24 máj 17, 06:47:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: ArcheAge  (Megtekintve 8167 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Dátum: 14 szep 11, 09:20:44 »



A lényeg: szept. 16-án, kedden megjelenik az ArcheAge nevezetű mmo.

Ingyenes, és igen nagy hype van körülötte a nagy mértékű szabadság és mmo-hoz képest új dolgok miatt. Mint a hajózás, tengeri csaták, bűnözés, építkezés (minecraft mmo >_<) ééésatöbbi.
Én speciel még nagyon rég láttam róla valamit aztán nem is foglalkoztatott a téma, de 2-3 napja pár ismerős kérdezte nem e megyek játszani ezzel. Akkor néztem utána, hogy mi is ez pontosan és sajna engem is magával ragadott a hype szóval most tűkön ülve várok. smirksweat Nyílt bétáról személy szerint pont lecsúsztam. Szomorú

  • Ki jön még játszani?
  • Aki bétázott annak mi a véleménye a játékról (én ismerőstől jókat hallottam)?
  • Aki jön az hogyan fogja összeállítani a kasztját/melyik 3 skill ágat választja? Ezt sajna én még nem bírtam eldönteni. Bár tudom, hogy lehet őket utólag váltogatni de akkor is, kell valami kezdet. Nevet

Hivatalos oldal: http://www.archeagegame.com/en/

Cinematic trailer:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=hRd4e2-CayM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=hRd4e2-CayM</a>

E3 trailer:
Katt

Világ


Három kontinens található az ArcheAge világában, melyeket egy nagy tenger köt össze, ami szintén fontos szerepet tölt be.
Interaktív térkép: http://map.guildblacksails.com/

A két kezdőterület Nuia és Haranya.

Frakciók/Fajok


                                   Nyugati kontinens (Nuia):                                              Keleti kontinens (Haranya):

                                               Nuian                                                                                  Harani
                                                                                                

                                                  Elf                                                                                       Firran
                                                                                            

Minden faj 2-2 faji képességgel rendelkezik.

A későbbiekben több faj is érkezik a játékba, ezekből ismert:
Dwarf: Kép
Warborn: Kép

Kasztok


Skill kalkulátor: http://archeagedatabase.net/us/calc/

Tíz kaszt van a játékban melyeket tetszés szerint kombinálhatunk:
Battlerage, Sorcery, Archery, Vitalism, Occultism, Witchcraft, Auramancy, Songcraft, Defense és Shadowplay.
A karakter készítésekor egyet kell kiválasztani a másik két helyet pedig a fejlődés során kapjuk meg. A skill fák egymástól függetlenül fejlődnek és bármikor lecserélhetjük őket egy kisebb összegért cserébe. A jó hír, hogy ebben az esetben sem esik vissza az adott képzettségünk 1-es szintre, akár az összes ágat felfejleszthetjük a maximumra és tetszés szerint cserélgethetjük őket.

Természetesen szintlépésekkor skill pontokat kapunk amiket ezekre az ágakra tetszés szerint el tudunk költeni aktív és passzív képességekre.

A játék harcrendszere tipikus mmorpg.

Crafting/Labor Point


Elég sok, 21 profession van a játékban:
Alchemy, Cooking, Weaponry, Carpentry, Metalwork, Leatherwork, Tailoring, Handicrafts, Construction, Machining, Commerce, Farming, Husbandry, Masonry, Gathering, Logging, Mining, Printing, Fishing, Larceny és Composition.

Ezekből összesen ötöt tudunk fejleszteni és azokból se mindent maximumra.
A crafting skill fokozatai: Basic, Novice, Veteran, Expret, Master.
Az öt fejlesztett craftból kettőt tudunk felfejleszteni Masterre, egyet Expretre, egyet Veteránra és egyet Novice-ra. Basic szinten bármennyi Craftot lehet használni.

Minden non-combat cselekdet úgynevett Labor Pointba kerül, ami folyamatosan gyűlik, miközben játszunk. Ilyen a bátyászás, craftolás, építés, stb. Azt hiszem például potionökkel is lehet regenerálni a Labor Pontot.

Justice System


A játékban lévő szabadság lehetőséget ad arra is a játékosoknak, hogy bűnözővé váljanak. Ha bűncselekményt követünk el (szövetséges játékos megölése, karavánok/hajók kirablása, másik játékos farmjáról/házából való lopás) Crime pontokat kapunk. Ha ez a pont elér egy bizonyos szintet, bűnözők leszünk, akiket a többi játékos jutalom fejében levadászhat.
Ha bűnözőként veszítesz egy PvP harcban két lehetőséged van. Bűnösnek vallod magad és automatikusan börtönbe kerülsz vagy tárgyalást kérsz. Utóbbi esetben a játék öt random játékost (azok közül, akik jelentkeztek erre a feladatra) bíz meg, hogy döntsenek a sorsodról. Megkapják a listát, hogy milyen bűncselekményeket követtél el majd szavazhatnak, hogy bűnös vagy, vagy sem.
Börtönbe kerülés esetén két lehetőség van: leülöd a büntetést vagy megszöksz. Ha kijutottál a Crime pontod nullázódik az Infamy pontod azonban megmarad (ezt a pontot is kapod bűncselekmények elkövetésekor, ugyanolyan arányban, mint a Crime-ot.)

Amennyiben inkább a „jó oldalon” állunk a fejvadászás mellett egyéb dolgokban is segítségére lehetünk a rendszernek. Ilyen például a bűnesetek bejelentése, amit akkor tehetsz meg, ha valamiféle bizonyítékot találsz (pl vérfoltok.)

Hajózás


Hajók listája: http://archeage.gamepedia.com/Ships

A játékban a hajókat nekünk kell megépítenünk az apró csónakokat leszámítva, amiket vendortól is vehetünk. Több féle funkciójú hajó létezik a halászhajótól a kereskedőhajón át a kalózhajóig.
Ha a hajódat megtámadják az sérülést szenved, és mielőtt újra használhatnád meg kell javítanod. A rakományodat ellophatják, a hajódat is elvihetik az azonban visszaspawnol hozzád, nem használhatja más sokáig.

Építkezés


Erről nem írnék sokat, szerintem egyértelmű. Labor pontba kerül. Az alapanyagok szállítása körülményes, egyszerűbb karavánt vagy valamiféle hátas jószágot (pl. szamarat) használni hozzá, mert puszta kézzel nem sokat bírunk el, illetve nagyon lelassítja a cipekedés a karakter mozgását.

Hátasok


Több hátas létezik a játékban, melyeket sokoldalúan használhatunk. Kölyökként kerül hozzánk, majd némi gondozás után nő fel és használható hátasként. Vannak képességeik, szinteket lépnek illetve vehetünk nekik geart, amik bizonyos statjaikat növelik. Amennyiben nem ülünk rajta, de meg vannak idézve, mellettünk jönnek afféle petként.

Patron Státusz


Havidíj. Valódi pénzből illetve játékbeli aranyból is meg lehet venni. Amennyiben befizetted a következő bónuszokat kapod:

  • Gyorsabb Labor Pont regeneráció
  • Offline Labor Pont regeneráció
  • Maximum összegyűjthető Labor Pont 5000-re emelése
  • 10% extra XP
  • 10% kedvezmény a Marketplace-en
  • 5 Loyalty Token naponta (csak ha belogolsz)
  • Földbirtoklási lehetőség
  • Aukciós Ház használata (ha minden igaz ez az eladásra vonatkozik)
  • Adók kirovása

Dungeonok/Bossok


Már kis szinttől jelen vannak a játékban eleinte 3 fősek, később 5 illetve 10 fősek is vannak. Emellet rengeteg a világban a word boss.

PvP


Erről nem tudok sokat, nem vagyok nagy pvp-s, sorry. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 12, 14:43:59 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #1 Dátum: 14 szep 11, 13:10:57 »

Még régebben hallottam róla, de elfeledkeztem azóta a játékról, majd pár nappal ezelőtt pár haver mondta, hogy nemsokára megjelenik, és hogy kezdjünk el ezzel játszani, emiatt utánanéztem, de nagyon mélyen nem merültem bele, úgyhogy egy röpke leírásnak örülnék. Nevet

Azok alapján, amiket írtál, tetszik, hogy különféle RPG-s dolgokat tettek bele(bűnözés, építés).

A harcrendszer után kicsit kutakodtam, de nekem kicsit fura... Pontosan hogy megy ez?

Az biztos, hogy Archery - Shadowplayes karakterem lesz. De íjászként nem hiszem, hogy 3. skill ágra szükségem lenne, sőt, ha nem is teszek arra, akkor több pont marad erre a kettőre. Vagy a különféle ágak képességei erősítik egymást?
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2 Dátum: 14 szep 11, 13:52:34 »

Már nagyon régóta meg kellett volna lépnie valakinek egy ilyet. A jövő úgyis egy jól összelopott játéké lesz. Annyi, de annyi mmo jött ki az évek során, ha mindegyikből csak egy jó ötletet lopsz és alkotsz egy jó történetet esélytelen, hogy kudarc legyen. Ezért nem értem, hogy a Tor-t és a Tesot, hogy lehetett így elsz*rni. Elég vicces, hogy "noname" játék lesz a jövő Mmoja. Kíváncsian várom látottak alapján eddig csak annyi kritikám van, hogy a tera harc rendszerét elkellett volna lopni és kicsit tovább fejleszteni. Elhagyni ezt az ostoba low skilles macrozható kattingatos moslékot. Kevés a faj és azok se tetszenek. Kéne valami darkosabb fajxD Ez kiegészítővel vagy nagyobb patchel még orvosolható. Várom a dolgot azt kiderül.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3 Dátum: 14 szep 11, 14:35:26 »

de elfeledkeztem azóta a játékról, majd pár nappal ezelőtt pár haver mondta, hogy nemsokára megjelenik, és hogy kezdjünk el ezzel játszani
Nem én vagyok akkor az egyetlen. Nevet

Éééés most kapok idegbajt mert az előbb leírtam egy tök hosszú hsz-t, ami most sikeresen elveszett... *sír a sarokban*

Szóval a harcrendszer: Szerintem tipikus mmo-s. Kattintgatós, targetelős, egyes-kettes-egyes-kettes, makrózós.

Angolul tudóknak egy szerintem egész jó videó okosságokkal: http://www.youtube.com/watch?v=CzB4Q42fyCQ

Skill kalkulátor: http://archeagedatabase.net/us/calc/
Én valami kuruzsló karakterre gondoltam Witchcrafttal és Occultismmal. Harmadik fa még nem tudom mi legyen, talán valami közelharci és battlemage féleség lesz, vagy Shadowplay és nindzsamágus, aki hátba fireballoz. ikszdé Vagy teljesen mágus Sorcery-vel.
De szerintem mindenképp találj ki egy harmadik ágat. Nem hiszem, hogy szükséges annyira maxolni az első kettőt, biztos van rajta feláldozható skill amiért egy harmadik ágon hasznosabbat szerezhetsz.
Egyébként az összes ágat ki lehet maxolni és cserélgetni őket szóval kárba nem vész ha fejleszted. Mosolyog

A 4 faj valóban kevés (2-2 frakciónként) de a későbbiekben beraknak még 2-2 fajt. (3-ról már képet is láttunk)


Ui: Elkezdtem csinálni egy leírást de arra jutottam, hogy inkább majd otthonról írok egy értelmesebbet ha hazaértem és azt beleszerkesztem az első hozzászólásba ha már megcsinálom. ^^ Lesz benne minden mi jó. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 11, 14:36:03 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #4 Dátum: 14 szep 11, 18:52:04 »

Már nagyon régóta meg kellett volna lépnie valakinek egy ilyet. A jövő úgyis egy jól összelopott játéké lesz. Annyi, de annyi mmo jött ki az évek során, ha mindegyikből csak egy jó ötletet lopsz és alkotsz egy jó történetet esélytelen, hogy kudarc legyen. Ezért nem értem, hogy a Tor-t és a Tesot, hogy lehetett így elsz*rni. Elég vicces, hogy "noname" játék lesz a jövő Mmoja. Kíváncsian várom látottak alapján eddig csak annyi kritikám van, hogy a tera harc rendszerét elkellett volna lopni és kicsit tovább fejleszteni. Elhagyni ezt az ostoba low skilles macrozható kattingatos moslékot. Kevés a faj és azok se tetszenek. Kéne valami darkosabb fajxD Ez kiegészítővel vagy nagyobb patchel még orvosolható. Várom a dolgot azt kiderül.

Még várjál a kritikával, nehogy az legyen, mint a TESO-val, amúgy ha már harcrenndszer, akkor inkább a Skyrimé, mert a Teráé csak egy köztes megoldás, ami nem rossz, de messze van a tökéletestől. Mosolyog

Am meg kértdés még, hogy milyen free to play rendszere lesz. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 11, 19:06:02 írta Csibe » Naplózva

Jiijo
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1650



« Válasz #5 Dátum: 14 szep 12, 03:56:30 »

Bármit csak a Skyrim harcrendszerét ne, ne abból álljon a játék, hogy püfölöm a bal egérgombot, és kaszabolok. Legyen egy kis mélysége, nem olyanra gondolok, hogy ha 2 miliméternyire mellé szúrsz, akkor kapod a countert és halott vagy, hanem mondjuk mint a Dark Souls harcrendszere, könnyen bele lehet jönni, és komolyabb taktikázást is kivitelezni lehet benne. Free to play rendszere tipikus kozmetikai dolgokért fizetni kell, ezt leszámítva, lesz egy ilyen csík, ami töltődik, hogyha játszol (prémium acckkal azt hiszem ha ki vagy lépve, akkor is töltődik) és abból tudsz majd craftolni, házat építeni, satöbbi, de a tévedek, valaki javítson ki, nem kizárt, hogy rosszul tudom.
Naplózva


Aláírásomat készítette: Kiru Hoshino
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6 Dátum: 14 szep 12, 06:48:29 »

Van egy előfizetési díj (Patron status) amit ha megveszel különböző előnyökkel jár.
  • Gyorsabban nő a Labor Point (ez az amit írtál Jiijo) amiből craftolni lehet. Offline is töltődik, és megnő a maxim mennyiség amit össze tudsz szedni belőle.
  • Tudsz AH-zni (bár ezt nem egészen értem, ha nincs Patronom nem tudok egyáltalán vagy csak limitálva? O.o)
  • Illetve lehet saját házad/famod.
Ez a 3 dolog a leglényegesebb. A házat mondjuk meg lehet osztani, stb szóval ha van guilded megoldható a dolog.

De! Patront nem csak pénzből, hanem in-game aranyból is lehet venni! Elég sokba fáj, de meg lehet oldani a dolgokat ingyen.



Szerk: Na akkor összeírtam egy rakás dolgot és betoltam az első hsz-be. Nevet Ha valamit lefelejtettem akkor szóljatok. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 12, 12:01:43 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #7 Dátum: 14 szep 12, 21:07:03 »

Csak hogy először a témaindító hsz kérdéseire válaszoljak:

Ki jön még játszani?
-Én Nevet

Bétateszterként a vélemény:
- Meglepően jó lett. Igazság szerint nem vártam túl sokat tőle..errefelé is mindenki hype-olta, de hát mit nem?
A harcrendszere kellemesnek tűnik egyenlőre (bár lehet ez csak azért tetszett, mert közvetlen előtte GW2-ővel játszottam Nevet). A craft egy kicsit necces lesz, ez a labor pont téma eléggé vissza fogja tartani az f2p-seket, de amíg mindent el lehet érni (csak ugyebár nagyobb erőfeszítéssel és időráfordítással) amit a p2p-eseknek, addig nem panaszkodom.
A hátas(mount) rendszer talán ebben a játékban lett a legjobban kitalálva. Semmi zsebből előkotort elefánt, vagy mágikusan felbukkanó ló. Egyszer summolod a jószágot és addig szaladgál melletted/veled amíg jónak látod. A mount/dismount rendszer is eléggé fluid (magyarul valahogy elég fosul hangzik Nevet) lett.
Eddig csak sima csónakot próbáltam, de meglepően hangulatosra sikerült az is. Persze ezek csak apróságok, de nálam az ilyen kis változtatások/újítások piszkosul sokat számítanak.

Kaszt:
- Erőteljesen mágus/assassin-thief-rogue párti vagyok minden játékban. Itt sincs ez másképp, de ez a 3 kaszt téma erőteljesen bekavart ebbe a részébe. Legalábbis a rogue ágba mindenképp Nevet.
Gondoltam szokásosra veszem a formát, és csinálok egy "Shadowplay+Archery+valami kitöltő kaszt ami jó a másik kettő mellé" dolgot. Aztán megláttam, hogy van "Songcraft". Azonnal elkapott a nosztalgia a ragnarok online-os időszakokból így hirtelen az is bekerült a képbe.
A 3 lehetséges variációm a main karakteremre:
- Shadowplay+Archery+Vitalism/Sorcery
- Sorcery+Witchcraft+Auramancer
- Sorcery+Songcraft+Shadowplay

Noh de a sok értelmetlen marhaság és pár pozitívum felsorolgatása után ideje fikázni is egy kicsit:
-Labor pont rendszer félelmetesen rossz. F2p/P2p ide vagy oda, ezt az első pillanattól fogva utáltam. Ha még csak craftra menne el az ilyesmi, de mari néni rewardos szütyőjének kinyitásához is ez kell.

-Bár pozitívumként éltem meg a harcrendszerét a játéknak, a legnagyobb pozitívum talán az volt, hogy nem okozott csalódást (= nem lett olyan mint egy gw2 Nevet), de tulajdonképpen semmi újdonságot nem hozott.

-Ezt a több kasztot összeválogatós rendszert is csak papíron szeretem, mert hát mennyi a lehetőség meg az újdonság. Ebből valószínűleg az lesz, hogy pár kombináció messze felülmúlja a többit. Vagy ha a kombináció témáig nem is megyek el, már most van 2-3 kaszt amik nélkül senki nem javasol buildet (pl shadowplay, sorcery és auramancy eléggé gyakran ismétlődik mindenhol).


+Remélem kijavítanak/balance-olnak pár dolgot. Erőteljesen elf párti vagyok, ez meg az első olyan játék, ahol karakterkreálás lehetőségek meg racial passzívok miatt is inkább az alap emberen gondolkodom.
Amíg a legtöbb faj valami egész menő %-os bónuszt kap valami előreláthatólag fontosabb ingame mechanizmushoz (pl az alap human 30%-al gyorsabban tud építkezni asszem), dicső elf barátunk tovább bírja a víz alatt...what?Nevet

No de ennyit erről, ha valaki talál ebben némi értelmet annak egészségére Nevet
Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #8 Dátum: 14 szep 15, 08:18:17 »

Közben én is meghoztam a döntéseim. Nevet Firran leszek ééés átszenvedem magam a kalóz frakcióba, vállalom a hátrányait. Nevet
Ebben az esetben viszont elég nagy szükségem lesz a stealth-re szóval valszeg Sorcery/Occultism/Shadowplay (Reaper) kombót fogom tolni és nindzsamáguskalóz leszek. Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 15, 08:23:51 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #9 Dátum: 14 szep 19, 00:22:11 »

Elég nehézkesen lehet bejutni a szerverekre, de amikor épp sikerült beférnem, akkor elég pozitív tapasztalatokkal gazdagodtam, viszont ezzel a labor pontos dologgal lesznek gondok, 5 percenként 5 pontot kapsz, ha online vagy ez azt jelenti, hogy 1 óra alatt 60 + ugye ami a küldikből jön, aki nem fizet annak 2000 a max, aki fizet, annak 5000, egy craftolás vagy bármiylen szakma kapásból visz 10-et és ugye 10000-ig lehet húzni a szakmákat, és persze ez kell a hajók és házak építéséhez is, szóval szerintem még az 5000 is nagyon kevés maxnak nem hogy a 2000, a regenje pedig nagyon karcsú, szóval eddig úgy tűnik ez a játék nem lesz túl hosszú életű azok számára, akik nem akarnak túl sok pénzt beleölni, de rerméljük ne lesz igazam, mert tényleg jó játéknak tűnik eddig és a küldik is kellően váltouzatosak és néha még szivatósak is. Nevet

Na jó az egyetlen, ami még kissé kiábrándító, az a karaktergenerálás, ilyen WoW szintű fapados valami az egész. xDD

Am, ha valakit érdekel a Shatigon nevű szerveren tevékenykedem, Deanlegend néven. Mosolyog

A kasztjaim: Archery, Shadowplay, Auramancy
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 19, 00:33:04 írta Csibe » Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #10 Dátum: 14 szep 19, 06:24:01 »

1.  Noob vagy: Az összes magyar a Kyprosán játszik gyakorlatilag. Talán 1 klán van másik szerveren az sem ott. Nevet Bár tény, hogy jelenleg itt a legnagyobb a sor de ez majd változik később.

2. Karaktergenerálás fapados????????????????? Te nézted a csúszkákat ember? Nevet Olyan karaktert csinálsz ami megszólal gyakorlatilag. ikszdé Csak szemöldökből van vagy 35 úgy, hogy a szemöldökcsúszkákhoz még hozzá sem értél. O_O A sebhelyeket oda mozgatod a karakter arcán ahova akarod, forgathatod, a méretét állíthatod... Szerintem pár gombot nem vettél észre vagy nemtudom. Nevet Az egyetlen dolog amit hiányoltam belőle az a testalkat módosítása.
Mondjuk tény, hogy a Firranonál kevesebb az opció de az emberi fajoknál.... O_O De nekem a firranom legenerálása is fél órát vett el az életemből minimum.

3. A craftot 50.000-ig lehet húzni, a 10.000 csak a basic szint. A labor rendszerrel eddig nincs bajom, bár tény, hogy eddig nem nagyon craftoltam csak Hereafter Stone-t meg a küldis Arcane setet (a set darabjához 100 labor kellett.)
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 19, 06:46:21 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #11 Dátum: 14 szep 19, 07:02:27 »

Jó és ezt honnan kellett volna tudnom, talán van már magyar forum vagy mi, rákattoltam az első szerverre, amit megláttam aztán kész. Nevet

Jah most nézem, hogy elkerülte a szemem pár beállítás, de mentségemre szóljon, hogy szarul állította be a játék a felbontást, amikor először beléptem és sajna csak a játékon belül lehet a beállításokat változtatni. -.-

Oksa, még jobb, 10 laborpont egy craftolás, sok sikert az 50000-hez ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 19, 07:13:25 írta Csibe » Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #12 Dátum: 14 szep 19, 09:31:31 »

10 labor pont marha kevés egy craftoláshoz, szerintem legalább 100 és azok apróbb cuccok. 10 laborba inkább a bányászás kerül. Nevet Mellesleg az 50.000-et ne úgy képzeld el, hogy egy cucc legyártásával egyet fejlődik a skill. Nyelvesít

Amúgy tegnap megvolt az első instám, yay. :3 A 18-as Palace Cellar. Mosolyog
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #13 Dátum: 14 szep 19, 10:04:23 »

Értem, am tudom, hogy többet fejlődik a skill nem csak egyet, de mégis valahogy soknak tűnik az 50000, demajd meglátjuk. Nevet

És milyenek az insták? Nevet

Egyébként én elkezdtem újrahúzni a karim a Kyprosán, most 13-as. Nevet
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #14 Dátum: 14 szep 20, 04:47:59 »

Nekem egy apró izém van vele, hogy az aktivációs emilt nem küldi el.
Naplózva

Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!