24 máj 17, 04:47:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: The Walking Dead  (Megtekintve 22589 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
naru05
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 348



« Válasz #120 Dátum: 14 aug 27, 16:45:10 »

Nem szoktam ide írni,de ha valakit érdekel itt megtudja nézni mind az 5 végkifejletet
Én is kiváncsi voltam,mi lett volna ha... szóval megkerestem Nevet
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=vW-I3YAvNiY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=vW-I3YAvNiY</a>
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #121 Dátum: 14 szep 01, 11:28:30 »

Nos, ez egy érdekes szezonzáró epizód lett, bár az első még mindig jobb.
Az elején kicsit sok volt a beszéd és kevés az akció, de Tilonnal egyetértve, tényleg lehetett érezni, hogy ezután nagy dolgok fognak történni!
Arvoval egy másodpercig sem szimpatizáltam, max annyit, hogy miután Kenny másodjára is jól elverte, mondtam neki, hogy oké, elég volt ennyi. Ha viszont tudom, hogy el akarja kötni a kocsit, amit CSAK ÉS KIZÁRÓLAG KENNY javított meg, akkor én is besegítettem volna a ruszki püfölésébe.
Csóri Luke jól meghalt, de Bonnie hatalmasat esett a szememben. Én csak azt tettem, amit a fiú tanácsolt, mivel akármilyen is könnyű Clem, a jég már így is durván be volt szakadva, csak a többiek is megszívták volna. Továbbá Luke megint csak hősködött, nem kért segítséget a társaitól, kicsit talán meg is érdemelte. Az is benne van a pakliban, hogy tudta, hogy neki már annyi, de valahogy nem nézem ki a karakteréből.
Szóval Bonnie megutált minket, bár igazából pont lesz#rom, ő hozta az egész Carver bandát magával még annó, a kezdetektől fogva nem volt túl szimpatikus.
Mike-ban viszont nagyot csalódtam, ő nem tűnt olyannak, aki elárulja a társait. Jól lehet, Kennyt ő se kedvelte, de vele együtt Clementine-t, AJ-t és Jane-t is elárulta a hülye ruszki kölyök miatt, szóval ő is esett a szememben egy nagyot.
Amikor előkerültek a fegyverek a kocsinál, gondolkodtam, hogy lehet adni kéne a hero-t és beszólni nekik meg lőni 1-2őt, de Mike miatt nem tettem, inkább csak szóltam Kenny-éknek, de szegény Clem is kapott végül egy lövést.

A Lee-s flashback váratlanul ért, kicsit nem értettem, hogy ez most mi akar lenni, mert elég hosszú lett. Elsőnek valóban azt hittem, hogy egy hangulatos kis visszaemlékezés és Lee tanítását idézi vissza (ami így is lett), de mondom, kicsit hosszacskás lett és innentől kezdve a játékhibától kezdve az egész egy nagy álom volt baromságig át minden az eszembe jutott ikszdé

Aztán végre felkeltünk a kocsiban. Itt én se kérdeztem meg, hogy mi van Bonnie-val, mivel úgy lett volna a szöveg: "Bonnie jól van?"---- kösz, nem, nem érdekel mi van vele xD De úgy néz ki visszaszerezték valahogy a kocsit.
Az autóban lévő nagy veszekedést, nem tudom ti, hogy vagytok vele, de én nagyon randomnak éreztem. Főleg azt, hogy meddig elfajult, szerintem ez kicsit nevetséges fordulat lett a Telltale-től. Oké veszekednek, hogy hova kéne menni, de hogy egy életre menő harc váljon ki belőle, hát... Jó.

Mindenesetre én is tudtam, hogy a baba jól van és Jane csak meg akarja mutatni, hogy milyen agresszív is ez a Kenny, de basszus, ezt eddig is tudtuk, majd pont örülni fog neki, hogy meghalt AJ.
Továbbá Jane erőltette ki az egészet egy halálos párbajra, Kenny max megverte volna kicsit ikszdé Szóval én nem is gondolkodtam egy percet se, hogy kit lőjek le és kit ne. Szia Jane!
Azért azon felkacagtam egy óriásit, miután azt választottam, hogy NEM LÖVÖM LE KENNY-T, de a következő dialógusban: "SHOOT KENNY" ikszdé Oké...

A végén pedig kajak besírtam. Vagyis a Jane incidens után, amikor Kenny megölelte Clem-et, valami elképesztő hangulatosra sikeredett Nevet Kenny tele van hibákkal, de javítsatok ki ha tévedek, még Lee se volt hibátlan, nem hogy a többiek. Mindent megtesz a szeretteiért és miután elvesztette a családját és az új kedvesét, majd pedig a babát is majdnem, szerintem végig érthető volt a viselkedése.

Az epizód legvége pedig... Valahogy éreztem, hogy ez a Happy End szízonzárás túl jó dolog volna, értem itt azt, hogy Wellingtonba lazán besétálunk és boldogan élünk, míg...
Viszont, én megoldottam! Végig Kenny-vel maradtam, ezáltal sikerült szvsz. a SEASON 2 LEGJOBB BEFEJEZÉSÉT VÁLASZTANI!! Több embernek is ez a kedvence amúgy.
Megnéztem naru05 videóját (köszi amúgy), hát ott az 5 befejezésből legalább kettőn, de inkább hárman nagyon látszódik, hogy a Telltale nem ezt gondolta Endingnek. Hogy melyikek? Clem egyedül marad a babával és mászkál Isten tudja hol... Kicsit Season 1 befejezés, láttuk már. Továbbá, szerintem a Jane-es endingek is bénák. Visszamegyünk oda, ahol már voltunk, nincs ott semmi, csak megint random idegenek, akiknek segítség kell.... Azért jót nevettem a videóban azon, amikor a fickó megkérdi: "What if this dangerous?!"- Clem meg: "What if i am?" Vááá, nagyon badass Nevet
Végül meg az ott hagyjuk Kennyt befejezés... Írták is videó alatt, ki az a normálatlan, aki így dönt??? Ő az egyetlen már, aki olyan régóta velünk van és ismerjük, erre otthagynánk egy ismeretlen katonai bázisért, vagy mi akar Wellington lenni, hát kösz nem. A babát meg épp letojom, azt se tudja még hol van, míg Kenny annyi mindenen átment, szerintem őt jobban kell sajnálni. Mind azon által Kenny-n is látszódik az utolsó endingben, hogy "wtf, ez tényleg így döntött? xD"

Szóval én Kenny-vel maradtam, ezáltal sikerült kiválasztanom a kedvenc endingemet, aminek nagyon örülök. Már csak azért is megérte, amikor Kenny megjegyezte, hogy nagyon makacs vagyok, amiért vele maradok, Clem meg: "Na vajon ki ragasztotta ezt rám?" Nevet

Szerintem a kisebb hibái ellenére ez egy fantasztikus rész lett: 5/5.

A Season 3-hoz:
A Telltale nevetségesen sok befejezést adott nekünk, aminek tudjuk mi lesz a sorsa, ha nem mutat valami újat a cég. Kenny, Jane az első, max a 2. epizódban meg fog halni és a babával maradunk, majd találkozunk új emberekkel, azaz a 2-3. epizód környékén egybefolynak a dolgok és csak egyféle történet lesz. A videó alatt is ezt írták többen, hogy "Kenny már halott", akárhogy is döntesz.
Én azért kicsit reménykedek, hogy végre tényleg odateszik magukat és a Season 3 lesz az utolsó, de rengeteg lehetséges szálon kialakított évad záró. És a lehetséges kimeneteleket nem úgy értem, hogy elteszel egy órát vagy sem, hanem igenis Kenny is életben marad a legvégéig, de ha megölted korábban és Jane-el maradtál, akkor pedig vele leszel legalább a 3. epizódig.
Inkább várok 1 évet is az első epizódig, csak csinálják meg végre úgy, hogy a döntéseimnek tényleg van jelentősége.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 7 8 [9]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!