!