24 máj 18, 22:41:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740122 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #630 Dátum: 12 szep 11, 13:28:39 »

Tudom én, hogy szép halál lenne és örülök is neki, hogy nem csak úgy halt meg. Ő egy Sannin, csak úgy, mint Jiraiya vagy Orochimaru is. Kishi a halálát valószínűleg pont olyan epikusra tervezi, mint Jiraiya-ét. Szerintem ennyit megérdemel Tsunade karaktere.
Egyébként meg nem az zavar, hogy meghal, hanem ahogyan Madara elintézte őt. De most komolyan, fizikai erő tekintetében nincs párja a világon és erre fel egy darab fa intézi el? Ez így nagyon, de nagyon fura.

Hát azért Hashimara technikája.. én nem csodálkozok egy percig se rajta pláne amilyen vastag fa vasalta ki meg ha megfigyelted jól az egész területet akkor nyilvánvaló hogy fa elemmel intézte el őket
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #631 Dátum: 12 szep 11, 13:30:01 »

Mi történt Kishivel? Hallgatott a visszajelzésekre, vagy csak simán megkergették?
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #632 Dátum: 12 szep 11, 13:36:46 »

Szerintem így pont jó. Az 5 kage 1 percig nem volt ellenfél Madarának, jobb is, hogy Kishi nem mutatta azt az alázást, ami ott történt. Túl 1oldalú harc volt az ahhoz, hogy élvezetes legyen... Így legalább láttuk a végeredményt aztán jónapot. Bőven elég. De azért vicces, hogy Tsunade félbevágva is milyen jól elvan. Na innentől nem akarok senkitől túltápolást hallani... se Madarára, se senkire. Mosolyog Kakashi még meghalhatna, utána teljes a lelki békém.  Ördögi
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #633 Dátum: 12 szep 11, 13:40:51 »

Érdekes fejezet volt, a kagék vereségében szinte biztos voltam, de azért kicsit megdöbbentett, a látvány, hogy mind egy vértócsában fekszik. Tsunade meg elvan, mint a befőtt két darabban is. Kapd össze magad öreglány! Nevet
Naplózva
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #634 Dátum: 12 szep 11, 13:42:20 »

Hát még sok rejtély de én is örülnék ha tsunade meghalna mert akkor végére amire mindig vártunk naruto hokage tudna lenni.
Nekem van olyan érzésem most jön el aza idözak most pár fö-mellékszereplök meghalnak végére.
Hol van igazi Naruto talán mégis Sasuke irány felé megy?
Madara nekem elején bejövös karakter 3kedvencem 2tobi-naruto.
Lassancskán Gedo készen áll.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #635 Dátum: 12 szep 11, 13:44:41 »

Azt hittem a "haljon már meg Tsunade, hogy Naruto lehessen a Hokage" dolgon már mindenki túl van. Tsunade halálának és Naruto Hokagévá válásának semmi köze sincs egymáshoz. Hiruzen is élt még, amikor Minato volt a Hokage.
Naplózva

Zannah
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157




« Válasz #636 Dátum: 12 szep 11, 13:47:26 »

Kakashi addig ne haljon meg, amíg nem beszél Obito lelkére. Nem kellene, hogy sikerrel járjon, de legalább vágjon le valamilyen lelkizős dumát, amitől talán megrendülne Obito, bár ahhoz nagyon nagy dolgot kéne mondania. Vagy ha már mindenképpen meg kell halnia Kakashinak, vigye magával Tobitót is.
Adom a Darth Vader hasonlóságot. Még az kellene, hogy Obito maga nyírja ki az öreg Madarát úgy, hogy belelöki valami energia mezőbe , s ezzel visszaállna az Erő.  Pojén
Naplózva

My future is not where my dream is... My dream lies in my past where it has always been.
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #637 Dátum: 12 szep 11, 14:02:23 »

vagy bezárja a kamui dimenzióba és kiszúrja a salyát szemét...
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #638 Dátum: 12 szep 11, 14:08:26 »

Uhh kornel ne írtad volna ly-vel a saját szót.... Nevet Na mind1 amúgy Obito-t ha innen visszahozzák a jókhoz az már nagyon gagyi lenne.Ne legyen már az hogy mindenkinek megértjük miért is lett "gonosz" meg megtér a végén és még segít is a "jóknak".Ne menjünk vissza a gyerekmese szintjére..
Naplózva
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #639 Dátum: 12 szep 11, 14:16:17 »

vagy bezárja a kamui dimenzióba és kiszúrja a salyát szemét...

Nevet

Hát elméletnek nem rossz,lehetséges kit tudja.
Obitonak nagy szerepe lesz még, még róla se derült ki minden,az lenne durva ha Madara fia lenne akkor megérteném megmentete,de ha nem akkor miért öt talán hasonló múltja volt talán.
Naplózva
5. Raikage
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #640 Dátum: 12 szep 11, 14:27:24 »

Szerintem Tsunade megmenti a kagékat aztán meghal. Gagyi lenne, ha ő is megmenekülne. Valószínűleg a négy kage újra beszáll a csatába.  Oonoki nélkül semmi esélye Narutonak Madara ellen. Szerintem az öregnek lesz még egy nagy dobása. Aztán Gai halála is várharó. Kinyitja a 8. kaput és meglátjuk a tomboló fiatalság erejét.

Még az lenne poén, ha Piccolo szétlőné a Holdat.

Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #641 Dátum: 12 szep 11, 14:48:12 »

Szerintem Tsunade megmenti a kagékat aztán meghal. Gagyi lenne, ha ő is megmenekülne. Valószínűleg a négy kage újra beszáll a csatába.  Oonoki nélkül semmi esélye Narutonak Madara ellen. Szerintem az öregnek lesz még egy nagy dobása. Aztán Gai halála is várharó. Kinyitja a 8. kaput és meglátjuk a tomboló fiatalság erejét.

Még az lenne poén, ha Piccolo szétlőné a Holdat.



Tsunade nem halhat meg, max azután hogy Madárkának annyi. Ki gyógyítja meg a többiek sérüléseit, akkor? Tsunade nélkül már félig hullák lennének, de már így is kezdenek azok lenni. Ha Oonokinak lenne valami ütőkártyája, akkor már rég kijátszotta volna. Ha a másik 4 Kage segítségével sem tudja leverni Madarát, akkor Naruto-val sem fog menni...
Bár Naruto chakrában túltesz/tett a Kagekon + gyorsaságban is. De a Gai-os halál dologban egyetértek, mivel még senki nem látta a 8. kaput a kezdetek óta, ideje már hogy valaki kinyissa, és az nyilván nem Lee úrfi lesz Mosolyog
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #642 Dátum: 12 szep 11, 14:50:33 »

Érdekes fejezet volt, a kagék vereségében szinte biztos voltam, de azért kicsit megdöbbentett, a látvány, hogy mind egy vértócsában fekszik. Tsunade meg elvan, mint a befőtt két darabban is. Kapd össze magad öreglány! Nevet

Sokan írtatok hasonlót, hogy jaj Tsunade, vígan elvan két darabban.... hát sztem nagyon nincs úgy el... szimplán még van 1 pici életereje... még a szemét se tudja kinyitni.. úgyh szerintem pont annyi van benne hogy átadja a pecsétben lévő chakra-t a másik 4 Kage meggyógyul... aztán ő int egy pát... :/ Szomorú
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #643 Dátum: 12 szep 11, 14:53:40 »

Hol van igazi Naruto talán mégis Sasuke irány felé megy?

Már vagy 5x le lett írva, hogy az igazi Naruto ott álldogál a Hachibi "lábainál".
Ne legyünk már vaksik.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
5. Raikage
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #644 Dátum: 12 szep 11, 14:58:21 »

Oonoki azért fontos, mert nélküle nem tudják áttörni a Susanoot. A nagy dobás alatt, azt értettem, hogy még lesz Madarával egy végső leszámolása, ahol Oonoki bizonyságot tesz az akaratáról, aztán egy epikus halál várható.
Sakura mehetne gyógyítani, lehet hogy Tsunade átadta neki a tudását.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!