24 máj 18, 23:16:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740130 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
kazekage gaara
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #150 Dátum: 12 aug 29, 18:28:53 »

Ja és nézzétek meg animében azt a részt amikor konan ellen harcol, ott nem fehér az arca, hanem ráncosnak tűnik!itt viszont meg kifejezetten az a vagy zetsu vagy a hashirama dns(lásd danzou) arca van Gondolkozik
Naplózva
samat
Vendég
« Válasz #151 Dátum: 12 aug 29, 18:28:57 »

Azért tartom hülyeségnek az idő utazást mert nagyon túltápolt még a mostani Madarához képest is olyan mint a Hősök c. sorozatban ott se tudtak mit kezdeni azzal hogy időt tud a tag utazni mert bárkit kinyírhatott volna bármikor aról nem is beszélve hogy akkor Tobi meg visszament volt ridoku halála utáni napra és elviszi az összes bijuu-t és betanítja őket
Naplózva
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #152 Dátum: 12 aug 29, 18:32:31 »

Azért tartom hülyeségnek az idő utazást mert nagyon túltápolt még a mostani Madarához képest is olyan mint a Hősök c. sorozatban ott se tudtak mit kezdeni azzal hogy időt tud a tag utazni mert bárkit kinyírhatott volna bármikor aról nem is beszélve hogy akkor Tobi meg visszament volt ridoku halála utáni napra és elviszi az összes bijuu-t és betanítja őket

Ráadásul hogy tudnák akkor legyőzni? Mikor vesztésre áll egyszerűen visszaugrik az időben.
Naplózva
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #153 Dátum: 12 aug 29, 18:32:42 »

minden esetre én végeztem a naruto mangával, nézem inkább a Fairy Tailt, abba vannak lányok is  kacsint

Egyrészt: Miért? Szerinted a Naruto-ban nincsenek lányok?
Másrészről: Szerintem elhamarkodottan döntöttél, én még mindig remélem hogy jövőhéten vagy attól kezdve 2-3 fejezetig, olyan magyarázatot kapunk, ami remélhetőleg szinte mindenki tetszését elnyeri, vagy legalább beletörődnek ebbe a Tobi=Obito dologba, azok akik nem tették eddig Mosolyog

Szerintem is túl hamar adod fel a mangát, mert én bizony addig nem hagyom abba míg Naruto nem hurcolja vissza Sasuke Uchiás fenekét Konohába ha kell holtan akár.  Ördögi ikszdé

már azóta egyre jobban utálom mikor Naruto elkezdett edzeni Bee-vel, először elintézték a kedvenc karimat a Kisamét, ráadásul olyat senki karakterrel mint a Gai, akit az előtt nagyon bírtam, de annyir túlerősítették hogy az vicc, aztán elrontották a Naruto karakterét is, aki eddig kemény munkával fejlődött, onnantól már fejezetek alatt kétszereződött meg az ereje, meg tért vissza a semmiből, aztán a háborúban hogy meg sem sérül szinte senki, persze a király edo tensei-es karikat simán leverik, mert persze már mindenki sokkal erősebb, mint az előző (kb legyőzhetetlen) ninják, aztán az hogy Narutóval intézik el kb a fele edo-tensei-est, ráadásul pillanatok alatt, meg megy a hősies szövegelés, meg a nyálcsorgatás, hogy ő mindenkit megment és ez minden harctéren nézzem végig, ott van rengeteg karakter, rengeteg új képesség lehetne, váratlan ütközetek, valami taktika, dráma, halál, ahogy háborúvan szokott lenni, aztán megidézte Madarát, akit szintén nagyon bírtam, gondoltam végre megtudjuk milyen a sharingan (E. M. S. ) igazi ereje, erre ott is a Rinnegant húzza elő, és ezt folytathatnám egész addig hogy Tobit, aki már tényleg a kedvenc karim volt, egy laza csapatmunkával legyűrik és tobi arra sem képes hogy az arca elé emelje a legyezőjét, amikor addig minden támadást blokkolt... a bijuukról már nem is írok, amiknek mozdulattal városokat kéne elsöpörnie, meg se kottyan a Kakashinak és a Gai-nak... és ez így megy tovább igazából tettem egy fogadalmat, hogy ha Tobi = (spoiler) akkor nem olvasom tovább, mert ez már annyira elcsépelt, értelmetlen és régóta várt fordulat, hogy egyszerűen innen nem tudom folytatni, persze ezt azok nem érthetik akik nem szimpatizálnak a rossz oldallal, sokáig én is narutóéknak szurkoltam, de igazából semmi izgalmat nem látok abban ha simán leverik a gonoszt. azt pedig nem nézem tovább hogy ilyen nagyszerű karaktereket, mint Kabuto, Tobi és folytathatnám így lealáznak és leminősítenek. Remélem elegendő válasz volt. Azért választom a Fairy Tailt, mert hihetetlen jól van rajzolva, rengeteg karakter, és mindenki harcol, nem várt fordulatok, és nem előre látható, hogy mi lesz, nem csak egy személyre koncentrál, ajánlom mindenkinek.
Naplózva
Painmare
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34


« Válasz #154 Dátum: 12 aug 29, 18:35:45 »

Észrevettem egy érdekes dolgot. Javítsatok ki kérlek, ha csak félreértem, de a Kyuubi a harc elején nem felismeri Tobiban Madara chakráját? Ez lehet egy érdekes dolog. Persze több kérdést is felvet és két teória jutott eszembe. Mivan akkor, ha Obitoban is van olyan chakra rúd, mint amiket Pain (és ő maga is?) használt? Viszont felmerült bennem az is, hogy lehet Obito Madara egyenes ágú leszármazottja és ezért téveszti meg a chakrája Kuramát.
Naplózva
picassopeter
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


STRATEGIST


« Válasz #155 Dátum: 12 aug 29, 18:38:18 »

Procsek:

Bocsi, elírtam, 3.-ik Mizukage! már kijavítottam! De ha emlékszel 3-3,5 évvel ezelött, narutóék elkisérték a vén híd építőt Tazunát! Zabuza megtámadta őket mert, az öreg volt a célpont! Kakashi akkor mesélte el a vérköd történetét! Nézd meg Zabuzát akkor, és Kakashi egy 10 éves gyerekről, az akkori Zabuzáról beszél! Szerinted hány év telt el az említett vérköd chuunin vizsga és az aktuális zabuza között? 14-16, de minimum 12 év!  A mészárlás idején az akkori (3.-ik ) mizukage sharingan irányítás alatt állt! Kisame felismerte a tagot aki Tobiként mutatkozott be, és Madara-sannak nevezte! Hogy lehetett volna az Obito?
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 29, 18:40:26 írta picassopeter » Naplózva
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #156 Dátum: 12 aug 29, 18:39:27 »

Procsek:

Bocsi, elírtam, 3.-ik Mizukage! már kijavítottam! De ha emlékszel 3-3,5 évvel ezelött, narutóék elkisérték a vén híd építőt! zabuza megtámadta üket mert, az öreg volt a célpont! Kakashi akkor mesélte el a vérköd történetét! Názd meg Zabuzát kkor, és Kakashi egy 10 éves gyerekről, az akkor Zabuzáról beszél! szerinted hány év telt el a vérköd chuunin vizsga és az aktuális zabuza között? 14-16, de minimum 12 év!  A mészárlás idején az akkori (3.-ik ) mizukage sharingan irányítás alatt állt! Kisame felismerte a tagot aki Tobiként mutatkozott be, és Madara-sannak nevezte! Hogy lehetett volna az Obito?

De irányítás alatt nem a harmadik hanem a negyedik mizukage Yagura állt. Ráadásul mondom az lehetett az igazi Madara amikor meg levette a maszkját Kisame előtt akkor lehetett henge, vagy akármi, bár abba is gondolj bele, hogy mért volt fontos Kisaménak megölnie magát mielött a kihallgató meglátta 'Madara' arcát?  Hisz akkor már bemutatkozott mint Madara, de Kisame nem akarta hogy lássák, amit ő látott.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 29, 18:43:07 írta procsek » Naplózva
koola
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34



« Válasz #157 Dátum: 12 aug 29, 18:44:28 »

Az is lehet, az időutazás felemészt egy sharingant, akár az Izanagi. Jól meg kellene gondolnia mikor is használja. Plusz ezért is lehet annyi sharinganja.
Naplózva
malakian213
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #158 Dátum: 12 aug 29, 18:46:44 »

Ok, akkor az uccsó dolgot magyarázzon meg valaki ( itt rengeteg rohadtul nonszensz és már tényleg durva ötlet lett leírva az utolsó 6 oldalon....) Obito hogyan tudta megtartani a saját sharinganját és a szarrá roncsolódott testét az után hogy ki lett lapítva, és a halálán oda adta Kakashinak a jobbb szemét? A tobi akit mi ismerünk úgy cserélgette a szemét és a testrészeit mint más az alsó gatáyit!  De korban kakashival egykorú, nem tudhatott annyit amennyit, mind Danzouról és a tanácsadókról, Orochimaruról, itachi találkozása a maszkos taggal ( aki magasságában és kiállásában is inkább egy érett felnőttnek túnik mint egy tininek ) vagy pl a Sasukénak felvázolt Uchica klán történet genjutsu, amivel Sasuke a saját szemével láthatta a történteket!

UI: sem a Yondaiméval vívott tobi, sem a mizukagét manipuláló nem tudott Obito lenni, az időben sehogy sem jön ki!  A mai manga, a flashback-beli  hibák már olyanok amitől én már örjöngök! Kishimoto klisét klisére halmozott az utolsó 2 évben, de ez már túlzás......ez nem az a mangaka aki miaitt én Naruto Maniac lettem!


Nézd meg Itachit: 13 éves, amikor legyilkolja a klánját (nekem már akkor is felnőttnek tűnt). Obito ilyen idős korában, sőt, egy évvel idősebben, 14 évesen harcolt a Yondaime-vel. Itachi 16 éves, amikor visszajön Konohába, profi Tsukoyomival és Amaterasuval, 21 évesen Susano'oval, Yata tükörrel, Totsuka kardjával, fullos MS-sel és tűz jutsukkal, bőven a legtöbb kage szintje fölött hal meg. Obito 31 éves most, ha 10 vagy 15 éve irányította volna a Mizukagét és találkozott Kisamével is rendben lenne Itachi alapján(, főleg, hogy Obitonak valamilyen módon valószínűleg Madara volt a mestere).

Inkább a Madara-Tobi-Nagato szál az, ami nem stimmel, erre pedig biztosan lesz magyarázat, remélhetőleg Zetsuval együtt.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 29, 18:48:50 írta malakian213 » Naplózva

Out of love, sacrifice is born... hate is born... and we are able to know pain.
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #159 Dátum: 12 aug 29, 18:47:55 »

Procsek:

Bocsi, elírtam, 3.-ik Mizukage! már kijavítottam! De ha emlékszel 3-3,5 évvel ezelött, narutóék elkisérték a vén híd építőt! zabuza megtámadta üket mert, az öreg volt a célpont! Kakashi akkor mesélte el a vérköd történetét! Názd meg Zabuzát kkor, és Kakashi egy 10 éves gyerekről, az akkor Zabuzáról beszél! szerinted hány év telt el a vérköd chuunin vizsga és az aktuális zabuza között? 14-16, de minimum 12 év!  A mészárlás idején az akkori (3.-ik ) mizukage sharingan irányítás alatt állt! Kisame felismerte a tagot aki Tobiként mutatkozott be, és Madara-sannak nevezte! Hogy lehetett volna az Obito?

De irányítás alatt nem a harmadik hanem a negyedik mizukage Yagura állt. Ráadásul mondom az lehetett az igazi Madara amikor meg levette a maszkját Kisame előtt akkor lehetett henge, vagy akármi, bár abba is gondolj bele, hogy mért volt fontos Kisaménak megölnie magát mielött a kihallgató meglátta 'Madara' arcát?  Hisz akkor már bemutatkozott mint Madara, de Kisame nem akarta hogy lássák, amit ő látott.

Kicsit most utánna is olvastam, azt sem tudjuk pontosan mettől meddig volt yagura (aki a yondaime, és őt irányította Tobi vagy Madara amikor Kisame meglátta) ha az kb 12 éve volt amikor Zabuza Genin lett de nem tudjuk hogy akkor már irányítás alatt állt e csak azt hogy amikor Kisame találkozott vele már az alatt volt. akkor lehetett abban az időben mikor a kyubi támadt, előtte vagy utánna egy kicsit
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #160 Dátum: 12 aug 29, 19:05:02 »

Attól még érdekes, hogy tobi aki megmutatkozott kisaménak, ugyan az a férfi, aki anno hosszu hajjal bemutatkozott neki. Viszont még ha nem is tudjuk, mikor történt, azért azt gondolhatjuk, hogy vhol naruto nagyon fiatal korában.
Akkoriban láttuk tobit hol rövid hol hosszú hajjal. valszeg jelent valamit. Mert ugye itachinak és kisaménak is hosszú hajjal jelent meg.

Ráadásul a nagy vitában Painmare említette azt az érdekességet, hogy kurama is madarának hitte a csakrája alapján.
Naplózva
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #161 Dátum: 12 aug 29, 19:16:52 »

Attól még érdekes, hogy tobi aki megmutatkozott kisaménak, ugyan az a férfi, aki anno hosszu hajjal bemutatkozott neki. Viszont még ha nem is tudjuk, mikor történt, azért azt gondolhatjuk, hogy vhol naruto nagyon fiatal korában.
Akkoriban láttuk tobit hol rövid hol hosszú hajjal. valszeg jelent valamit. Mert ugye itachinak és kisaménak is hosszú hajjal jelent meg.

Ráadásul a nagy vitában Painmare említette azt az érdekességet, hogy kurama is madarának hitte a csakrája alapján.


 http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/501/10

Nem azt mondja Madara azt mondja "TE" nem ismeri fel mint Madara
Naplózva
Painmare
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34


« Válasz #162 Dátum: 12 aug 29, 19:20:53 »

Ez oké, hogy nem mondja, hogy Madara, de gyanítom Obito nem irányította előtte Kuramát.
Naplózva
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #163 Dátum: 12 aug 29, 19:21:30 »

Szerintem itt csak benézte a dolgot Mosolyog úgy gondolta hogy Madara lehet az egyetlen aki irányíthatja... de itt is a Kamuit használta Tobi úgyh itt is Obito van Mosolyog
Naplózva

procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #164 Dátum: 12 aug 29, 19:23:40 »

Szerintem itt csak benézte a dolgot Mosolyog úgy gondolta hogy Madara lehet az egyetlen aki irányíthatja... de itt is a Kamuit használta Tobi úgyh itt is Obito van Mosolyog

Illetve ismerhette Obitot még Kushinából, hisz naruton keresztül is látta mi történt vele és Kushina biztos ismerte Obitot, bár ebben az esetben felmerülne a kérdés hogy ha Kurama tudta ki van a maszk alatt mért nem mondta el?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!