24 máj 18, 02:23:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Heroes of Might and Magic  (Megtekintve 16516 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #45 Dátum: 13 aug 29, 23:29:07 »

Már a telepítéssel gond van, hiába indítom a telepítést kompatibilitással, rendszergazdaként meg egyebek, nem történik semmi.
Naplózva

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #46 Dátum: 13 aug 31, 04:15:06 »

Közben tárgytalanná vált a dolog, megtaláltam a megoldást, bár nem volt egyszerű, még google-el sem. Nevet

Ha esetleg valaki hasonló problémával küzdene:

- Start menü - Kellékek- Futtatás- msconfig - Szolgáltatások - Rendszerhéj hardver figyelése elől a pipát kiveszed - restart

Ez után már pöccre menni fog a telepítés és a játék is. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 31, 04:15:57 írta Csibe » Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #47 Dátum: 13 okt 04, 21:34:41 »

Látszik, hogy vizsgaidőszakom volt. http://i40.tinypic.com/k9votu.png     http://i42.tinypic.com/wrz8ew.png És még csak nem is csaltam. Nevet Eszembe nem jutott volna, hogy gyári pályán találhatok ennyi féle sárkány dwellinget.
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #48 Dátum: 13 okt 06, 09:23:10 »

Te misszióval probálkoztál gondolom az armageddon blade-ből mert akkor nem csoda hogy a sereged ilyen cseszett erős, de a hősődnek sokkal erősebbnek kéne lennie, minden skill 20+ közel a 30-hoz, de így se gyenge. A legerősebb boss lényekkel amik a fekete sárkány felett állnak, nem hat rájuk mágia, több mint 2000 íjásszal. Jól össze hoztad ez kétségtelen.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 06, 09:24:17 írta Morause » Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #49 Dátum: 13 okt 06, 21:43:48 »

Kösz :3
De nem, egyszerû pálya volt, XL-les. Nevet Engedélyezve voltak a Campaingos hôsök, meg is lepôdtem. A kezdô váram mellett volt egy sharpshooter dwelling, meg találtam jó pár olyan várat, ami íjászaiból is sharpshootert tudtam csinálni. A címére már nem emlékszem, de Európa térképe volt a map. A sárkányokat meg már nem volt nehéz összeszedni az íjászokkal, fôleg, hogy a leggyengébbet találtam meg elôször. ^-^
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #50 Dátum: 13 okt 06, 22:00:23 »

eu-s térkép az a viking we shall go, bár olyat ott még nem láttam hogy engedélyezni lehet a campaign hősöket. szóval ez melyik kiegészítő vagy mód? akkor a brit szigeteken kezdhettél , már ha premisszáim helyén valóak.  Nevet



sharpshootert meg csak az ember íjászokból meg az elfekből tudsz
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 06, 22:01:11 írta Syzygy » Naplózva
Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #51 Dátum: 13 okt 09, 07:10:14 »

Egyszerű engedélyezni a camping hősöket, csak pályaépítőbe kell keresgélni kicsit. Régen nagyon sok pályát gyártottam a játékhoz kisgyermekként. Nevet
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Morause
Vendég
« Válasz #52 Dátum: 13 okt 09, 07:58:50 »

Lehet hamarosan újra játszok ezzel mert ez a régi classic játék korszak alkotó volt a gyerekkoromba.
Főleg az Armageddon Blade és az alap Heroes 3 és a Heroes 4.
Bár alapból a Heroes 2 volt amit elsőnek láttam.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 09, 07:59:49 írta Morause » Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #53 Dátum: 13 okt 20, 23:36:41 »

Az-az, Wiking We Shall Go! Nevet Gog-féle Heroes 3 Complete. Igen, Londonban kezdtem, szokás szerint Ramparttal meg Ivorral. Amikor átmentem Franciaországba, ott futottam össze a Necros campaingos hőssel, és néztem, hogy mi a fene. Fogtam magam, kiléptem a főmenübe, hogy leellenőrizzem, be tudom-e magamnak állítani Gelut és igen. Nem tudom, lehet, már alapból a Gogosok belepiszkáltak a pályákba, de esküszöm, nem én voltam. Nevet
Tudom, hogy csak emberekből meg elfekből csinálhatok sharpshootert. Ha jól emlékszem, a spanyol félszigeten, és a franciákat leszámítva Nyugat-Európában csak emberes várak voltak, Olaszország meg két emberes és egy Rampart, ami bőven elég volt. Nevet

Elkaptam a múlt héten a barátnőmtől az ötöst három kiegészítővel. Ahhoz képest, hogy régen én mutattam meg neki ezt a részt, jócskán elfelejtettem, vagy inkább nagyon átszoktam a hármasra. Nem volt még sok időm foglalkozni vele, de annyi biztos, hogy a kristály sárkányok elég piskótára sikeredtek. :/
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #54 Dátum: 13 dec 06, 16:00:36 »

A wog mindig meglep a random dolgaival.  Nevet

55 speeddel már az egész pályát átrepülném.  Nevet

Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #55 Dátum: 13 dec 06, 21:58:48 »

Nem tudna vki egy olyan armageddon blade és alap HMoM 3 linket adni amit tudnék telepíteni... nem szeretem a becsomagolt verziókat, azokokat nem lehet magyarítani.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #56 Dátum: 13 dec 06, 22:24:10 »

Legegyszerűbb ha heroes 3 complete gog verzióra keresel, mondjuk a kalózöbölben . Nevet

Nekem kihozza, csak nem akarom belinkelni, és gog verzió egyben van összes kiegészítővel és kompatibilis az új windowsokkal.

Mégis mi a fenének kellene magyarosítani? Egy csomó jó dolgot lehet belőle tanulni angolul.  Mosolyog
Naplózva
Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #57 Dátum: 13 dec 07, 00:37:46 »

Ajánlom én is a GOG-s verziót. Nagyon stabil és tartalmazza az eredeti kiegészítőket.

Nekem a WOG az tetszett, hogy a táj meg van animálva de utána semmit se érettem belőle, meg nem is volt kedvem belemászni jobban ezért maradtam a régi megszokottnál.

Valaki tud működő verziójú HOMM 6 Shades of Drakness-t??? Mert szörnyű, hogy még a patch-eket se tudom feltenni hozzá.
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #58 Dátum: 13 dec 22, 19:25:36 »

A wog mindig meglep a random dolgaival.  Nevet

55 speeddel már az egész pályát átrepülném.  Nevet

http://kepfeltoltes.hu/131206/wogspeed_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Te, Syzy, ezt így hogy? Milyen kiegészítő vagy cheat vagy akármi? Nem értem, de tudni akarom! xD

Viszont hatossal még csak nem is játszottam. Jobb, mint az ötös?
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #59 Dátum: 13 dec 26, 09:27:22 »

Ez nem cheat,ez wog.  Nevet

The wake of gods kiegészítő amit fanok csináltak, szeretem, mert kb megduplázza/triplázza a lehetőségeket mind makro mind mikro szinten, viszont nagyon unbalanced, és látszik rajta hogy nincs kiforrva, kár hogy abbahagyták a fejlesztését.

Ez meg úgy jön össze hogy az egységek minél több csatában vesznek részt, annál erősebbek lesznek, fejlődnek, esetleg új képességeket is kaphatnak, de ezt az 55 speedet én sem értem hogy hozta össze, vannak ilyen random dolgok.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 26, 10:43:29 írta Syzygy » Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!