24 máj 18, 19:46:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740075 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #645 Dátum: 12 szep 11, 15:01:41 »

Apám kinn a manga majd össze fostam magam.De durva madara.. stunade ketté szakadva.. Omg látjuk a vén madarát is. tehát természetes halállal halt. de durva rész rég volt ilyen állam leseesett rész.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #646 Dátum: 12 szep 11, 15:05:20 »

Oonoki azért fontos, mert nélküle nem tudják áttörni a Susanoot. A nagy dobás alatt, azt értettem, hogy még lesz Madarával egy végső leszámolása, ahol Oonoki bizonyságot tesz az akaratáról, aztán egy epikus halál várható.
Sakura mehetne gyógyítani, lehet hogy Tsunade átadta neki a tudását.

Minden tudást átadott neki... meg kit gyógyítana meg?? Tsunade most fog gyógyítani... Neki meg már annyi... Ő se tud testrészeket növeszteni vagy összeragasztani...
Oonoki meg már bebizonyította hogy mekkora benne az akarat... és hát kb ez lett belőle...
Amúgy Naruto kb mindegyik Kagenál erősebb úgyh ha oda is mennek se érne velük túl sok mindent...
Kb nem lehet megtippelni mi lesz ennek a harcna a vége... hatalmas kérdőjel...
Az hogy Obito segít Madara ellen, az ááá nem lenne jó... de simán benne van a pakliba...
Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #647 Dátum: 12 szep 11, 15:25:24 »

B*ssza meg ez azért durva,hogy mi lett a kagékkal...Én naruto helyébe addig ütnék madarát még megnem bánja hogy megszületett..de igy nézve szerintem ez is lesz xd
Naplózva

Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #648 Dátum: 12 szep 11, 15:29:02 »

dreamfolow, egyelőre nagyon Madara oldalán van a mérleg. Kicsit visszaverte a Naruto bijuudama-jat Mosolyog
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
5. Raikage
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #649 Dátum: 12 szep 11, 15:29:58 »

Obito pálfodrulása nagy klisé lenne. Szerintem max az lesz, hogy Madara lecsapja, mert kiderül, hogy Obito szabotálta a tervet.
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #650 Dátum: 12 szep 11, 15:30:53 »

Azzal a legyivel tudja elfolytani a bijuuk erejét? Húú geccc én már rohadtul várom a kövi részeket..De valamit kell kezdeniük madarával..
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #651 Dátum: 12 szep 11, 15:35:09 »

Madarát szerintem csak Sasuke tudja majd legyőzni. Ugyanis ö felelős mindenért a mészárlásért is. De szerintem erövel nem fogják legyőzni csak valami trükel.
Naplózva
5. Raikage
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #652 Dátum: 12 szep 11, 15:42:26 »

Yupi:

Arra gondoltam, hogy lehet Sakura is tud pecsétek nélkül gyógyítani, mert Tsunade megtanította erre, és majd gyógyítgatja Narutot (mondjuk ahhoz oda is kéne menni). Meg a "következő generáció túlszárnyalja az előzőt" Naruto alaptétel eddig csak Choujira volt érvényes az újabb generációból. Lehet Sakurának is jut még valami nagyobb szerep, elvégre elég alap karakter.    
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 11, 15:45:35 írta 5. Raikage » Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #653 Dátum: 12 szep 11, 15:58:51 »

Hát én a helyébe sietnék,hogy megmaradjanak a kagék,csipkedni kéne magukat.Elmondom neked ULTRA ,hogy a legerősebb shinobit a világon aki bármelyik uchihát agyongyalázná,pont sasuke tudná leütni? Szerintem még ugyse sikerülne nekik hogy naruto segítene  .Erővel semmikép se lehet,muszáj nekik  máshogy...
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 11, 16:00:53 írta dreamfolow » Naplózva

Zannah
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157




« Válasz #654 Dátum: 12 szep 11, 16:00:08 »

Apám kinn a manga majd össze fostam magam.De durva madara.. stunade ketté szakadva.. Omg látjuk a vén madarát is. tehát természetes halállal halt. de durva rész rég volt ilyen állam leseesett rész.

Attól, hogy láttuk öregen, egyáltalán nem biztos, hogy természetes halált halt. Nyelvesít Ezt még egyelőre ne jelentsük ki biztosra, mert minden lehetséges.
Naplózva

My future is not where my dream is... My dream lies in my past where it has always been.
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #655 Dátum: 12 szep 11, 16:04:10 »

Hát én a helyébe sietnék,hogy megmaradjanak a kagék,csipkedni kéne magukat.Elmondom neked ULTRA ,hogy a legerősebb shinobit a világon aki bármelyik uchihát agyongyalázná,pont sasuke tudná leütni? Szerintem még ugyse sikerülne nekik hogy naruto segítene  .Erővel semmikép se lehet,muszáj nekik  máshogy...
Nem ismerjük még Sasuke új erejét. Kabuto ellen nem használhatta mert nem ölhete meg már pedig Sasuke legtöbb teknikája halálos:D
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #656 Dátum: 12 szep 11, 16:05:52 »

Mivel tudná? Most már hashirama se tudná legyőzni,aki az eggyetlen volt ezidáig..Talán rikudou lenne képes rá.
Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #657 Dátum: 12 szep 11, 16:09:11 »

Madarát egyerű ninjutsu-val nem lehet legyőzni. Sőt, tovább megyek: Kishi annyira felerősítette Madarát, hogy az eddig megismert karakterek közül senki sem tudná felvenni ellene a versenyt. Halhatatlan, végtelen chakra, sharingan, rinnegan, Senju DNS. Hiába kap be egy bijuu bombát- nem hal meg. Hiába égetik el Amaterasu-val- nem hal meg. Az egyetlen dolog ami működhet az a pecsételés. Más lehetőséget nem látok a legyőzésére.
Naplózva

Zannah
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157




« Válasz #658 Dátum: 12 szep 11, 16:10:34 »

dreamfolow,
De még nem tudjuk, hogy mit találtak Suigetsuék, csak annyit mondott, Suigetsu, hogy azzal átvehetik az irányítást a háború felett. Meg azt sem, hogy most hova tartanak Oroék! Tuti, hogy az ő segítségükkel fogják legyőzni Madarát.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 11, 16:11:07 írta Zannah » Naplózva

My future is not where my dream is... My dream lies in my past where it has always been.
xXKiraXx
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126


« Válasz #659 Dátum: 12 szep 11, 16:21:43 »

Hát engem most jobban izgat hogy a kagek közül kit tud meg menteni katsuya és kit nem... Tsunadet össze tudja e rakni vagy sem( nem tudni mikre képes egy gyógyító csiga). Az meg eléggé megdöbbentett hogy Madara tud obito tervéről, nekem legalábbis meglepi volt.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!