24 máj 17, 04:58:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: TERA:The Exiled Realm of Arborea  (Megtekintve 13136 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #15 Dátum: 14 jan 13, 15:20:46 »

Én 52-esen untam rá pár hónapja és most folytattam ahonnan abbahagytam. >.<#
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #16 Dátum: 14 jan 13, 15:26:29 »

Még anno szólóban elkezdtem a sorcimat, az volt az az említett 40+os. Aztán egyesével elkezdték kipróbálni a játékot az ismerősök, én meg mindegyikkel kezdtem az új karit. Valahogy egyikőjük se bírta tovább lvl 25-30nál, szóval valami olyasmi lett a rutin, hogy feltoltam egy karit ilyesmi szintekre, kitöröltem és kezdtem egy újat  Nevet
Pár napja szedtem le újból, gondoltam ezúttal most tovább fogom bírni, első mozdulattal kitöröltem egy karaktert és újrakezdtem  Nevet
A vicc az, hogy még így is jobban élvezem a játék első 20-30 szintjét mint a többit.
Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #17 Dátum: 14 jan 13, 15:36:17 »

Én csak a lvl1-es altomat töröltem 3 alkalommal, mert nem tudtam eldönteni, hogy mi legyen a neve (minden név foglaaalt). T.T De most már végleges. ikszdé

Amúgy miért nem fejlődsz tovább? Most, hogy nem húzol mással karaktert kis szintről? Új területek, új küldik (bár tudom, ezek nem túl változatosak, dehát na. Még mindig változatosabb mint ugyanazokat megcsinálni 5x Nevet). Én most egy barátommal játszok, így nagyon pörög a játék, meg sokkal élvezetesebb. Mosolyog (bár tegnap majdnem megöltem szegényt, mert már 5 órája Technikai KO toltuk és várt az evéssel addig, hogy kilépjünk. Éhhalál. D: )
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #18 Dátum: 14 jan 13, 15:47:30 »

Egyrészt azért, mert sose szerettem olyan karaktereket folytatni amikkel előtte hónapokig nem játszottam 
Valahogy mindig olyan érzésem van tőle, mintha nem is az én karim lenne. Nevet
De TERA esetében inkább az tart vissza, hogy eléggé hirtelen sokat erősödtek a lények. Értem ezt úgy, hogy pofátlanul sok hp-t kaptak. Nekem meg az a halálom amikor egy mobot 2 héten keresztül kell püfölnöm (itt most a normál mobokra gondolok, nem az instákra).
Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #19 Dátum: 14 jan 13, 15:55:38 »

Nem tudom, nekem sosem volt ilyen gondom. Kivéve most 54-es szint körül, de akkor is azért mert kicsit megcsúsztam a fejlődéssel és minden küldi meg mob nagyobb (narancsssárga) volt mint én. smirksweat
Én mikor megkaptam és eladtam a drága alkahestet az ajándék dobozból, utána mindig vettem/félretettem pár aranyért geart 1-2 szinttel későbbre. És mikor megléptem csak beleugrottam. ikszdé Így sosem voltak számomra igazán erősek a mobok, meg az összes bamos questet lesoloztam a fejlődésem során. Most kb 58-as szinttől már nem tudtam volna de csak mert annyira megnőtt a bamok (lvl60-as) hp-ja. Hiába én csak egy kis offhealer vagyok. :C
Vagyis meg tudtám, de egy óra lenne egyet megölni. ikszdé
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #20 Dátum: 14 jan 13, 16:01:12 »

BAM-okat egy ideig én is szólóztam, de hamar megunható az is. Nem arányos a reward és a belefektetett idő  Nevet
Nekem se volt gondom az alap mobokkal. Tulajdonképpen majdnem 2-3 hiteltem a legtöbbet  Nevet
Aztán jött egy hirtelen váltás, pukk, és minden mobra ráment majdnem az összes manám. Aztán állhattam 1helyben mana regen skilleket spammelni.
Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #21 Dátum: 14 jan 13, 20:52:04 »

Hála a Thrall of Wrath-nak én a bamokat is 1 hiteltem kb 55-ös szintig. Ámor

Ééés megvan a lvl60. :3 Yay!

Ezt a mana elfogyást meg nem tudom hogyan kivitelezted. D:
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #22 Dátum: 14 jan 13, 22:10:29 »

Valahol 42 környékén meguntam mert már hetek óta csak egy kietlen jegyes tájon rohangáltam, nulla fejlődéssel, de sokan azt mondták, hogy azokon a részeken át kell lendülni. Tervezem megint újrakezdeni, csak egyedül nem izgi a dolog.
Meglehetősen noob vagyok mondjuk ezekhez a játékokhoz.
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #23 Dátum: 14 jan 13, 22:17:49 »

Uhh azt a jeges helyet én is kegyetlenül utáltam... -.- Pedig szeretem a kietlenebb helyeket a sok zöld után, de az azért durva. Technikai KO
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #24 Dátum: 14 jan 13, 22:40:16 »

Valahol 42 környékén meguntam mert már hetek óta csak egy kietlen jegyes tájon rohangáltam, nulla fejlődéssel, de sokan azt mondták, hogy azokon a részeken át kell lendülni. Tervezem megint újrakezdeni, csak egyedül nem izgi a dolog.
Meglehetősen noob vagyok mondjuk ezekhez a játékokhoz.

Én is 40-es vagyok és holt pontra jutottam egyedül már nagyon unom a dolgot:D Amúgy csöcsös elf nő vagyok, mert minden egészséges férfi ember azxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #25 Dátum: 14 jan 13, 22:51:02 »

Bele se merek gondolni mit jelenthet, hogy én instant poporit kreáltam  Nevet Nevet
Látom ez a 40 téma/havas map nem csak engem készített ki
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 13, 22:51:58 írta Feo » Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #26 Dátum: 14 jan 14, 10:07:07 »

Csak át kell valahogy tényleg lendülni rajta, utána jobb lesz. ikszdé
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #27 Dátum: 14 jan 14, 10:48:58 »

Nah, gondoltam csinálok már 1 karit Fraya-n, ha már úgyis a tervezettnél korábban sikerült felkelnem.
Hát nem server maintenance van amint kiérek a kezdőről?  Nevet
Mondjuk biztos írkálta nekem a system részen de valahogy nem vettem észre, aztán meg csodálkozok a server off-on.
Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #28 Dátum: 14 jan 14, 13:16:08 »

Amikor van időd, hogy játssz, akkor mindig server maintenance van. ^^"
Mondjuk nekem már nem gond, mert úgy is csak 5 óra körül érek haza akkor meg már van, de régebben... Nevet Rendszeresen egész délelőttökre lelőtték a szervert, pont amikor tudtam volna játszani.
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #29 Dátum: 14 jan 14, 13:51:58 »

Oh ez minden ilyen játéknál így volt. "Még egy kicsit óra előtt/munka előtt felmegyek. Ja, hogy pont szerver leállás? F*sza." Nevet

Amúgy élvezetes? Mert hívtak korábban ismerőseim, hogy játsszak velük, de ők is abba hagyták 1-2 hónap után.
Naplózva


Oldalak: 1 [2] 3 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!