24 máj 18, 22:00:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740109 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1140 Dátum: 12 szep 27, 12:42:53 »

Igen, úgy látszik átszunyálja. Kell a "szépítő alvás" az öregnek. Nevet Bár akkor aludhatna még pár ezer évet. ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #1141 Dátum: 12 szep 27, 12:49:01 »

Madara már halott. Csak Obito túl naruto, hogy ezt észrevegye. A "zetsuk" fogják tájékoztatni mindenről, akkor fog "felébredni" mikor Obito már a hasznára lesz. Ezalatt a Rinnie Tensei-re gondolok ami Madara eredeti terve volt, csak ugye Nagato... Alakulhat így is.
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1142 Dátum: 12 szep 27, 13:28:21 »

...
Viszont szerintem minden esetben Obito volt maszkos szerintem, legalábbis minden egyes alkalommal, mikor a sharinganját is láttuk és a legtöbb esetben láttuk.
...
Egyébként nem tudom hogy jött ez a Spirál-Mihály fordítás, de mikor először elolvastam kb. 10 percig szakadtam röhögéstől. Nevet

Tobi Sharinganját legelőször Dei nagy bummja után láttuk. Tobi meg addig is elég sokat szerepelt. ^^

Kellett valami, ami személyesebbé teszi a fickót. ^^

Lehet, de hány olyan esetet tudsz mondani, amikor Zetsu módra játszotta az idiótát? Nyelvesít

Am igen, közben eszembe jutott, hogy láttuk jópárszor úgy, hogy a sharinganját nem láttuk. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 27, 13:29:34 írta Csibe » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1143 Dátum: 12 szep 27, 13:58:54 »

Deidara bummja előtt mindig. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #1144 Dátum: 12 szep 27, 15:38:21 »

Azért elég vicces ez a spirál pofa  ikszdé lehet, hogy úgy olvadt össze Obitoval, hogy csak a maszk látszódjon, így eddig is láthattuk a rövid haját.
De számomra sem elképzelhetetlen, hogy ez a zetsu meg a spirál csávó megkedvelték a fiút, mert talán nagyobb jővőt láttak benne, mint Madarában. Azt viszont nem értem a végén, hogy Obito kérdezi a spirálostól és Zetsutól, hogy nekik nem Madarát kéne szolgálniuk? erre a válaszuk: Ő..jó fiú

Ez valami csapda lenne vajon? eléggé bűzlik  ikszdé
+ jól alszik az öreg, hogy a félig berepedt szikla falra sem ébredt fel. Lehet már meg is halt de Obito nem vette észre. xD
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #1145 Dátum: 12 szep 27, 15:52:29 »

Hát majd kiderül de ha most tényleg rejtett ködben fog meghalni rin,lehet most fog kezdödni 3 mizukage irányitása és kisaméval megismerkedni..talán Nevet
Csak én vettem észre de olyan mintha Obito végig nem kapcsolta ki a sharingant ^^.
És madara szemét veszi ki majd másik szeméhez majd Nevet.
Naplózva
Zannah
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157




« Válasz #1146 Dátum: 12 szep 27, 16:05:31 »

Vajon az újabb maszkját is egy Zetsuból készítette? ikszdé
Naplózva

My future is not where my dream is... My dream lies in my past where it has always been.
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #1147 Dátum: 12 szep 27, 16:11:42 »

Vajon az újabb maszkját is egy Zetsuból készítette? ikszdé
Hát Obito kijelentete különleges anyagból készült Nevet akkor talán Mosolyog de szerintem testileg már saját teste van hisz dns is van.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #1148 Dátum: 12 szep 27, 18:17:21 »

Lehet hogy "Zetsu anyagból" készülnek a maszkok, de biztosan csak maszkok. Már láttuk, hogy egyszerűen le tudja venni az arcáról. Amúgy tényleg érdekes a spirálfejű és a régi tobi viselkedése közti hasonlóság. Nagyon bírom Nevet
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1149 Dátum: 12 szep 27, 18:37:24 »

Szerintem a következő részeben fel ébred obito ms-e. nagyon színjátéknak tűnik nekem hogy zetsu csak szalad hogy el újságolja obitonak hogy kakashiék bajban vannak. mikor előtte meg mondták h nem tud kimenni a barlangból.
Rin halálával ébred fel a mangekyouja szerintem. Más kérédés hogy akkor kakashié hogy ébredt fel.
Erre nekem aza teóriám hogy az övé is ekkor elvégre ugyan azon szemekről beszélük. csak mint a sima narutoban alig használta a sharingant és kifektette. Lehet itt is erről volt szó hogy felébredt és el is ájult tőlle. ÉS csak jóval későbbre bírta fel edzeni magát odáig hogy használni is tudja. szerintem
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 27, 18:38:46 írta batai15 » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Dokki88
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #1150 Dátum: 12 szep 27, 19:55:46 »

arra vagyok Kíváncsi ha meghal Obito a Kakashival való küzdelemben, vajon a másik sharinganjával mi lesz? esetleg Kakashi megkapja azt is hogy legyen örök mangekyou ja? vagy mi? ha meg nem hal meg, gondlom átáll, akkor vajon visszatér a faluba a küzdelmek végett, vagy belehal valamibe?
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #1151 Dátum: 12 szep 27, 19:58:59 »

Hát majd kiderül de ha most tényleg rejtett ködben fog meghalni rin,lehet most fog kezdödni 3 mizukage irányitása és kisaméval megismerkedni..talán Nevet
Csak én vettem észre de olyan mintha Obito végig nem kapcsolta ki a sharingant ^^.
És madara szemét veszi ki majd másik szeméhez majd Nevet.
Obito nem tudja kikapcsolni a sharingant, ehhez 2 szem kell. Batai15, sztem Kakashi jóval késöbb aktiválta az ms-t de a sok edzés miatt, a szeretteit elvesztette, de ettöl még sztem  nem  aktiválódott neki akkor, csak a shippuden elött jöhetett rá, h kell
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #1152 Dátum: 12 szep 27, 20:01:15 »

arra vagyok Kíváncsi ha meghal Obito a Kakashival való küzdelemben, vajon a másik sharinganjával mi lesz? esetleg Kakashi megkapja azt is hogy legyen örök mangekyou ja? vagy mi? ha meg nem hal meg, gondlom átáll, akkor vajon visszatér a faluba a küzdelmek végett, vagy belehal valamibe?
Elm. nem lehetne neki, mert nem tudná kikapcsolni és nem bírná chakrával sem, mivel nem uchiha.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Dokki88
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #1153 Dátum: 12 szep 27, 20:48:57 »

arra vagyok Kíváncsi ha meghal Obito a Kakashival való küzdelemben, vajon a másik sharinganjával mi lesz? esetleg Kakashi megkapja azt is hogy legyen örök mangekyou ja? vagy mi? ha meg nem hal meg, gondlom átáll, akkor vajon visszatér a faluba a küzdelmek végett, vagy belehal valamibe?
Elm. nem lehetne neki, mert nem tudná kikapcsolni és nem bírná chakrával sem, mivel nem uchiha.

Oks, a sima sharingant nem bírná kikapcsolni, jelenleg sem tudja kikapcsolni, de pl sasukénak is van mangekyou ja, már örök, és ő mégis kitudja, és kakashi is kitudja a mangekyou-t. szal ha sasuke pl sima sharinganból megy át mangekyou ba, akkor Kakashinak is maradhatna a sima, ugyan így, és csak akkor menne át mangekyou ba ha aktiválja azt, ahogy jelenleg is teszi.
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #1154 Dátum: 12 szep 27, 21:04:57 »

Ez igaz, de kicsi az esélye annak, h ilyesmi bekövetkezzen, és kakashi nem testvére Obito-nak, tehát  az örök ms sem jöhet létre
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Oldalak: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!