24 máj 18, 23:52:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740143 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #1155 Dátum: 12 szep 27, 21:09:38 »

Már csak azért sem lehetne, mert ugyan annak a szempárnak 1-1 darabját birtokolják. Mellesleg Kakashi haljon meg, ne Obito szeme után csorgassa a nyálát. Ördögi (de amúgy se tartana igényt a szemére)
Naplózva
Dokki88
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #1156 Dátum: 12 szep 27, 21:26:00 »

hát lehet nem testvérek, de szerintem ez működik ugyan azzal a szemmel is, hisz kompatibilisek.... de csak szerintem. amúgy nem akarom hogy Kakashi meghaljon, de valójában Obitot sem szeretném halottnak tudni. szerintem ha visszatudna térni a normális állapotába, nagy kedvenc karakter lehetne.  és nem is gyenge.... de sztem ez nem fog bekövetkezni, vagy ha bekövetkezik, akkor meghal a végén.
Naplózva
Zannah
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157




« Válasz #1157 Dátum: 12 szep 27, 23:28:56 »

Valószínűleg "hősi" halált fog halni azáltal, hogy Madara ellen fog fordulni. Csak én érzem azt, hogy Obito nem igazán van oda Madaráért? Még a jelenben sem igazán 'lelkesedik' érte.
Mást nem nagyon tudok elképzelni ezek után. (főleg h ez is sw-s lenne, de befejeztem:P)
Mi okozhatta a hirtelen átállását Obitónak? ->Rin halála
Mi tudná Madara ellen fordítani?
Ha kiderülne, hogy Madarának köze volt hozzá... (elèg elcsépelt lenne..ikszdé)
Bár semmi sem biztos. A jelenben 100%san ki van mosva az agya.. Még Kakashit se hibáztatja, ebben az 'useless reality'-ben. Madarát akkor képes lenne?
Néha olyan ellentmondásos minden. ikszdé
Naplózva

My future is not where my dream is... My dream lies in my past where it has always been.
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #1158 Dátum: 12 szep 28, 06:40:33 »


Néha olyan ellentmondásos minden. ikszdé



Üdv a valóságban Nevet

Amúgy nagyon sok az elvarratlan szál, illetve a feldobált labdák, amiket még nem csaptak le.... remélem nem csak gondatlanságból. Csak, hogy párat említsek: Minato+Kakashi származása+a fehér chakra+MS kifejlesztése, Uzumaki klán, aztán pl. Rikodu 6 útja, Orochimaru és a tekercs sztorija... de lehet lesz még szerepe Ankonak is+100% ,hogy Sakurának is stb.

« Utoljára szerkesztve: 12 szep 28, 06:50:00 írta Senkisem17 » Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1159 Dátum: 12 szep 28, 07:07:55 »

... Azt viszont nem értem a végén, hogy Obito kérdezi a spirálostól és Zetsutól, hogy nekik nem Madarát kéne szolgálniuk? erre a válaszuk: Ő..jó fiú ...

Szerintem a "Zetsu" ott a Spirál-Mihályra érti, hogy "Ő... jófiú". ^^

arra vagyok Kíváncsi ha meghal Obito a Kakashival való küzdelemben, vajon a másik sharinganjával mi lesz? esetleg Kakashi megkapja azt is hogy legyen örök mangekyou ja? ...

Örök MS jelenlegi tudásunk szerint akkor lesz, ha testvér1 a saját MS-t is tudó szeme helyére beülteti testvér2 MS-t is tudó szemét.
Olyanról nem tudunk, hogy ha egy "összetartózó" szempár jobb felét beültetik a bal helyére, akkor abból örök MS lenne. ^^
Sőt, a Naruto mangában még nem láttunk olyat, hogy valaki egy pl. jobbos szemet a bal helyére ültetett volna be.

... Obito nem tudja kikapcsolni a sharingant, ehhez 2 szem kell. ...

Ilyenről sem tudunk. Kakashit meg ne vegyük példának, mert ő nem Uchiha.
Hogy Obito miért nem tudja kikapcsolni a Sharinganját....? Talán a sokk a sziklát miatt, talán a fejsérülése. És talán erre is választ kapunk még.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Blaha
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 63



« Válasz #1160 Dátum: 12 szep 28, 09:56:48 »

Engem mostanában az foglalkoztat, hogy talán  anno Madara és Hashirama viszonyát is beárnyékolta egy nő. Teszem azt ő is ismerhette Mito-t, mielőtt férjhez ment Hashiramához, lehet h szerelmes volt bele, talán ő is megkérte a kezét v valami hasonló, csak Mito apja Konoha vezetőjéhez akarta hozzáadni (meg a 2 klán rokonságban is volt). A tény hogy Mito végül Hashiramát választotta (vagy kellett választania - habár a mangából az jön le, hogy nem volt ellenére a dolog) fordította szembe Madarát Hashiramával, ás lehet, hogy a többi csak a jéghegy csúcsa volt, amiről eddig papolt Obito. Végül is Madara a szerelmet is emlegeti Obitonak tartott prédikációjában. Továbbá minden páros esetében, akik a mangában eposzi ellenfelek lettek, ott volt egy nő is. Nem kell messzire menni: Naruto-Saske (Sakura), Orochimaru-Jiraya (Tsunade), most már Kakashi-Obito (Rin). Ezek után logikus lenne ha a Hashirama-Madara viszonyban is ilyesmi lenne.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #1161 Dátum: 12 szep 28, 10:07:53 »

Szerintem meg túl nyálas lenne ha az egész naruto mangába a nők miatt történnének a dolgok.. Obito egy nő miatt elakarja pusztítani a világot (genjutsuba ejteni azt közben attól se retteg vissza, hogy megöljön embereket) aztán madaránál is ez lenne akkor az csak hab a tortán lenne:D Mi ez romantikus történet? Trójába is minden egy nő miatt volt nehogy már naruto mangába is egy nő miatt legyen minden mert tökön szúrom magam.. Nevet
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #1162 Dátum: 12 szep 28, 12:09:11 »

62.kötet borítóképe:

https://pbs.twimg.com/media/A3ts5ElCEAAR070.jpg

Nem ilyen színűnek képzeltem el Madara Susanooját.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
LIPI9292
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 39

A Hokage cím nem csak egy vacak titulus...


« Válasz #1163 Dátum: 12 szep 28, 12:14:26 »

62.kötet borítóképe:

https://pbs.twimg.com/media/A3ts5ElCEAAR070.jpg

Nem ilyen színűnek képzeltem el Madara Susanooját.
hmm...egész jól néz ki Mosolyog am ahogy megfigyeltem, hamarosan jön a 63.kötet borítója is
Naplózva
LIPI9292
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 39

A Hokage cím nem csak egy vacak titulus...


« Válasz #1164 Dátum: 12 szep 28, 12:19:07 »

vagy egyébként az is lehet, h obito ki sem akarja kapcsolni a sharinganját smirksweat hisz hányszor hangoztatta már, h végre felébresztette ezeket a szemeket...
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 28, 12:21:07 írta LIPI9292 » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #1165 Dátum: 12 szep 28, 15:55:57 »

LIPI9292: Vagy nem is tudja. Mindkét lehetőségre láttunk példát. Itachi folyton használta, kakashi meg nem tudja kikapcsolni.

Chakra: Az örök MS-hez valószínű, hogy nem csak 1 út vezet, mert miért lenne mindenkinek testvére. Mondjuk ha madara tudott volna más módról, csak nem fogadja el az öccse szemeit, de attól még lehet.

Mach5: Nem hiszem, hogy tudsz a szerelemnél jobb okot, hogy Obito miért állhatott át.

Egyébként a narutot most nem úgy kell felfogni, hogy Obito háborúzik a világgal egy lány miatt... Ez akkor is Madara csatája, obito csak egy bábu.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #1166 Dátum: 12 szep 28, 16:04:10 »

Idézet
Mach5: Nem hiszem, hogy tudsz a szerelemnél jobb okot, hogy Obito miért állhatott át.

Nem kérdőjeleztem meg azt, hogy obito a szerelem miatt lett ilyen viszont azt már megkérdőjelezem, hogy madara is ettől lett ilyen amilyen. Az már túl hülyeség lenne szerintem:D
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #1167 Dátum: 12 szep 28, 16:23:33 »

Szerelmes volt Hashiramába. A mangából minden kiderül.
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #1168 Dátum: 12 szep 28, 16:34:43 »

Szerelmes volt Hashiramába. A mangából minden kiderül.

Madara? Ugyan  ikszdé ikszdé ikszdé

De mondjuk jah.. egy nő elég hogy az egész világ a feje tetejére álljon. Elég egy apró szösszenet, egy váratlan halál, és már is verekednek.. férfiak... ki érti meg őket. Azt hiszik mindenre megoldás a harc.
Ezért jobb a Shinobi Női egylet!! xD

Chakra: Lehetséges, hogy a Spirál Mihályra értette a "jó fiút". De vajon Zetsu miért nem akadályozza meg majd a kiszabadulásukat? Ha tegyük fel, Spiráloska tényleg jó és kiviszi onnan Obitot, az veszélyesztetné a tervüket is akár.
Persze nem tudjuk, hogy aztán hogyan fog Obito kibújni Mihályból. De már nagyon várom a kövi mangát! ^^

OFF: Van az az Naruto Mozi, vagy ova, amiben láthatjuk Narutot és Sasukét harcolni és a videóban Naruto mellkasában van 3 mély vágás. S elméletben meghalt, aztán a végén Sasuke szemei sok sok sharingant mutat, és a végén gyerek sírás. Az mikor fog megjelenni?  Gondolkozik vagy bővebben olvasni róla?

Obito -
http://kepfeltoltes.hu/120928/____pag__02_a_color______manga_602__by_naruto999_by_roker-d5fzfe5_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Moderátor, Chakra:
Kép --> link.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 30, 13:02:05 írta Chakra » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Morause
Vendég
« Válasz #1169 Dátum: 12 szep 28, 18:22:16 »

Ohh istenem szakadj le az égből... Chakra ti aztán tudtok fordítani. ikszdé Hogy lehetett ekkora barom nevet adni a csavart fejűnek hogy: Spirál Mihály? Kiröhög
Ez eszméletlenül tetszett, nagyon grat a fordítóknak / szerkesztőknek, a fejezet meg kifejezetten megtetszett. Annyira bírtam a poénokat benne, már rég láttam ehhez hasonlót a Naruto-ban.
Többet kéne ilyet csinálnia Kishi-nek, lehet akkor kevesebb emberke hőzöngne.
Obito szerintem jobban fest hosszú hajjal, meg hát Zetsu stílusa is jobban bejött mint inkább az a befásult monoton hangulatúként. De azt mondták hogy ők nem esznek, Zetsu mégis minden alkalommal felzabálja az elhasznált ember testeket az akatsuki oldalról, mint pl. a nagy visszatérés után az áll itachi és kisame, meg a zetsu saját klónja ami elbukott a raikage és bee ellen. Na de mindegy várom a következő fejezetet majd.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 28, 18:23:49 írta Morause » Naplózva
Oldalak: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!