24 máj 17, 05:26:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Slender  (Megtekintve 8402 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Kanokanor Seme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 171

The Assassin is back


WWW
« Dátum: 12 aug 11, 20:58:04 »

Gondlom ismeritek egy páran ezt a játékot, igen, ez mindenidők egyik legrémisztőbb játéka ami teljesen ingyenes.

Itt a letöltési link: http://slendergame.com/download.php

Ja és egy kis ízelitővideó:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=7sGUxv9tgV4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=7sGUxv9tgV4</a>
Naplózva

kristof
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 35



« Válasz #1 Dátum: 12 aug 11, 21:49:21 »

Úúh..én ismerem a játékot,nagyon lehet benne félni ha meglátod a Slendermant.Szerintem érdemes letölteni(haverokkal,vagy ismerősökkel játszani) Nevet
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #2 Dátum: 12 aug 12, 14:32:15 »

Ez egy rakás szar.ikszdé Az egyetlen dolog amitől félni lehet benne az szerintem a zongora hang, amikor ránézel a majomra, az is csak azért ijesztő mert hirtelen.Mosolyog Aki meg elhiszi, hogy Slendy létezik annak gratulálok.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #3 Dátum: 12 aug 30, 19:29:22 »

ez egy internetes flash gamenek elmenne... de letölthető verziónak túlzás... smirksweat
Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #4 Dátum: 12 aug 30, 20:09:27 »

És a poén, hogy csináltak mellé 2 játékot még, amelyek ugyan arról szólnak, csak más környezetben.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #5 Dátum: 12 aug 30, 21:50:35 »

hali! ismerem a játékot, pár hónappal ezelőtt kipróbáltam a játékot, és akkor gondoltam hogy hm hát jól van elmegy nem ijesztő de azért elmegy 1 amatőr játéknak. aztán kb 2 hete kijött a Slendermannek egy olyan verziója amikor jobbak a hangok, van köd, ilyesmi, na annak már van hangulata. attól elég komolyan meg is ijedtem 1x, ha már az Amnesia-hoz teljesen hozzászokott az agyam xD 5 lapig eljutottam, aztán 1 fa mögül megölt a slender :S lehet majd erre a gépre is letöltöm a játékot, ha van akkor újabb verzióját és megpróbálom végigvinni Nevet
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #6 Dátum: 12 aug 31, 09:28:36 »

Van valami mod, amivel rendes vége van a játéknak ha összeszeded a 8 lapot, de annyira monoton az egész, hogy nekem türelmem se lenne rá.smirksweat Ráadásul rendesen csal is néha, ugye 5. lap után közvetlen mögötted van, és próbáltam felvenni a fán a papírt, de egyszerűen magára húzza a kamerát és vége.ikszdé Na nekem ott elegem lett belőle.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #7 Dátum: 12 aug 31, 12:51:25 »

egyébként az a két verzió nem a slender alkotóitól van.. Mosolyog azok csak még gyengébb copyk
a jelenlegi verzió 0.9.6 (beta)
azért ha kb egy hónappal többet dolgozott volna vele az alkotó elég jó kis játék lenne Mosolyog
mert ezt így nagyából én is meg tudnám csinálni .. talán majd az 1.0 valamivel jobb lesz.. ha nem akkor
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=17pG5bOuTLw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=17pG5bOuTLw</a>
megjelenés: 2013 Q1 ez valamivel jobb lesz (itt lesz multi Mosolyog )
Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #8 Dátum: 12 aug 31, 14:30:13 »

Ráadásul rendesen csal is néha, ugye 5. lap után közvetlen mögötted van, és próbáltam felvenni a fán a papírt, de egyszerűen magára húzza a kamerát és vége.ikszdé Na nekem ott elegem lett belőle.

na nekem is pont ott lett belőle elegem :|
viszont van egy ház ami több folyosóból áll, és bemész az egyik szobájába ott lesz a slenderman, na amikor először próbáltam ott haltam meg. a legutóbbi próbálkozásnál meg eléggé durva feelingje volt már annak a helynek.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #9 Dátum: 12 aug 31, 19:26:12 »

Az elvileg valami mosdó, és a guide-ben is azt írják, hogy az a legtrükkösebb hely, én általában ott kezdek, mivel 3-4. lapnál már kezd fókuszálni rád Slendy, és akkor tényleg beszopathat ott egy kanyarban.ikszdé
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #10 Dátum: 12 szep 01, 11:29:30 »

Én azt hallottam erről a játékról, hogy fél óráig ég a lámpa és ezt a játékot legalább 45 percig tart végignyomni, tehát akkor legalább 15 percet kell sötétben menni. Igaz ez?
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 01, 11:39:44 írta Sasukefan » Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #11 Dátum: 12 szep 01, 13:52:15 »

Ez hülyeség. Tény, hogy egy idő után lemerül, de nem 45 perc végigjátszani a játékot, ha egy kicsit gyakorlottabb vagy benne és nem is szívat meg.Mosolyog
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #12 Dátum: 12 szep 01, 20:59:27 »

Nem biztos hogy ide való de:
csak hogy megmutassam hogy nem csak kamuztam akkor amikor azt mondtam hogy ilyet én is összedobnák:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=kJoRxy_jhJc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=kJoRxy_jhJc</a>
ahhoz hogy ebből slender legyen kb még egy hét kellene Mosolyog
ebből késöbb talán lesz valami .. nem slender hanem más horror game.. csak most lusta is vagyok és kezdődik a suli.. na mindegy Nevet majd unalmas órákon folytatgatom Mosolyog

EDIT: a minőség nem a legjobb és laggol is egy kicsit de laptopról vettem fel és mellete túl sok program futott Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 01, 21:00:40 írta kiskakas2 » Naplózva

Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #13 Dátum: 12 szep 01, 22:21:51 »

Ügyes vagy! El tudád küldeni PM-ben, hogy mivel csinálsz játékot, mert én csak 2D-set és ratyi 3D-set tudok csak.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #14 Dátum: 12 szep 03, 16:57:26 »

Leszedtem a Slendert és első papír után meghaltam. ikszdé Már nem is olyan ijesztő, mint elsőre. 4 papír a rekordom. Nevet
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!