24 máj 18, 23:13:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740130 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
xXKiraXx
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126


« Válasz #345 Dátum: 12 szep 03, 08:19:45 »

Itt az igazság emberek, Nem OBITO van TObi maszkja mögött, hanem....


http://kepfeltoltes.hu/view/120903/396054_424377354264429_1029151738_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #346 Dátum: 12 szep 03, 10:12:46 »

Meg Gaaraval, meg Zabuzával, igaz kicsit más a szitu de Chiyot is ő teszi 'jobbá'. Valóban általában, ha Naruto harcol akkor azt nem csak legyőzi ha nem jobbá változtatja (a mangából eddig egyedül Kakuzu a kivétel, meg Orochimaru de őt nem győzte le.)

Jó  Gaarat meg Zabuzat csak legyőzte(illetve az utóbbit csak segített legyőzni), arról ő már nem tehet, hogy közben meg is változtak. xDD

Mizukit meg hagyjuk már, szánalom egy karakter.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 03, 10:14:19 írta Csibe » Naplózva

Spof86
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 16


« Válasz #347 Dátum: 12 szep 03, 11:37:48 »

Valaki meg tudja mondani, hogy az anime 277. része melyik manga fejezetnek felel meg?
Naplózva
amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #348 Dátum: 12 szep 03, 12:12:03 »

Ez kicsit hosszú lesz de ezeket a mangából következtettem ki

Elsőnek is Obito és Madara

Ugyebár mindenki tudja hogy "meghalt" Obito ez tény és való mert tényleg meghalt CSAK Madara szerintem megtalálta és a Rinengan segítségével visszahozta őt az életbe ez meg magyarázná pl honnan tud ennyi mindent Madaráról meg hogyan kell irányítani a 9farkút és így tovább...mert arról nincs utalás valójában Madara mikor is halt meg csak annyi hogy Hashimara elleni küzdelembe meghalt ez tudjuk már hogy nem igaz csak megszerezte a Dns-ét Mosolyog + ez is elég árulkodó jel hogy ismerték egymást : http://naruto-kun.hu/manga/mangas/Naruto/560/Naruto_560_02.png a legelső mondatába benne van a kulcsszó hogy Ő szóval tuti ismerték egymást.

Madara és Zetsu

Nos tudjuk hogy Zetsu Fa elemű és 3om emberről tudunk csak aki Fa elem használó Hashimara Yamato és Madara Hashimara meg Yamato kapásból kivan lőve tehát csak egy ember jöhet még szóba kihozta létre.

Madara és Nagato

Nos mivel az tudjuk hogy Madaraé volt a Rinengan szem amit kapott Nagato nyílvánvaló hogy ezzel célje is volt mert szerintem nem jó kedvéből adta neki hanem megvolt a terve vele és pedig az ha nagato felnőne a Rinengan segítségével vissza hozza őt .. http://naruto-kun.hu/manga/mangas/Naruto/559/Naruto_559_02.png   azért is csodálkozik hogy Edo Tenseijel lett vissza hozva és nem  Rinengannal

Obito és Zetsu

Nos mivel láthattuk már hogy az a testrésze ami szétroncsolódott a szikla alatt olyasmi mint Zetsu teste erre is egyszerű a válasz Hashimara Dns-vel valahogy megoldották..Mosolyog mert aki megfigyelte már mikor Danzou ellen megküzd Sasuke  Tobi ott elveszti a bal karját  DE az azóta se nőtt vissza mert az az eredeti karja volt még... Mosolyog http://naruto-kun.hu/manga/mangas/Naruto/599/Naruto_599_15.png a bal meg nyilvánvaló hogy már nem mert az visszanő pl : Minató vs Obito küzdelembe láthattuk hogy szétfolyt a keze de még is megvan még az neki

viszont ebbe nem vagyok biztos de sokan észre vettétek ti is hogy 2 maszkos is volt egy hosszú hajú meg egy rövid hajú  ez szerintem azért volt mert a hosszú hajú Madara volt .. ő pl nagyon könnyedén tudta volna manipulálni a 2dik Mizukagét is meg Kishame is ledöbbent ott totálisan meg mindneki úgy tudta meghalt így hát titkolnia is kellet a kilétét de viszont az nem stim hogy az Uchiha mészárlásnál ott miért van hosszú hajú addig kurvára kétlem élt volna + akkor már Nagatonak adta a Rinengan szemet mert ő már akkor rég élt .. szóval ez az egy nem tuti de szerintem a többit elég szépen megmagyaráztam Nyelvesít

Naplózva
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #349 Dátum: 12 szep 03, 12:34:08 »

Idézet
Ugyebár mindenki tudja hogy "meghalt" Obito ez tény és való mert tényleg meghalt CSAK Madara szerintem megtalálta és a Rinengan segítségével visszahozta őt az életbe

Ezzel az a baj, amit pár hozzászólással ezelőtt leírtam, hogy a jelenlegi ismereteink alapján Madara nem élhetett akkor amikor Obito "meghalt". De ha élt is a rinnengan már rég Nagatonál volt.

Hehe, az a "pár" hozzászólás elég sok Nevet de itt van amit már leírtam:
Idézet
Madara mondta, hogy nem sokkal a rinnegan felébresztése után halt meg. Akárhogyis vagy azelőtt halt meg, hogy Nagato  megkapta a szemeit, vagy azután egy kis időre rá. De nem élhetett addig, amikor Obitora ráesik a szikla. De "Őt" mégis ismerte.

A többi dologgal, pedig valamennyire egyetértek veled.
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
rightstyle
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #350 Dátum: 12 szep 03, 14:23:51 »

Valaki meg tudja mondani, hogy az anime 277. része melyik manga fejezetnek felel meg?
539-540
Naplózva
Mattessz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #351 Dátum: 12 szep 03, 14:48:49 »

Madara és Zetsu

Nos tudjuk hogy Zetsu Fa elemű és 3om emberről tudunk csak aki Fa elem használó Hashimara Yamato és Madara Hashimara meg Yamato kapásból kivan lőve tehát csak egy ember jöhet még szóba kihozta létre.

Itt még hozzátenném, hogy Orochimaru és Danzou is keményen kísérleteztek az első DNS-ével. És Madara szerintem sem az a kísérletezős fajta, ugyhogy leginkább Orochimarura tenném a voksom. Főleg azután, hogy tudjuk, hogy Tobi teste valamilyen szinten Zetsu anyagú és a tekercs amit Orochimaru rejtekhelyén találtak olyan információkat tartalmaz, amivel akár az egész háborút irányítani tudják. Úgyhogy szerintem Orochimarunak nagyon sok köze lesz nem csak zetsuhoz hanem Tobihoz is. Úgyhogy szerintem Orohoz futnak majd össze a szálak és nem Madarához.  bye bye
Naplózva
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #352 Dátum: 12 szep 03, 15:49:31 »

Lehet kicsit vad elmélet, de mi van ha Madara és Orochimaru összedolgozott? Tudjuk, hogy Orochimaru sejtette hogy eljön ez a háború (vagy valamit róla, hisz Suigetsu talált valami iratot, ami fontos), és Orochimaru ültette Madarába Hashirama dns-t. Ez megmagyarázza honnan tudta Kabuto, hogy hol a van Madara holtteste, vagy hogy honnan volt neki dnse tőle.
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #353 Dátum: 12 szep 03, 16:29:28 »

Én már az elején megmondtam hogy madara elvitte tobit,hogy "élessze" újra orochimaru,és gondolom ezt (1hokage,zetsu) dns-el oldotta meg ,máshogy igyis-úgyis meghalt volna.Akkor biztos ismerik egymást orochimaruval,meg miért is ne? A 2 egyik legnagyobb főgonoszok  >.<# És korba egyik se a legfiatalabb  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 03, 16:30:06 írta dreamfolow » Naplózva

amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #354 Dátum: 12 szep 03, 18:07:50 »

abba végül is van valami hogy ismerhették egymást ez pl megmagyarázná Madara is honnan tudta az Edo Tensei egyetlen gyenge pontját... habár ezt gyenge pontnak lehet nevezni..:Nevet
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #355 Dátum: 12 szep 03, 18:39:11 »

Szerintem is inkább Orochimarutól leshette el az edo gyenge pontját Madara. Az is fura, hogy Orochimarunak 1 nyeszlet sharingant sem sikerült harácsolnia sehonnan. Talán pont Madarával való találkozás tette sharingan-mániákussá.

1 kérdés. Danzou kezén mindegyik sharingan 3 pontos volt?
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #356 Dátum: 12 szep 03, 18:49:45 »

@Daishi
Igen.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/479/6
Naplózva

Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #357 Dátum: 12 szep 03, 19:40:22 »

Oké. Íme a teóriám Nevet

TOBI=HARVEY DENT

Egy fickó aki egy elfogult korrupt háború súlytotta világba megpróbál igazságot hozni és forradalmian Liberális eszméket behozni (ergó az elgondolás, hogy a társak fontosabbak a küldetésnél), tisztaszívű, kedves, jóhumorú és érzékeny. Ám minden megváltozik, amikor egy küldetés alatt elrabolják a barátnőjét, és megmentése közben lesebesül súlyosan a testének egyik fele. Miután ezt túléli egy terrorista (Madara megmenti és) korruptálja az elméjét ügyes szójátékaival, és miután megtudja hogy barátnője meghalt, bosszút esküszik, és egy igazságos és békés világot akar teremteni, erőszakos eszközökön keresztül.

Vagyis Obito egy Harvey Dent karakter lesz véleményem szerint Nevet

(aki nem tudná itt a Batman univerzumból származó Harvey Dentre gondolok, akinek szinten lesérül az egyik oldala és örökké sebhelyes marad, és a továbbiakban a Két-Arc nevű bűnözőként operál Nevet)
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #358 Dátum: 12 szep 04, 05:48:12 »

van  egy furcsa dolog amit észre vettem Madarával kapcsolatban ami pl. indokot is adhat hogy hogy élte túl Obito az elmélet az hogy mivan ha madara a rinengan felfedezésével rájött egy különös teknikára ami lehetővé teszi a halottak felélesztését  a jelek amik erre utalnak azok a következők

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/559/4   itt pl. madara azt hiszi hogy nagato élesztette ujjá ezért sejtem hogy a teknika rinengannal kapcsolatos

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/577/8   itt meg a bal oldali kép sor középső képén azt mondja madara hogy ......

Plusz akkor Madara valószínűleg nem egy noname senkit élesztett volna fel, hanem a testvérét akit vele egyenrangúnak tartottak az idejükben.

Ezen én is gondolkodtam már. Izunát miért nem edo tenseiezték vissza?
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #359 Dátum: 12 szep 04, 08:35:25 »

Azért amiért Shisui-t sincs értelme: haláluk előtt elvették a szemeiket, így ha visszahozza vki őket Edo-val, akkor szem nélküli Uchihák lesznek, aminek nincs sok haszna.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!