24 máj 17, 02:59:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: AION - Free to Play  (Megtekintve 7277 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #15 Dátum: 13 aug 26, 14:09:26 »

Angol az megy, csak vissza kell szoknom ehhez a lassu tempohoz.Anno wow-ot csak tört szeron nyomtam, ott is magasabb rate-tel, egy het alatt pikk-pakk felhuztam a karimat 80asra, itt meg ugye lassabban megy joval!  Pirul Szoval odafigyelek a sztorira is nagyjäbol.  Nyelvesít
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #16 Dátum: 13 aug 26, 18:33:04 »

Nem tudom használod-e Fast-Track Servert. Ennek az a lényege, hogy 60-as szintig (vagy 55-ös szintig) gyorsabban fejlődj, sőt, majd ha Morheim, Beluslan-ban fogsz fejlődni, nem kell majd az ellenségtől félned, hogy megölnek.
Itt van ez az ikon:

Ott tudsz váltani FT szeróra, sőt, ha sokan vannak azon a helyen ahol te akarsz gyilkolni, még chanelt is tudsz váltani, ha azt nem találod, azt is leírom.

Ha nem FT szerón fejlődnél, tegyél úgy, mert nem haladsz majd olyan lassan. Bár nem fogsz ilyen wow tört szerver szinten fejlődni = 1 mob +2 szint. ikszdé
Naplózva


tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #17 Dátum: 13 aug 26, 19:01:28 »

Na ezt nem is tudtam.Köszi lehet megprobälom, de lehet hogy maradok a rögös uton.  kacsint
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #18 Dátum: 13 aug 26, 20:00:15 »

Ne maradj, ez nem csalás, hidd el, jobb ha át mész.
Naplózva


tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #19 Dátum: 13 aug 31, 17:32:03 »

Lehet, hogy koräbban kellett volna ätmennem.A fo questeket csinälom es a mostani 16os szintü en meg csak most lettem 14.Igy azert picit kemeny. smirksweat
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #20 Dátum: 13 aug 31, 18:41:21 »

Hm... lassan haladsz.  smirksweat Nevet
Ha nem megy halaszd el, csinálj pár kék questet, majd ha szintet léptél, próbáld meg megint, ha 15ös szinten sem megy, akkor lépj megint szintet.
Naplózva


tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #21 Dátum: 13 szep 01, 07:29:19 »

Igen ez a terv.Te mennyi idö alatt fejlödtel fel 65-ös szintre?
Ja es amugy mi az a harmadik csik a hp es mp alatt? (dp level)
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 01, 09:46:05 írta tibee77 » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #22 Dátum: 13 szep 01, 12:47:36 »

60at nézd, a 65 az csak két hónapja van max. Nos mivel sok karim volt már ezelőtt, és sokszor jártam instákba, nem kellett nagyon szenvednem. Attól függ naponta mennyit játszik az ember, sőt hogy normálisan elolvassa-e a questeket és nem szenved vele...

Divine Power a neve. Lesznek skilljeid, amiket csak akkor tudsz használni ha össze gyűjtöttél ilyen DP-t. Ezek sokkal erősebb skillek, mint amiket átlagosan használsz.
Itt eltudod olvasni mi a DP, és itt eltudod olvasni, hogy a Spiritmasternek milyen DP skilljei vannak. Ha nem ismered őket, rákeresel a nevükre és meglesed melyik quest kell hozzá. Valamelyiket questtel szerzed meg.
Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #23 Dátum: 13 szep 27, 17:00:59 »

Van pár új infó mik lesznek a 4.5. Patchban.

"- Lassan élesben is játszható lesz ami azt jelenti, hogy ősz közepére végére az amcsi oldalon is élvezni lehet az újdonságokat ( Eu-ról nemtudok mit mondani mindig késnek 7-8 hónapot a patchekkel, míg tavaly a 3.5 az amerikaiaknak már ősz végén játszható volt addig Eu-ba ez csak tavasszal következett be, de a 3.0-nál még nagyobb volt a csúszás. Következő cikkben majd pont a két kiadót hasonlítom össze hol miért érdemes játszani.). Akkor kezdjünk is bele:

Változások lesznek az AP terén:

- változtatnak a nyereségen és veszteségen az ap elosztásnál
- változtatnak a rankhoz viszonyított ap nyereségen és veszteségen (angolul class-ra jött ki a koreai szó de rankra tippel mindenki)
- a leölt mobokból nyert ap-t is rankhoz igazítják

További változások amiket nem soroltak máshova:

- fixálták a bal kezes animációs problémát
- fixálták a gunner grafikus skilljét
- változtattak a repülési útvonalakon
- javítva a fast tracken történő halál esetén a normál szerveren ébredtünk.

Új insták (a neveket ne vegyétek készpénznek):

8 új insta lesz a játékban amik helyileg Upper Abyss-ra és Idian Depths-re tehetők.

Protective Tower Rune:
- 6 fős insta
- min level: 65
- insta reset minden szerdán reggel 9-kor

New Battlefield:
- 24 vs 24 fős insta
- 40 percig tart
- min level: 61-65
- elérhetőségét nem írom mert kitudja még nyugaton milyen idő szerint lesz.
- típus: ap insta ( dredgion 24 fős megfelelője )

Amit még tudni lehet, hogy azok az insták amik Upper Abyss-ba kerülnek 61-es szinttől lesznek elérhetők. 6 fős instákról van szó és külön lesz normál és légió insta. Az instákon napi reset lesz reggel 9kor minden nap ahova 1 alkalommal lehet belépni.


Új skillek is lesznek:

Gladiator:
Sword Wave Taunt: sebzést okoz és tauntolja a targeted.

Templar:
Aerial Lure: Doom Lure a levegőben ( csak repülő skill ).

Assassin:
Dagger Dance: repülő skill ami stunra bónusz sebzést okoz a targeten, második chain skill a Throw Dagger-ből, ( csak repülő skill ).
Evasive boost II: megemeli az evasion-t.

Ranger:
Arrow of Hebetation: csökkenti az ellenfélen a parry-t, evasion-t és a blockot.

Sorcerer:
Deterioration: fire damage-et okoz egy targeten. harmadik chain skillje a Flamebolt-Blaze-nek.
Refracting Shard II: a skill damage felének megfelelő manát tölt vissza.

Spiritmaster:
Rage of Barren: stackelős skill kárt okoz earth damage-el.

Chanter:
Fierce Strike: 4. chain skill a Crashing Strike után jön be.

Cleric:
Hammer of hebetation: fizikai sérülést okoz és egy ideig növeli a cast time-ot.

Gunslinger:
Flight Shot: wind damage-et oszt és lassítja a repülési sebességet a targeten.

Songweaver:
Cheerful Melody: Növeli az attack speed-et.

Az eddig meglévő skilleken végrehajtott változtatások:

Gladiator:
Magical Defense I: megemelik a magic suppression-t 300-ról 500-ra.

Templar:
Punishing Thrust: növelik az okozott kárt.

Ranger:
Poison Shot: növelik a sebzését és 3. chain skill lett.

Chanter:
Leaping Flash: a 3 stacknél növekszik a dmg-e és a hatótávolsága 6m lesz.

Cleric:
Holy Servant: növelik a sebzését.

Songweaver:
Bright Stroke: csökkentik a mana költségét.
Resonant Counterpoint: nem fogyaszt manát mikor kasztolja a skill-t.

 

További változtatások:

- változtatnak az Xform-hoz szükséges itemek számán.
- az őrök upper abyss-ban 50-56-os szintre emelkednek.
- Upper Abyss-ban ostromidő alatt ágyúk jelennek meg amiket csak légióval lehet elfoglalni és csak a légió tagjai használhatnak.
- artifactoknál is emelkedik az őrök szintje 50-ről 56-ra.

Siege rewardok változása:

1. szint: Top 10 player: 3 Ceramium medal
2. szint: 40 player: 2 Ceramium medal
3. szint: 40 player 1 Ceramium medal
4. szint: 100 player 2 Mithril medal

Bekövetkeznek a változások a rank rendszerben is aminek már éppen ideje iszen elég sok ap kell már ahhoz, hogy rankot léphessünk és van aki úgy Grovenor, hogy szinte semmit nem játszik csak farmolta az ap instákat. Na ennek végre vége!

Az új rendszer most elterjedő neve a Honor rendszer ( nevezik még Prestige pontnak vagy Fame pontnak )
Az egész lényege az, hogy rank 1-ig abyss pont kell, de onnantól jön közbe a Honor rendszer ugyanis nem az ap-t fogja nézni, hogy rankot léphessünk, hanem ezt a pontot. Minden nap 12 órakor fogja újraszámolni a pontokat és frissíteni a listát. Honor pontot a napi aktivitással lehet szerezni. Különböző mennyiség jár azért ha lemegyünk dredgion-be elmegyünk fort foglalásra és a PvP-ért is nyilvánvalóan. Ugyanakkor ha PvP-ben meghalunk akkor ebből a pontból nem veszítünk. A dolog lényege pedig az, hogy minél magasabb a rankunk annál többet kell tennünk azért, hogy tartani tudjuk. Teljesen mindegy, hogy 40 millió ap-nk van ha nem csinálunk semmit nem járunk fort foglalásokra és nem pvp-ünk a pontok elég szépen elkezdenek lefelé folyni ezzel átalakítva a rank listát. Az AP itemeket ezután is ugyanúgy ap-ból tudjuk majd kivenni, de ha csökken az AP nem igazán fogja befolyásolni a rankunkat. Viszont ölésnél és minden egyéb tevékenységünknél az ap ugyanúgy jönni és menni fog mint eddig ezért volt szükség az ap díjakat megváltoztatni hiszen így eléggé rossz lenne, ha valaki fél millió ap-val commander de 4-5 halálnál lehalná az összes ap-ját mer mindenki ráugrik pedig nem biztos, hogy neki van a legtöbb, ez a későbbiekben még érdekes lesz, hogyan oldják meg.
Új abyss itemek is lesznek az Officer ranggal rendelkezőknek.

A játékba kerül egy új pet is ami egy kaját és ital valamit 3 scroll-t tud a tulajdonsára rakni ami valjuk be nagyon is jó dolog Nevet. Bekerülnek még új receptek is a játékba.

A potikat a patch után késepes leszünk egyesíteni ezáltal egy erősebbet létrehozni. Például 3 db Lesser Healing Potion-ből létrejön egy nagyobb Greater Healing Potion. Azt sajnos nem írják, hogy ehhez kell-e valami item.

Alacsonyabb instákba a droprate emelve lesz. Az insták név szerint a következők: Dark Poeta, Steel Rake, Upper és Lower Udas, BT, Theo Lab és Fire Temple ( FT ).

UI Frissítések:
- tudsz majd kommentet írni a barátlistádon az ismerőseidhez
- a party tagok számát 6-ról 8-ra emelték
- átláthatóbb térképet ígérnek
- kapunk egy gombot amivel ki-be kapcsolhatjuk a térkép átlátszóságát
- karakter készítőbe az Aether tech ruhái hozzáadva az előnézethez
- új hajakat adnak hozzá. 2 női és két férfi hajról van szó:



(Saját vélemény, de ha tudnám miért csinálnak mindig ilyen béna fiú karaktereket....?! -.-)

- hozzá adják az új armorokat az új kaszthoz:"
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 27, 17:43:19 írta Minagi » Naplózva


Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #24 Dátum: 13 okt 13, 11:27:22 »

Nagyon jó játéknak tűnik és már nagyon régóta szeretném kipróbálni, de mindig valami gebasz van. :/ Először a GameForge-s Aion-t próbáltam leszedni, de ott a telepítést sem tudtam elindítani valami oknál fogva. Most megpróbálkoztam ezzel az NA Aionnal és ezt fel is tudtam telepíteni minden fasza erre a patcher 52%-nál megáll és ezt dobja ki :


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja.

Google volt a barátom, de most ő se tudott sokat segíteni. Bármi ötlet? Köszönet előre is!

Szerk.: A gépet újraindítottam és azután sem lett jobb.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 13, 11:28:18 írta Andor2000 » Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #25 Dátum: 13 okt 13, 12:33:23 »

Megkérdezem pár Aionos ismerősömet, hogy velük előfordult-e eme jelenség.

Szerk.:
Azt mondja az egyik ismerősöm, hogy : "sztem a problémát az okozza h a gfet valamennyire feltelepítette a gép és bezavarja a launchert"
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 13, 15:21:39 írta Minagi » Naplózva


Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #26 Dátum: 13 okt 13, 16:14:24 »

Mindent letöröltem azt az Aiont meg magát a GameForge klienst is. Azt néztem hogy amikor telepítettem a játékot akkor a C meghajtóra akarta telepíteni amit én megváltoztattam a D-re és amikor néztem a patcher settingset a download alapértelmezett mappája a C meghajtón volt és ő szépen oda töltött le mindent nem az Aion mappába. Gondoltam ez egy kicsit fura és nem akartam vele szarakodni szóval gyors letöröltem és másodszorra már oda telepítettem a játékot ahova a kedves installer akarta. Jó is minden patchel patchel erre 26% környékén nem tud letölteni valami fájlt. >.> Indítsam újra a gépem ha az sem oldja meg akkor lépjek kapcsolatba a supportal mondotta a patcher hiba üzenete. Mind1 keresgélek még egy kicsit aztán írok a supportnak hátha tudnak segíteni.

Szerk.: Újra elindítottam az Updatet és mostmár megint 52%-nál áll meg és ugyan az a hiba.

Szerk2.: Történt valami és az előbb a CryEngine.dll-t hiányolta most meg már 53%-on a Game.dll-t nem találja. Nevet Ha így haladok akkor jövőre még tán meg lesz a 100%

Szerk3.: Már 60% úgy néz ki holnap reggelre megvan ^^
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 13, 19:15:01 írta Andor2000 » Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #27 Dátum: 13 dec 18, 21:34:29 »

Amúgy meg van? Vagy inkább feladtad? Én miután 2 hónapig hozzá se nyúltam, letöröltem újra, nem is tudom, hogy kijött-e az új Patch pl.
Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #28 Dátum: 14 márc 17, 14:20:15 »

Jött pár új dolog, igaz még decemberben, de nézzétek el, nem játszom most egy ideje a játékkal, viszont azért néha követem a híreket.

Végre lesz automatikus manastone rendszer. Ami azt jelenti, hogy nem egyesével kell mindig az itemedbe helyezni a manastone-t és reménykedni, hogy ne törjön bele, hanem beállítod a kiválasztott itemet, a mennyiséget is amennyit bele akarsz helyezni, vagy rá akarsz próbálni (ugyebár, hiába van 6 hely, nem jelenti azt, hogy nem törik bele a 2.-3.-4.-5.-6. kavics.) majd automatikusan elkezdi bele rakni a köveket és addig meg nem áll amíg 1. nem állítod le, 2. nem fogytak el a kövek, 3. az összes kő bele fért az itembe.


A másik érdekesség amit nem tudom, hogy hova tegyek ( jó vagy rossz-e ) az az, hogy hozzányúltak az ékszer rendszerhez. Mostantól az ékszereken lévő statokat is lehet enchivel erősíteni ami abból a szempontból szerintem kicsit genyóság, hogy instában esik az item amivel ezt elérhetjük ráadásul nem úgy működik mint a sima plusszozás, hanem itt egyből 0-ra töri vissza az itemünket ha be failel. Elméletileg maximum csak +5-re tudjuk enchantolni az ékszereinket. Ja és majdnem megfeledkeztem megemlíteni ez az enchi a pvp attack statot hivatott növelni az ékszereken.

Na meg lettek új ruhák is. Létre jöttek November 7.-én új helységek Kaisinel Academy -nél ahol ruhákat tudunk kivenni Kinah+AP combóval.

Daeva Headdress(hat): 120m Kinah + 250,000 AP

Daevas Dignity (top): 120m Kinah + 250,000 AP

Daevas Stylish Dress(top): 200m Kinah + 200,000 AP

Daeva Cat(hat, top, pants, shoulders, gloves, shoes): 60m Kinah + 180,000 AP (darab ár)

Daeva Cute Cat(hat, top, pants, shoulders, gloves, shoes): 60m Kinah + 180,000AP (darab ár)

Gold Wings: 50m Kinah + 350,000 AP

Ez a szárny szerintem nagyon szép lett. A többi nem nagyon jön be. Néha túl nevetséges ez a játék.
Naplózva


Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!