24 máj 18, 20:19:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740082 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Zannah
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157




« Válasz #615 Dátum: 12 szep 11, 12:03:19 »

Kishi, hogy tehetted ezt a kagékkal?  Neeem
Madara azt hiszi, hogy Obito hozta vissza most az Edoval. Pedig Kabuto volt, Obito nem is akarta még. Ebből nagy gondok lesznek kettejük között (remélem)ikszdé
http://www.mangareader.net/naruto/601/13 Itt mit csinál Obito karja? Gondolkozik
És Madara miért nem lepődött meg, hogy Obitonak Rinneganja van?
Úgy látszik, hogy Madara nem nagyon akar beszélni.. inkább cselekedni.. Remélem hogy azért még nem nyírja ki őket Neeem Itt már csak Sasuke segíthet...
Az legutolsó oldal nagyon durva. :O Egész "szépen" össze toldozták, foltozták, szabták a testét. xD
De hogy érti azt Madara hogy: "Between this and the other world?"
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 11, 12:13:28 írta Zannah » Naplózva

My future is not where my dream is... My dream lies in my past where it has always been.
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #616 Dátum: 12 szep 11, 12:12:10 »

Valószínűleg az életfilozófiájának megrontásának kezdetére utal.
Agyő cuki falusi Obito, üdv genya Tobi.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #617 Dátum: 12 szep 11, 12:12:41 »

"Between this and the other world?"
Ezt arra érti ,hogy a túlvilág és az élők világa között ,mivel ugye ott épp haldoklik.Köszi akkor a felvilágosítást ,hogy Naruto a helyszínen van.Az utolsó oldal valóban epic lett.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #618 Dátum: 12 szep 11, 12:19:42 »

Jah, a bunshint én is benéztem  >.<#

Tsunade most megmenti a Kagétot, de azok mihez kezdenek? Ha egyszer elbuktak Madara ellen most mit tehetnének? Visszamennek a főhadiszállásra és teáznak egyet, miközben imádkoznak, hogy Naruto mentse meg őket? Vagy mi lesz? Nagyon kíváncsi vagyok már erre. Kishi ennél jobban nem is tolhatott volna ki velük. Még ha legalább valami értelme lett volna annak, hogy megöletik magukat, akkor azt mondom oké, megérte. De így?
Naplózva

Zannah
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157




« Válasz #619 Dátum: 12 szep 11, 12:20:26 »

Azért jó sokat szenvedhetett Obito. Szomorú Ezután a jelenet után jöhetett az "agymosás". Nem kímélhette Madara.. Biztos ő is úgy reagálhatott, mint akkor Sasuke.  Szomorú
De még így is kérdőjelek vannak. Miért pont Obito? Miért egy összeroncsolódott testű Uchihát válaszott utódjául?
Bárcsak végre megtudnánk, hogy miért lett olyan Obito amilyen most.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 11, 12:21:09 írta Zannah » Naplózva

My future is not where my dream is... My dream lies in my past where it has always been.
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #620 Dátum: 12 szep 11, 12:22:32 »

Hát nagyon jó volt Mosolyog tetszett ,hehe nemtom kimondta de hogy olyan mint Star warsból obito-tobi mint darth vader stil ,és tényleg van benne valami hasonló story Nevet hehe  >.<# ,amugy tényleg nem az igazi van benne de akkor tényleg hol igazi Naruto most tényleg dimenzióba vagy más fele megy? ez még ??-es
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #621 Dátum: 12 szep 11, 12:28:38 »

Senki sem fog meghalni..legfejebb tsunade fog lábatlankodni egy ideig...(majd kinő neki valahogyan később).
amúgy végre kezd  kirajzolódni a story...bár ténleg annyira kibeszéltük már, hogy itt nagy meglepetések nem lesznek.
Naplózva
amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #622 Dátum: 12 szep 11, 12:39:38 »

Hát pedig szerintem Bee-t elfogják fogni meg lehet Tsuande is feláldozza magát a Kagékért mert kétlem egy olyan sérüléssel sokáig húzná..pláne ha elsőnek a Kagékat akarja megmenteni hát am Sasuke biztos hogy oda fog menni miután megkapja a válaszait és pont az utolsó pillanatba fog szerintem.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 11, 12:42:18 írta amidamaru001 » Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #623 Dátum: 12 szep 11, 12:43:18 »

Katsuyu simán meg tudta volna menteni Tsunadét, ez ki is derült a mangából. Viszont Tsunade a chakráját nem saját magára, hanem a kagékra tartogatja. És valószínűleg ezért is  fog ő  meghalni.
De már az is, hogy félbevágva is él és képes gyógyítani, chakrát használni, elképesztő. Nemhiába Hashirama Senju leszármazottja.
Naplózva

titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #624 Dátum: 12 szep 11, 12:56:19 »

Ez nem elképesztő hanem baromság.A kagéknak már rég megkellet volna halnia ,pont épp itt az ideje ,hogy valaki meghaljon ,hatalmas baromság lenne Kishitől ,ha Tsunade túlélnél az után ,hogy először a kagékat gyógyítja.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #625 Dátum: 12 szep 11, 13:10:24 »

Jó fejezet volt. Mosolyog Tsunadét sajnálom. Majdnem kettévágta a fa vagy már ketté is vágta? Persze akkor már nem élne. Madara feldühített. Azt vártam hogy naruto nekirontson és egy bijuu bombát nyomjon belé. Persze nem így megy ez. Visszaemlékezésekre vártam és remélem az is jön. Látszólag madara mentette meg obitot és emiatt lett ilyen amilyen. Madara fegyvere képes elszívni támadásokat és visszaküldeni azokat? Elég komoly fegyver. Nevet
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #626 Dátum: 12 szep 11, 13:11:14 »

A Kagék nem halhatnak meg csak úgy. Kishi ezt nem tehette meg. Ők a vezetők, az egyesült Shinobi haderő, az 5 nagy nemzet képviselői ebben a háborúban. Már az is nagy merészség volt tőle, hogy a halál szélére sodorta őket. A négy kage mindenképpen megmenekül Tsunadénak köszönhetően, ez már biztos. Az viszont kérdéses, hogy mi lesz a Hokage-val. Ha marad elég chakrája, akkor Katsuyu segítségével meg tudja magát gyógyítani, de ez után mindenképpen kómába esik. Vagy talán az is lehet, hogy Onoki visszautasítja a segítséget, és inkább azt mondja majd, hogy Tsunade magát gyógyítsa meg, mert a háborúban többet ér egy gyógyító...
Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de én szerettem volna látni, amint Tsunade átadja Naruto-nak a Hokage címet. Ez így fura, hogy Naruto "csak" úgy Hokage lesz. Márpedig az lesz, mert szinte az egész manga arról szólt, hogy Naruto Hokage akar lenni.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 11, 13:11:53 írta TsunadeHime » Naplózva

titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #627 Dátum: 12 szep 11, 13:14:51 »

A kagék bizonyíthattak és szépen lefőttek ez pedig Madara erejét reprezentálja ,bár az eddig tapasztalatok alapján nem fognak csak így meghalni ,vissza emlékezés és rendes végkimenetel nélkül.

Tudom ,hogy nagy Tsunade fan vagy ,de akkor is vannak dolgok amiket elkell fogadni ,Tsunade önfeláldozása szép halál lenne számára.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #628 Dátum: 12 szep 11, 13:16:29 »

Tudom én, hogy szép halál lenne és örülök is neki, hogy nem csak úgy halt meg. Ő egy Sannin, csak úgy, mint Jiraiya vagy Orochimaru is. Kishi a halálát valószínűleg pont olyan epikusra tervezi, mint Jiraiya-ét. Szerintem ennyit megérdemel Tsunade karaktere.
Egyébként meg nem az zavar, hogy meghal, hanem ahogyan Madara elintézte őt. De most komolyan, fizikai erő tekintetében nincs párja a világon és erre fel egy darab fa intézi el? Ez így nagyon, de nagyon fura.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 11, 13:18:02 írta TsunadeHime » Naplózva

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #629 Dátum: 12 szep 11, 13:20:58 »

A Kagék nem halhatnak meg csak úgy. Kishi ezt nem tehette meg. Ők a vezetők, az egyesült Shinobi haderő, az 5 nagy nemzet képviselői ebben a háborúban. Már az is nagy merészség volt tőle, hogy a halál szélére sodorta őket. A négy kage mindenképpen megmenekül Tsunadénak köszönhetően, ez már biztos. Az viszont kérdéses, hogy mi lesz a Hokage-val. Ha marad elég chakrája, akkor Katsuyu segítségével meg tudja magát gyógyítani, de ez után mindenképpen kómába esik. Vagy talán az is lehet, hogy Onoki visszautasítja a segítséget, és inkább azt mondja majd, hogy Tsunade magát gyógyítsa meg, mert a háborúban többet ér egy gyógyító...
Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de én szerettem volna látni, amint Tsunade átadja Naruto-nak a Hokage címet. Ez így fura, hogy Naruto "csak" úgy Hokage lesz. Márpedig az lesz, mert szinte az egész manga arról szólt, hogy Naruto Hokage akar lenni.

Érdekes, nem is tudom hány fejezettel ez előtt pont azzal vádolták Kishimoto senseit, hogy túlságosan húzza az időt a halálok előtti visszaemlékezésekkel, ebből látszik, hogy semmi se jó az embereknek. xDD

Mellesleg igazam lett, a Kagék elég szar állapotban vannak finoman szólva, mondjuk Tsunade már kicsit túlzás, hogy félbevágva még van ereje idézgetni. xDD
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 11, 13:23:02 írta Csibe » Naplózva

Oldalak: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!