24 máj 18, 23:49:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740143 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Zannah
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157




« Válasz #1095 Dátum: 12 szep 26, 15:05:44 »

Ez egy nagyon rossz dolog, 'nice guy'.  Pojén


Amúgy biztos, hogy kifog derülni, hogy Tobito most is jófiú, és az egészet csak Rin miatt tette/teszi. És pontosan ezért:
http://www.mangareader.net/naruto/603/7
"In a dream you can do whatever you want... Even revive the dead."
100% hogy Rint akarja viszontlátni.
Naplózva

My future is not where my dream is... My dream lies in my past where it has always been.
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #1096 Dátum: 12 szep 26, 16:32:00 »

Hát tudtam hogy kisaménél ö lesz kezd egyre jobban tetszeni remélem mégis ö lesz fö gonosz Nevet
Hát most már tudjuk,hogy Zetsu hogyan készült.
Madara 100fölött alszik :Dhehe.
És hát igen mondtam picit star wars függö de nekem bejön hisz szeretem star warst, és maga story is tetszik.
Hát igen tényleg hosszú hajal jobban áll neki.
Fekete Zetsu abból pajzsol függ életre kelni.
És eljön pillanat Obito döntése kiváncsian várom ki fogja megölni,egy biztos nem Madara öli meg.
Szerintem 3-5 elfog tartani,de sokan ne sirjanak ez miatt mert sok volt kérdés most megkapjátok választ és legtöbb rejtély megoldodik.

3 miért is megy visszaemlékezés mert Kakashi mondja:miért áltál ö oldalára..és akkor emlékezik vissza.
 Azokon képen Rin szolnak tehát Rinek szülei nem Obitoé.Inkább
Naplózva
Painmare
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34


« Válasz #1097 Dátum: 12 szep 26, 16:32:29 »

Valószínüleg ösze olvadnak.
Jah és végre kaptunk egy választ a nagy kérdésemre- nő a haja az embereknek ! xD valszeg nem a semmiért nőtt meg a haja obitonak..

Viszont még így sem stimmel, hogy most ő irányította a Mizukagét is? Az ott ütközik az eddigi ismereteink alapján. Már pedig az lesz és akkor Kishi belesétál a saját csapdájába. Viszont az már biztos, hogy ő lesz az aki segít Itachinak. Ami viszont megint nem tetszik és érthetetlen. Oké, hogy Obito egy zseni főgonosszá válik az évek folyamán, de Itachit végig úgy állította be, hogy ő a legnagyobb zseni akit megismertünk, mindent tud, mindent megold. Eléggé nem egy súlycsoport Obitoval és mégis átveri? Ez így kicsit ellentmondásos szerintem...
Naplózva
LIPI9292
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 39

A Hokage cím nem csak egy vacak titulus...


« Válasz #1098 Dátum: 12 szep 26, 16:41:26 »

Én azt mondom várd ki a végét, még mindig sok titok van hátra  Nevet...egyébként meg szerintem obito és itachi van egy súlycsoport, ha nem obito erősebb is  Pontosan
Naplózva
Zannah
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157




« Válasz #1099 Dátum: 12 szep 26, 16:41:58 »

Hát tudtam hogy kisaménél ö lesz kezd egyre jobban tetszeni remélem mégis ö lesz fö gonosz Nevet
Hát most már tudjuk,hogy Zetsu hogyan készült.
Madara 100fölött alszik :Dhehe.
És hát igen mondtam picit star wars függö de nekem bejön hisz szeretem star warst, és maga story is tetszik.
Hát igen tényleg hosszú hajal jobban áll neki.
Fekete Zetsu abból pajzsol függ életre kelni.
És eljön pillanat Obito döntése kiváncsian várom ki fogja megölni,egy biztos nem Madara öli meg.
Szerintem 3-5 elfog tartani,de sokan ne sirjanak ez miatt mert sok volt kérdés most megkapjátok választ és legtöbb rejtély megoldodik.

3 miért is megy visszaemlékezés mert Kakashi mondja:miért áltál ö oldalára..és akkor emlékezik vissza.
 Azokon képen Rin szolnak tehát Rinek szülei nem Obitoé.Inkább


Azért szólnak Rinról, mert Obito szobája lehet, így dekorálta, nem hiszem, hogy Rin szüleit is kitette, ennyire nem rajonghatott érte. Nevet

Amúgy meg bocsi, de borzalmas a helyesírásod, alig értem amit írsz!!
"Fekete Zetsu abból pajzsol függ életre kelni."  Ez mit jelent?
Naplózva

My future is not where my dream is... My dream lies in my past where it has always been.
Ravengoth
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 87


« Válasz #1100 Dátum: 12 szep 26, 16:44:46 »

Nagyon csalódott voltam, mikor kiderült, hogy Obito valójában Tobi, mert annyira unszimpatikus volt ez a "szerencsétlen" kölyök, és erőltetettnek is tűnt a dolog. De ezek a visszaemlékezések egyre jobban kezdenek meggyőzni hogy így volt a legjobb és ez még mindig az a Naruto, amelyiket úgy szerettem régen. Obito/Tobi karaktere meg egyre szimpatikusabb lesz számomra. Mosolyog

Rin halálról meg annyit, hogy véleményem szerint is "sáros" ebben Madara, ez volt a leghasznosabb fegyver Madara kezében, hogy Obitot maga mellé állítsa. És sajnos nem tartom elképzelhetetlennek, hogy Tobi is "megtér" a halála előtt... Továbbá még mindig érdekes, hogy nincs egy igazi gonosz ebben az egész mangában, hisz mindenki csak "jót" akar, az alapján, ahogy eddig állnak a dolgok. Nevet
Naplózva

Fear of the dark!
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #1101 Dátum: 12 szep 26, 16:49:41 »

Azért szólnak Rinról, mert Obito szobája lehet, így dekorálta, nem hiszem, hogy Rin szüleit is kitette, ennyire nem rajonghatott érte. Nevet

Amúgy meg bocsi, de borzalmas a helyesírásod, alig értem amit írsz!!
"Fekete Zetsu abból pajzsol függ életre kelni."  Ez mit jelent?
[/quote]
Kb ugy értetem hogy mikor átáll sötét oldalra abból készül fekete zetsu.
Na igen lehet igazad van,maradjunk Obito szüleinél Nevet
Naplózva
Painmare
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34


« Válasz #1102 Dátum: 12 szep 26, 16:50:37 »

Én azt mondom várd ki a végét, még mindig sok titok van hátra  Nevet...egyébként meg szerintem obito és itachi van egy súlycsoport, ha nem obito erősebb is  Pontosan

Hát akkor nem vagyunk egy véleményen Nevet Obito erős, de Itachi keményebb volt. Amúgy arra gondoltam, hogy Itachi mindent tudott, sose tudta átverni senki, kiszabadult az Edo Tenseiből, mindenre előre számított/gondolt erre meg Obito áááá...nem is firtatom, mert nem bírom ezt elfogadni. Am mielőtt valaki azt hiszi nem vagyok Itachi fan Nevet
Naplózva
LIPI9292
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 39

A Hokage cím nem csak egy vacak titulus...


« Válasz #1103 Dátum: 12 szep 26, 16:56:20 »

Hopp egy kicsit bezavarodtam, össze-vissza kattingatok, viszont abban igazad van igy utólag jobban gondolva itachi átverhetetlennek tűnt, viszont valami elkerülte a figelmemet, vagy már elfelejtettem  ikszdé de obito h is verte át itachit egyébként ?
Naplózva
Painmare
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34


« Válasz #1104 Dátum: 12 szep 26, 16:58:07 »

Hopp egy kicsit bezavarodtam, össze-vissza kattingatok, viszont abban igazad van igy utólag jobban gondolva itachi átverhetetlennek tűnt, viszont valami elkerülte a figelmemet, vagy már elfelejtettem  ikszdé de obito h is verte át itachit egyébként ?

Arra gondolok, hogy Itachi váltig állítja, hogy neki Madara segített a mészárlás éjszakáján. Most nagyon úgy néz ki, hogy az Obito volt. Oké, hogy akkor megtévesztette, de ezt már ugye Sasukénak meséli.
Naplózva
LIPI9292
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 39

A Hokage cím nem csak egy vacak titulus...


« Válasz #1105 Dátum: 12 szep 26, 17:06:19 »

Na kicsit utána olvastam, de arról nem beszélt itachi, h konkrétan madaráról lenne szó, csak annyit mond h ő is egy uchiha, aki képes elolvasni azokat a kőtáblákat, amiket mint tudjuk csak az uchihák tudják, más szóval szerintem itachinak épp elég volt annyi infó, h egy uchiha segít neki, h ő valójában ki lehet, az meg nem sűrűn érdekelte...ha mégis tévednék, akk világosítson fel valaki  ikszdé
Naplózva
Painmare
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34


« Válasz #1106 Dátum: 12 szep 26, 17:11:24 »

Na kicsit utána olvastam, de arról nem beszélt itachi, h konkrétan madaráról lenne szó, csak annyit mond h ő is egy uchiha, aki képes elolvasni azokat a kőtáblákat, amiket mint tudjuk csak az uchihák tudják, más szóval szerintem itachinak épp elég volt annyi infó, h egy uchiha segít neki, h ő valójában ki lehet, az meg nem sűrűn érdekelte...ha mégis tévednék, akk világosítson fel valaki  ikszdé

Mondja, hogy Madara. Akkor mesél Sasukénak arról, hogy mi történt vele. Azt is mondja, hogy ez a Madara csak árnyéka önmagának. Ő valahogy úgy mondja, hogy ,,A mentorom és segítőm. Uchiha Madara.''

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/385/6
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/385/18
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 26, 17:17:42 írta Painmare » Naplózva
LIPI9292
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 39

A Hokage cím nem csak egy vacak titulus...


« Válasz #1107 Dátum: 12 szep 26, 17:15:28 »

Hmm...igazad van Gondolkozik viszont ak ezt én sem tudom lenyelni, h itachit végül így leírják, de én azt mondom újra, h várjuk ki a végét
Naplózva
Zannah
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157




« Válasz #1108 Dátum: 12 szep 26, 17:19:23 »

Itachi mindig is jobban értett a lelki dolgokhoz. Mosolyog Lehet, hogy azért mondta, hogy Madara volt, mert Obito nem a saját eszméi szerint cselekedett akkor, hanem Madara útját teljesítette. És nem Obitóként, hanem Madaraként. Lehet, rájött mindenre, és látta maga is, hogy Obito csak egy "báb", aki Madara dolgait intézi. És ezért tekint rá Madaraként és nem Obitóként. Lehet ezért is volt az a "már csak árnyéka önmagának" szöveg is. Itachi mindig tudja, hogy mit kell mondania, ám mindig csak szűkszavúan beszél, rébuszokban ráadásul. ikszdé
Sasukének azért nem beszélt az igazságról mert nem fontos. Se az ő igazsága, akkor meg Madara titka pláne nem, legalább is ő szerinte, eddig mindig így viselkedett.

Ja meg azzal, hogy bevonja akkor Obitót még jobban összezavarta volna Sasukét. ( meg minket ikszdé)
Így is mindig az igazság elől védte...
Biztos kapunk majd Itachi+TobiMadara visszaemlékezést/magyarázatot.  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 26, 17:26:20 írta Zannah » Naplózva

My future is not where my dream is... My dream lies in my past where it has always been.
LIPI9292
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 39

A Hokage cím nem csak egy vacak titulus...


« Válasz #1109 Dátum: 12 szep 26, 17:27:44 »

Itachi mindig is jobban értett a lelki dolgokhoz. Mosolyog Lehet, hogy azért mondta, hogy Madara volt, mert Obito nem a saját eszméi szerint cselekedett akkor, hanem Madara útját teljesítette. És nem Obitóként, hanem Madaraként. Lehet, rájött mindenre, és látta maga is, hogy Obito csak egy "báb", aki Madara dolgait intézi. És ezért tekint rá Madaraként és nem Obitóként. Lehet ezért is volt az a "már csak árnyéka önmagának" szöveg is. Itachi mindig tudja, hogy mit kell mondania, ám mindig csak szűkszavúan beszél, rébuszokban ráadásul. ikszdé
Sasukének azért nem beszélt az igazságról mert nem fontos. Se az ő igazsága, akkor meg Madara titka pláne nem, legalább is ő szerinte, eddig mindig így viselkedett.

Ja meg azzal, hogy bevonja akkor Obitót még jobban összezavarta volna Sasukét. ( meg minket ikszdé)
Így is mindig az igazság elől védte...
Biztos kapunk majd Itachi+TobiMadara visszaemlékezést/magyarázatot.  Mosolyog

és mint kiderült, rosszul tette, nagyon rosszul, h itachi így cselekedett Pirul
Naplózva
Oldalak: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!