24 máj 17, 04:22:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Smite [MOBA]  (Megtekintve 2213 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Dátum: 13 ápr 17, 19:00:12 »





Ha a Smiteről beszélünk, elsőnek a League of Legends, vagy a Dota juthat eszünkbe. A különbség, hogy itt nem felül nézetből, hanem harmadik személyből láthatjuk karakterünket. Nem is akármilyen kitalált bajnokokról, hősökről beszélünk: a Smite arénájában mitológiai lényekkel, istenekkel vívhatunk csatát.

Több játéktípusban is kipróbálhatjuk magunkat.
Conquest: a hagyományos 5v5, 3 lane + erdő, a cél az ellenfél bázisának lerohanása.
Assault: random 5v5 pick, egy lane, a cél az ellenfél bázisának lerohanása.
Domination: 3 obelisk elfoglalása, megtartása.
Joust: egy az egy elleni küzdelem.
Aréna: öt öt elleni deathmatch.

Nagyobb szinten csapatos és egyéni szinten ranked (ladder) matchekben is részt vehetünk.

A játék grafikájára nem fektettek nagyon nagy hangsúlyt, de így legalább a gépigénye se olyan nagy, mint a most megjelenő játékoké. A játék egyébként tavaly nyitotta meg kapuit és még a mai napig is béta üzemmódban fut. Mindenki szabadon töltheti le a játékot és regisztrálhat ingyen: https://account.hirezstudios.com/smitegame



<a href="http://www.youtube.com/watch?v=4I7kDcRdM2Q" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=4I7kDcRdM2Q</a>




Írjátok le a nevetek és játszhatunk együtt. Én gLue1 néven vagyok. (az account név és játékbeli név nem egyező)
Naplózva



Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #1 Dátum: 13 nov 10, 22:27:42 »

DaweDaCunci néven vagyok fent, ma próbáltam ki a játékot, és annyira nem rossz, habár nálam nem pipálja le a LoL-t, és egyik barátom számára unalmas is volt. Nekem annyira nem, csak bizonyos helyzetekben. Viszont azt kell mondjam, hogy Thor nagyon OP. Nevet
Naplózva

Kiru Hoshino
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1094


Tanulj a múltból! Élj a jelenben! Álmodj a jövőről


WWW
« Válasz #2 Dátum: 13 dec 04, 16:53:37 »

Szerintem ez egy nagyon jó game. Csak ajánlani tudom.
Naplózva



Pólófelirat: 'Bombaszakértő vagyok. Ha futni látsz, próbálj meg lépést tartani velem...'

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.
Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #3 Dátum: 14 jan 21, 09:31:50 »

Nekem is most szúrt szemet ez a játék és szívem gyenge pontja az egyiptomi istenek. És ahogy néztem még sok hiányzik select-ből.
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4 Dátum: 14 feb 03, 23:17:11 »

A játékot, még nem próbáltam, de ez alapján a "bemutató" alapkán:  ikszdé

http://www.youtube.com/watch?v=u_0cO8E46Ao&list=UUHfWQt1bhRjktMeF9DOO2_g
Naplózva

Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #5 Dátum: 14 feb 03, 23:48:46 »

Shiro, pár meccs után, mit is mondjak róla. Gyenge fúziója a LoL-nak és WoW-nak. Könnyen gankelhető a lane, hatalmas gépigény és gamer egér nélkül hozzá se kezdj. És konkrétan csak az egyiptomi istenek érnek benne valamit meg néznek ki valahogy.
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #6 Dátum: 14 feb 04, 00:48:05 »

Hogy is mondjam. Ich bin der sie stasse und das hund.

Így tps nézettel részben egy kicsit visszalépés a játék.  Hiszen ezt már láthattuk pepitában a UT-ben vagy a Q3-ban.
Ott is volt iylen bázis foglalós, meg ctf, meg  a bombing run.
Annyi különbséggel, hogy az lövöldözős volt. Persze azokhoz is volt pl draon ball, meg pokemon mód, meg mitmén hogy még mi, amiben akár szét is verhettük egymást közelharcban.

A másik lényegi dolog a pálya.
Felső nézetből tps-re váltás miatt, némileg beszőkül a látótér, de ugyanakkor több lehetőséget is jelent a játékot illetően.

1. 3D játék lévén lehetne több szintes pálya. (így pl eg lehetne oldani azt is, hogy a két szélső lén ugyan olyan hosszú legyen, mint a középső.

Lehetnének emeletek, magaslatok, hidak amik átívelnek a játéktér felett. Helyek ahonnét le lehet esni és meghalni.
A ranged karakterekkel lehessen és keljen is célozni, és legyen nagy réndzse a támadásnak, mint pl egy UT-s plazmavetőnek, de pl lehetne eme előnyt azzal csorbítani, hogy a távolság arányában gyengül a sebzésed.

Ott van még a fejlövés lehetősége, amit persze sisakkal lehetne védeni


Közelharci karakterek esetében pajzs, amivel tényleg tudnál blokkolni.

A keljen célozni részhez, ne legyen az auto attack homing missile.

Ugyan ez tornyok esetében.
Lövöldözzön erőseket, de azokat lehessen kikerülni. De mivel fentröl jön, a földbe csapódva robbanjanak, ami miatt pl nehezebb lenen a teljes sérülés elkerülése.

A toronyra ijjászokat, tüzéreket. Amiket le lehetne lőni, ezzel is gyengítve a torony tűzerejét.
Amik persze idővel respawnolnának.
Minél kevesebb élete a toronynak, annál gyorsabban respawnolna a tüzérség.
És annál effektívebben támadnának. Pl az íjászok tüzes nyilakkal kezdenek el lövöldözni, meg olajos köcsögöket dobálnának.
Efektíve a kettő ötvözésével meg felgyújtanák a pálya egy részét pár másodpercre.

Toronybontás. Nyilván hamarabb fog egy fatákolmány összedőlni, ha szekercével csapkodod, mintha egy íjjal próbálnál sündisznót varázsolni belőle.

Lehetnének olyan tank-féltank a krakterek, akik a társait tudná hajigálni.
Így pl egy aszaszint feldobhatna a toronyba, aki lerendezhetné az őrséget.

Szóval szerintem a 3D sok lehetőséget rejtene magában.

Persze ha ez már benne van...




 
 
Naplózva

Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!