24 máj 17, 03:36:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vindictus Online -Kicsit más mint az Mmo-k  (Megtekintve 13457 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #30 Dátum: 12 aug 30, 10:08:17 »

El is felejtettem, hogy nekem simán le jött, meg fel is ment, viszont max kb 8-10 fps-el nem igazán tudok játszani.  Szomorú
Naplózva

Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #31 Dátum: 12 aug 30, 10:19:36 »

Levetted a grafikát? Am miért van az hogy a mai karbantartás után próbálom elindítani a játékot de azt írja hogy abnormal HackShield status :/ Am tegnap meg ma 10 és 4 óra között normálisan lehetett játszani és végre 20-as szinten vagyok Nevet Am szerintetek megérte craftolni 1 setet?
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #32 Dátum: 12 aug 30, 11:15:54 »

Igen le vettem, ott nyalogatta az fps mérő pirosra a 10-es alját. 
Persze így is megpróbáltam elindítani, de fekete képernyőt kaptam. Lehet megpróbálok 1-2 dogot, aztán ha nem akkor leszedem.
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #33 Dátum: 12 aug 30, 12:02:23 »

shiro mien géped van? am városba csak vagy dungeonba is szaggat? me városba csucs konfigon is tud röcögni.  am neken eu sero van.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #34 Dátum: 12 aug 30, 12:30:24 »

A proci és a memória  alban az úgy meglenne, csak gondolom a 2400 saphire kártyám az gyenge..

De trükközgetek én itten, sikerült elindítanom 800x600-as felbontásban a játékot.  Nevet
Most jutottam el először a karakter generáló képernyőig... s persze pont most szerverkarbantartás.

ui ha ez nem jön be, aakor próbálkozok egyéb ilyen low grafikás ablakos módokkal.

« Utoljára szerkesztve: 12 aug 30, 12:31:36 írta Shiro » Naplózva

Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #35 Dátum: 12 aug 30, 12:50:21 »

Am ki ér ma rá egy kis eszmecserére? Egy kicsit horgásznánk küldiket csinálnánk stb Nevet
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #36 Dátum: 12 aug 30, 12:57:31 »

Én később
vegyetek fel eun- bataibeci
Várom továbbra is a játékos neveket privibe, hogy az első kommentbe kiszerkeszthessem.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #37 Dátum: 12 aug 30, 14:29:33 »

Persze felveszlek amint s mondom ki vagyok, amint rájöttem. (már a 30. nevet kipróbáltam s mind foglalt, már kezdek azon gondolkodni, hogy Sanyinak fogom hívni.  Pojén )
Naplózva

Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #38 Dátum: 12 aug 30, 15:33:25 »

Kipróbáltam ezt a Kai-t és nem jött be ... PvP-ben előnyös mert csak fut és fut és fut és fut és nem lehet megsebezni de mobok ellen szerintem egyenesen borzalmas :/ Ahhoz hogy különleges mozdulatokat használhass előbb egy csomó időt el kell pazarolnod azzal hogy legyen hozzá elég "energiád" azok nélkül meg nagyon keveset sebez. Am vegyetek fel Andor_HUN vagyok a játékban Nevet
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #39 Dátum: 12 aug 30, 16:01:54 »

Van már karakterem, de a városba egyből olat kapok, hogy nem sikerült csatlakozni a szerverhez.

Felbontás beállítása "tetszés szerint":

Csak akkor babráljunk vele, ha már van karakterünk.

Indítsuk el a játékot, majd az opciók, videóbeállítások, anyám tyúkja menüben
válasszuk ki a custom video resolutionst és ott állítsuk át windowedre. ok és alkalmazzuk.
Ha ez meg van lépjünk ki a játékból.

A játék bin könyvtárában van egy config-material.txt
Nyissuk meg.

Elvileg van benne egy ilyen rész:
"ScreenWidth"      "1024"   "ScreenHeight"      "768"

A számokat átírhatjuk, ismert 4:3-as képfelbontások értéke alapján
pl:
"ScreenWidth"      "800"   "ScreenHeight"      "600"
"ScreenWidth"      "640"   "ScreenHeight"      "480" (a legkisebb felbontás amivel a játék elindul)

Mivel gyengus a gépem, így az 1024x768 alatti felbontásokkal próbálkoztam, de akinek van erős vasa, annak hátha megy a következőkel is:

"ScreenWidth"      "1200"   "ScreenHeight"      "1024"
"ScreenWidth"      "1600"   "ScreenHeight"      "1200"


Továbbá még annyit, hogyha a beállított felbontás nagyobb ill egyenlő, mint a monitorunk jelenlegi felbontása akkor a játék teljes képernyős módban indul. (Mondjuk azt nem tudom, hogy át e vált 1024x768-ra)

Vagyis ha 1024x768-as a monitor felbontásunk, akkor választhatunk a 800x600 ill a 640x480-as felbontású ablakban futó játék közt.

Ennyi voltam, hátha valakinek jól jön.

ui: ha majd sikerül valamit is kezdenem, akkor Setsuenryu néven fogok rohangászni.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 30, 16:05:34 írta Shiro » Naplózva

Dinuu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88


« Válasz #40 Dátum: 12 aug 31, 00:19:43 »

Sziasztok, na nagy nehezen leszedtem a game-t, felraktam full graffra és akadás mentesem fut. Én azt mondom hogy az íjász egy nagyon jó karakter, nem unalmas, taktikázni kell vele, nagyon is jó karakter, a nevem : Ancient_Archer
Ma kezdtem a játékot, még nem nagyon érted a dolgokhoz, a craftoláshoz meg pláne .. :DD De már 11 es szintű vagyok úgyhogy jóó. Már várom a transzformáció-t Nevet Én Death Knight akarok majd lenni és nem Paladin, és azt hiszem hogy 40 es szinttől lehet megcsinálni azt a küldetést amitől a transzformációt lehet kapni ( Javítsatok ki ha tévedek ). Aki nem tudná mi ez a transzofrmáció,Death knight, paladin dolog, az nézzem utánna Youtubon. 
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #41 Dátum: 12 aug 31, 05:19:38 »

Jaja a craftolás nekem se megy:(  mondjuk lvl 8 vagyok csak.  Mondom privibe neveket nyomassátok és ki tudom írni az első kommentbe mer így át láthatatlan. Énis dead knight leszek:) lvl2.őn még durvább:)
De tegnap én se tudtam játszani am:( nekem is sero hibákat írt ki. A lvl 2  knight meg nagyon durva
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 31, 05:48:08 írta batai15 » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #42 Dátum: 12 aug 31, 07:54:58 »

Craftolásban mi nem megy?o.O Bemész a kovácshoz ott rámész hogy craft és kiválasztasz 1 neked tetsző páncélt, fegyvert vagy amit akarsz begyűjtöd a hozzá kellő cuccokat és kész Nevet Am az direkt van hogy teljesen mást craftol mint ami a kis képen van?ikszdé Ugyan annyit véd meg ugyan annyit ad mindenből csak máshogy néz ki (a csillogó lovag helyett mutáns szörny lettem ikszdé) Szomorú Am csak íjásznál lehet választani hogy "jó-rossz" nem?
Naplózva

Dinuu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88


« Válasz #43 Dátum: 12 aug 31, 09:11:57 »

Szia. Nem, az összes karakterél ki lehet választani hogy  Jó ( paladin ) - Rossz ( death knigh ) legyen. Hát, nemsokára felmegyek a játékba, és megpróbálom ezt a craftolást, de nemhiszem hogy menni fog. :DXD
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #44 Dátum: 12 aug 31, 09:35:28 »

hát nekem craftolásnál csak 1 kardot enged meg bombát stb. honnan tudjam h mi kell ha nem ajánl fel aemmit se
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Oldalak: 1 2 [3] 4 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!