24 máj 18, 22:42:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740124 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #795 Dátum: 12 szep 13, 07:22:34 »

Az a baj, hogy nem lehet tudni Dan mennyi chakrát adott át neki.( és főleg azt, hogy mennyire súlyosak a kagék sérülései)  Ha az összeset ( vagy közel az összeset) akkor nem lenne gondban Tsunade. Viszont ha csak egy kis részét kapta vissza, akkor teljesen érthető a döntése, hogy először a társait menti meg. Magára majd annyit hagy amennyit tud.
Viszont akár azt is megcsinálhatná, hogy amíg ő gyógyítja a Kagékat Katsuyu egy része őt is helyrepofozza. Mondjuk ettől még a chakrát Tsunade kell adja.
Naplózva

amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #796 Dátum: 12 szep 13, 07:34:21 »

Hát én szerintem meg a csigával fogja őket gyógyítani mint ahogy Pein ellen is tette mert most még ha sok chakrája van mire meggyógyítja őket olyan állapotba nem fogja kibírni.. vagyis én szerintem nem fogja de ez majd úgy is kiderül 2-3hét múlva mert most szerintem visszaemlékezés lesz Madara és Obito részéről.  Nagyon max még úgy tudom elképzelni hogy túléli Tsunade hogy Oonoki lemond a gyógyításáról mivel ő a legidősebb és akkor még maradna is annyi chakrája.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 13, 07:40:45 írta amidamaru001 » Naplózva
balzsa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 86


Rejtett Örvény Falu


« Válasz #797 Dátum: 12 szep 13, 08:57:36 »

Szerintem a macska bölcsre gondolt. Másodiknak az Uchiha kőtábla jut eszembe a tatami alatt.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 13, 09:02:29 írta balzsa » Naplózva
Zannah
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157




« Válasz #798 Dátum: 12 szep 13, 09:05:49 »

Hát én szerintem meg a csigával fogja őket gyógyítani mint ahogy Pein ellen is tette mert most még ha sok chakrája van mire meggyógyítja őket olyan állapotba nem fogja kibírni.. vagyis én szerintem nem fogja de ez majd úgy is kiderül 2-3hét múlva mert most szerintem visszaemlékezés lesz Madara és Obito részéről.  Nagyon max még úgy tudom elképzelni hogy túléli Tsunade hogy Oonoki lemond a gyógyításáról mivel ő a legidősebb és akkor még maradna is annyi chakrája.

Az Oonokis dolgot hogy képzelted? Miközben Tsunade gyógyítja hirtelen magához tér és elkezd ellenkezni, "nem nem én öreg vagyok hagyj meghalni" és elharapja a saját nyelvét? ikszdé
Mert Tsunade tuti nem hagyná ezt azzal a jelzővel, hogy ő az legidősebb és ezért... Mindenkit meg akar gyógyítani, még ha esetleg Oonoki annyira ellenkezne is meggyógyítaná.
Naplózva

My future is not where my dream is... My dream lies in my past where it has always been.
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #799 Dátum: 12 szep 13, 10:43:20 »

Tsunade-t idézve: " Az én testem még várhat". Tehát lehetséges, hogy nem hal bele még akkor se, ha először a Kagékat gyógyítja meg. De az is lehet, hogy csak azért mondta, hogy a csigája ne legyen szomorú. Mindenesetre már alig várom ennek a folytatását. Az sem kizárt, hogy nem mutatják őket most egy ideig, hanem egyszer csak megjelennek Naruto-éknál. El is képzeltem, amint valamelyik Kage beszól Madarának: " Jöhet a második menet"  ikszdé
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #800 Dátum: 12 szep 13, 10:49:58 »

Majd Madara csettint egyet és volt fejük, nincs fejük. ikszdé

Azt hiszem a jelen helyzetet jól szimbolizálja ez a képecske: https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/395266_490757850936658_409830284_n.jpg
Jól összehozták. xD
Naplózva
amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #801 Dátum: 12 szep 13, 12:09:27 »

Hát én szerintem meg a csigával fogja őket gyógyítani mint ahogy Pein ellen is tette mert most még ha sok chakrája van mire meggyógyítja őket olyan állapotba nem fogja kibírni.. vagyis én szerintem nem fogja de ez majd úgy is kiderül 2-3hét múlva mert most szerintem visszaemlékezés lesz Madara és Obito részéről.  Nagyon max még úgy tudom elképzelni hogy túléli Tsunade hogy Oonoki lemond a gyógyításáról mivel ő a legidősebb és akkor még maradna is annyi chakrája.

Az Oonokis dolgot hogy képzelted? Miközben Tsunade gyógyítja hirtelen magához tér és elkezd ellenkezni, "nem nem én öreg vagyok hagyj meghalni" és elharapja a saját nyelvét? ikszdé
Mert Tsunade tuti nem hagyná ezt azzal a jelzővel, hogy ő az legidősebb és ezért... Mindenkit meg akar gyógyítani, még ha esetleg Oonoki annyira ellenkezne is meggyógyítaná.


Jajj egy kis képzelő erőt pl úgy ahogy Tsunade is magához tért...mielőtt elkezdené gyógyítani és mondaná neki inkább magát gyógyítsa meg és ne vele szerencsétlenkedjen  PL vagy tudja tököm  de am abba igazad van hogy úgy is meggyógyítaná ha ellenkezne is.. csak felvetettem hogy pl ÍGY túlélhetné
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 13, 12:13:52 írta amidamaru001 » Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #802 Dátum: 12 szep 13, 12:12:25 »

Jah, pl így is lehetne:

Tsunade nagyban gyógyítja őket, Onoki kinyitja a szemeit:

- Tsunade-hime...  Mit csinálsz?
- Meg.. gyógyítalak...
( Onoki ránéz Tsunade testére)
- Basszus, inkább magadat kapd össze  ikszdé
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #803 Dátum: 12 szep 13, 12:37:57 »

Éppen ezért nem tud regenerálódni mert több darabban van. Ha összeérnének a testrészei akkor szerintem regenerálta volna már magát. Erre utalhat Katsuyu kijelentése is a teste másik felével kapcsolatban. Mondjuk szerintem nem fogja olyan könnyen beadni a kulcsot.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #804 Dátum: 12 szep 13, 12:39:30 »

És főleg azért nem tudja, mert a fa rajta van az alsó testén. Tehát hiába regenerálná be magát a fa alá, annak sok értelme nem lenne. Egyébként meg szerintem se lehet őt "ennyivel" elintézni. A Senjuk teste sok mindent kibír.

És a másik ok egyértelműen az, hogy előbb meg akarja menteni a Kagékat. Gondolom a mészárlás közben látta, hogy Madara mit tett a többiekkel és tisztában van vele, hogy jelenleg csak ő mentheti meg őket. És ha a chakráját a saját sebei ( izé testrészei) regenerálására fordítaná, akkor a többiek meghalnának.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 13, 12:44:21 írta TsunadeHime » Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #805 Dátum: 12 szep 13, 12:45:32 »

Majd Madara csettint egyet és volt fejük, nincs fejük. ikszdé

Azt hiszem a jelen helyzetet jól szimbolizálja ez a képecske: https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/395266_490757850936658_409830284_n.jpg
Jól összehozták. xD

Nem lepne meg, ha így lenne. Eddig is sok Star Wars utalás volt a Narutóban. Kishimoto sci-fi rajongónak tartja magát, szóval nem véletlen, hogy mindenkinek az jut eszébe. xD

Madara jelleme nekem eddig olyan semmilyen. Nem tudom se kedvelni, se utálni. Obitót viszont bírom, elég könnyen tudok azonosulni vele. Elég jó harcoknak nézünk elébe, ha lesz Obito vs Kakashi küzdelem. A Madara vs jinchuurikik harcnak már szerintem sejthető lesz a vége, de a Tobi vs Kakashi és Guy akcióra kíváncsi vagyok. 
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #806 Dátum: 12 szep 13, 12:58:59 »

Szerintem ez Tsunade részéről hülyeség. Nem szükséges egyből mindegyiküket teljesen helyrehozni. Tegye olyan állapotba, hogy ne haljanak meg és ne szenvedjenek maradandó sérülést. A többit meg fordítsa a maga helyrehozatalára. Késöbb pedig újra jöhetnek a kagék ráadásul már Katsuyun keresztül segítséget is hívhatott volna.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #807 Dátum: 12 szep 13, 13:05:49 »

Ez nem teljesen van így. Katsuya hiába hívott volna segítséget, hiszen valószínűleg több km távolságba vannak. Amíg az orvosi csapat kiér a helyszínre könnyen lehet, hogy a Kagék-nak már késő. És egyébként is ha jobban megfigyeled elég komolyak a sérüléseik: Mei a hasán fekszik, tehát nagyon valószínű, hogy Madara hasba szúrta. A Raikage sérülései is eléggé komolyak, nála is a mellkasa, sőt, talán a nyaka sérült meg. Legalább is úgy tűnik, hogy az a vértócsa a nyakából folyt ki. Gaara-nak szintén a hasából ömlik a vér. Onoki-nak pedig az egyik oldala mintha teljesen tönkre ment volna. Főleg a feje.
Tehát mégiscsak bölcsebb dolog először őket menteni. Ha Tsunade visszahozza őket a halál kapujából, a minimum az lenne ha minden nap imádkoznának érte  ikszdé

Persze az is megfontolandó, amit Te írsz. Elég lenne a félholt állapotból "szállítható" állapotba hoznia őket. De Kishi nyilván azt akarja, hogy a kagék tovább folytassák a harcot.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #808 Dátum: 12 szep 13, 13:23:40 »

Azért nincsenek olyan messze a gyógyító alakulatok. A haderő felépítésénél elmondták, hogy mindegyik csapattest mögött ott van a gyógyító és utánpótló egységek. Egy mentális üzenet semeddig nem tart. Ha pedig a shinobik sebességét vesszük figyelembe akkor ez a több kilométerre lévő segítség is perceken belül megérkezhetne. Katsuyu önmagában képes lenne életben tartani addig őket, főleg ha Tsunade nagyjából helyrehozná magát és tudna segíteni. Itt a lényeg, hogy szerintem Tsunadéból Kishimoto egy önfeláldozó bolondot akar csinálni.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #809 Dátum: 12 szep 13, 13:25:36 »

Jaja, ebben talán igazad van. De én még mindig reménykedek, hogy túléli, mert ha nem, akkor a jelenete Dan-nal kb. semmit se érne. Dan azt mondta, hogy várni fogja a túlvilágon, de még ne menjen utána.

És még ott van az is, hogy azok a karakterek, akik meg fogna halni kapnak egy-egy visszaemlékezést: pl. Jiraiya, Konan, Nagato

Tsunade-nak az agya, a szíve és a belső részei sértetlennek tűnnek. Tehát "csak" a lábai vannak levágva és a combjain egy fa "csücsül". Ha meghal az a chakra és vérveszteségtől lesz majd.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 13, 13:30:48 írta TsunadeHime » Naplózva

Oldalak: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!