24 máj 17, 06:02:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 56 57 [58] 59 60
  Nyomtatás  
Szerző Téma: SW (star wars) játékok minden mennyiségben  (Megtekintve 192706 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #855 Dátum: 11 nov 27, 19:34:27 »

Miért ne lehetne? Mi indítottunk egyet, dehát az nagyon pici szintű még. Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #856 Dátum: 11 nov 28, 08:56:38 »

Teszteltem, ilyen kedves kinézetűt Nevet

http://i1118.photobucket.com/albums/k609/Peter_Paizs/RattatakiInquisitor.jpg

Lepedő méretű képet legközelebb kicsinyítsd, vagy csak linkként tedd be!

Moderátor


Soha nem gondoltam volna, hogy meg tudom szeretni, de a Sith Inquisitor storyjához annyira illik az a kinézet, hogy el se hittem. Pedig csak egy brutálisan kinéző Rattatakit akartam kipróbálni, hogy milyen lehet. És talán az egyik kedvencem lett a karaktereim közül. Erősen gondolkodok is, hogy kijövetelkor lehet átpártolok a birodalomba a köztársaság helyett Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 28, 13:22:59 írta Aes Sedai » Naplózva

MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #857 Dátum: 11 nov 29, 11:44:15 »

Úgy emlékszem, hogy 24 óra elteltével lehet új hsz-t írni, ha tied volt az utolsó, így engedelmetekkel kedves modok, kihasználnám a lehetőséget, és nem az előzőt szerkeszteném Mosolyog Tapasztalatok a béta alapján, hátha valakit érdekel:

Én 4 kasztot próbáltam ki + láttam a Sith Warriort barátom által, szóval rövid gondolatok róluk

Jedi Consular: Szívem szerint azt mondanám, hogy ááá de istenkirály, mivel ez akarok lenni, de a többi kasztot megnézve azt kell mondjam, hogy számomra szenvedős volt. A storyline kicsit túl goody goody, főképp az "igen, rendben, természetesen, örömmel" válaszok variálódnak. Szeretem a kasztot, de nagyon elgondolkodtam, hogy ez legyen-e majd a mainem, vagy sem

Smuggler: Alacsony szinten számomra katasztrofális. Ha nincs fedezéked lényegében eláshatod magad, ha van fedezék, akkor egész jó kaszt is lehet. Nekem nem jött be

Sith warrior: Ledöbbenve néztem ahogy az egyik barátom játszott vele. Brutális karakter. Közelharcban szinte verhetetlen, a képességei nagyon eltaláltak és jól is néznek ki, a storyja meg nagyon hangulatos.

Bounty hunter: A legjobban hozzám nőtt kaszt. Nem kell bújkálni, face to face lövöldözöd az ellenfeleket, a képességeket NAGYON eltalálták, a storyban megvan a tipikus fejvadász hangulat, a párbeszédeknél az adható válaszok pedig mosolyt csalnak az ember arcára. Ha cserélem a Jedi Consular mainem, akkor biztos, hogy egy Mercenary bounty hunter kedvéért

Sith Inquisitor: Nem jutottam vele sokáig, de lényegében egy az egyben Jedi Consular (a képességek szinte ugyanazok, csak más névvel és kinézettel), viszont sokkal hangulatosabb, nem a fent említett goody goody, hanem a visszapofázok akárki is szól fajta.

Nem gondoltam volna, hogy én, a nagy köztársaság kedvelő ezt mondom valaha, de sith empire > republic az swtor-ban.
Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #858 Dátum: 11 nov 29, 17:35:00 »

Mi 3 kasztot próbáltunk ki. Bounty hunter, sith inquisitor és sith warrior. (Birodalom párti népség Nevet)
Bounty volt mindig is a vágyam és nem csalódtam benne, nagyon tetszett. Hangulatos, jók a képességei. Tetszett Nevet
Sith inquisitor nekem csalódás volt. Elég gyengécskének tűnt, jobbra számítottam. :S
Sith warri nagyon tetszett, biztos lesz egy ilyen altom majd. Nevet Erős, jó képességekkel szintén. Mosolyog Legjobb dolog 20 km-ről a tömegbe ugrani és elnyomni egy aoe-t Nevet Mindet öl Nevet
Bár egyikkel se jutottam túl magas szintre, legnagyobb a bh lett mivel csak 2 napom jutott a bétára és az idő alatt 3 karit húztunk Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 29, 17:35:51 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #859 Dátum: 11 dec 06, 10:45:57 »

Akik előrendelték az swtor-t azoknak kis infó a guildünk hírszerzői által Nevet (AKA kapott egy mailt a cd galaxistól Nyelvesít)
Ma vagy holnap lesz náluk elérhető a játék rendelésre, rendeljetek egy olyan példányt amit előrendeltetek, és a megjegyzés rovatba írjátok be a pre-orderhez kapott számla számát. További infókért fáradjatok ide
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #860 Dátum: 11 dec 12, 11:00:35 »

Ritli már leírta miket próbáltunk ki. Az én karim volt az inquisitor eleinte csalódás volt. Aztán 12. szintől alakult a dolog. Mondjuk még mindig hiány érzetem van vele kapcsolatban. Lehet assasin kéne csinálni belőle. Igazából nem tudom. Majd eldöntöm:D.
Bountyból amennyit láttam csalódnom kellett. Sokkal jobban sikereült mint az erő használok élvezetesebb és látványosabb.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #861 Dátum: 11 dec 22, 14:43:32 »

Bátyám jövőhéten megveszi a The Old Republicot, már alig várom, kíváncsi vagyok mit fog róla mesélni, egy kis idő után tuti én is kipróbálom.
Naplózva


MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #862 Dátum: 12 jan 02, 09:01:46 »

Na gondoltam dobok egy kis updatet ha már így két hete már kint van a játék Mosolyog Először is: imádom ^^ A questek meglehetősen változatosak, a párbeszédrendszer + companionök hűsége a kotort követi (bár kissé leegyszerűsítve, elhagyni nem fognak, ajándékokkal lehet affectiont nyerni). 1-2 szót a 3 leggyakrabban játszott karakteremről:

Main karakter: Női Twi'lek Jedi Sage. Healer ágon fejlődök vele, és mivel az első companion akit kapsz egy tank, így meglehetősen jó a fejlődés. A legtöbb heroic 2, és néhány heroic 2+ questet is be tudok szólózni Mosolyog És persze healer elég sok helyre kell, szóval ha valamelyik flashpointba szeretnék menni, ott sem lesz gond a várakozással ^^ Egyelőre 34-es a karakter, Artifice profession 400-as, Archaeology + Treasure Hunting olyan 390-395 környékén. Kb. ha van 4000 creditje miután felhúztam a profokat.

Alt 1: Human Jedi Sentinel. Egyelőre 26-os szintű, vele egyedül a slicing profiessiont húztam fel 400-ra, annak a használatával van kb. 260.000 creditem, úgy, hogy a main karakteremnek küldök azért hébe-hóba. A Jedi Sentinel kifejezetten élvezetes közelharcos karakter, a két fénykard marha jó (nekem két narancssárga vanI), a segítőm pedig (akivel a románcot is elkezdtem már Nevet) kétoldalú fénykarddal nyomja, de mivel mindketten dps-ek vagyunk, így néha nehézkes a fejlődés. Van pár sebzéscsökkentő képessége a Sentinelnek + a dot criticalokból healeli magát, de egy aktív healing képességnek jobban örülnék.

Alt 2: Zabrak Bounty Hunter - Mercenary: Ő 23. szint környékén jár, és vele játszok az utóbbi pár napban, hogy a másik kettő kapjon kis rested bónuszt Mosolyog Nagyon élvezetes, főleg a storyja üt nagyot, és jó olyan karakterrel játszani, amivel azt csinálsz, amit csak akarsz, nem a jedi kód szerint játszol. Persze a jediknél is lehetsz gonosz, de valahogy nem visz rá a lélek. A Mercenaryt is elég nehéz megölni, főképp mert brutális dps-t tol, az első companionöm pedig healer, akivel ismétcsak elkezdtem már a románcot Nevet Ugyanúgy a slicing képességet húzom vele, egyelőre csak 60.000 credit környékén járok.

Lényegében velük játszok gyakran, van még egy Sith Inquisitorom shadow talenten, vele is hébe-hóba belépek, az egyik barátom meg ha itt van, akkor trooperrel játszik, az is ütős Mosolyog

A negatívumokról pár szót: Két dolog van, ami nagyon nem tetszik.
1.) A skillek ISZONYATOSAN drágák. 25-ös szinten 40.000-be kerül a mount skill megvétele, újabb 8000 maga a mount, amit nekem szerencsére nem kell megvennem, mivel kaptam mountot a collector's editionhöz. 40-es szinten 210.000 credit lesz a 100%-os mount riding megtanulása, 50-en pedig valami 350.000 a 110%-os..
2.) Az auction house. Egyelőre iszonyatosan kiforratlan.. csak kategóriákra lehet keresni, az armor pl. ott megáll, hogy light-medium-heavy, ezeken belül nem lehet helm, chest, stb-re keresni, a név alapú keresés pedig csak az után válik elérhetővé, hogy 2 opciót minimum megadtál. Túlbonyolított szutyok, remélhetőleg egy patchben majd javítják. Hozzá lehet szokni, de nem szeretnék..

Lényegében ennyi az eddigi tapasztalat, kényelmesen eljátszogatok, nem rohanok 50-re Mosolyog Aki játszik, annak is ezt javaslom, élvezze a questeket, a storyját, menjen űrcsatákra, flashpointokra, stb. Ez nem az a játék, ahol rohanni kell. Az Erő legyen veletek.
Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #863 Dátum: 12 dec 04, 16:40:17 »

Nnna. Ingyenes lett a SWTOR, így már én is játszom. Egy Inquisitor (leendő Sorcerer) és Agent (belőle Sniper lesz) karim van. Sajna egyenlőre 200.000 kredit a limit az "ingyenélőknél" szóval remélhetően olcsóbb lesz a skilltanulás a fentebb említetteknél.


A 1313-ról van valami új hír?
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 04, 16:41:07 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Dasti
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1



« Válasz #864 Dátum: 12 dec 06, 18:18:57 »

Jedi Knight III: Jedi Acadamy  Nevet
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #865 Dátum: 14 nov 12, 23:54:31 »

KotOR2.

Újrajátszottam és most megint újrajátszom jó oldalon. Pontosabban őszinteséggel, amit egyre jobban megfertőz a haszonelvűség. Igen mert ha megpróbálsz őszinteséggel játszani, akkor kapsz egy még jobb sztorit, de tudod, hogy ebből valami jó kis cuccot farmolhatsz, hogyha ellentmondasz önmagadnak.

Vagy amikor aminionjaiddal megpróbálsz haverkodni, de ezt úgy teszed, hogy Egy pár mondatos szóváltás után abbahagyod a csevejt megkapod a befolyás pontot. Aztán ugyan azt a beszélgetést lefolytatod még vagy párszor, hogy meglegyen a kellő mennyiség.

De amikor belekeveredsz egy hosszabb beszélgetésbe és így jönnek elő a dolgok, s akkor eljutsz egy olyan pontra amikor  nem tudod igazán mi lenne a helyes válasz, valami eszméletlen jó.

Eddig egyszerűen úgy érzem, hogy nem csak hogy jobb jó oldalon játszani, de olyan mintha egy teljesen más játékot is játszanék.

Rendben a sötét oldalban is meg van a királyság a hatalom érzése, hogy mindenkit leigázhatsz, és meghajolnak előtt...
de időközben jellegtelenné válik az egész, hiszen ha nem ismersz meg egy karaktert akkor jellegtelenné válik a megölése.

Az újrakezdésnek oka volt az is, hogy megpróbáltamm a canon alapján elkészíteni a karakteremet (tisztán adatlapi). Teát jó oldal, női karakter..stb ami utóbbi már csak azért megérte, hogy Kreia újabb trolkodásairol adjon számot.  ikszdé

 
Naplózva

Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #866 Dátum: 14 nov 13, 15:36:00 »

Mondd hogy windóvsz7en üzemeltetted mindezt shirodrake!
btw ha nem akkor is segíts hogyan kell indítani, régi álmom újraélni a legendákat  Pojén

(régen találtam egy bugot a vukival benne, beszéltem vele és aláztam, ami miatt nőtt az ereje ha jól rémlik, de mindig beadta az erőnövelést, meg a dark side pontyot, és bármennyiszer szóba elegyedhettél...)

Atton a nagy ekdvencem amúgy, kár hogy erő érzékeny még ő is, pedig csak egy fiatal tróger han soló.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #867 Dátum: 14 nov 13, 16:01:07 »

Nekem is Atton volt az egyik kedvencem. Mosolyog Meg Mandalore, HK-47 és Visas. :3
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #868 Dátum: 14 nov 13, 16:32:00 »

Hogyne ahogy azon hetedhétablakoson. ikszdé


Aszem kellett hozzá egy pöcs.
Ha minden igaz ez az:
http://data.hu/get/8215838/swupdate.exe

----
Ott már mindenki erőérzékeny. Csak HK-47 nem.  Szomorú


Naplózva

Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #869 Dátum: 14 nov 13, 16:43:45 »

kösszentyű!!!

ja igen hákánegyvenhét, mikor kijelenti hogy az eredeti meatbag malak, az kiveri a biztosítékot  Pojén
szerintem még ő is érzékeny, meetra barátnőnk amerre jár félisteneket hagy maga mögöt...


Két hete értem végére az old republicnak sith warriorként, csak az 50es main bossig. (most már nyugodt szívvel törölhettem)
egyéni vélemény: a sztori elég jó, talán szerencsém volt a kaszttal; de azt a nagyon sok órát nem érte meg, kotor 1-2 simán überli; meg szinte minden sw game amihez volt szerencsém.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Oldalak: 1 ... 56 57 [58] 59 60
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!