24 máj 17, 04:25:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: ArcheAge  (Megtekintve 8165 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
mikroman
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #30 Dátum: 14 szep 23, 09:26:53 »

Kemény 12 óra után már csak 3 perc én meg mindjárt elalszom.


Ez tök jó, hogy kell várakozni, ha több játékos is csinálja ugyanazt a küldetést.

A kedvencem is benne van, a hegymászás.


A skillreset, a teljes skillsetet nulláza, pontokat visszadva, ezáltal egy akár teljesen új féle skillset is kirakható, vagy csak a  rá osztott pontokat? Ja és hányszor használható?

Van e gyorsgomb a fegyverváltáshoz. Mert egyelőre még mindegy, hogy a tűzlabdához viselek kardot, vagy a varázsbottal vagdalom az ellenfelet, de gondolom már később számítani fog.

Vagy van e olyan fegyver,a mi egyszerre ad fizikai és mágikus sebzést. (Mármint valami kardfélére gondolok)
Lehet e nálam egyszerre két kard.

----
Annál a küldetésnél ahol csónakkal kell odamenni valahova, ott mekkora poén már ágyuval lőni a későn érkezőket. Faceg




- Nekem nem nagyon van sor. Amíg nem volt patronom akkor se. No jó, másfél óra hétvégén azért be-befigyelt. Tegnap viszont nagyon gyorsan belépett. Valamelyik postban említették, hogy két sor van. Egy a patronosoknak, egy a free usereknek. Gondolom az ingyeneseknek nagyobb a sor. Tegnap délután öten voltak előttem és hamar bejutottam.
- Ha összeálltok raidbe a többiekkel, akkor ha valamelyiketek lenyomja, akkro mindegyikőtöknek teljesül a küldetés "Kill" feltétele. Csak ugye ezt sokan nem tudják, meg nem akarnak csapatban menni, meg ki ez a gyökér aki invelgeti őket?!  Ördögi
- fegyver és skillek váltására van mód. Középen alul vannak az ikonok. A harci ikonok gyorselérése számokkal történik (fegyver, íj, varázslatok). 1-9 közt vannak besorolva. A skillek megnyitása után sima drag and drop módszerrel ráhúzhatod az adott skillt a kívánt számra. A nem harci, vagy speciális  események Shift+szám gyorsbillentyűvel érhetőek el. Ilyen a paci, vag yszamár idézés és a rúgás azt hiszem. A paciról leszállásra még nem találtam gyorsgombot, de leet van. Ha nincs veled a paci, csak szélnekereszted, akkro viszont a harcokból nem kap XP-t azt hiszem. Bolnodosnak is nézetm sokakat, hogy harcolnak, a paci meg mögöttük kullog a bús szemeivel. De nem hülyék. Mosolyog
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #31 Dátum: 14 szep 23, 11:05:43 »

Hát akkor te nem Európai szerveren vagy az fix, mert ott még a patronosoknak is minimum 1500-as sor van.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 23, 11:40:16 írta Csibe » Naplózva

mikroman
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #32 Dátum: 14 szep 23, 11:13:40 »

Hát akkor te nem Európai szerveren vagy az fix, mert ott még a poatronosoknak is minimum 1500-as sor van

Orchidra szerveren vagyok. EZ kicsit kevésbé (volt) zsúfolt. Kb 17:45kor léptem be. Semmi kis sorbanállás volt. 5 ember. Ma 1:15 körül meg a fele a szervereknek elérhető volt sor nélkül (vagyis 4 "UP", a többin Queue jelzés volt, de nemhiszem hogy ott nehezebb).  Máskor azért az 1500-3000 sor mevolt. Olyan 1-1,5 óra körül mentek le ezek. Péntek-vasárnap közt 3-4 belépéssel. Patronként és free játékosként se volt nagy eltérés. MOndjuk talán szombaton volt olyan, hogy 1500-nál indultam, bejutottam, közben ameg a többieknek már 3 és 5000+ sorbanállásuk volt. Akkro még free voltam. Szerencsésen kifogtam a pillanatot amikor épp kevesen várakoztak? vagy beelőztem egy rakat embert.  ikszdé
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #33 Dátum: 14 szep 25, 15:08:44 »

Tegnap indítottak 3 új szervert, szóval mostmár egészen könnyen be lehet jutni, ha érdekel valakit. Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 2 [3]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!