24 máj 17, 06:26:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vindictus Online -Kicsit más mint az Mmo-k  (Megtekintve 13459 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #45 Dátum: 12 aug 31, 11:20:37 »

Bemész kovi ott craft és rákattintasz arra a tárgyra amit craftolni szeretnél ekkor 1 picit lejjebb ott van hogy mi kell hozzá de ha nem látod akk szívesen elmondom mihez mi kell Nevet Am 1-2 dolgot elég nehéz hozzá összeszedni volt hogy 10x kellet megölnöm a boss-t mire megkaptam a rohadt páncéldarabját ikszdé Am ha találtok 10-es szintre kesztyűt vagy csizmát akk azt adjátok be az aukciós házba 10-15k között simán megveszik pár óra alatt Nevet
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #46 Dátum: 12 aug 31, 11:26:29 »

még a 3_4millios cuccok is rohadtul drágák.. de láttam már 90m er is..
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Dinuu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88


« Válasz #47 Dátum: 12 aug 31, 13:25:04 »

Én már úgy valahogy rájöttem erre a craftolásos dologra. Annyi az egész hogy elmész a " Kovács " -hoz, ott fent van hogy " Craft ". Nekem ott már mutassa hogy milyen cucchoz mi kell, pl : Vért ( armor ) - ilyen meg olyan cucc ( nemtom igy fejből xd ). Csak még nehezemre esik azokat a dolgokat beszerezni. Nevet
Naplózva
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #48 Dátum: 12 aug 31, 14:08:50 »

Ez olyan mint én meg a küldetések ikszdé Nagyon elmaradtam és nagyon lusta vagyok visszamenni és beszerezni azokat a tárgyakat a bossoktól amik kellenek de muszáj megcsinálnom >.<
Naplózva

Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #49 Dátum: 12 szep 01, 21:00:23 »

Nagyon el maradtam a küldetésekkel :/ Am miért van az hogy végigvittem a " 2. barlangot (a manósat , jegesmedvéset) " és nem kapok küldetéseket a 3. barlanghoz :/ Am szereztem pár nagyon jó cuccot Nyelvesít Megvan a full Savage Leather set meg a Twin Bone Spiked Longswords ami eléggé jól néz ki a Savage Leather set-el Nevet
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #50 Dátum: 12 szep 02, 08:56:35 »

Azz igen . Én nem tudtam játszani a most, de este haza megyek és kockulok rajta.Nevet valaki felvett már a játékban?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Dinuu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88


« Válasz #51 Dátum: 12 szep 02, 10:52:27 »

Sziasztok, én felveszlek batai, csak még a nevedet nem tudom a játékban. Lehet hogy le van írva csak nem vettem észre, vagy nem tudom. Szóval írd le a neved plíz :DDDD
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #52 Dátum: 12 szep 02, 11:53:56 »

kb. 5. alkalommal mondom hogy aki játszik, küldjön privit a játékbeli nevével ahogy az első kommentbe ki tudjam szerkeszteni.
Eyébként bataibeci a nevem .
Hurrá hurrá ^^ craftoltam magamnak:D egy veres bundás páncélt, meg egy frost kardot Mosolyog Mosolyog
Egyébként most nem tudom miért vagy chanelenként v nem tudom, de egyik chanelen tudok cuccot kraftolni, másikon meg semmit nem lehet a kovácsnál csak alap bombákat stb:D
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 02, 20:23:42 írta batai15 » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #53 Dátum: 12 szep 04, 19:33:09 »

Grat Nevet Bár ha szóltál volna hogy kell 1 bőr set akkor odaadom az enyémet 30k-ért ikszdé  Am egyedül unalmas játszani =( Nem érnétek rá valamikor 1-2 partyra?
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #54 Dátum: 12 szep 05, 15:06:30 »

Én kírtam a nevem. fel lehet venni, délután3  utána vagyok fenn. nincs majd későbbre jó cuccod nekem olcsón?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
D3VON
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 599

In my eyes you're already dead.


« Válasz #55 Dátum: 12 szep 05, 15:37:20 »

Sziasztok!
Tetszik így a játék -történet + vidi alapján- valaki elmondaná, hogy hogy kell játszani? 1 óra múlva jön le. Melyik szerveren játsszak? West vagy East? Varázslózni szeretnék, mert az a favorit. /vagy ha valami távharcos ad van akkor az is/ Nevet
Naplózva


Room! Shambles!
Mesterem: hanii Gazdám: drszabi
Tanítványom: Neirda
Dinuu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88


« Válasz #56 Dátum: 12 szep 05, 15:44:10 »

Szia devon, hát ... először is az a baj hogy innen kellet volna letölteni : http://vindictus.nexoneu.com/
Ez a hivatalos " EU " szerver. Én is először az US verziót töltöttem le, megpróbáltam west-re is east-re is regisztrálni, de a játék nem működött, mivel nem USA-ban élek. :DD Szóval szerintem onnan töltsd le. ( amit belinkeltem, onnan )
Naplózva
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #57 Dátum: 12 szep 05, 15:52:09 »

Batai : Van Nevet Most szuper olcsón elkapod a setemet 100k-ért (am meg kb 200k volt összeszedni a hozzávalókat + a craft) Nyelvesít Persze majd ha "kinövöm" ikszdé

D3VON: Majd ha elkezdesz játszani akkor a játék minden egyes mozdulatot megfog neked mutatni a "tréningen" Nevet Am van 1 varázsló bár az közelharcra is tökéletes meg van 1 íjász hapi
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #58 Dátum: 12 szep 05, 16:27:42 »

Mien szett? D3von segítek.Tedd fel regelj. vegyél fel bataibeci a neve.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #59 Dátum: 12 szep 06, 13:35:34 »

Batai : Savage Leather set gyűrűvel együtt meg 1 kard bár már leírtam a nevüket 1 előző hsz-ben Nevet

A játékban sikeres üzletember lettem Nyelvesít 99k pénzem volt mondom beadok 1-2 cuccost az aukciós házba pl volt 63 Iron Ore-m abból 30-at meg ilyenek aztán elmentem wc-re és mire visszajöttem már volt 12 üzenet a postaládámban ikszdé 319k-m van és még nem vittek el mindent Nyelvesít De mindezt 2 perc alatt ikszdé Meglestem hogy mi a legolcsóbb ajánlat 1-1 cuccra és én még lejjebb vittem az árát 100-200 arannyal Nevet Am ha kell valakinek valami akk szóljon mert magyaroknak minden fél áron van Nyelvesít Ja és észrevettem hogy általában a magyarok adják legolcsóbban a cuccokat Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 2 3 [4] 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!