24 máj 19, 00:11:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740148 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #570 Dátum: 12 szep 09, 19:39:16 »

.... jó , nyilván. de igazából az indítékra lettem volna kíváncsi.
Mert ok, Obito esetében ismert, hogy a "világbéke" ilyesfajta megteremtése lebeg a szeme előtt, de Madara ?! Uralkodni egy rakás zombin? ^^
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Thensichan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 3



« Válasz #571 Dátum: 12 szep 09, 19:50:59 »

Mi lehet a célja? Gondolkozik
Természetesen mint minden fő gonosznak a világuralom.Vagy Konoha elpusztítása ikszdé
Naplózva
samat
Vendég
« Válasz #572 Dátum: 12 szep 09, 20:45:00 »

Az tényleg nem lenne rossz ha Sasuke Oro betoppanna és akkor mindenki ütne mindenkit (ide Oronak valami nagy trükk kéne).
Igen mi más lehetne mint a világuralom de azon belül is vannak részlegek de gondolom Madara inkább megölné aki ellenszegül minthogy egy genjutsuval csilapítsa
Naplózva
amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #573 Dátum: 12 szep 09, 20:48:48 »

.... jó , nyilván. de igazából az indítékra lettem volna kíváncsi.
Mert ok, Obito esetében ismert, hogy a "világbéke" ilyesfajta megteremtése lebeg a szeme előtt, de Madara ?! Uralkodni egy rakás zombin? ^^

Hát mivel ő akart lenni Konoha első vezetője ezért is küzdöttek meg Hashimarával de mivel az Uchihák nem támogatták már ebbe hogy újabb háborúba kezdjenek a Senjukkal ezért nem követték Madarát és akkor el is hagyta őket és esküdőt meg arra hogy elpusztítja az Uchihákat meg Konohát és gondolom ezért is akar az egész világ fölött uralkodni.  
Naplózva
amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #574 Dátum: 12 szep 09, 20:52:31 »

Az tényleg nem lenne rossz ha Sasuke Oro betoppanna és akkor mindenki ütne mindenkit (ide Oronak valami nagy trükk kéne).
Igen mi más lehetne mint a világuralom de azon belül is vannak részlegek de gondolom Madara inkább megölné aki ellenszegül minthogy egy genjutsuval csilapítsa

hát én szerintem erre lehet számítani hogy oda fognak toppani ők is mert mikor meghallotta Sasuke hogy még Madara életbe maradt az Edo Tensei feloldása ellenére is eléggé meglepődött és mikor Itachival megküzdöttek kérdezte is tőle ki volt az a másik személy aki segített neki mert őt is megfogja ölni.. meg szívesen megnézném am is Sasuke és Naruto hogy harcolnának közösen Nevet:D
Naplózva
Zsoc
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 126


Kellemetlen...


« Válasz #575 Dátum: 12 szep 09, 23:16:21 »

most így olvasva a mangát tűnt fel hogy Kakashi nem azt kérdezi hogy mire ez az egész hanem csak azt hogy:
"Akkor eddig miért..?"

Nekem most ez úgy jött át hogy eddig miért nem szólt, miért nem jött vissza stb és erre a válasz Rin halála..
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #576 Dátum: 12 szep 10, 06:56:55 »

most így olvasva a mangát tűnt fel hogy Kakashi nem azt kérdezi hogy mire ez az egész hanem csak azt hogy:
"Akkor eddig miért..?"

Nekem most ez úgy jött át hogy eddig miért nem szólt, miért nem jött vissza stb és erre a válasz Rin halála..

ez alap Mosolyog Én is valami hasonlót kérdeztem volna,  csak egy kicsit pikánsabban a szituációhoz megfelelően.
Egyébként én eskü kezdem megkedvelni Tobit. Szinte zseniális, amit eddig összeszerencsétlenkedett. Még akkor is, ha kicsit olyan, mint egy pohár, amit mindig feljebb raknak, miután megtöltöttek... Mosolyog)
Nem mellesleg, neki mi oka lehet utálni az Uchihákat? vagy csak a konkurenciával akart leszámolni, hogy senki ne veszélyeztethesse a világmegváltó tervét? - Ha jól tudom, akkor a sharingannal/ annak vmelyik változatával lehet irányítani az állatkákat Mosolyog
Kakashit és Guyt pedig határozottan sajnálom. Főleg az előbbit. Rossz lehet így viszont látni egy régi csapattársat. Kiváltképp azzal a mentalitással, amelyet a sokat idézett incidens óta elsajátított és magáévá tett. Ami pedig az utóbbit illeti... nem igazán értem, hogy miért őt küldték a taijutsujával Tobi ellen.
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
xXKiraXx
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126


« Válasz #577 Dátum: 12 szep 10, 13:10:47 »


Ami pedig az utóbbit illeti... nem igazán értem, hogy miért őt küldték a taijutsujával Tobi ellen.


erre egyszerű a válasz, Kakashi is rendelkezik sharingannal, így képes felvenni vele a tempót, és harcolni ellene a megfelelő technikákkal. Gai meg mestere  tai jusuknak, és nem kell az ellenfele szemébe néznie hogy tudja mire készül az.( lásd mikor itachi ellen harcolva meni meg kurenai-t, kakashit és asumát)
Naplózva
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #578 Dátum: 12 szep 10, 16:42:47 »

Mindenesetre a gyenge pontját tudjuk már Obitonak --> mellkasán lévő valami.

Meg az a része hogy mert int hagyta meghalni Kakashi, hát nem tudom, kissé gyenge kifogásnak tűnik, mivel Obito is nagyon jól tudja mivel jár a ninja élet. Szerintem valami más is állhat még a háttérben amit nem mondott még el.
Naplózva
samat
Vendég
« Válasz #579 Dátum: 12 szep 10, 17:08:38 »

Obitonak mi a **** van a mellkasán? szerintem Madarára gondoltál de neki sem az a gyenge pontja nem is biztos hogy van
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #580 Dátum: 12 szep 10, 18:09:09 »

Obitonak mi a **** van a mellkasán? szerintem Madarára gondoltál de neki sem az a gyenge pontja nem is biztos hogy van
 
Kishi azt nyilatkozta egy interjúban, hogy neki is van gyengepontja. Ha nem lenne, akkor se.... csinált a szájából.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #581 Dátum: 12 szep 10, 18:13:08 »

Igen,és amig azt a gyenge pontot nem találják meg madarán ,kampec! De gondolom nem azért hozták fel,hogy ne kezdjenek valamit azzal a fránya gyengeponttal.
Naplózva

samat
Vendég
« Válasz #582 Dátum: 12 szep 10, 19:05:47 »

akkor lehet hogy van gyenge pontja de mi lehet egy gyenge pont egy edo zombinak??? max az hogy egy pecsétet beleraknak a fejébe és megint engedelmes lesz  ikszdé
Naplózva
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #583 Dátum: 12 szep 10, 19:25:23 »

Például Rikodou lehet Madara gyengepontja. Tudom, hogy esélytelen, hogy visszajöjjön, de azért az biztos gyengepont. ikszdé Na meg Hashirama... Lehet az a gyengepontja, hogy ki kell venni a szemét és akkor nem tud semmit csinálni, beleértve a Susanoot sem. Amúgy az a "mindenttudó", ahová Sasukéék mennek, biztos tudja a gyengepontját is. Kérdezzük őt... Szerintem lehet, hogy köze lesz ahhoz, hogy mi Madara gyengepontja.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
srobi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85


« Válasz #584 Dátum: 12 szep 10, 20:19:54 »

Mi van ha Madara gyenge pontja a gyengébbik nem mint Jiraiya-nak is. Naruto tol egy sexy jutsut és Madarának annyi Nevet
Tobi(Obito)val kapcsolatban annyit, hogy ha Zetzu-ból van aki helyre hozta a jobb felét akkor miért olyan az arca. Ja és Minato ellen a bal keze ment szét. Elvileg a sziklák alatt az egész teste szét ment szóval vagy mindkét oldalnak ugyanúgy kellene kinéznie vagy nem tudom mi van. Mire kellett neki Sasuke ha ő is jól tudja irányítani a Gedo Mazot? Kabuto amúgy csak azt mondta, hogy hagyja Madarát magától cselekedni, nem pedig azt, hogy benne nincs távirányító. Egy ekkora harcost megidézni és hagyni teljes kontroll nélkül szaladgálni kicsit veszélyes. Akármilyen erősnek is képzelte magát Kabuto ennyire könnyelmű nem lehetett. Lehet jófiúként kijön az izanamiból és ráküldi Madarát Tobira
Gedo Mazo vs Susano meccset megnéznék
Naplózva
Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!